Тести – · поки немає Власники 74 · 39 відгуків
Continental WinterContact TS 830 P vs Pirelli Sottozero Serie II — порівняння
Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 0 + 0 тестів і 39 + 31 відгуків власників. Як ми оцінюємо
WinterContact TS 830 P попереду, 73–71 Мінімальна перевага
Тести – · поки немає Власники 72 · 31 відгук
Категорія за категорією
Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.
-
72
Сухе покриття
WinterContact TS 830 P +270Чому така оцінка
Джерело WinterContact TS 830 P Sottozero Serie II Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 71 (оцінка) ≈ 70 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 75 72 WinterContact TS 830 P: 60% × 70,8 (оцінка) + 40% × 74,8 = 72
Sottozero Serie II: 60% × 69,5 (оцінка) + 40% × 71,8 = 70
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для WinterContact TS 830 P. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Sottozero Serie II. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).
-
77
Мокре покриття
Нарівні77Чому така оцінка
Джерело WinterContact TS 830 P Sottozero Serie II Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 76 (оцінка) ≈ 75 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 80 79 WinterContact TS 830 P: 60% × 75,6 (оцінка) + 40% × 79,6 = 77
Sottozero Serie II: 60% × 75,4 (оцінка) + 40% × 79,2 = 77
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для WinterContact TS 830 P. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Sottozero Serie II. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
-
69
Сніг
WinterContact TS 830 P +366Чому така оцінка
Джерело WinterContact TS 830 P Sottozero Serie II Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 70 (оцінка) ≈ 68 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 68 63 WinterContact TS 830 P: 60% × 69,8 (оцінка) + 40% × 68,3 = 69
Sottozero Serie II: 60% × 68,2 (оцінка) + 40% × 63,4 = 66
Немає тестів за категорією «сніг» для WinterContact TS 830 P. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
Немає тестів за категорією «сніг» для Sottozero Serie II. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
-
73
Комфорт
WinterContact TS 830 P +172Чому така оцінка
Джерело WinterContact TS 830 P Sottozero Serie II Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 70 (оцінка) ≈ 70 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 75 74 WinterContact TS 830 P: 40% × 70 (оцінка) + 60% × 75,2 = 73
Sottozero Serie II: 40% × 69,8 (оцінка) + 60% × 74,1 = 72
Немає тестів за категорією «комфорт» для WinterContact TS 830 P. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).
Немає тестів за категорією «комфорт» для Sottozero Serie II. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).
-
72
Зносостійкість
WinterContact TS 830 P +270Чому така оцінка
Джерело WinterContact TS 830 P Sottozero Serie II Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 70 (оцінка) ≈ 68 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 75 72 WinterContact TS 830 P: 60% × 69,6 (оцінка) + 40% × 75,2 = 72
Sottozero Serie II: 60% × 68,3 (оцінка) + 40% × 71,6 = 70
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для WinterContact TS 830 P. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Sottozero Serie II. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
-
73
Керованість (власники)
Sottozero Serie II +174Чому така оцінка
Джерело WinterContact TS 830 P Sottozero Serie II Відгуки, знайдені в інтернеті 73 74
Оцінки коротко
| Категорія | Continental WinterContact TS 830 P | Pirelli Sottozero Serie II |
|---|---|---|
| Відносна оцінка | 73 | 71 |
| Сухе покриття | 72 | 70 |
| Мокре покриття | 77 | 77 |
| Сніг | 69 | 66 |
| Комфорт | 73 | 72 |
| Зносостійкість | 72 | 70 |
| Керованість (власники) | 73 | 74 |
Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.
Визначте, які категорії важливі саме вам
Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.
WinterContact TS 830 P
Sottozero Serie II
Професійні результати тестів, на яких базуються оцінки
Для кожної дисципліни: середній % від найкращої шини в усіх тестах, де були обидві шини, і скільки з цих тестів виграла кожна. Рядки «Різні тести» порівнюють результати з окремих тестів.
У загальних заліках спільних тестів (усього 7) Continental WinterContact TS 830 P та Pirelli Sottozero Serie II мають рахунок 52.
| Дисципліна | Категорія | WinterContact TS 830 P | Sottozero Serie II | Δ | Порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Також опубліковано тестувальниками (не входить в оцінку) | |||||
| Загальне місце | Загалом | #3/9 | #2/9 | – | 5–2 в 7 спільних тестах Найновіший: 2012 Auto Bild Performance Winter Tyre Test · 225/45 R17 |
Плюси, мінуси та спостереження
Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.
Шина A WinterContact TS 830 P
Плюси
- Чудове зчеплення й керованість на глибокому та утрамбованому снігу й на льоду
- Відмінне гальмування й коротка гальмівна дорога за низьких температур
- Низький дорожній шум і високий комфорт порівняно зі звичайними зимовими шинами
Мінуси
- Подекуди скаржаться на слабке зчеплення на мокрій дорозі або знесення в поворотах
- Жорсткі боковини (особливо у версіях run-flat) роблять хід жорсткішим на нерівностях
- Є повідомлення про нерівномірний або сильний пилкоподібний знос, через що погіршується зчеплення в поворотах
Шина B Sottozero Serie II
Плюси
- Чудове зчеплення на мокрій дорозі та калюжах, висока стійкість до аквапланування
- Несподівано впевнена й інформативна керованість та короткий гальмівний шлях на сухій дорозі
- Висока плавність ходу та напрочуд низький дорожній шум, навіть у низькопрофільних розмірах
Мінуси
- За відгуками меншості водіїв, зчеплення в глибокому снігу чи на сильній ожеледиці недостатнє
- Висока початкова ціна
- У теплішу погоду, вище 7 °C, шини стають м'якшими, трохи гірше передбачувані в поведінці або шумніші
Характеристики поруч
| Параметр | A · Continental WinterContact TS 830 P | B · Pirelli Sottozero Serie II |
|---|---|---|
| Категорія | Зимові шини | Зимові шини |
| Тип авто | Passenger Car / Crossover | Passenger Car / Crossover |
| Доступні розміри | 64 | — |
| Діаметри дисків | 15″ – 21″ | — |
| Етикетка ЄС: зчеплення на мокрому | C у 73% розмірів | — |
| Етикетка ЄС: енергоефективність | D у 63% розмірів | — |
| Етикетка ЄС: зовнішній шум | 72–75 дБ | — |
Яку ж купити?
Continental WinterContact TS 830 P
Pirelli Sottozero Serie II
Невелика перевага: Continental WinterContact TS 830 P — краща за сніг. Там, де Pirelli Sottozero Serie II попереду, перевага менша за 3 бали.
Continental WinterContact TS 830 P має 69 проти 66 у категорії «сніг».
WinterContact TS 830 P чи Sottozero Serie II?
Яка краща на мокрому, WinterContact TS 830 P чи Sottozero Serie II?
Жодна, за нашими даними: 77 проти 77 за оцінкою «мокре покриття», різниця менша за 3 бали.
Яка краще тримає суху дорогу, WinterContact TS 830 P чи Sottozero Serie II?
Жодна, за нашими даними: 72 проти 70 за оцінкою «сухе покриття», різниця менша за 3 бали.
Яка краща на снігу, WinterContact TS 830 P чи Sottozero Serie II?
Continental WinterContact TS 830 P, 69 проти 66 за нашою оцінкою «сніг».
Яка комфортніша, WinterContact TS 830 P чи Sottozero Serie II?
Жодна, за нашими даними: 73 проти 72 за оцінкою «комфорт», різниця менша за 3 бали.
Яка довше служить, WinterContact TS 830 P чи Sottozero Serie II?
Жодна, за нашими даними: 72 проти 70 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.
Як ми порівнюємо шини?
Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.
Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.
Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика