Порівняння Оновлено:

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 vs Michelin CrossClimate 3 — порівняння

Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 39 + 9 тестів і 3 147 + 3 258 відгуків власників. Як ми оцінюємо

CrossClimate 3 впевнено попереду, 85–80

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3
Шина AGoodyear

Vector 4Seasons Gen-3

Всесезонні шини

± 4

Тести 84 · 39 тестів Власники 77 · 3 147 відгуків

Найкращий результат: 1-е місце з 16 у 2026 ADAC All Season Tyre Test - 185/65 R15 (гальмування на снігу)

“Після мого минулого допису я поїхав і купив комплект Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 XL всесезонних шин на свою Yaris.”

Michelin CrossClimate 3
Шина BMichelin

CrossClimate 3

Всесезонні шини

± 4

Тести 85 · 9 тестів Власники 86 · 3 258 відгуків

Найкращий результат: 1-е місце з 15 у 2025 AutoBild All Season Tyre Test (гальмування на снігу)

“Готові до зими: сьогодні на C63 поставили всесезонні шини Michelin Cross Climate 3. Michelin Cross Climate 3 Sport (спереду) Michelin Cross Climate 3 (ззаду). Невелика різниця в характеристиках через наявність розмірів. PS5 запаковані до наступного року! Читати далі”

Категорія за категорією

Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.

  1. 73

    Сухе покриття

    CrossClimate 3 +12
    85
    Чому така оцінка
    ДжерелоVector 4Seasons Gen-3CrossClimate 3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 37 / 9 тестів7384
    Відгуки, знайдені в інтернеті7288
    Гальмування на сухому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–188%94%
    Керованість на сухому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–099%96%
    Керованість на сухому (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–087%70%
    Сухе покриття (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–189%96%

    Vector 4Seasons Gen-3: 60% × 73,4 + 40% × 72,2 = 73

    CrossClimate 3: 60% × 83,8 + 40% × 87,5 = 85

  2. 87

    Мокре покриття

    Vector 4Seasons Gen-3 +4
    83
    Чому така оцінка
    ДжерелоVector 4Seasons Gen-3CrossClimate 3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 37 / 9 тестів9081
    Відгуки, знайдені в інтернеті8287
    Поздовжнє аквапланування (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–196%98%
    Керованість на мокрому (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–091%42%
    Мокре покриття (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–097%93%
    Гальмування на мокрому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–097%93%
    Коло на мокрому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–099%95%
    Керованість на мокрому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–099%96%

    Vector 4Seasons Gen-3: 60% × 89,6 + 40% × 81,8 = 87

    CrossClimate 3: 60% × 80,8 + 40% × 86,7 = 83

  3. 80

    Сніг

    CrossClimate 3 +11
    91
    Чому така оцінка
    ДжерелоVector 4Seasons Gen-3CrossClimate 3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 30 / 7 тестів8599
    Відгуки, знайдені в інтернеті7479
    Гальмування на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–198%99%
    Керованість на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–197%100%
    Слалом на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–195%100%
    Розгін на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–198%100%
    Керованість на снігу (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–167%100%
    Сніг (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–192%100%

    Vector 4Seasons Gen-3: 60% × 84,5 + 40% × 73,5 = 80

    CrossClimate 3: 60% × 99,2 + 40% × 78,7 = 91

  4. 78

    Комфорт

    CrossClimate 3 +10
    88
    Чому така оцінка
    ДжерелоVector 4Seasons Gen-3CrossClimate 3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 7 / 4 тестів8488
    Відгуки, знайдені в інтернеті7488
    Комфорт (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–089%89%

    Vector 4Seasons Gen-3: 40% × 84,1 + 60% × 74,3 = 78

    CrossClimate 3: 40% × 87,9 + 60% × 87,6 = 88

  5. 71

    Акустичний комфорт

    CrossClimate 3 +4
    75
    Чому така оцінка
    ДжерелоVector 4Seasons Gen-3CrossClimate 3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 27 / 6 тестів7380
    Відгуки, знайдені в інтернеті≈ 66 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Акустичний комфорт (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–199%100%

    Vector 4Seasons Gen-3: 60% × 73,4 + 40% × 66,4 (оцінка) = 71

    CrossClimate 3: 60% × 79,9 + 40% × 66,4 (оцінка) = 75

    Немає оцінок власників за категорією «акустичний комфорт» для Vector 4Seasons Gen-3 чи CrossClimate 3. Половина власників — це середнє власників (66): їхні оцінки за цією категорією майже не збігаються з тестами, тож тести нічого не кажуть про те, як би її оцінили власники.

  6. 85

    Зносостійкість

    Vector 4Seasons Gen-3 +2
    83
    Чому така оцінка
    ДжерелоVector 4Seasons Gen-3CrossClimate 3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 10 / 3 тестів9082
    Відгуки, знайдені в інтернеті7886
    Стирання (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–0100%100%
    Знос (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–0100%99%

    Vector 4Seasons Gen-3: 60% × 89,8 + 40% × 78,1 = 85

    CrossClimate 3: 60% × 81,8 + 40% × 85,6 = 83

  7. 76

    Керованість (власники)

    CrossClimate 3 +14
    90
    Чому така оцінка
    ДжерелоVector 4Seasons Gen-3CrossClimate 3
    Відгуки, знайдені в інтернеті7690
  8. 77

    Економічність

    CrossClimate 3 +3
    80
    Чому така оцінка
    ДжерелоVector 4Seasons Gen-3CrossClimate 3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 28 / 6 тестів7780
    Опір коченню (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–193%95%
Оцінки коротко
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 vs Michelin CrossClimate 3: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяGoodyear Vector 4Seasons Gen-3Michelin CrossClimate 3
Відносна оцінка 80 85
Сухе покриття 73 85
Мокре покриття 87 83
Сніг 80 91
Комфорт 78 88
Акустичний комфорт 71 75
Зносостійкість 85 83
Керованість (власники) 76 90
Економічність 77 80

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Неважливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка
± 4

Vector 4Seasons Gen-3

± 4

CrossClimate 3

Професійні результати тестів, на яких базуються оцінки

Для кожної дисципліни: середній % від найкращої шини в усіх тестах, де були обидві шини, і скільки з цих тестів виграла кожна. Рядки «Різні тести» порівнюють результати з окремих тестів.

У загальних заліках спільних тестів (усього 2) Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 та Michelin CrossClimate 3 мають рахунок 11.

ДисциплінаКатегоріяVector 4Seasons Gen-3CrossClimate 3ΔПорівняння
Сухе покриття Сухе покриття 89% 96% −7,1 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2027 AvD All-Season Tire Test R17 · 225/50R17
Гальмування на сухому Сухе покриття 88% 94% −5,7 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Керованість на сухому Сухе покриття 99% 96% +2,6 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Керованість на сухому (оцінка тестувальника) Сухе покриття 87% 70% +17,0 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Поздовжнє аквапланування Мокре покриття 96% 98% −2,1 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Мокре покриття Мокре покриття 97% 93% +4,9 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2027 AvD All-Season Tire Test R17 · 225/50R17
Гальмування на мокрому Мокре покриття 97% 93% +4,4 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Коло на мокрому Мокре покриття 99% 95% +3,6 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Керованість на мокрому Мокре покриття 99% 96% +3,7 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Керованість на мокрому (оцінка тестувальника) Мокре покриття 91% 42% +49,0 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Сніг Сніг 92% 100% −8,1 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2027 AvD All-Season Tire Test R17 · 225/50R17
Гальмування на снігу Сніг 98% 99% −1,3 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Керованість на снігу Сніг 97% 100% −3,4 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Керованість на снігу (оцінка тестувальника) Сніг 67% 100% −33,0 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Слалом на снігу Сніг 95% 100% −4,9 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Розгін на снігу Сніг 98% 100% −2,4 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Комфорт (оцінка тестувальника) Комфорт 89% 89% 0,0 0–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Акустичний комфорт Акустичний комфорт 99% 100% −1,4 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Стирання Зносостійкість 100% 100% 0,0 0–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Знос Зносостійкість 100% 99% +1,5 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Опір коченню Економічність 93% 95% −2,3 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Також опубліковано тестувальниками (не входить в оцінку)
Економічність Вартість 98% 94% +4,0 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2027 AvD All-Season Tire Test R17 · 225/50R17
Співвідношення ціна/якість Вартість 97% 89% +8,8 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Zeitung All Season Tyre Test · 225/45 R17
Загальне місце Загалом #7/11 #4/11 – 1–1 в 2 спільних тестах Найновіший: 2027 AvD All-Season Tire Test R17 · 225/50R17

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Vector 4Seasons Gen-3

Плюси

  • Чудове зчеплення на мокрій дорозі та стійкість до аквапланування
  • Впевнена поведінка взимку на снігу, в сльоті та на льоду
  • Низький рівень шуму та плавність ходу краща, ніж у багатьох конкурентів

Мінуси

  • Слабша інформативність керма та нечіткіша керованість під час активної їзди по сухій дорозі
  • Довший гальмівний шлях на сухій дорозі порівняно зі спеціалізованими літніми шинами
  • Подекуди повідомляють про підвищений опір коченню, що впливає на витрату пального
Усі теми власників в огляді Vector 4Seasons Gen-3

Шина B CrossClimate 3

Плюси

  • Чудове зчеплення та гальмування на мокрій дорозі
  • Підвищена плавність ходу та згладжування нерівностей дороги
  • Низький дорожній шум і тиха робота

Мінуси

  • Вища ціна порівняно з конкурентами
  • М'якші боковини можуть знижувати чіткість проходження поворотів та інформативність керма
  • Малюнок протектора затримує дрібні камінці
Усі теми власників в огляді CrossClimate 3

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3

Змішані

Обговорення Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 здебільшого стосуються посадки на авто, питань про купівлю та маркування на шинах, як-от індикатори зносу протектора й зимові позначки. Потенційні покупці бачать у ній збалансовану всесезонну шину з упевненою поведінкою на мокрому, а нинішні власники просять пояснити її символи й характеристики.

Головні теми
#Індикатори зносу#Зимові позначки#Посадка всесезонних шин#Наявність і купівля#Мокре покриття й зима#Порівняння із зимовими

На основі 7 дописів спільноти

Шина B

Michelin CrossClimate 3

Змішані

Думки про Michelin CrossClimate 3 розділилися: водії хвалять її чудову поведінку на снігу, ресурс і плавність ходу. Проте багатьох розчаровує слабша, ніж у конкурентів, робота на мокрій і сухій дорозі, а ще дратують обмежений вибір розмірів і те, що в Північній Америці її не продають.

Головні теми
#недоступна на ринку США#сніг і зимові умови#слабке зчеплення на мокрій і сухій дорозі#ресурс протектора#різниця між CC3 і CC3 Sport#плавність ходу й низький шум#обмежений вибір розмірів

На основі 97 дописів спільноти

Характеристики поруч

Параметр A · Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 B · Michelin CrossClimate 3
КатегоріяВсесезонні шиниВсесезонні шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverPassenger Car / Crossover
Доступні розміри9982
Діаметри дисків14″ – 22″16″ – 22″
Етикетка ЄС: зчеплення на мокромуB у 88% розмірівB
Етикетка ЄС: енергоефективністьC у 50% розмірівB у 63% розмірів
Етикетка ЄС: зовнішній шум69–73 дБ71–75 дБ
Спільні розміри5252

Яку ж купити?

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3

Michelin CrossClimate 3

Переможець: Michelin CrossClimate 3 — краща за показниками: керованість, сухе покриття і сніг. Обирайте Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, якщо для вас найважливіше: мокре покриття.

Обирайте шину B Вам подобається гостра, чуйна керованість

Michelin CrossClimate 3 має 90 проти 76 у категорії «керованість».

Обирайте шину B Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Michelin CrossClimate 3 має 85 проти 73 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину B Ви їздите сніжними зимами

Michelin CrossClimate 3 має 91 проти 80 у категорії «сніг».

Обирайте шину B Вам потрібна максимальна комфортність

Michelin CrossClimate 3 має 88 проти 78 у категорії «комфорт».

Шина A · Goodyear Vector 4Seasons Gen-3
Шина B · Michelin CrossClimate 3

Vector 4Seasons Gen-3 чи CrossClimate 3?

Яка краща на мокрому, Vector 4Seasons Gen-3 чи CrossClimate 3?

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, 87 проти 83 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, Vector 4Seasons Gen-3 чи CrossClimate 3?

Michelin CrossClimate 3, 85 проти 73 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, Vector 4Seasons Gen-3 чи CrossClimate 3?

Michelin CrossClimate 3, 91 проти 80 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, Vector 4Seasons Gen-3 чи CrossClimate 3?

Michelin CrossClimate 3, 75 проти 71 за нашою оцінкою «акустичний комфорт».

Яка комфортніша, Vector 4Seasons Gen-3 чи CrossClimate 3?

Michelin CrossClimate 3, 88 проти 78 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, Vector 4Seasons Gen-3 чи CrossClimate 3?

Жодна, за нашими даними: 85 проти 83 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.

Яка має менший опір коченню, Vector 4Seasons Gen-3 чи CrossClimate 3?

Michelin CrossClimate 3, 80 проти 77 за нашою оцінкою «економічність».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика