Порівняння Оновлено:

Cooper Evolution Tour vs General AltiMAX RT43 — порівняння

Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 0 + 1 тестів і 674 + 1 371 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Нічия: Evolution Tour і AltiMAX RT43 мають по 68.

Cooper Evolution Tour
Шина ACooper

Evolution Tour

Всесезонні шини

± 7

Тести – · поки немає Власники 68 · 674 відгуки

“У мене Cooper Evolution Tour на Equinox. Серйозних нарікань нема, але в майбутньому, мабуть, перейду на лінійку Discoverer. Evolution Tour мають приємний хід і дуже тихі, але ніяк не пройдуть 65 000 миль, як заявляє Cooper. Я проїхав на них якихось 17 000 миль, і вони вже зношені до 6/32 на всіх чотирьох, хоча я переставляв їх кожні 5000–7000 миль. Наступного разу, коли купуватиму шини, хочу спробувати одну з нових шин із позначкою для суворої погоди. Розглядаю Cooper Discoverer Enduramax або Falken Wildpeak A/T Trail.”

General AltiMAX RT43
Шина BGeneral

AltiMAX RT43

Всесезонні шини

± 7

Тести – · 1 тест Власники 67 · 1 371 відгук

Найкращий результат: 3-е місце з 8 у 2022 Consumer Reports All-Season Tires (ресурс протектора в тесті (милі))

“Я їздив на RT43 приблизно останні 35 тис. Вони були досить непогані. Мабуть, ще 10–15 тис. на них проїду, але, ймовірно, поставлю такий самий комплект.”

Категорія за категорією

Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.

  1. 69

    Сухе покриття

    Evolution Tour +1
    68
    Чому така оцінка
    ДжерелоEvolution TourAltiMAX RT43
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 68 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6968

    Evolution Tour: 60% × 68,4 (оцінка) + 40% × 69,1 = 69

    AltiMAX RT43: 60% × 67,8 (оцінка) + 40% × 67,6 = 68

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Evolution Tour. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для AltiMAX RT43. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).

  2. 72

    Мокре покриття

    Evolution Tour +2
    70
    Чому така оцінка
    ДжерелоEvolution TourAltiMAX RT43
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 72 (оцінка)≈ 70 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7270

    Evolution Tour: 60% × 71,5 (оцінка) + 40% × 72,2 = 72

    AltiMAX RT43: 60% × 70,4 (оцінка) + 40% × 70,2 = 70

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Evolution Tour. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для AltiMAX RT43. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).

  3. 58

    Сніг

    AltiMAX RT43 +6
    64
    Чому така оцінка
    ДжерелоEvolution TourAltiMAX RT43
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 64 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті4960

    Evolution Tour: 60% × 63,8 (оцінка) + 40% × 49,3 = 58

    AltiMAX RT43: 60% × 67,1 (оцінка) + 40% × 59,9 = 64

    Немає тестів за категорією «сніг» для Evolution Tour. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).

    Немає тестів за категорією «сніг» для AltiMAX RT43. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).

  4. 68

    Комфорт

    Evolution Tour +4
    64
    Чому така оцінка
    ДжерелоEvolution TourAltiMAX RT43
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6762

    Evolution Tour: 40% × 68,4 (оцінка) + 60% × 67,2 = 68

    AltiMAX RT43: 40% × 67,3 (оцінка) + 60% × 62 = 64

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Evolution Tour. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).

    Немає тестів за категорією «комфорт» для AltiMAX RT43. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).

  5. 68

    Акустичний комфорт

    AltiMAX RT43 +1
    69
    Чому така оцінка
    ДжерелоEvolution TourAltiMAX RT43
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7073

    Evolution Tour: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 70,1 = 68

    AltiMAX RT43: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 73 = 69

    Немає тестів за категорією «акустичний комфорт» для Evolution Tour чи AltiMAX RT43. Половина тестів — це середнє протестованих шин (66): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 70

    Зносостійкість

    Evolution Tour +1
    69
    Чому така оцінка
    ДжерелоEvolution TourAltiMAX RT43
    Професійні тести (оцінка TWG) · – / 1 тестів≈ 69 (оцінка)71
    Відгуки, знайдені в інтернеті7267

    Evolution Tour: 60% × 68,5 (оцінка) + 40% × 72 = 70

    AltiMAX RT43: 60% × 70,8 + 40% × 67 = 69

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Evolution Tour. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).

  7. 68

    Керованість (власники)

    Evolution Tour +5
    63
    Чому така оцінка
    ДжерелоEvolution TourAltiMAX RT43
    Відгуки, знайдені в інтернеті6863
Оцінки коротко
Cooper Evolution Tour vs General AltiMAX RT43: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяCooper Evolution TourGeneral AltiMAX RT43
Відносна оцінка 68 68
Сухе покриття 69 68
Мокре покриття 72 70
Сніг 58 64
Комфорт 68 64
Акустичний комфорт 68 69
Зносостійкість 70 69
Керованість (власники) 68 63

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка
± 7

Evolution Tour

± 7

AltiMAX RT43

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Evolution Tour

Плюси

  • Чудове співвідношення ціни та якості
  • Плавний і комфортний хід
  • Добре зчеплення на мокрій дорозі та ефективне відведення води

Мінуси

  • Ресурс протектора часто не відповідає гарантованому пробігу
  • Деякі власники скаржаться на нестабільний рівень шуму
  • Імовірно швидший знос порівняно з преміальними конкурентами, як-от Michelin
Усі теми власників в огляді Evolution Tour

Шина B AltiMAX RT43

Плюси

  • Чудове співвідношення ціни й якості, дешевші за преміальні бренди на кшталт Michelin
  • Плавний хід і тиха їзда з мінімальним дорожнім шумом
  • Надійне зчеплення на сухому та мокрому покритті, стійкість до аквапланування

Мінуси

  • Деякі власники скаржаться на складнощі з балансуванням або вібрації
  • М'якші боковини можуть робити керованість трохи розмитою, а проходження поворотів — менш чітким
  • Зимові властивості та поведінка на снігу помітно погіршуються в міру зносу протектора
Усі теми власників в огляді AltiMAX RT43

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

Cooper Evolution Tour

Змішані

Власники пишуть, що Cooper Evolution Tour забезпечує плавний, тихий хід і пристойну роботу, нерідко кращу за деякі заводські шини. Проте багато користувачів розчаровані зносостійкістю: шини зношуються значно швидше, ніж обіцяє заявлена гарантія на 105 000 км.

r/hondafit ·20 голосів ·2022-02-02

“Невже ніхто не радить шини Cooper? Привіт усім!! Моя перша машина — Honda Fit EX 2019 року, і я майже в усьому, що з нею пов'язано, новачок. Вона в мене з травня минулого року. Не бачу жодних порад щодо шин Cooper. Є причина? Я придивляюся до Cooper Evolution Tour All Season. Мій тато (він колись був механіком) їх радить, і вони є в найближчому Walmart. Ще дивлюся на Yokohama, але їх треба замовляти з доставкою, і вони на 20 $ дорожчі за шину. Швидше за все, міняти буду всі чотири. У мене пробіг 32 тис. миль, але нещодавно в мене розірвало заднє пасажирське колесо. На машині ще штатні шини. Читати далі”

Переклад з англійської

bobistheoilguy.com ·2021-09-24

“Судячи з сайту Cooper і їхньої діаграми продуктивності, де шини порівнюють з іншими шинами Cooper, Endeavor, схоже, на один щабель вище за Evolution. Мені подобаються характеристики моїх шин Cooper Evolution Tour, мені лише хотілося б трохи кращої зносостійкості, особливо для шини з розрахунковим пробігом 65 000 миль. Я вже на 5/32 глибини протектора на всіх чотирьох шинах після лише 20 000 миль.”

Переклад з англійської

Головні теми
#Тихий і плавний хід#Швидший знос, ніж очікували#Вигідна альтернатива#Краща за заводські шини

На основі 6 дописів спільноти

Шина B

General AltiMAX RT43

Позитивні

Водії переважно позитивно оцінюють General AltiMAX RT43: хвалять комфорт, упевнену поведінку взимку та на мокрій дорозі й гарне співвідношення ціни та якості для туристичної шини бюджетного та середнього класу. Водночас критики часто вказують на м'які боковини, нишпорення в колії на дорогах із канавками та посередню керованість і зчеплення на сухому за агресивної їзди. Щодо ресурсу протектора відгуки різні: багато хто проїжджає 80 000–130 000 км, а дехто повідомляє про передчасний знос приблизно за 50 000 км.

odyclub.com ·2013-12-21

“Оновлення — сьогодні ввечері посеред снігової бурі Altimax RT43 впоралися дуже добре. Найкраще описати RT43 на снігу словом «передбачувані»: якщо трохи зносить, реакцією на кермо легко керувати. Загалом керуються краще за Optimo H727, уже понад 800 миль і досі дуже тихі.”

Переклад з англійської

vwvortex.com ·2017-12-12

“Я постійно бачу такі графіки з шинами маловідомих брендів і не можу повірити, що вони справді впораються під час екстреного гальмування. Laufenn потребує на 44 фути (три довжини автомобіля) більше, щоб зупинитися на мокрій дорозі з 50 миль/год, ніж улюблений бюджетний варіант General RT43, і на 77 футів (5 довжин автомобіля) більше, ніж Michelin. Я куплю комплект Michelin Premier A/S для машини дружини, коли зносяться оригінальні Continental (на ній стояли звичайні ContiProContact оригінального зразка, які нормальні, але трохи шумні, схоже, вистачить їм на 30–35 тис. миль). Джерело = TireRack”

Переклад з англійської

bobistheoilguy.com ·1 голос ·2021-06-18

“Contis я не пробував, але минулого місяця зняв свої RT43, зносивши їх до 4/32 після ~50 тис. миль (перестановка кожні 5 тис. миль). Стійкість до аквапланування була хороша, а все інше в шині було досить погане. Зчеплення на сухому було жахливе, а боковини надто м'які. На мокрому при коченні зчеплення було пристойне, але при рушанні з місця та/або в повороті відчувалося досить небезпечно, якщо виїжджав у потік (одне колесо шалено буксувало). Sumitomo A/S P02, які були в мене раніше, були кращі в усьому, крім шуму. Про поведінку на снігу не знаю, взимку їжджу на повноцінних зимових.”

Переклад з англійської

Головні теми
#Ціна й вартість#Зчеплення на снігу та взимку#Мокра дорога й аквапланування#М'який комфортний хід#М'які боковини і керованість#Нишпорення в колії#Знос і ресурс протектора

На основі 261 допису спільноти

Характеристики поруч

Параметр A · Cooper Evolution Tour B · General AltiMAX RT43
КатегоріяВсесезонні шиниВсесезонні шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverPassenger Car / Crossover
Глибина протектора7,9 mm (10/32″)10 - 12/32″
UTQG580 - 600 A A - B600 - 700 A A - B
БоковинаBlack Side WallBlack Side Wall - Raised Outline White Lettering
Макс. тиск3,0 bar (44 psi)3,0–3,5 bar (44 - 51 psi)

Яку ж купити?

Cooper Evolution Tour

General AltiMAX RT43

Надто близько: Cooper Evolution Tour та General AltiMAX RT43 відрізняються менш ніж на 2 бали. Cooper Evolution Tour краща за показниками: комфорт. General AltiMAX RT43 краща за показниками: сніг.

Обирайте шину B Ви їздите сніжними зимами

General AltiMAX RT43 має 64 проти 58 у категорії «сніг».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Cooper Evolution Tour має 68 проти 64 у категорії «комфорт».

Шина A · Cooper Evolution Tour
Шина B · General AltiMAX RT43

Evolution Tour чи AltiMAX RT43?

Яка краща на мокрому, Evolution Tour чи AltiMAX RT43?

Жодна, за нашими даними: 72 проти 70 за оцінкою «мокре покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краще тримає суху дорогу, Evolution Tour чи AltiMAX RT43?

Жодна, за нашими даними: 69 проти 68 за оцінкою «сухе покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краща на снігу, Evolution Tour чи AltiMAX RT43?

General AltiMAX RT43, 64 проти 58 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, Evolution Tour чи AltiMAX RT43?

Жодна, за нашими даними: 68 проти 69 за оцінкою «акустичний комфорт», різниця менша за 3 бали.

Яка комфортніша, Evolution Tour чи AltiMAX RT43?

Cooper Evolution Tour, 68 проти 64 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, Evolution Tour чи AltiMAX RT43?

Жодна, за нашими даними: 70 проти 69 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика