Порівняння Оновлено:

Cooper Evolution Tour vs Firestone Winterforce 2 UV — порівняння

Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 0 + 0 тестів і 674 + 17 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Evolution Tour попереду, 68–66 Мінімальна перевага

Cooper Evolution Tour
Шина ACooper

Evolution Tour

Всесезонні шини

± 7

Тести – · поки немає Власники 68 · 674 відгуки

“У мене Cooper Evolution Tour на Equinox. Серйозних нарікань нема, але в майбутньому, мабуть, перейду на лінійку Discoverer. Evolution Tour мають приємний хід і дуже тихі, але ніяк не пройдуть 65 000 миль, як заявляє Cooper. Я проїхав на них якихось 17 000 миль, і вони вже зношені до 6/32 на всіх чотирьох, хоча я переставляв їх кожні 5000–7000 миль. Наступного разу, коли купуватиму шини, хочу спробувати одну з нових шин із позначкою для суворої погоди. Розглядаю Cooper Discoverer Enduramax або Falken Wildpeak A/T Trail.”

Firestone Winterforce 2 UV
Шина BFirestone

Winterforce 2 UV

Зимові шини

± 8Попередня оцінка

Тести – · поки немає Власники 65 · 17 відгуків

Категорія за категорією

Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.

  1. 69

    Сухе покриття

    Evolution Tour +4
    65
    Чому така оцінка
    ДжерелоEvolution TourWinterforce 2 UV
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6964

    Evolution Tour: 60% × 68,4 (оцінка) + 40% × 69 = 69

    Winterforce 2 UV: 60% × 66,1 (оцінка) + 40% × 63,5 = 65

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Evolution Tour. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Winterforce 2 UV. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).

  2. 72

    Мокре покриття

    Evolution Tour +2
    70
    Чому така оцінка
    ДжерелоEvolution TourWinterforce 2 UV
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 71 (оцінка)≈ 70 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7270

    Evolution Tour: 60% × 71,5 (оцінка) + 40% × 72,1 = 72

    Winterforce 2 UV: 60% × 70,3 (оцінка) + 40% × 70 = 70

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Evolution Tour. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Winterforce 2 UV. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).

  3. 58

    Сніг

    Winterforce 2 UV +14
    72
    Чому така оцінка
    ДжерелоEvolution TourWinterforce 2 UV
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 64 (оцінка)≈ 71 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті4973

    Evolution Tour: 60% × 63,7 (оцінка) + 40% × 49,3 = 58

    Winterforce 2 UV: 60% × 71,2 (оцінка) + 40% × 72,6 = 72

    Немає тестів за категорією «сніг» для Evolution Tour. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Winterforce 2 UV. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).

  4. 68

    Комфорт

    Evolution Tour +7
    61
    Чому така оцінка
    ДжерелоEvolution TourWinterforce 2 UV
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6757

    Evolution Tour: 40% × 68,4 (оцінка) + 60% × 67,2 = 68

    Winterforce 2 UV: 40% × 66,3 (оцінка) + 60% × 57 = 61

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Evolution Tour. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Winterforce 2 UV. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).

  5. 68

    Акустичний комфорт

    Evolution Tour +7
    61
    Чому така оцінка
    ДжерелоEvolution TourWinterforce 2 UV
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7054

    Evolution Tour: 60% × 66,5 (оцінка) + 40% × 70,1 = 68

    Winterforce 2 UV: 60% × 66,5 (оцінка) + 40% × 54 = 61

    Немає тестів за категорією «акустичний комфорт» для Evolution Tour чи Winterforce 2 UV. Половина тестів — це середнє протестованих шин (66): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 70

    Зносостійкість

    Evolution Tour +8
    62
    Чому така оцінка
    ДжерелоEvolution TourWinterforce 2 UV
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 69 (оцінка)≈ 64 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7259

    Evolution Tour: 60% × 68,5 (оцінка) + 40% × 72 = 70

    Winterforce 2 UV: 60% × 63,7 (оцінка) + 40% × 58,6 = 62

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Evolution Tour. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Winterforce 2 UV. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).

  7. 68

    Керованість (власники)

    Немає порівняння
    –
    Чому така оцінка
    ДжерелоEvolution TourWinterforce 2 UV
    Відгуки, знайдені в інтернеті68–
Оцінки коротко
Cooper Evolution Tour vs Firestone Winterforce 2 UV: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяCooper Evolution TourFirestone Winterforce 2 UV
Відносна оцінка 68 66
Сухе покриття 69 65
Мокре покриття 72 70
Сніг 58 72
Комфорт 68 61
Акустичний комфорт 68 61
Зносостійкість 70 62
Керованість (власники) 68 –

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс

Оцінка тут є лише в однієї з двох шин, тож ця вага нічого не змінює в порівнянні.

Перераховано
Загальна оцінка
± 7

Evolution Tour

± 8

Winterforce 2 UV

До загальної оцінки входять лише категорії, для яких є дані про обидві шини.

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Evolution Tour

Плюси

  • Чудове співвідношення ціни та якості
  • Плавний і комфортний хід
  • Добре зчеплення на мокрій дорозі та ефективне відведення води

Мінуси

  • Ресурс протектора часто не відповідає гарантованому пробігу
  • Деякі власники скаржаться на нестабільний рівень шуму
  • Імовірно швидший знос порівняно з преміальними конкурентами, як-от Michelin
Усі теми власників в огляді Evolution Tour

Шина B Winterforce 2 UV

Ще недостатньо відгуків власників, щоб виділити теми.

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

Cooper Evolution Tour

Змішані

Власники пишуть, що Cooper Evolution Tour забезпечує плавний, тихий хід і пристойну роботу, нерідко кращу за деякі заводські шини. Проте багато користувачів розчаровані зносостійкістю: шини зношуються значно швидше, ніж обіцяє заявлена гарантія на 105 000 км.

r/hondafit ·20 голосів ·2022-02-02

“Невже ніхто не радить шини Cooper? Привіт усім!! Моя перша машина — Honda Fit EX 2019 року, і я майже в усьому, що з нею пов'язано, новачок. Вона в мене з травня минулого року. Не бачу жодних порад щодо шин Cooper. Є причина? Я придивляюся до Cooper Evolution Tour All Season. Мій тато (він колись був механіком) їх радить, і вони є в найближчому Walmart. Ще дивлюся на Yokohama, але їх треба замовляти з доставкою, і вони на 20 $ дорожчі за шину. Швидше за все, міняти буду всі чотири. У мене пробіг 32 тис. миль, але нещодавно в мене розірвало заднє пасажирське колесо. На машині ще штатні шини. Читати далі”

Переклад з англійської

bobistheoilguy.com ·2021-09-24

“Судячи з сайту Cooper і їхньої діаграми продуктивності, де шини порівнюють з іншими шинами Cooper, Endeavor, схоже, на один щабель вище за Evolution. Мені подобаються характеристики моїх шин Cooper Evolution Tour, мені лише хотілося б трохи кращої зносостійкості, особливо для шини з розрахунковим пробігом 65 000 миль. Я вже на 5/32 глибини протектора на всіх чотирьох шинах після лише 20 000 миль.”

Переклад з англійської

Головні теми
#Тихий і плавний хід#Швидший знос, ніж очікували#Вигідна альтернатива#Краща за заводські шини

На основі 6 дописів спільноти

Шина B

Firestone Winterforce 2 UV

Ми ще не зібрали достатньо обговорень цієї шини.

Характеристики поруч

Параметр A · Cooper Evolution Tour B · Firestone Winterforce 2 UV
КатегоріяВсесезонні шиниЗимові шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverПозашляховик і 4x4
Доступні розміри—30
Діаметри дисків—15″ – 18″
Глибина протектора7,9 mm (10/32″)9,5 mm (12/32″)
UTQG580 - 600 A A - B—
БоковинаBlack Side WallBlackwall
Макс. тиск3,0 bar (44 psi)3,0 bar (44 psi)

Яку ж купити?

Cooper Evolution Tour

Firestone Winterforce 2 UV

Невелика перевага: Cooper Evolution Tour — краща за зносостійкість, комфорт і акустичний комфорт. Обирайте Firestone Winterforce 2 UV, якщо для вас найважливіше: сніг. Firestone Winterforce 2 UV поки спирається на мало даних (0 тестів, 17 відгуків), тож результат попередній.

Обирайте шину B Ви їздите сніжними зимами

Firestone Winterforce 2 UV має 72 проти 58 у категорії «сніг».

Обирайте шину A Вам потрібен найдовший ресурс протектора

Cooper Evolution Tour має 70 проти 62 у категорії «зносостійкість».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Cooper Evolution Tour має 68 проти 61 у категорії «комфорт».

Обирайте шину A Вам потрібен тихіший салон

Cooper Evolution Tour має 68 проти 61 у категорії «акустичний комфорт».

Шина A · Cooper Evolution Tour
Шина B · Firestone Winterforce 2 UV

Evolution Tour чи Winterforce 2 UV?

Яка краща на мокрому, Evolution Tour чи Winterforce 2 UV?

Жодна, за нашими даними: 72 проти 70 за оцінкою «мокре покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краще тримає суху дорогу, Evolution Tour чи Winterforce 2 UV?

Cooper Evolution Tour, 69 проти 65 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, Evolution Tour чи Winterforce 2 UV?

Firestone Winterforce 2 UV, 72 проти 58 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, Evolution Tour чи Winterforce 2 UV?

Cooper Evolution Tour, 68 проти 61 за нашою оцінкою «акустичний комфорт».

Яка комфортніша, Evolution Tour чи Winterforce 2 UV?

Cooper Evolution Tour, 68 проти 61 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, Evolution Tour чи Winterforce 2 UV?

Cooper Evolution Tour, 70 проти 62 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика