Порівняння Оновлено

Hankook Dynapro AT2 vs Nexen Roadian HTX RH5 — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 0 тестів і 217 + 35 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Roadian HTX RH5 попереду, 64–62 Мінімальна перевага

Hankook Dynapro AT2
Шина AHankook

Dynapro AT2

All-Terrain

Тести – · поки немає Власники 58 · 217 відгуків

“Нове взуття для Sunset Truck — Hankook Dynapro AT2 Extremes у розмірі 30x9.5. Читати далі”

Nexen Roadian HTX RH5
Шина BNexen

Roadian HTX RH5

Всесезонні шини

Тести – · поки немає Власники 62 · 35 відгуків

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 62

    Сухе покриття

    Нарівні
    62
    Чому така оцінка
    ДжерелоDynapro AT2Roadian HTX RH5
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 64 (оцінка)≈ 64 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5959

    Dynapro AT2: 60% × 64,1 (оцінка) + 40% × 58,7 = 62

    Roadian HTX RH5: 60% × 64,4 (оцінка) + 40% × 59,4 = 62

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Dynapro AT2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Roadian HTX RH5. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

  2. 63

    Мокре покриття

    Roadian HTX RH5 +3
    66
    Чому така оцінка
    ДжерелоDynapro AT2Roadian HTX RH5
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 65 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6164

    Dynapro AT2: 60% × 64,7 (оцінка) + 40% × 60,7 = 63

    Roadian HTX RH5: 60% × 66,6 (оцінка) + 40% × 64,1 = 66

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Dynapro AT2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Roadian HTX RH5. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

  3. 62

    Сніг

    Roadian HTX RH5 +1
    63
    Чому така оцінка
    ДжерелоDynapro AT2Roadian HTX RH5
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 65 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5659

    Dynapro AT2: 60% × 65,3 (оцінка) + 40% × 56 = 62

    Roadian HTX RH5: 60% × 66,2 (оцінка) + 40% × 58,7 = 63

    Немає тестів за категорією «сніг» для Dynapro AT2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Roadian HTX RH5. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

  4. 62

    Комфорт

    Нарівні
    62
    Чому така оцінка
    ДжерелоDynapro AT2Roadian HTX RH5
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5555

    Dynapro AT2: 60% × 66,6 (оцінка) + 40% × 54,6 = 62

    Roadian HTX RH5: 60% × 66,7 (оцінка) + 40% × 54,9 = 62

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Dynapro AT2 чи Roadian HTX RH5. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  5. 65

    Шум

    Roadian HTX RH5 +3
    68
    Чому така оцінка
    ДжерелоDynapro AT2Roadian HTX RH5
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6170

    Dynapro AT2: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 61,1 = 65

    Roadian HTX RH5: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 69,8 = 68

    Немає тестів за категорією «шум» для Dynapro AT2 чи Roadian HTX RH5. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 61

    Зносостійкість

    Roadian HTX RH5 +4
    65
    Чому така оцінка
    ДжерелоDynapro AT2Roadian HTX RH5
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 63 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5865

    Dynapro AT2: 60% × 63,2 (оцінка) + 40% × 57,7 = 61

    Roadian HTX RH5: 60% × 65,6 (оцінка) + 40% × 65,4 = 65

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Dynapro AT2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Roadian HTX RH5. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

  7. 55

    Керованість (власники)

    Roadian HTX RH5 +4
    59
    Чому така оцінка
    ДжерелоDynapro AT2Roadian HTX RH5
    Відгуки, знайдені в інтернеті5559
Оцінки коротко
Hankook Dynapro AT2 vs Nexen Roadian HTX RH5: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяHankook Dynapro AT2Nexen Roadian HTX RH5
Відносна оцінка 62 64
Сухе покриття 62 62
Мокре покриття 63 66
Сніг 62 63
Комфорт 62 62
Шум 65 68
Зносостійкість 61 65
Керованість (власники) 55 59

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Dynapro AT2

Roadian HTX RH5

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Dynapro AT2

Плюси

  • Комфортна плавність ходу на асфальті порівняно зі стандартними літніми або попередніми модельними шинами all-terrain
  • Ходове зчеплення та керованість у сухих і вологих погодних умовах, включно з надійним буксируванням причепа
  • Сприятлива паливна економічність (милі на галон) та низький рівень шуму під час руху для багатьох водіїв на нових шинах

Мінуси

  • Слабка робота та брак надійного керування на снігу, льоду та сльоті на швидкостях руху автострадою
  • З появою зносу протектора з'являється значний дорожній шум або гудіння
  • Стурбованість щодо міцності каркаса, зокрема скарги на передчасні тріщини та вразливість до проколів гравієм
Усі теми власників в огляді Dynapro AT2

Шина B Roadian HTX RH5

Ще недостатньо відгуків власників, щоб виділити теми.

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

Hankook Dynapro AT2

Змішані

Думки спільноти про лінійку Hankook Dynapro AT2 розділилися і залежать переважно від того, оцінюють користувачі заводські шини OEM чи роздрібну версію Xtreme. Стандартні шини OEM AT2 отримують чимало критики за брак справжніх позашляхових можливостей, слабке зчеплення на мокрій дорозі та взимку, а також передчасне зношування, водночас комфорт на шосе та тиша отримують схвальні відгуки. Натомість варіант Dynapro AT2 Xtreme загалом хвалять за впевнене зчеплення на снігу, кращі характеристики на мокрій дорозі, довговічність і тиху поведінку на дорозі.

r/nissanfrontier ·32 голоси ·2025-09-30

“Стокові шини Dynapro AT2 жахливі в дощ Сьогодні в нас був перший справжній дощ з весни тут, у тихоокеанському північно-заході, і мушу сказати, що ці стокові шини Hankook — найгірші шини, на яких я коли-небудь їздив у дощ. Щоразу, коли я повертав за кут, внутрішнє заднє колесо зриває в букс. Я прожив тут у дощі все своє життя, їздив на машинах з набагато більшою потужністю, ніж у цих Frontier, і в мене ніколи в житті не загорялася лампочка трекшн-контролю ненавмисно під час дощу. Я навіть не тисню газ у підлогу, я пестую цю вантажівку як малу дитину! Я пошукав в інтернеті і виглядає на те, що я не єдиний, хто це помітив. Я не можу уявити, яка поведінка в снігу, якщо вона ледве справляється з якимось дощем. Як би я не ненавидів витрачати комплект нових шин, я просто не можу дочекатися, щоб перейти на щось краще. Тинятися по району на 20 миль/год, зриваючи задні колеса в букс — це не те, чим я хотів би продовжувати займатися. Читати далі”

Переклад з англійської

r/tires ·2 голоси ·2024-12-30

“Я замінив шини BFGoodrich MT T/A на своєму Wrangler на Hankook AT2 Extreme, і яка ж це різниця. Мушу сказати, що я стабільно проїжджав 50 000+ миль на своїх MT T/A, роблячи ротацію 5 шин. Я проїхав 8 000 миль на AT2, і немає жодних ознак зносу. У мене зараз є невелике биття в кермі через те, що шинам потрібне балансування та ротація, але крім цього, я дуже вражений. Дружина була шокована тим, що наш джип став набагато тихішим, і ми могли розмовляти на крейсерській швидкості, не підвищуючи голос через шум шин. Ці штуки практично безшумні. Позашляхові характеристики значно покращилися. Там, де MT втрачали зчеплення на гірських стежках, AT2 тримають зачіп і ведуть мене далі.”

Переклад з англійської

r/RangerNext ·13 голосів ·2026-09-27

“Змінив шини на своєму 2026 ranger fx4. Отже, минулого тижня я встановив шини Sailun Terramax RT, які їздять просто як повне лайно! Я засвоїв урок і більше ніколи замовлятиму дешеві шини. Цього разу я вирішив обрати Hankook dynapro at2 extreme, і вони мені дуже подоробаються. Так, вони набагато менш агресивні, але виглядають краще, ніж Goodyear territory at, які йшли в комплекті з пікапом!”

Переклад з англійської

Головні теми
#відмінності між заводськими (OEM) та роздрібними шинами#зчеплення на мокрій дорозі та гальмування#продуктивність взимку та на снігу#шум і комфорт на шосе#термін служби протектора та довговічність#оновлення Dynapro AT2 Xtreme

На основі 56 дописів спільноти

Шина B

Nexen Roadian HTX RH5

Ми ще не зібрали достатньо обговорень цієї шини.

Характеристики поруч

Параметр A · Hankook Dynapro AT2 B · Nexen Roadian HTX RH5
КатегоріяAll-TerrainВсесезонні шини
Тип автоПозашляховик і 4x4Позашляховик і 4x4
Доступні розміри3344
Діаметри дисків15″ – 20″15″ – 22″
Глибина протектора—8,7 mm (11/32″)
UTQG—640 A A
Гарантія пробігу—105.000 km
Боковина—Blackwall
Макс. тиск—3,5 bar (51 psi)
Спільні розміри2222

Яку ж купити?

Hankook Dynapro AT2

Nexen Roadian HTX RH5

Невелика перевага: Nexen Roadian HTX RH5 — краща за зносостійкість, мокре покриття і шум. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.

Обирайте шину B Вам потрібен найдовший ресурс протектора

Nexen Roadian HTX RH5 має 65 проти 61 у категорії «зносостійкість».

Обирайте шину B Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Nexen Roadian HTX RH5 має 66 проти 63 у категорії «мокре покриття».

Обирайте шину B Вам потрібен тихіший салон

Nexen Roadian HTX RH5 має 68 проти 65 у категорії «шум».

Шина A · Hankook Dynapro AT2
Шина B · Nexen Roadian HTX RH5

Dynapro AT2 чи Roadian HTX RH5?

Яка краща на мокрому, Dynapro AT2 чи Roadian HTX RH5?

Nexen Roadian HTX RH5, 66 проти 63 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, Dynapro AT2 чи Roadian HTX RH5?

Жодна, за нашими даними: 62 проти 62 за оцінкою «сухе покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краща на снігу, Dynapro AT2 чи Roadian HTX RH5?

Жодна, за нашими даними: 62 проти 63 за оцінкою «сніг», різниця менша за 3 бали.

Яка тихіша, Dynapro AT2 чи Roadian HTX RH5?

Nexen Roadian HTX RH5, 68 проти 65 за нашою оцінкою «шум».

Яка комфортніша, Dynapro AT2 чи Roadian HTX RH5?

Жодна, за нашими даними: 62 проти 62 за оцінкою «комфорт», різниця менша за 3 бали.

Яка довше служить, Dynapro AT2 чи Roadian HTX RH5?

Nexen Roadian HTX RH5, 65 проти 61 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика