General AltiMAX RT, схоже, знято з виробництва: п’ять років без нових відгуків чи тестів і без чинної EU-етикетки.

Порівняння Оновлено

General AltiMAX RT vs Goodyear Assurance CS Fuel Max — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 0 тестів і 11 + 16 відгуків власників. Як ми оцінюємо

AltiMAX RT попереду, 65–62 Мінімальна перевага

General AltiMAX RT
Шина AGeneral

AltiMAX RT

Всесезонні шини · Туристичні

Попередньо

Тести – · поки немає Власники 63 · 11 відгуків

Goodyear Assurance CS Fuel Max
Шина BGoodyear

Assurance CS Fuel Max

Всесезонні шини

Попередньо

Тести – · поки немає Власники 59 · 16 відгуків

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 65

    Сухе покриття

    AltiMAX RT +4
    61
    Чому така оцінка
    ДжерелоAltiMAX RTAssurance CS Fuel Max
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 63 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6457

    AltiMAX RT: 60% × 66,1 (оцінка) + 40% × 63,7 = 65

    Assurance CS Fuel Max: 60% × 63,2 (оцінка) + 40% × 56,5 = 61

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для AltiMAX RT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Assurance CS Fuel Max. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

  2. 67

    Мокре покриття

    AltiMAX RT +2
    65
    Чому така оцінка
    ДжерелоAltiMAX RTAssurance CS Fuel Max
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6664

    AltiMAX RT: 60% × 67,7 (оцінка) + 40% × 66 = 67

    Assurance CS Fuel Max: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 63,8 = 65

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для AltiMAX RT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Assurance CS Fuel Max. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

  3. 61

    Сніг

    AltiMAX RT +1
    60
    Чому така оцінка
    ДжерелоAltiMAX RTAssurance CS Fuel Max
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 65 (оцінка)≈ 64 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5553

    AltiMAX RT: 60% × 65 (оцінка) + 40% × 55 = 61

    Assurance CS Fuel Max: 60% × 64,3 (оцінка) + 40% × 53 = 60

    Немає тестів за категорією «сніг» для AltiMAX RT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Assurance CS Fuel Max. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

  4. 65

    Комфорт

    AltiMAX RT +4
    61
    Чому така оцінка
    ДжерелоAltiMAX RTAssurance CS Fuel Max
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6253

    AltiMAX RT: 60% × 67,8 (оцінка) + 40% × 61,5 = 65

    Assurance CS Fuel Max: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 53,2 = 61

    Немає тестів за категорією «комфорт» для AltiMAX RT чи Assurance CS Fuel Max. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  5. 66

    Шум

    AltiMAX RT +2
    64
    Чому така оцінка
    ДжерелоAltiMAX RTAssurance CS Fuel Max
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6560

    AltiMAX RT: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 64,8 = 66

    Assurance CS Fuel Max: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 59,9 = 64

    Немає тестів за категорією «шум» для AltiMAX RT чи Assurance CS Fuel Max. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 65

    Зносостійкість

    AltiMAX RT +1
    64
    Чому така оцінка
    ДжерелоAltiMAX RTAssurance CS Fuel Max
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 65 (оцінка)≈ 65 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6463

    AltiMAX RT: 60% × 65,1 (оцінка) + 40% × 63,8 = 65

    Assurance CS Fuel Max: 60% × 64,9 (оцінка) + 40% × 63,2 = 64

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для AltiMAX RT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Assurance CS Fuel Max. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

  7. 64

    Керованість (власники)

    AltiMAX RT +5
    59
    Чому така оцінка
    ДжерелоAltiMAX RTAssurance CS Fuel Max
    Відгуки, знайдені в інтернеті6459
Оцінки коротко
General AltiMAX RT vs Goodyear Assurance CS Fuel Max: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяGeneral AltiMAX RTGoodyear Assurance CS Fuel Max
Відносна оцінка 65 62
Сухе покриття 65 61
Мокре покриття 67 65
Сніг 61 60
Комфорт 65 61
Шум 66 64
Зносостійкість 65 64
Керованість (власники) 64 59

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка

AltiMAX RT

Assurance CS Fuel Max

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A AltiMAX RT

Плюси

  • Доступна ціна та висока цінність
  • Тихий і комфортний хід, який підходить для великих седанів
  • Надійне універсальне зчеплення як на мокрій, так і на сухій дорозі

Мінуси

  • Посередні характеристики на мокрій дорозі за відгуками деяких водіїв
  • Передчасний знос протектора до 30 000 миль у поодиноких випадках
Усі теми власників в огляді AltiMAX RT

Шина B Assurance CS Fuel Max

Плюси

  • Винятковий ресурс протектора: чимало власників повідомляють про пробіги понад 50 000 миль
  • Покращена паливна економічність
  • Стабільна та надійна поведінка на дорозі

Мінуси

  • Вища початкова ціна порівняно з конкурентами
  • Обмежена наявність у деяких місцевих продавців
  • Головним чином оптимізовані для експлуатації на дорогах, а не для бездоріжжя чи суворих погодних умов
Усі теми власників в огляді Assurance CS Fuel Max

Характеристики поруч

Параметр A · General AltiMAX RT B · Goodyear Assurance CS Fuel Max
КатегоріяВсесезонні шини · ТуристичніВсесезонні шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverПозашляховик і 4x4
Глибина протектора7,9 mm (10/32″)10 - 11/32″
UTQG440 A A600 A B
Гарантія пробігу113.000 km105.000 km
БоковинаBlackwallVertical Serrated Band
Макс. тиск3,0 bar (44 psi)3,5 bar (51 psi)

Яку ж купити?

General AltiMAX RT

Goodyear Assurance CS Fuel Max

Невелика перевага: General AltiMAX RT — краща за сухе покриття і комфорт. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії. General AltiMAX RT поки спирається на мало даних (0 тестів, 11 відгуків), тож результат попередній. Goodyear Assurance CS Fuel Max поки спирається на мало даних (0 тестів, 16 відгуків), тож результат попередній.

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

General AltiMAX RT має 65 проти 61 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

General AltiMAX RT має 65 проти 61 у категорії «комфорт».

Шина A · General AltiMAX RT
Шина B · Goodyear Assurance CS Fuel Max

AltiMAX RT чи Assurance CS Fuel Max?

Яка краща на мокрому, AltiMAX RT чи Assurance CS Fuel Max?

Жодна, за нашими даними: 67 проти 65 за оцінкою «мокре покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краще тримає суху дорогу, AltiMAX RT чи Assurance CS Fuel Max?

General AltiMAX RT, 65 проти 61 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, AltiMAX RT чи Assurance CS Fuel Max?

Жодна, за нашими даними: 61 проти 60 за оцінкою «сніг», різниця менша за 3 бали.

Яка тихіша, AltiMAX RT чи Assurance CS Fuel Max?

Жодна, за нашими даними: 66 проти 64 за оцінкою «шум», різниця менша за 3 бали.

Яка комфортніша, AltiMAX RT чи Assurance CS Fuel Max?

General AltiMAX RT, 65 проти 61 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, AltiMAX RT чи Assurance CS Fuel Max?

Жодна, за нашими даними: 65 проти 64 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика