Тести – · поки немає Власники 35 · 30 відгуків
Firestone FR740, схоже, знято з виробництва: п’ять років без нових відгуків чи тестів і без чинної етикетки ЄС.
Firestone FR710 vs Firestone FR740 — порівняння
Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 0 + 0 тестів і 30 + 6 відгуків власників. Як ми оцінюємо
FR740 попереду, 49–47 Мінімальна перевага
Категорія за категорією
Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.
-
43
Сухе покриття
FR740 +649Чому така оцінка
Джерело FR710 FR740 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 52 (оцінка) ≈ 56 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 30 39 FR710: 60% × 52,1 (оцінка) + 40% × 29,5 = 43
FR740: 60% × 55,9 (оцінка) + 40% × 38,6 = 49
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для FR710. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для FR740. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).
-
47
Мокре покриття
FR740 +148Чому така оцінка
Джерело FR710 FR740 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 53 (оцінка) ≈ 54 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 38 40 FR710: 60% × 53 (оцінка) + 40% × 38,2 = 47
FR740: 60% × 53,8 (оцінка) + 40% × 39,7 = 48
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для FR710. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для FR740. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
-
49
Сніг
FR740 +150Чому така оцінка
Джерело FR710 FR740 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 59 (оцінка) ≈ 59 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 34 35 FR710: 60% × 58,8 (оцінка) + 40% × 33,7 = 49
FR740: 60% × 59,3 (оцінка) + 40% × 35,2 = 50
Немає тестів за категорією «сніг» для FR710. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
Немає тестів за категорією «сніг» для FR740. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
-
42
Комфорт
FR740 +143Чому така оцінка
Джерело FR710 FR740 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 61 (оцінка) ≈ 61 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 29 31 FR710: 40% × 60,7 (оцінка) + 60% × 29,1 = 42
FR740: 40% × 61,1 (оцінка) + 60% × 31 = 43
Немає тестів за категорією «комфорт» для FR710. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).
Немає тестів за категорією «комфорт» для FR740. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).
-
60
Акустичний комфорт
FR710 +357Чому така оцінка
Джерело FR710 FR740 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 66 (оцінка) ≈ 66 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 50 44 FR710: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 49,9 = 60
FR740: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 43,9 = 57
Немає тестів за категорією «акустичний комфорт» для FR710 чи FR740. Половина тестів — це середнє протестованих шин (66): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
-
48
Зносостійкість
FR740 +149Чому така оцінка
Джерело FR710 FR740 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 56 (оцінка) ≈ 56 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 37 38 FR710: 60% × 55,7 (оцінка) + 40% × 36,7 = 48
FR740: 60% × 56,3 (оцінка) + 40% × 38,2 = 49
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для FR710. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для FR740. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
Оцінки коротко
| Категорія | Firestone FR710 | Firestone FR740 |
|---|---|---|
| Відносна оцінка | 47 | 49 |
| Сухе покриття | 43 | 49 |
| Мокре покриття | 47 | 48 |
| Сніг | 49 | 50 |
| Комфорт | 42 | 43 |
| Акустичний комфорт | 60 | 57 |
| Зносостійкість | 48 | 49 |
Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.
Визначте, які категорії важливі саме вам
Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.
FR710
FR740
Характеристики поруч
| Параметр | A · Firestone FR710 | B · Firestone FR740 |
|---|---|---|
| Категорія | Всесезонні шини | Всесезонні шини |
| Тип авто | Passenger Car / Crossover | Passenger Car / Crossover |
| Доступні розміри | 4 | 3 |
| Діаметри дисків | 15″ – 18″ | 15″ – 17″ |
| Глибина протектора | 8,7 mm (11/32″) | 7,1 mm (9/32″) |
| UTQG | 560 A B | 300 A A |
| Гарантія пробігу | 105.000 km | — |
| Боковина | Blackwall | Blackwall |
| Макс. тиск | 3,0 bar (44 psi) | 3,0 bar (44 psi) |
| Спільні розміри | 1 | 1 |
Яку ж купити?
Firestone FR710
Firestone FR740
Невелика перевага: Firestone FR740 — краща за сухе покриття. Обирайте Firestone FR710, якщо для вас найважливіше: акустичний комфорт. Firestone FR740 поки спирається на мало даних (0 тестів, 6 відгуків), тож результат попередній.
Firestone FR740 має 49 проти 43 у категорії «сухе покриття».
Firestone FR710 має 60 проти 57 у категорії «акустичний комфорт».
FR710 чи FR740?
Яка краща на мокрому, FR710 чи FR740?
Жодна, за нашими даними: 47 проти 48 за оцінкою «мокре покриття», різниця менша за 3 бали.
Яка краще тримає суху дорогу, FR710 чи FR740?
Firestone FR740, 49 проти 43 за нашою оцінкою «сухе покриття».
Яка краща на снігу, FR710 чи FR740?
Жодна, за нашими даними: 49 проти 50 за оцінкою «сніг», різниця менша за 3 бали.
Яка тихіша, FR710 чи FR740?
Firestone FR710, 60 проти 57 за нашою оцінкою «акустичний комфорт».
Яка комфортніша, FR710 чи FR740?
Жодна, за нашими даними: 42 проти 43 за оцінкою «комфорт», різниця менша за 3 бали.
Яка довше служить, FR710 чи FR740?
Жодна, за нашими даними: 48 проти 49 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.
Як ми порівнюємо шини?
Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.
Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.
Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика