Порівняння Оновлено

Continental Cross Contact A/T vs Firestone Destination LE2 — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 0 тестів і 14 + 102 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Destination LE2 впевнено попереду, 68–62

Continental Cross Contact A/T
Шина AContinental

Cross Contact A/T

All-Terrain

Попередньо

Тести – · поки немає Власники 60 · 14 відгуків

Firestone Destination LE2
Шина BFirestone

Destination LE2

Всесезонні шини

Тести – · поки немає Власники 67 · 102 відгуки

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 64

    Сухе покриття

    Destination LE2 +4
    68
    Чому така оцінка
    ДжерелоCross Contact A/TDestination LE2
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 68 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6268

    Cross Contact A/T: 60% × 65,5 (оцінка) + 40% × 62,2 = 64

    Destination LE2: 60% × 67,6 (оцінка) + 40% × 67,5 = 68

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Cross Contact A/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Destination LE2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

  2. 64

    Мокре покриття

    Destination LE2 +5
    69
    Чому така оцінка
    ДжерелоCross Contact A/TDestination LE2
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 69 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6369

    Cross Contact A/T: 60% × 65,7 (оцінка) + 40% × 62,5 = 64

    Destination LE2: 60% × 69,4 (оцінка) + 40% × 69,1 = 69

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Cross Contact A/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Destination LE2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

  3. 53

    Сніг

    Destination LE2 +13
    66
    Чому така оцінка
    ДжерелоCross Contact A/TDestination LE2
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 60 (оцінка)≈ 68 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті4163

    Cross Contact A/T: 60% × 60,4 (оцінка) + 40% × 41,3 = 53

    Destination LE2: 60% × 67,5 (оцінка) + 40% × 62,8 = 66

    Немає тестів за категорією «сніг» для Cross Contact A/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Destination LE2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

  4. 65

    Комфорт

    Destination LE2 +1
    66
    Чому така оцінка
    ДжерелоCross Contact A/TDestination LE2
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 68 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6064

    Cross Contact A/T: 60% × 67,6 (оцінка) + 40% × 60,4 = 65

    Destination LE2: 60% × 68,2 (оцінка) + 40% × 63,5 = 66

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Cross Contact A/T чи Destination LE2. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  5. –

    Шум

    Немає порівняння
    69
    Чому така оцінка
    ДжерелоCross Contact A/TDestination LE2
    Професійні тести (оцінка TWG)–≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті–72

    Destination LE2: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 71,6 = 69

    Немає тестів за категорією «шум» для Destination LE2. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 65

    Зносостійкість

    Destination LE2 +2
    67
    Чому така оцінка
    ДжерелоCross Contact A/TDestination LE2
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 65 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6467

    Cross Contact A/T: 60% × 65,2 (оцінка) + 40% × 64,4 = 65

    Destination LE2: 60% × 66,2 (оцінка) + 40% × 67,4 = 67

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Cross Contact A/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Destination LE2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

  7. 62

    Керованість (власники)

    Destination LE2 +6
    68
    Чому така оцінка
    ДжерелоCross Contact A/TDestination LE2
    Відгуки, знайдені в інтернеті6268
Оцінки коротко
Continental Cross Contact A/T vs Firestone Destination LE2: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяContinental Cross Contact A/TFirestone Destination LE2
Відносна оцінка 62 68
Сухе покриття 64 68
Мокре покриття 64 69
Сніг 53 66
Комфорт 65 66
Шум – 69
Зносостійкість 65 67
Керованість (власники) 62 68

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс

Оцінка тут є лише в однієї з двох шин, тож ця вага нічого не змінює в порівнянні.

Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Cross Contact A/T

Destination LE2

До загальної оцінки входять лише категорії, для яких є дані про обидві шини.

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Cross Contact A/T

Плюси

  • Чудовий комфорт на дорозі та керованість із прийнятним рівнем шуму
  • Високий потенціал довговічності та пробігу для багатьох власників: комплекти служать від 50 000 до 80 000 км/миль
  • Гарні показники на сухій і мокрій асфальтованій поверхні

Мінуси

  • Деякі водії зазначають схильність до проколів та слабкі боковини
  • Певна частина власників зіткнулася зі швидким, передчасним зносом протектора
  • Полечене зчеплення та пробуксовування в зимових умовах на снігу та льоду
Усі теми власників в огляді Cross Contact A/T

Шина B Destination LE2

Плюси

  • Відмінне зчеплення на сухій та мокрій дорозі
  • Доступна ціна з гарним співвідношенням вартості та якості
  • Тихий і комфортний хід на трасі

Мінуси

  • Схильність чіпляти та затримувати дрібні камінці на гравійних дорогах
  • Поодинокі повідомлення про шум від дороги, вищий за очікуваний, на окремих моделях автомобілів
  • Окремі випадки складнощів із балансуванням або передчасного зношування
Усі теми власників в огляді Destination LE2

Характеристики поруч

Параметр A · Continental Cross Contact A/T B · Firestone Destination LE2
КатегоріяAll-TerrainВсесезонні шини
Тип автоПозашляховик і 4x4Passenger Car / Crossover
Доступні розміри—5
Діаметри дисків—16″ – 18″
Глибина протектора—8,7 mm (11/32″)
UTQG—520 A B
Гарантія пробігу—97.000 km
Боковина—Blackwall
Макс. тиск—3,0 bar (44 psi)

Яку ж купити?

Continental Cross Contact A/T

Firestone Destination LE2

Переможець: Firestone Destination LE2 — краща за показниками: сніг, керованість і мокре покриття. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії. Continental Cross Contact A/T поки спирається на мало даних (0 тестів, 14 відгуків), тож результат попередній.

Обирайте шину B Ви їздите сніжними зимами

Firestone Destination LE2 має 66 проти 53 у категорії «сніг».

Обирайте шину B Вам подобається гостра, чуйна керованість

Firestone Destination LE2 має 68 проти 62 у категорії «керованість».

Обирайте шину B Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Firestone Destination LE2 має 69 проти 64 у категорії «мокре покриття».

Обирайте шину B Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Firestone Destination LE2 має 68 проти 64 у категорії «сухе покриття».

Шина A · Continental Cross Contact A/T
Шина B · Firestone Destination LE2

Cross Contact A/T чи Destination LE2?

Яка краща на мокрому, Cross Contact A/T чи Destination LE2?

Firestone Destination LE2, 69 проти 64 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, Cross Contact A/T чи Destination LE2?

Firestone Destination LE2, 68 проти 64 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, Cross Contact A/T чи Destination LE2?

Firestone Destination LE2, 66 проти 53 за нашою оцінкою «сніг».

Яка комфортніша, Cross Contact A/T чи Destination LE2?

Жодна, за нашими даними: 65 проти 66 за оцінкою «комфорт», різниця менша за 3 бали.

Яка довше служить, Cross Contact A/T чи Destination LE2?

Жодна, за нашими даними: 65 проти 67 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика