Falken ZE912, схоже, знято з виробництва: п’ять років без нових відгуків чи тестів і без чинної EU-етикетки.

Порівняння Оновлено

Falken ZE912 vs General AltiMAX RT43 — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 1 тестів і 200 + 1 371 відгуків власників. Як ми оцінюємо

AltiMAX RT43 попереду, 68–66 Мінімальна перевага

Falken ZE912
Шина AFalken

ZE912

Літні шини

Тести – · поки немає Власники 64 · 200 відгуків

“Я щойно поставив комплект Falken ZE912 на CLK моєї дружини і виявив, що вони набагато тихіші та м'якші за попередні шини, які стояли на машині. Вони не такі точні в керуванні, як Michelin або Pirelli, що стояли там раніше, але точно зручніші.”

General AltiMAX RT43
Шина BGeneral

AltiMAX RT43

Всесезонні шини

Тести – · 1 тест Власники 67 · 1 371 відгук

Найкращий результат: 3-е місце з 8 у 2022 Consumer Reports All-Season Tires (tested tread life (miles))

“Я особисто встановив RT43 на машини членів моєї родини. Вони чудові. Чудові на снігу, дощі та тихі. Не думаю, що вони одного рівня з Michelin Premiere, але за свою ціну це класні шини.”

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 66

    Сухе покриття

    AltiMAX RT43 +2
    68
    Чому така оцінка
    ДжерелоZE912AltiMAX RT43
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 68 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6568

    ZE912: 60% × 66,6 (оцінка) + 40% × 65 = 66

    AltiMAX RT43: 60% × 67,8 (оцінка) + 40% × 67,9 = 68

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для ZE912. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для AltiMAX RT43. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

  2. 68

    Мокре покриття

    AltiMAX RT43 +2
    70
    Чому така оцінка
    ДжерелоZE912AltiMAX RT43
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 70 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6770

    ZE912: 60% × 68,4 (оцінка) + 40% × 67,3 = 68

    AltiMAX RT43: 60% × 69,9 (оцінка) + 40% × 70 = 70

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для ZE912. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для AltiMAX RT43. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

  3. –

    Сніг

    Немає порівняння
    64
    Чому така оцінка
    ДжерелоZE912AltiMAX RT43
    Професійні тести (оцінка TWG)–≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті–60

    AltiMAX RT43: 60% × 66,6 (оцінка) + 40% × 59,9 = 64

    Немає тестів за категорією «сніг» для AltiMAX RT43. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

  4. 68

    Комфорт

    ZE912 +1
    67
    Чому така оцінка
    ДжерелоZE912AltiMAX RT43
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 69 (оцінка)≈ 68 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6665

    ZE912: 60% × 68,6 (оцінка) + 40% × 66,3 = 68

    AltiMAX RT43: 60% × 68,4 (оцінка) + 40% × 64,7 = 67

    Немає тестів за категорією «комфорт» для ZE912 чи AltiMAX RT43. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  5. –

    Шум

    Немає порівняння
    70
    Чому така оцінка
    ДжерелоZE912AltiMAX RT43
    Професійні тести (оцінка TWG)–≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті–73

    AltiMAX RT43: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 73,1 = 70

    Немає тестів за категорією «шум» для AltiMAX RT43. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 63

    Зносостійкість

    AltiMAX RT43 +6
    69
    Чому така оцінка
    ДжерелоZE912AltiMAX RT43
    Професійні тести (оцінка TWG) · – / 1 тестів≈ 64 (оцінка)71
    Відгуки, знайдені в інтернеті6067

    ZE912: 60% × 64 (оцінка) + 40% × 60,4 = 63

    AltiMAX RT43: 60% × 70,6 + 40% × 67,3 = 69

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для ZE912. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

  7. 63

    Керованість (власники)

    AltiMAX RT43 +2
    65
    Чому така оцінка
    ДжерелоZE912AltiMAX RT43
    Відгуки, знайдені в інтернеті6365
Оцінки коротко
Falken ZE912 vs General AltiMAX RT43: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяFalken ZE912General AltiMAX RT43
Відносна оцінка 66 68
Сухе покриття 66 68
Мокре покриття 68 70
Сніг – 64
Комфорт 68 67
Шум – 70
Зносостійкість 63 69
Керованість (власники) 63 65

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс

Оцінка тут є лише в однієї з двох шин, тож ця вага нічого не змінює в порівнянні.

Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс

Оцінка тут є лише в однієї з двох шин, тож ця вага нічого не змінює в порівнянні.

Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка

ZE912

AltiMAX RT43

До загальної оцінки входять лише категорії, для яких є дані про обидві шини.

Професійні результати тестів, на яких базуються оцінки

Для кожної дисципліни: середній % від найкращої шини в усіх тестах, де були обидві шини, і скільки з цих тестів виграла кожна. Рядки «Різні тести» порівнюють результати з окремих тестів.

ДисциплінаКатегоріяZE912AltiMAX RT43ΔПорівняння
Також опубліковано тестувальниками (не входить в оцінку)
Загальне місце Загалом #13/14 2011 European Summer Tyre Test - 195/65 R15 #2/8 2022 Consumer Reports All-Season Tires – Різні тести

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A ZE912

Плюси

  • Відмінне співвідношення ціни та якості у порівнянні з преміальними брендами
  • Низький рівень шуму від дороги та високий комфорт їзди
  • Надійне зчеплення на сухій дорозі та передбачувана керованість

Мінуси

  • Нестабільний ресурс протектора з численними повідомленнями про передчасний знос
  • М'які боковини можуть викликати відчуття «ватности» або брак чіткості кермування
  • Поведінку на мокрій дорозі часто описують як непередбачувану або недостатню на межі можливостей
Усі теми власників в огляді ZE912

Шина B AltiMAX RT43

Плюси

  • Чудове співвідношення ціни та якості й нижча ціна порівняно з преміальними брендами на кшталт Michelin
  • Тихий і плавний хід із мінімальним шумом від дороги
  • Надійне зчеплення на мокрій і сухій дорозі та стійкість до аквапланування

Мінуси

  • Поодинокі скарги деяких користувачів на труднощі з балансуванням або вібрації
  • М'якші боковини можуть робити керованість дещо «ватною» або знижувати чіткість у поворотах
  • Поведінка взимку та на снігу може помітно погіршуватися в міру зношування протектора
Усі теми власників в огляді AltiMAX RT43

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

Falken ZE912

Змішані

Консенсус спільноти щодо Falken Ziex ZE912 визначає її як доступну, комфортну та відносно тиху всесезонну шину з непоганим зчепленням на сухому та передбачуваним на мокрому покритті. Проте власники часто критикують її за швидке зношування протектора, слабке зчеплення на снігу/взимку, тенденцію з часом створювати більше шуму від дороги та м’якіші боковини порівняно зі спеціальними літніми шинами високої продуктивності.

audiworld.com

“досить непогана всесезонна шина, непогано пробирається крізь сніг, але не така хороша на поворотах на снігу через великі блочки на плечах... але оскільки сніг лежить на дорозі лише кілька днів навколо нас, вони працюють чудово, і я б краще обрав краще зчеплення на сухому покритті на 90% часу, коли снігу немає. Моя єдина проблема наразі полягає в тому, що їх водить колією на фрезерованому асфальті через те, що шини мають поздовжні канавки”

Переклад з англійської

corvetteforum.com

“Я щойно поставив комплект Falken ZE912 на CLK моєї дружини і виявив, що вони набагато тихіші та м'якші за попередні шини, які стояли на машині. Вони не такі точні в керуванні, як Michelin або Pirelli, що стояли там раніше, але точно зручніші.”

Переклад з англійської

northamericanmotoring.com

“Цитата: Спочатку опубліковано BobDogNdaHouse Я щойно замовив кілька 912-х (215/45), тож зроблю огляд за кілька тижнів. Я взяв їх по $76 за штуку, але бачив і по $68, ціну не перебити Це чудова ціна!!! У якому магазині ти бачив 215/45/17 по $68?”

Переклад з англійської

Головні теми
#доступна ціна та вигода#тиха і комфортна поїздка#погані зимові характеристики та поведінка на снігу#зростання рівня шуму з часом#зношування протектора та довговічність#жорсткість боковин та керованість#зчеплення на мокрій дорозі

На основі 50 дописів спільноти

Шина B

General AltiMAX RT43

Позитивні

Думка спільноти про General AltiMAX RT43 переважно позитивна: власники хвалять її за комфорт, потужні зимові й мокрі характеристики та солідну вартість як бюджетно-середньої турингової шини. Однак критики часто вказують на м'які боковини, колійність на фрезerованому асфальті та посередню керованість або зчеплення на сухому при агрессивній їзді. Звіти про пробіг протектора різняться: багато хто проїжджає від 50 000 до 80 000 миль, тоді як інші повідомляють про передчасний знос приблизно через 30 000 миль.

forbbodiesonly.com ·2022-05-23

“Хоч це й не маслкар, мій 96 Ford Ranger має алюмінієві диски 14x7. Я катав на ньому комплект 225/70-14 Coopers без жодних проблем. Я проїхав приблизно 35 000 миль, якщо я правильно пам'ятаю. Я замінив їх на General Altima RT43, коли вони зносилися. В основному просто тому, що General були на кілька баксів дешевше на моїй невеликій робочій вантажівці. Але ці шини General мені теж дуже подобаються. У них білі букви, але вони виглядають не так «по-маслкарівськи», як Coopers. Напевно, найближчим часом візьму комплект Coopers для 14-дюймових дорожніх коліс на свій 67 Coronet. Зараз у мене стоять BFG, які виглядають ідеально. Але я купив їх у 2003 році....”

Переклад з англійської

bobistheoilguy.com ·5 голосів ·2022-06-22

“Я пропущу ці; я був дуже розчарований RT43. Дуже м'які боковини, зчеплення на сухому дорожньому покритті було нижче середнього, зчеплення на мокрому — непогане, стійкість до аквапланування — доволі непогана. Вони також коліювалися і слідували за колією як божевільні — гірше, ніж Yoko A13C, які стояли як OEM на Evo, що була моєю попередньою шиною з найбільшою схильністю до колійності, якою я користувався.”

Переклад з англійської

fitfreak.net

“Почну з того, що я замовив комплект із 4 штук на одному сайті з продажу шин, і хоча пізніше я знайшов їх трохи дешевшими на інших сайтах, у мене немає жодних претензій, оскільки я все одно заплатив лише близько $70 за шину і отримав їх протягом двох днів. По-друге, оскільки я живу в Новій Англії, зчеплення на мокрій дорозі та снігу стоїть у мене на першому місці в списку пріоритетів, і, на щастя для мене, через 3 дні після їх встановлення випав сильний сніг. Я заїжджав на парковку, яку ще не почистили, і знаю напевно, що моя машина просто буксувала б і залишила мене застрягнути. Але тільки не з цими. Машина здавалася трохи тремтіла вліво і вправо, поки не дісталася асфальту, і легко пройшла крізь нього. Я ніколи раніше не почувався таким впевненим на снігу зі своєю маленькою Fit. А потім минулої ночі. Ми з дружиною поїхали пообідати, і я вирішив перепаркувати машину, оскільки помітив краще місце для паркування, яке вимагало швидкого та незаконного розвороту. Я сильно натиснув на педаль газу, від чого зазвичай пищали б шини, але ці одразу вчепилися, і Fit просто рвонув вперед. Я настійно рекомендую їх! О, і вони розраховані на нібито 70 000 миль.”

Переклад з англійської

Головні теми
#ціна та вартість#тяга на снігу та взимку#зчеплення на мокрому та аквапланування#м'який комфорт їзди#м'які боковини та керованість#колійність на дорогах з поздовжніми жолобами#знос протектора та довговічність

На основі 261 допису спільноти

Характеристики поруч

Параметр A · Falken ZE912 B · General AltiMAX RT43
КатегоріяЛітні шиниВсесезонні шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverPassenger Car / Crossover
Глибина протектора—10 - 12/32″
UTQG—600 - 700 A A - B
Боковина—Black Side Wall - Raised Outline White Lettering
Макс. тиск—3,0–3,5 bar (44 - 51 psi)

Яку ж купити?

Falken ZE912

General AltiMAX RT43

Невелика перевага: General AltiMAX RT43 — краща за зносостійкість. Там, де Falken ZE912 попереду, перевага менша за 3 бали.

Обирайте шину B Вам потрібен найдовший ресурс протектора

General AltiMAX RT43 має 69 проти 63 у категорії «зносостійкість».

Шина A · Falken ZE912
Шина B · General AltiMAX RT43

ZE912 чи AltiMAX RT43?

Яка краща на мокрому, ZE912 чи AltiMAX RT43?

Жодна, за нашими даними: 68 проти 70 за оцінкою «мокре покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краще тримає суху дорогу, ZE912 чи AltiMAX RT43?

Жодна, за нашими даними: 66 проти 68 за оцінкою «сухе покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка комфортніша, ZE912 чи AltiMAX RT43?

Жодна, за нашими даними: 68 проти 67 за оцінкою «комфорт», різниця менша за 3 бали.

Яка довше служить, ZE912 чи AltiMAX RT43?

General AltiMAX RT43, 69 проти 63 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика