Тести – · поки немає Власники 60 · 14 відгуків
Continental Cross Contact A/T vs Goodyear Wrangler TrailRunner AT — порівняння
Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 0 тестів і 14 + 46 відгуків власників. Як ми оцінюємо
Wrangler TrailRunner AT впевнено попереду, 67–62
Тести – · поки немає Власники 66 · 46 відгуків
Категорія за категорією
Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.
-
64
Сухе покриття
Wrangler TrailRunner AT +367Чому така оцінка
Джерело Cross Contact A/T Wrangler TrailRunner AT Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 66 (оцінка) ≈ 67 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 62 67 Cross Contact A/T: 60% × 65,5 (оцінка) + 40% × 62,2 = 64
Wrangler TrailRunner AT: 60% × 67,4 (оцінка) + 40% × 67 = 67
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Cross Contact A/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Wrangler TrailRunner AT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).
-
64
Мокре покриття
Wrangler TrailRunner AT +670Чому така оцінка
Джерело Cross Contact A/T Wrangler TrailRunner AT Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 66 (оцінка) ≈ 70 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 63 70 Cross Contact A/T: 60% × 65,7 (оцінка) + 40% × 62,5 = 64
Wrangler TrailRunner AT: 60% × 70,1 (оцінка) + 40% × 70,4 = 70
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Cross Contact A/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Wrangler TrailRunner AT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).
-
53
Сніг
Wrangler TrailRunner AT +1265Чому така оцінка
Джерело Cross Contact A/T Wrangler TrailRunner AT Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 60 (оцінка) ≈ 67 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 41 62 Cross Contact A/T: 60% × 60,4 (оцінка) + 40% × 41,3 = 53
Wrangler TrailRunner AT: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 62,2 = 65
Немає тестів за категорією «сніг» для Cross Contact A/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).
Немає тестів за категорією «сніг» для Wrangler TrailRunner AT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).
-
65
Комфорт
Wrangler TrailRunner AT +267Чому така оцінка
Джерело Cross Contact A/T Wrangler TrailRunner AT Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 68 (оцінка) ≈ 68 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 60 65 Cross Contact A/T: 60% × 67,6 (оцінка) + 40% × 60,4 = 65
Wrangler TrailRunner AT: 60% × 68,4 (оцінка) + 40% × 64,8 = 67
Немає тестів за категорією «комфорт» для Cross Contact A/T чи Wrangler TrailRunner AT. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
-
–
Шум
Немає порівняння69Чому така оцінка
Джерело Cross Contact A/T Wrangler TrailRunner AT Професійні тести (оцінка TWG) – ≈ 67 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті – 72 Wrangler TrailRunner AT: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 72,4 = 69
Немає тестів за категорією «шум» для Wrangler TrailRunner AT. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
-
65
Зносостійкість
Нарівні65Чому така оцінка
Джерело Cross Contact A/T Wrangler TrailRunner AT Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 65 (оцінка) ≈ 65 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 64 65 Cross Contact A/T: 60% × 65,2 (оцінка) + 40% × 64,4 = 65
Wrangler TrailRunner AT: 60% × 65,5 (оцінка) + 40% × 65,2 = 65
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Cross Contact A/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Wrangler TrailRunner AT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).
-
62
Керованість (власники)
Cross Contact A/T +458Чому така оцінка
Джерело Cross Contact A/T Wrangler TrailRunner AT Відгуки, знайдені в інтернеті 62 58
Оцінки коротко
| Категорія | Continental Cross Contact A/T | Goodyear Wrangler TrailRunner AT |
|---|---|---|
| Відносна оцінка | 62 | 67 |
| Сухе покриття | 64 | 67 |
| Мокре покриття | 64 | 70 |
| Сніг | 53 | 65 |
| Комфорт | 65 | 67 |
| Шум | – | 69 |
| Зносостійкість | 65 | 65 |
| Керованість (власники) | 62 | 58 |
Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.
Визначте, які категорії важливі саме вам
Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.
Оцінка тут є лише в однієї з двох шин, тож ця вага нічого не змінює в порівнянні.
Cross Contact A/T
Wrangler TrailRunner AT
До загальної оцінки входять лише категорії, для яких є дані про обидві шини.
Плюси, мінуси та спостереження
Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.
Шина A Cross Contact A/T
Плюси
- Чудовий комфорт на дорозі та керованість із прийнятним рівнем шуму
- Високий потенціал довговічності та пробігу для багатьох власників: комплекти служать від 50 000 до 80 000 км/миль
- Гарні показники на сухій і мокрій асфальтованій поверхні
Мінуси
- Деякі водії зазначають схильність до проколів та слабкі боковини
- Певна частина власників зіткнулася зі швидким, передчасним зносом протектора
- Полечене зчеплення та пробуксовування в зимових умовах на снігу та льоду
Шина B Wrangler TrailRunner AT
Плюси
- Винятково низький рівень шуму на дорозі для всюдихідної шини
- Плавна та комфортна їзда шосе
- Сильне зчеплення на мокрому покритті та надійне гальмування
Мінуси
- Менш ефективні характеристики на бездоріжжі та в бруді порівняно зі спеціалізованими важкими шинами A/T
- Слабке зчеплення взимку та на снігу, на думку окремих власників
- Поодинокі повідомлення про проблеми з балансуванням, що вимагають значної кількості свинцевих вантажів
Характеристики поруч
| Параметр | A · Continental Cross Contact A/T | B · Goodyear Wrangler TrailRunner AT |
|---|---|---|
| Категорія | All-Terrain | All-Terrain |
| Тип авто | Позашляховик і 4x4 | Позашляховик і 4x4 |
| Доступні розміри | — | 3 |
| Діаметри дисків | — | 15″ – 20″ |
| Глибина протектора | — | 11 - 15/32″ |
| UTQG | — | 580 A B |
| Гарантія пробігу | — | 89.000 km |
| Боковина | — | Raised Outline White Lettering - Serrated Black Lettering |
| Макс. тиск | — | 3,5–5,5 bar (51 - 80 psi) |
Яку ж купити?
Continental Cross Contact A/T
Goodyear Wrangler TrailRunner AT
Переможець: Goodyear Wrangler TrailRunner AT — краща за показниками: сніг, мокре покриття і сухе покриття. Там, де Continental Cross Contact A/T попереду, перевага менша за 3 бали. Continental Cross Contact A/T поки спирається на мало даних (0 тестів, 14 відгуків), тож результат попередній.
Goodyear Wrangler TrailRunner AT має 65 проти 53 у категорії «сніг».
Goodyear Wrangler TrailRunner AT має 70 проти 64 у категорії «мокре покриття».
Goodyear Wrangler TrailRunner AT має 67 проти 64 у категорії «сухе покриття».
Cross Contact A/T чи Wrangler TrailRunner AT?
Яка краща на мокрому, Cross Contact A/T чи Wrangler TrailRunner AT?
Goodyear Wrangler TrailRunner AT, 70 проти 64 за нашою оцінкою «мокре покриття».
Яка краще тримає суху дорогу, Cross Contact A/T чи Wrangler TrailRunner AT?
Goodyear Wrangler TrailRunner AT, 67 проти 64 за нашою оцінкою «сухе покриття».
Яка краща на снігу, Cross Contact A/T чи Wrangler TrailRunner AT?
Goodyear Wrangler TrailRunner AT, 65 проти 53 за нашою оцінкою «сніг».
Яка комфортніша, Cross Contact A/T чи Wrangler TrailRunner AT?
Жодна, за нашими даними: 65 проти 67 за оцінкою «комфорт», різниця менша за 3 бали.
Яка довше служить, Cross Contact A/T чи Wrangler TrailRunner AT?
Жодна, за нашими даними: 65 проти 65 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.
Як ми порівнюємо шини?
Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.
Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.
Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика