Порівняння Оновлено

Firestone Destination LE2 vs Nexen Roadian HTX RH5 — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 0 тестів і 102 + 35 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Destination LE2 попереду, 68–64 Мінімальна перевага

Firestone Destination LE2
Шина AFirestone

Destination LE2

Всесезонні шини

Тести – · поки немає Власники 67 · 102 відгуки

Nexen Roadian HTX RH5
Шина BNexen

Roadian HTX RH5

Всесезонні шини

Тести – · поки немає Власники 62 · 35 відгуків

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 68

    Сухе покриття

    Destination LE2 +6
    62
    Чому така оцінка
    ДжерелоDestination LE2Roadian HTX RH5
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 64 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6859

    Destination LE2: 60% × 67,6 (оцінка) + 40% × 67,5 = 68

    Roadian HTX RH5: 60% × 64,4 (оцінка) + 40% × 59,4 = 62

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Destination LE2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Roadian HTX RH5. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

  2. 69

    Мокре покриття

    Destination LE2 +3
    66
    Чому така оцінка
    ДжерелоDestination LE2Roadian HTX RH5
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 69 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6964

    Destination LE2: 60% × 69,4 (оцінка) + 40% × 69,1 = 69

    Roadian HTX RH5: 60% × 66,6 (оцінка) + 40% × 64,1 = 66

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Destination LE2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Roadian HTX RH5. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

  3. 66

    Сніг

    Destination LE2 +3
    63
    Чому така оцінка
    ДжерелоDestination LE2Roadian HTX RH5
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6359

    Destination LE2: 60% × 67,5 (оцінка) + 40% × 62,8 = 66

    Roadian HTX RH5: 60% × 66,2 (оцінка) + 40% × 58,7 = 63

    Немає тестів за категорією «сніг» для Destination LE2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Roadian HTX RH5. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

  4. 66

    Комфорт

    Destination LE2 +4
    62
    Чому така оцінка
    ДжерелоDestination LE2Roadian HTX RH5
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6455

    Destination LE2: 60% × 68,2 (оцінка) + 40% × 63,5 = 66

    Roadian HTX RH5: 60% × 66,7 (оцінка) + 40% × 54,9 = 62

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Destination LE2 чи Roadian HTX RH5. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  5. 69

    Шум

    Destination LE2 +1
    68
    Чому така оцінка
    ДжерелоDestination LE2Roadian HTX RH5
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7270

    Destination LE2: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 71,6 = 69

    Roadian HTX RH5: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 69,8 = 68

    Немає тестів за категорією «шум» для Destination LE2 чи Roadian HTX RH5. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 67

    Зносостійкість

    Destination LE2 +2
    65
    Чому така оцінка
    ДжерелоDestination LE2Roadian HTX RH5
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6765

    Destination LE2: 60% × 66,2 (оцінка) + 40% × 67,4 = 67

    Roadian HTX RH5: 60% × 65,6 (оцінка) + 40% × 65,4 = 65

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Destination LE2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Roadian HTX RH5. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

  7. 68

    Керованість (власники)

    Destination LE2 +9
    59
    Чому така оцінка
    ДжерелоDestination LE2Roadian HTX RH5
    Відгуки, знайдені в інтернеті6859
Оцінки коротко
Firestone Destination LE2 vs Nexen Roadian HTX RH5: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяFirestone Destination LE2Nexen Roadian HTX RH5
Відносна оцінка 68 64
Сухе покриття 68 62
Мокре покриття 69 66
Сніг 66 63
Комфорт 66 62
Шум 69 68
Зносостійкість 67 65
Керованість (власники) 68 59

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Destination LE2

Roadian HTX RH5

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Destination LE2

Плюси

  • Відмінне зчеплення на сухій та мокрій дорозі
  • Доступна ціна з гарним співвідношенням вартості та якості
  • Тихий і комфортний хід на трасі

Мінуси

  • Схильність чіпляти та затримувати дрібні камінці на гравійних дорогах
  • Поодинокі повідомлення про шум від дороги, вищий за очікуваний, на окремих моделях автомобілів
  • Окремі випадки складнощів із балансуванням або передчасного зношування
Усі теми власників в огляді Destination LE2

Шина B Roadian HTX RH5

Ще недостатньо відгуків власників, щоб виділити теми.

Характеристики поруч

Параметр A · Firestone Destination LE2 B · Nexen Roadian HTX RH5
КатегоріяВсесезонні шиниВсесезонні шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverПозашляховик і 4x4
Доступні розміри544
Діаметри дисків16″ – 18″15″ – 22″
Глибина протектора8,7 mm (11/32″)8,7 mm (11/32″)
UTQG520 A B640 A A
Гарантія пробігу97.000 km105.000 km
БоковинаBlackwallBlackwall
Макс. тиск3,0 bar (44 psi)3,5 bar (51 psi)
Спільні розміри44

Яку ж купити?

Firestone Destination LE2

Nexen Roadian HTX RH5

Невелика перевага: Firestone Destination LE2 — краща за керованість, сухе покриття і комфорт. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.

Обирайте шину A Вам подобається гостра, чуйна керованість

Firestone Destination LE2 має 68 проти 59 у категорії «керованість».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Firestone Destination LE2 має 68 проти 62 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Firestone Destination LE2 має 66 проти 62 у категорії «комфорт».

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Firestone Destination LE2 має 69 проти 66 у категорії «мокре покриття».

Шина A · Firestone Destination LE2
Шина B · Nexen Roadian HTX RH5

Destination LE2 чи Roadian HTX RH5?

Яка краща на мокрому, Destination LE2 чи Roadian HTX RH5?

Firestone Destination LE2, 69 проти 66 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, Destination LE2 чи Roadian HTX RH5?

Firestone Destination LE2, 68 проти 62 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, Destination LE2 чи Roadian HTX RH5?

Firestone Destination LE2, 66 проти 63 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, Destination LE2 чи Roadian HTX RH5?

Жодна, за нашими даними: 69 проти 68 за оцінкою «шум», різниця менша за 3 бали.

Яка комфортніша, Destination LE2 чи Roadian HTX RH5?

Firestone Destination LE2, 66 проти 62 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, Destination LE2 чи Roadian HTX RH5?

Жодна, за нашими даними: 67 проти 65 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика