Порівняння Оновлено:

Goodyear Ultra Grip Performance 3 vs Pirelli P Zero Winter 2 — порівняння

Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 36 + 5 тестів і 16 + 4 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Ultra Grip Performance 3 впевнено попереду, 85–80

Goodyear Ultra Grip Performance 3
Шина AGoodyear

Ultra Grip Performance 3

Зимові шини

± 4

Тести 89 · 36 тестів Власники 81 · 16 відгуків

Найкращий результат: 1-е місце з 51 у 2025 Winter Tyre Braking Test - 52 Sets! (гальмування на мокрому)

Pirelli P Zero Winter 2
Шина BPirelli

P Zero Winter 2

Зимові шини

± 5

Тести 82 · 5 тестів Власники 79 · 4 відгуки

Найкращий результат: 1-е місце з 50 у 2026 Winter Tyre Braking Test - 50 Sets (гальмування на мокрому)

Категорія за категорією

Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.

Головні факти

  • У спільних тестах з вимірюванням «поздовжнє аквапланування» (усього 4) Ultra Grip Performance 3 та P Zero Winter 2 мають рахунок 31 (у середньому 98% проти 97% від найкращого результату).
  • У спільних тестах з вимірюванням «комфорт (оцінка тестувальника)» (усього 4) Ultra Grip Performance 3 та P Zero Winter 2 мають рахунок 22 (у середньому 86% проти 89% від найкращого результату).
  • У спільних тестах з вимірюванням «гальмування на мокрому» (усього 3) Ultra Grip Performance 3 та P Zero Winter 2 мають рахунок 03 (у середньому 91% проти 100% від найкращого результату).
  • У спільних тестах з вимірюванням «гальмування на снігу» (усього 3) Ultra Grip Performance 3 та P Zero Winter 2 мають рахунок 30 (у середньому 99% проти 98% від найкращого результату).
  1. 81

    Сухе покриття

    Ultra Grip Performance 3 +1
    80
    Чому така оцінка
    ДжерелоUltra Grip Performance 3P Zero Winter 2
    Професійні тести (оцінка TWG) · 29 / 2 тестів8281
    Відгуки, знайдені в інтернеті8079
    Гальмування на сухому (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 0–197%98%
    Керованість на сухому (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 0–299%100%
    Перестроювання на сухому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–197%99%

    Ultra Grip Performance 3: 60% × 81,5 + 40% × 80,3 = 81

    P Zero Winter 2: 60% × 81,1 + 40% × 79,1 = 80

  2. 92

    Мокре покриття

    P Zero Winter 2 +2
    94
    Чому така оцінка
    ДжерелоUltra Grip Performance 3P Zero Winter 2
    Професійні тести (оцінка TWG) · 36 / 5 тестів97100
    Відгуки, знайдені в інтернеті8485
    Поперечне аквапланування (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–088%81%
    Поздовжнє аквапланування (% від найкращої) · 4 спільні тести · перемоги 3–198%97%
    Керованість на мокрому (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 0–195%100%
    Гальмування на мокрому (% від найкращої) · 3 спільні тести · перемоги 0–391%100%
    Коло на мокрому (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 0–299%100%
    Керованість на мокрому (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 0–299%100%

    Ultra Grip Performance 3: 60% × 97,3 + 40% × 84,1 = 92

    P Zero Winter 2: 60% × 100 + 40% × 84,6 = 94

  3. 82

    Сніг

    Ultra Grip Performance 3 +8
    74
    Чому така оцінка
    ДжерелоUltra Grip Performance 3P Zero Winter 2
    Професійні тести (оцінка TWG) · 35 / 4 тестів8470
    Відгуки, знайдені в інтернеті8080
    Гальмування на снігу (% від найкращої) · 3 спільні тести · перемоги 3–099%98%
    Керованість на снігу (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 2–099%97%
    Слалом на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–099%99%
    Розгін на снігу (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 2–097%96%
    Керованість на льоду (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 1–035%30%
    Керованість на снігу (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 1–065%55%

    Ultra Grip Performance 3: 60% × 84,3 + 40% × 79,7 = 82

    P Zero Winter 2: 60% × 70,2 + 40% × 80,4 = 74

  4. 88

    Комфорт

    Ultra Grip Performance 3 +5
    83
    Чому така оцінка
    ДжерелоUltra Grip Performance 3P Zero Winter 2
    Професійні тести (оцінка TWG) · 10 / 4 тестів10092
    Відгуки, знайдені в інтернеті8077
    Комфорт (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 4 спільні тести · перемоги 2–286%89%

    Ultra Grip Performance 3: 40% × 100 + 60% × 79,5 = 88

    P Zero Winter 2: 40% × 92,1 + 60% × 76,9 = 83

  5. 77

    Акустичний комфорт

    P Zero Winter 2 +1
    78
    Чому така оцінка
    ДжерелоUltra Grip Performance 3P Zero Winter 2
    Професійні тести (оцінка TWG) · 25 / 2 тестів8486
    Відгуки, знайдені в інтернеті≈ 66 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Акустичний комфорт (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 1–199%99%

    Ultra Grip Performance 3: 60% × 84,2 + 40% × 66,3 (оцінка) = 77

    P Zero Winter 2: 60% × 86,5 + 40% × 66,3 (оцінка) = 78

    Немає оцінок власників за категорією «акустичний комфорт» для Ultra Grip Performance 3 чи P Zero Winter 2. Половина власників — це середнє власників (66): їхні оцінки за цією категорією майже не збігаються з тестами, тож тести нічого не кажуть про те, як би її оцінили власники.

  6. 86

    Зносостійкість

    Ultra Grip Performance 3 +13
    73
    Чому така оцінка
    ДжерелоUltra Grip Performance 3P Zero Winter 2
    Професійні тести (оцінка TWG) · 11 / 2 тестів9074
    Відгуки, знайдені в інтернеті8172
    Стирання (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–086%80%
    Знос (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 2–097%88%

    Ultra Grip Performance 3: 60% × 89,6 + 40% × 81,4 = 86

    P Zero Winter 2: 60% × 73,9 + 40% × 72 = 73

  7. 80

    Керованість (власники)

    Ultra Grip Performance 3 +2
    78
    Чому така оцінка
    ДжерелоUltra Grip Performance 3P Zero Winter 2
    Відгуки, знайдені в інтернеті8078
  8. 71

    Економічність

    Ultra Grip Performance 3 +1
    70
    Чому така оцінка
    ДжерелоUltra Grip Performance 3P Zero Winter 2
    Професійні тести (оцінка TWG) · 28 / 3 тестів7170
    Витрата пального (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 2–097%94%
    Опір коченню (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 1–192%93%
Оцінки коротко
Goodyear Ultra Grip Performance 3 vs Pirelli P Zero Winter 2: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяGoodyear Ultra Grip Performance 3Pirelli P Zero Winter 2
Відносна оцінка 85 80
Сухе покриття 81 80
Мокре покриття 92 94
Сніг 82 74
Комфорт 88 83
Акустичний комфорт 77 78
Зносостійкість 86 73
Керованість (власники) 80 78
Економічність 71 70

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Неважливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка
± 4

Ultra Grip Performance 3

± 5

P Zero Winter 2

Професійні результати тестів, на яких базуються оцінки

Для кожної дисципліни: середній % від найкращої шини в усіх тестах, де були обидві шини, і скільки з цих тестів виграла кожна. Рядки «Різні тести» порівнюють результати з окремих тестів.

У загальних заліках спільних тестів (усього 5) Goodyear Ultra Grip Performance 3 та Pirelli P Zero Winter 2 мають рахунок 23.

ДисциплінаКатегоріяUltra Grip Performance 3P Zero Winter 2ΔПорівняння
Гальмування на сухому Сухе покриття 97% 98% −1,3 0–1 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Керованість на сухому Сухе покриття 99% 100% −0,9 0–2 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Перестроювання на сухому Сухе покриття 97% 99% −1,4 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Teknikens Värld Studded, Nordic and Central European Winter Tyre Test · 235/45 R18
Поперечне аквапланування Мокре покриття 88% 81% +7,3 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Поздовжнє аквапланування Мокре покриття 98% 97% +0,9 3–1 в 4 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Гальмування на мокрому Мокре покриття 91% 100% −9,1 0–3 в 3 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Коло на мокрому Мокре покриття 99% 100% −1,3 0–2 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Керованість на мокрому Мокре покриття 99% 100% −0,7 0–2 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Керованість на мокрому (оцінка тестувальника) Мокре покриття 95% 100% −5,0 0–1 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Teknikens Värld Studded, Nordic and Central European Winter Tyre Test · 235/45 R18
Керованість на льоду (оцінка тестувальника) Сніг 35% 30% +5,0 1–0 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Teknikens Värld Studded, Nordic and Central European Winter Tyre Test · 235/45 R18
Гальмування на снігу Сніг 99% 98% +0,4 3–0 в 3 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Керованість на снігу Сніг 99% 97% +2,2 2–0 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Керованість на снігу (оцінка тестувальника) Сніг 65% 55% +10,0 1–0 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Teknikens Värld Studded, Nordic and Central European Winter Tyre Test · 235/45 R18
Слалом на снігу Сніг 99% 99% 0,0 0–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Розгін на снігу Сніг 97% 96% +1,5 2–0 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Комфорт (оцінка тестувальника) Комфорт 86% 89% −2,6 2–2 в 4 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Акустичний комфорт Акустичний комфорт 99% 99% 0,0 1–1 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Стирання Зносостійкість 86% 80% +5,7 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2025 AZ Performance Winter Tyre Test · 245/45 R19
Знос Зносостійкість 97% 88% +8,4 2–0 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Витрата пального Економічність 97% 94% +2,8 2–0 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Teknikens Värld Studded, Nordic and Central European Winter Tyre Test · 235/45 R18
Опір коченню Економічність 92% 93% −1,3 1–1 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Також опубліковано тестувальниками (не входить в оцінку)
Загальна вартість володіння Вартість #6/10 #8/10 – 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2025 AZ Performance Winter Tyre Test · 245/45 R19
Співвідношення ціна/якість Вартість 58% 50% +8,3 2–0 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Поведінка на дорозі (оцінка тестувальника) Інші 70% 90% −20,0 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Teknikens Värld Studded, Nordic and Central European Winter Tyre Test · 235/45 R18
Загальне місце Загалом #5/20 #3/20 – 2–3 в 5 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Ultra Grip Performance 3

Плюси

  • Чудове зчеплення і передбачувана керованість на снігу та в сльоті
  • Висока плавність ходу, шини котяться тихо й м'яко
  • Упевнене гальмування на мокрій і сухій дорозі та добра стійкість до аквапланування

Мінуси

  • Вища ціна порівняно з деякими бюджетними та середньоцінними варіантами
  • М'якші боковини можуть знижувати інформативність керма й трохи скручуватися під час агресивного проходження поворотів
  • Бічне зчеплення може здаватися недостатнім для дуже швидкої їзди в теплішу погоду
Усі теми власників в огляді Ultra Grip Performance 3

Шина B P Zero Winter 2

Плюси

  • Феноменальне зчеплення на снігу й льоду
  • Спортивна, чітка керованість і миттєва реакція на поворот керма на мокрій і сухій дорозі
  • Низький для зимової шини рівень шуму

Мінуси

  • Протектор швидше зношується за агресивної їзди
  • Трохи слабше почувається на геть мокрій дорозі за температури вище 3 °C
  • Посередні показники за незимових умов
Усі теми власників в огляді P Zero Winter 2

Характеристики поруч

Параметр A · Goodyear Ultra Grip Performance 3 B · Pirelli P Zero Winter 2
КатегоріяЗимові шиниЗимові шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverPassenger Car / Crossover
Доступні розміри17265
Діаметри дисків14″ – 22″18″ – 23″
Етикетка ЄС: зчеплення на мокромуB у 59% розмірівA у 71% розмірів
Етикетка ЄС: енергоефективністьC у 75% розмірівC у 77% розмірів
Етикетка ЄС: зовнішній шум69–74 дБ68–73 дБ
Глибина протектора8,7 mm (11/32″)—
БоковинаBlack Side Wall - Raised Black Lettering—
Макс. тиск3,4–3,5 bar (50 - 51 psi)—
Спільні розміри5050

Яку ж купити?

Goodyear Ultra Grip Performance 3

Pirelli P Zero Winter 2

Переможець: Goodyear Ultra Grip Performance 3 — краща за показниками: зносостійкість, сніг і комфорт. Там, де Pirelli P Zero Winter 2 попереду, перевага менша за 3 бали.

Обирайте шину A Вам потрібен найдовший ресурс протектора

Goodyear Ultra Grip Performance 3 має 86 проти 73 у категорії «зносостійкість».

Обирайте шину A Ви їздите сніжними зимами

Goodyear Ultra Grip Performance 3 має 82 проти 74 у категорії «сніг».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Goodyear Ultra Grip Performance 3 має 88 проти 83 у категорії «комфорт».

Обирайте шину B Для вас головне — гальмування на мокрому

Pirelli P Zero Winter 2 перемогла в 3 із 3 спільних тестів (гальмування на мокрому).

Шина A · Goodyear Ultra Grip Performance 3
Шина B · Pirelli P Zero Winter 2

Ultra Grip Performance 3 чи P Zero Winter 2?

Яка краща на мокрому, Ultra Grip Performance 3 чи P Zero Winter 2?

Жодна, за нашими даними: 92 проти 94 за оцінкою «мокре покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краще тримає суху дорогу, Ultra Grip Performance 3 чи P Zero Winter 2?

Жодна, за нашими даними: 81 проти 80 за оцінкою «сухе покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краща на снігу, Ultra Grip Performance 3 чи P Zero Winter 2?

Goodyear Ultra Grip Performance 3, 82 проти 74 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, Ultra Grip Performance 3 чи P Zero Winter 2?

Жодна, за нашими даними: 77 проти 78 за оцінкою «акустичний комфорт», різниця менша за 3 бали.

Яка комфортніша, Ultra Grip Performance 3 чи P Zero Winter 2?

Goodyear Ultra Grip Performance 3, 88 проти 83 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, Ultra Grip Performance 3 чи P Zero Winter 2?

Goodyear Ultra Grip Performance 3, 86 проти 73 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Яка має менший опір коченню, Ultra Grip Performance 3 чи P Zero Winter 2?

Жодна, за нашими даними: 71 проти 70 за оцінкою «економічність», різниця менша за 3 бали.

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика