Тести – · поки немає Власники 72 · 633 відгуки
“Ось де шина почала розшаровуватися на боковині. Важко розгледіти, але глибина десь приблизно 1/8 дюйма.”
Hankook Optimo H725, схоже, знято з виробництва: п’ять років без нових відгуків чи тестів і без чинної EU-етикетки.
Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 0 тестів і 633 + 36 відгуків власників. Як ми оцінюємо
Cobra Radial G/T впевнено попереду, 70–55
Тести – · поки немає Власники 72 · 633 відгуки
“Ось де шина почала розшаровуватися на боковині. Важко розгледіти, але глибина десь приблизно 1/8 дюйма.”
Тести – · поки немає Власники 48 · 36 відгуків
Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.
| Джерело | Cobra Radial G/T | Optimo H725 |
|---|---|---|
| Професійні тести (оцінка TWG) | ≈ 71 (оцінка) | ≈ 58 (оцінка) |
| Відгуки, знайдені в інтернеті | 77 | 45 |
Cobra Radial G/T: 60% × 71,4 (оцінка) + 40% × 76,8 = 74
Optimo H725: 60% × 58,4 (оцінка) + 40% × 44,5 = 53
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Cobra Radial G/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Optimo H725. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).
| Джерело | Cobra Radial G/T | Optimo H725 |
|---|---|---|
| Професійні тести (оцінка TWG) | ≈ 70 (оцінка) | ≈ 60 (оцінка) |
| Відгуки, знайдені в інтернеті | 70 | 52 |
Cobra Radial G/T: 60% × 70,1 (оцінка) + 40% × 70,4 = 70
Optimo H725: 60% × 59,9 (оцінка) + 40% × 52,1 = 57
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Cobra Radial G/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Optimo H725. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).
| Джерело | Cobra Radial G/T | Optimo H725 |
|---|---|---|
| Професійні тести (оцінка TWG) | ≈ 67 (оцінка) | ≈ 62 (оцінка) |
| Відгуки, знайдені в інтернеті | 60 | 46 |
Cobra Radial G/T: 60% × 66,6 (оцінка) + 40% × 59,9 = 64
Optimo H725: 60% × 61,8 (оцінка) + 40% × 45,5 = 55
Немає тестів за категорією «сніг» для Cobra Radial G/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).
Немає тестів за категорією «сніг» для Optimo H725. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).
| Джерело | Cobra Radial G/T | Optimo H725 |
|---|---|---|
| Професійні тести (оцінка TWG) | ≈ 70 (оцінка) | ≈ 64 (оцінка) |
| Відгуки, знайдені в інтернеті | 77 | 40 |
Cobra Radial G/T: 60% × 70,4 (оцінка) + 40% × 76,5 = 73
Optimo H725: 60% × 64,1 (оцінка) + 40% × 39,8 = 54
Немає тестів за категорією «комфорт» для Cobra Radial G/T чи Optimo H725. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
| Джерело | Cobra Radial G/T | Optimo H725 |
|---|---|---|
| Професійні тести (оцінка TWG) | ≈ 67 (оцінка) | ≈ 67 (оцінка) |
| Відгуки, знайдені в інтернеті | 80 | 52 |
Cobra Radial G/T: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 80,2 = 72
Optimo H725: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 52,3 = 61
Немає тестів за категорією «шум» для Cobra Radial G/T чи Optimo H725. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
| Джерело | Cobra Radial G/T | Optimo H725 |
|---|---|---|
| Професійні тести (оцінка TWG) | ≈ 67 (оцінка) | ≈ 60 (оцінка) |
| Відгуки, знайдені в інтернеті | 71 | 49 |
Cobra Radial G/T: 60% × 67,1 (оцінка) + 40% × 70,5 = 68
Optimo H725: 60% × 60,4 (оцінка) + 40% × 48,8 = 56
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Cobra Radial G/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Optimo H725. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).
| Джерело | Cobra Radial G/T | Optimo H725 |
|---|---|---|
| Відгуки, знайдені в інтернеті | 72 | 46 |
| Категорія | Cooper Cobra Radial G/T | Hankook Optimo H725 |
|---|---|---|
| Відносна оцінка | 70 | 55 |
| Сухе покриття | 74 | 53 |
| Мокре покриття | 70 | 57 |
| Сніг | 64 | 55 |
| Комфорт | 73 | 54 |
| Шум | 72 | 61 |
| Зносостійкість | 68 | 56 |
| Керованість (власники) | 72 | 46 |
Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.
Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.
Cobra Radial G/T
Optimo H725
Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.
Ще недостатньо відгуків власників, щоб виділити теми.
З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці
Відгуки власників про Cooper Cobra Radial G/T здебільшого сприятливі, особливо серед власників вінтажних авто та класичних пікапів, які шукають білі випуклі букви у стилі епохи. Водії хвалять шину за надійне зчеплення на дорозі, довговічність та доступну ціну порівняно з конкурентами, хоча в окремих звітах згадуються проблеми з розшаруванням боковин або появою здуття.
“у моєму гаражі лежать 4 нові шини. Знову повністю чорні. Написано cooper cobra radial G/T, і на них зображено 2 змії кобри”
Переклад з англійської
“Ось де шина почала розшаровуватися на боковині. Важко розгледіти, але глибина десь приблизно 1/8 дюйма.”
Переклад з англійської
“У мене на роудстері '65 стоять Cooper Cobras, і на той час, коли я їх купував, їх можна було замовити з білими написами або без них. У мене чорні боковини з рельєфним контуром «змії», який здалеку не видно, але зблизька виглядає «класно»! За останні 4 роки я проїхав на них близько 10 000 миль, і вони досі виглядають чудово та фантастично поводяться як на дорозі, так і на треку! (щоправда, на треку був лише кілька разів!) Шини Cooper використовувалися (і, можливо, досі використовуються...?) дорожньою патрульною службою штату Каліфорнія протягом багатьох років, і в мене шини BFG розшаровувалися на високій швидкості в пустелях Каліфорнії, Невади та Аризони, але Cooper — ніколи (поки що!)... ;) ) [Змінено vettewine, 1:04 PM 30.09.2003] [Змінено vettewine, 1:04 PM 30.09.2003]”
Переклад з англійської
На основі 30 дописів спільноти
Ми ще не зібрали достатньо обговорень цієї шини.
| Параметр | A · Cooper Cobra Radial G/T | B · Hankook Optimo H725 |
|---|---|---|
| Категорія | Всесезонні шини · Туристичні | Всесезонні шини |
| Тип авто | Passenger Car / Crossover | Passenger Car / Crossover |
| Доступні розміри | 13 | — |
| Діаметри дисків | 14″ – 15″ | — |
| Глибина протектора | 8,7 mm (11/32″) | 7,1 mm (9/32″) |
| UTQG | 440 A B - C | 700 A B |
| Гарантія пробігу | 64.000 km | — |
| Боковина | Raised White Lettering | Blackwall |
| Макс. тиск | 2,5–3,0 bar (36 - 44 psi) | 3,5 bar (51 psi) |
Cooper Cobra Radial G/T
Hankook Optimo H725
Переможець: Cooper Cobra Radial G/T — краща за показниками: керованість, сухе покриття і комфорт. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.
Cooper Cobra Radial G/T має 72 проти 46 у категорії «керованість».
Cooper Cobra Radial G/T має 74 проти 53 у категорії «сухе покриття».
Cooper Cobra Radial G/T має 73 проти 54 у категорії «комфорт».
Cooper Cobra Radial G/T має 70 проти 57 у категорії «мокре покриття».
Cooper Cobra Radial G/T, 70 проти 57 за нашою оцінкою «мокре покриття».
Cooper Cobra Radial G/T, 74 проти 53 за нашою оцінкою «сухе покриття».
Cooper Cobra Radial G/T, 64 проти 55 за нашою оцінкою «сніг».
Cooper Cobra Radial G/T, 72 проти 61 за нашою оцінкою «шум».
Cooper Cobra Radial G/T, 73 проти 54 за нашою оцінкою «комфорт».
Cooper Cobra Radial G/T, 68 проти 56 за нашою оцінкою «зносостійкість».
Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.
Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.
Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика