Порівняння Оновлено:

Arroyo Tamarock A/T vs Mastercraft Courser Trail — порівняння

Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 0 + 0 тестів і 29 + 9 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Tamarock A/T попереду, 73–70 Мінімальна перевага

Arroyo Tamarock A/T
Шина AArroyo

Tamarock A/T

Позашляхові (A/T)

± 8

Тести – · поки немає Власники 76 · 29 відгуків

Mastercraft Courser Trail
Шина BMastercraft

Courser Trail

Позашляхові (A/T)

± 8Попередня оцінка

Тести – · поки немає Власники 70 · 9 відгуків

Категорія за категорією

Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.

  1. 75

    Сухе покриття

    Tamarock A/T +4
    71
    Чому така оцінка
    ДжерелоTamarock A/TCourser Trail
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 73 (оцінка)≈ 70 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті8073

    Tamarock A/T: 60% × 72,7 (оцінка) + 40% × 79,6 = 75

    Courser Trail: 60% × 69,9 (оцінка) + 40% × 72,8 = 71

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Tamarock A/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Courser Trail. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).

  2. 76

    Мокре покриття

    Tamarock A/T +2
    74
    Чому така оцінка
    ДжерелоTamarock A/TCourser Trail
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 75 (оцінка)≈ 73 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7976

    Tamarock A/T: 60% × 75 (оцінка) + 40% × 78,6 = 76

    Courser Trail: 60% × 73,4 (оцінка) + 40% × 75,7 = 74

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Tamarock A/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Courser Trail. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).

  3. 72

    Сніг

    Tamarock A/T +9
    63
    Чому така оцінка
    ДжерелоTamarock A/TCourser Trail
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 71 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7257

    Tamarock A/T: 60% × 71,1 (оцінка) + 40% × 72,2 = 72

    Courser Trail: 60% × 66,3 (оцінка) + 40% × 57,2 = 63

    Немає тестів за категорією «сніг» для Tamarock A/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Courser Trail. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).

  4. 71

    Комфорт

    Tamarock A/T +3
    68
    Чому така оцінка
    ДжерелоTamarock A/TCourser Trail
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 69 (оцінка)≈ 69 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7168

    Tamarock A/T: 40% × 69,2 (оцінка) + 60% × 71,4 = 71

    Courser Trail: 40% × 68,6 (оцінка) + 60% × 68,4 = 68

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Tamarock A/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Courser Trail. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).

  5. 70

    Акустичний комфорт

    Tamarock A/T +1
    69
    Чому така оцінка
    ДжерелоTamarock A/TCourser Trail
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7573

    Tamarock A/T: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 74,5 = 70

    Courser Trail: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 72,7 = 69

    Немає тестів за категорією «акустичний комфорт» для Tamarock A/T чи Courser Trail. Половина тестів — це середнє протестованих шин (66): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 70

    Зносостійкість

    Tamarock A/T +2
    68
    Чому така оцінка
    ДжерелоTamarock A/TCourser Trail
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7269

    Tamarock A/T: 60% × 68,4 (оцінка) + 40% × 71,8 = 70

    Courser Trail: 60% × 67,5 (оцінка) + 40% × 69,2 = 68

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Tamarock A/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Courser Trail. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).

Оцінки коротко
Arroyo Tamarock A/T vs Mastercraft Courser Trail: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяArroyo Tamarock A/TMastercraft Courser Trail
Відносна оцінка 73 70
Сухе покриття 75 71
Мокре покриття 76 74
Сніг 72 63
Комфорт 71 68
Акустичний комфорт 70 69
Зносостійкість 70 68

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка
± 8

Tamarock A/T

± 8

Courser Trail

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Tamarock A/T

Плюси

  • Виняткова доступність і співвідношення ціни та якості порівняно з альтернативами преміумбрендів
  • Напрочуд низький дорожній шум і тиха поїздка по шосе
  • Плавна та комфортна якість їзди

Мінуси

  • Незначне чіпляння шини, про яке повідомляють на певних повних кутах повороту керма або різких поворотах
  • Малюнок протектора більше нагадує дорожній стиль, ніж брутальний позашляховий, на думку деяких власників
  • Початкова жорсткість або невелика нерівність перші кілька сотень миль перед обкатуванням
Усі теми власників в огляді Tamarock A/T

Шина B Courser Trail

Плюси

  • Доступна ціна та чудове співвідношення ціни та якості загалом
  • Тиха та плавна їзда по трасе
  • Вражаючий ресурс протектора та довговічність на поганих дорогах

Мінуси

  • Суперечливі відгуки щодо зчеплення взимку у сильний сніг та ожеледицю
  • Деякі водії вважають позначку про суворі зимові умови оманливою порівняно зі справжніми зимовими шинами
Усі теми власників в огляді Courser Trail

Характеристики поруч

Параметр A · Arroyo Tamarock A/T B · Mastercraft Courser Trail
КатегоріяПозашляхові (A/T)Позашляхові (A/T)
Тип автоПозашляховик і 4x4Позашляховик і 4x4
Доступні розміри2828
Діаметри дисків16″ – 22″15″ – 20″
Глибина протектора—9,5 mm (12/32″)
UTQG—620 A B
Гарантія пробігу80.000 km97.000 km
БоковинаBlackwallBlackwall
Макс. тиск4,5 bar (65 psi)3,0 bar (44 psi)
Спільні розміри1616

Яку ж купити?

Arroyo Tamarock A/T

Mastercraft Courser Trail

Невелика перевага: Arroyo Tamarock A/T — краща за сніг, сухе покриття і комфорт. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії. Mastercraft Courser Trail поки спирається на мало даних (0 тестів, 9 відгуків), тож результат попередній.

Обирайте шину A Ви їздите сніжними зимами

Arroyo Tamarock A/T має 72 проти 63 у категорії «сніг».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Arroyo Tamarock A/T має 75 проти 71 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Arroyo Tamarock A/T має 71 проти 68 у категорії «комфорт».

Шина A · Arroyo Tamarock A/T
Шина B · Mastercraft Courser Trail

Tamarock A/T чи Courser Trail?

Яка краща на мокрому, Tamarock A/T чи Courser Trail?

Жодна, за нашими даними: 76 проти 74 за оцінкою «мокре покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краще тримає суху дорогу, Tamarock A/T чи Courser Trail?

Arroyo Tamarock A/T, 75 проти 71 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, Tamarock A/T чи Courser Trail?

Arroyo Tamarock A/T, 72 проти 63 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, Tamarock A/T чи Courser Trail?

Жодна, за нашими даними: 70 проти 69 за оцінкою «акустичний комфорт», різниця менша за 3 бали.

Яка комфортніша, Tamarock A/T чи Courser Trail?

Arroyo Tamarock A/T, 71 проти 68 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, Tamarock A/T чи Courser Trail?

Жодна, за нашими даними: 70 проти 68 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика