Falken ZE912, схоже, знято з виробництва: п’ять років без нових відгуків чи тестів і без чинної EU-етикетки.

Порівняння Оновлено

Falken ZE912 vs Kumho Solus TA31 — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 0 тестів і 200 + 78 відгуків власників. Як ми оцінюємо

ZE912 впевнено попереду, 66–58

Falken ZE912
Шина AFalken

ZE912

Літні шини

Тести – · поки немає Власники 64 · 200 відгуків

“Цитата: Спочатку опубліковано BobDogNdaHouse Я щойно замовив кілька 912-х (215/45), тож зроблю огляд за кілька тижнів. Я взяв їх по $76 за штуку, але бачив і по $68, ціну не перебити Це чудова ціна!!! У якому магазині ти бачив 215/45/17 по $68?”

Kumho Solus TA31
Шина BKumho

Solus TA31

Всесезонні шини

Тести – · поки немає Власники 52 · 78 відгуків

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 66

    Сухе покриття

    ZE912 +8
    58
    Чому така оцінка
    ДжерелоZE912Solus TA31
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 61 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6552

    ZE912: 60% × 66,6 (оцінка) + 40% × 65 = 66

    Solus TA31: 60% × 61,3 (оцінка) + 40% × 51,8 = 58

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для ZE912. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Solus TA31. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

  2. 68

    Мокре покриття

    ZE912 +8
    60
    Чому така оцінка
    ДжерелоZE912Solus TA31
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 63 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6757

    ZE912: 60% × 68,4 (оцінка) + 40% × 67,3 = 68

    Solus TA31: 60% × 62,5 (оцінка) + 40% × 56,8 = 60

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для ZE912. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Solus TA31. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

  3. –

    Сніг

    Немає порівняння
    53
    Чому така оцінка
    ДжерелоZE912Solus TA31
    Професійні тести (оцінка TWG)–≈ 60 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті–41

    Solus TA31: 60% × 60,4 (оцінка) + 40% × 41,1 = 53

    Немає тестів за категорією «сніг» для Solus TA31. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

  4. 68

    Комфорт

    ZE912 +6
    62
    Чому така оцінка
    ДжерелоZE912Solus TA31
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 69 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6655

    ZE912: 60% × 68,6 (оцінка) + 40% × 66,3 = 68

    Solus TA31: 60% × 66,6 (оцінка) + 40% × 54,6 = 62

    Немає тестів за категорією «комфорт» для ZE912 чи Solus TA31. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  5. –

    Шум

    Немає порівняння
    65
    Чому така оцінка
    ДжерелоZE912Solus TA31
    Професійні тести (оцінка TWG)–≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті–61

    Solus TA31: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 60,6 = 65

    Немає тестів за категорією «шум» для Solus TA31. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 63

    Зносостійкість

    ZE912 +6
    57
    Чому така оцінка
    ДжерелоZE912Solus TA31
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 64 (оцінка)≈ 61 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6052

    ZE912: 60% × 64 (оцінка) + 40% × 60,4 = 63

    Solus TA31: 60% × 61,3 (оцінка) + 40% × 51,7 = 57

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для ZE912. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Solus TA31. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

  7. 63

    Керованість (власники)

    ZE912 +12
    51
    Чому така оцінка
    ДжерелоZE912Solus TA31
    Відгуки, знайдені в інтернеті6351
Оцінки коротко
Falken ZE912 vs Kumho Solus TA31: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяFalken ZE912Kumho Solus TA31
Відносна оцінка 66 58
Сухе покриття 66 58
Мокре покриття 68 60
Сніг – 53
Комфорт 68 62
Шум – 65
Зносостійкість 63 57
Керованість (власники) 63 51

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс

Оцінка тут є лише в однієї з двох шин, тож ця вага нічого не змінює в порівнянні.

Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс

Оцінка тут є лише в однієї з двох шин, тож ця вага нічого не змінює в порівнянні.

Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка

ZE912

Solus TA31

До загальної оцінки входять лише категорії, для яких є дані про обидві шини.

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A ZE912

Плюси

  • Відмінне співвідношення ціни та якості у порівнянні з преміальними брендами
  • Низький рівень шуму від дороги та високий комфорт їзди
  • Надійне зчеплення на сухій дорозі та передбачувана керованість

Мінуси

  • Нестабільний ресурс протектора з численними повідомленнями про передчасний знос
  • М'які боковини можуть викликати відчуття «ватности» або брак чіткості кермування
  • Поведінку на мокрій дорозі часто описують як непередбачувану або недостатню на межі можливостей
Усі теми власників в огляді ZE912

Шина B Solus TA31

Плюси

  • Виняткове співвідношення ціни та якості й доступна вартість
  • Дуже низький рівень дорожнього шуму та комфортна, м'яка їзда
  • Гарне зчеплення на сухій та вологій дорозі для щоденних поїздок

Мінуси

  • Погана поведінка в умовах снігу та ожеледиці
  • М'які боковини, що призводять до зниження стійкості на високих швидкостях та менш чіткої керованості
  • Нерівномірний знос протектора у деяких користувачів, що призводить до передчасної заміни
Усі теми власників в огляді Solus TA31

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

Falken ZE912

Змішані

Консенсус спільноти щодо Falken Ziex ZE912 визначає її як доступну, комфортну та відносно тиху всесезонну шину з непоганим зчепленням на сухому та передбачуваним на мокрому покритті. Проте власники часто критикують її за швидке зношування протектора, слабке зчеплення на снігу/взимку, тенденцію з часом створювати більше шуму від дороги та м’якіші боковини порівняно зі спеціальними літніми шинами високої продуктивності.

audiworld.com

“досить непогана всесезонна шина, непогано пробирається крізь сніг, але не така хороша на поворотах на снігу через великі блочки на плечах... але оскільки сніг лежить на дорозі лише кілька днів навколо нас, вони працюють чудово, і я б краще обрав краще зчеплення на сухому покритті на 90% часу, коли снігу немає. Моя єдина проблема наразі полягає в тому, що їх водить колією на фрезерованому асфальті через те, що шини мають поздовжні канавки”

Переклад з англійської

corvetteforum.com

“Я щойно поставив комплект Falken ZE912 на CLK моєї дружини і виявив, що вони набагато тихіші та м'якші за попередні шини, які стояли на машині. Вони не такі точні в керуванні, як Michelin або Pirelli, що стояли там раніше, але точно зручніші.”

Переклад з англійської

northamericanmotoring.com

“Цитата: Спочатку опубліковано BobDogNdaHouse Я щойно замовив кілька 912-х (215/45), тож зроблю огляд за кілька тижнів. Я взяв їх по $76 за штуку, але бачив і по $68, ціну не перебити Це чудова ціна!!! У якому магазині ти бачив 215/45/17 по $68?”

Переклад з англійської

Головні теми
#доступна ціна та вигода#тиха і комфортна поїздка#погані зимові характеристики та поведінка на снігу#зростання рівня шуму з часом#зношування протектора та довговічність#жорсткість боковин та керованість#зчеплення на мокрій дорозі

На основі 50 дописів спільноти

Шина B

Kumho Solus TA31

Ми ще не зібрали достатньо обговорень цієї шини.

Характеристики поруч

Параметр A · Falken ZE912 B · Kumho Solus TA31
КатегоріяЛітні шиниВсесезонні шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverPassenger Car / Crossover
Доступні розміри—22
Діаметри дисків—15″ – 20″
Глибина протектора—7,5 mm (9.5/32″)
UTQG—500 A A
Гарантія пробігу—97.000 km
Боковина—Blackwall
Макс. тиск—3,0 bar (44 psi)

Яку ж купити?

Falken ZE912

Kumho Solus TA31

Переможець: Falken ZE912 — краща за показниками: керованість, сухе покриття і мокре покриття. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.

Обирайте шину A Вам подобається гостра, чуйна керованість

Falken ZE912 має 63 проти 51 у категорії «керованість».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Falken ZE912 має 66 проти 58 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Falken ZE912 має 68 проти 60 у категорії «мокре покриття».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Falken ZE912 має 68 проти 62 у категорії «комфорт».

Шина A · Falken ZE912
Шина B · Kumho Solus TA31

ZE912 чи Solus TA31?

Яка краща на мокрому, ZE912 чи Solus TA31?

Falken ZE912, 68 проти 60 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, ZE912 чи Solus TA31?

Falken ZE912, 66 проти 58 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка комфортніша, ZE912 чи Solus TA31?

Falken ZE912, 68 проти 62 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, ZE912 чи Solus TA31?

Falken ZE912, 63 проти 57 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика