Тести – · поки немає Власники 53 · 187 відгуків
Yokohama Advan Neova AD08, схоже, знято з виробництва: п’ять років без нових відгуків чи тестів і без чинної EU-етикетки.
Kumho Ecsta V730 vs Yokohama Advan Neova AD08 — порівняння
Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 0 тестів і 187 + 31 відгуків власників. Як ми оцінюємо
Advan Neova AD08 впевнено попереду, 70–58
Тести – · поки немає Власники 69 · 31 відгук
Категорія за категорією
Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.
-
73
Сухе покриття
Advan Neova AD08 +275Чому така оцінка
Джерело Ecsta V730 Advan Neova AD08 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 71 (оцінка) ≈ 73 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 76 80 Ecsta V730: 60% × 70,9 (оцінка) + 40% × 75,5 = 73
Advan Neova AD08: 60% × 72,5 (оцінка) + 40% × 79,7 = 75
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Ecsta V730. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Advan Neova AD08. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).
-
38
Мокре покриття
Advan Neova AD08 +3169Чому така оцінка
Джерело Ecsta V730 Advan Neova AD08 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 45 (оцінка) ≈ 69 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 26 69 Ecsta V730: 60% × 45,3 (оцінка) + 40% × 26 = 38
Advan Neova AD08: 60% × 69,1 (оцінка) + 40% × 68,5 = 69
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Ecsta V730. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Advan Neova AD08. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).
-
49
Сніг
Advan Neova AD08 +1665Чому така оцінка
Джерело Ecsta V730 Advan Neova AD08 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 58 (оцінка) ≈ 67 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 35 61 Ecsta V730: 60% × 58,3 (оцінка) + 40% × 34,8 = 49
Advan Neova AD08: 60% × 67 (оцінка) + 40% × 61,3 = 65
Немає тестів за категорією «сніг» для Ecsta V730. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).
Немає тестів за категорією «сніг» для Advan Neova AD08. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).
-
62
Комфорт
Advan Neova AD08 +668Чому така оцінка
Джерело Ecsta V730 Advan Neova AD08 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 67 (оцінка) ≈ 69 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 55 67 Ecsta V730: 60% × 66,6 (оцінка) + 40% × 54,7 = 62
Advan Neova AD08: 60% × 68,7 (оцінка) + 40% × 66,6 = 68
Немає тестів за категорією «комфорт» для Ecsta V730 чи Advan Neova AD08. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
-
66
Шум
Advan Neova AD08 +167Чому така оцінка
Джерело Ecsta V730 Advan Neova AD08 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 67 (оцінка) ≈ 67 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 63 68 Ecsta V730: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 63,3 = 66
Advan Neova AD08: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 67,8 = 67
Немає тестів за категорією «шум» для Ecsta V730 чи Advan Neova AD08. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
-
62
Зносостійкість
Advan Neova AD08 +163Чому така оцінка
Джерело Ecsta V730 Advan Neova AD08 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 64 (оцінка) ≈ 64 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 60 61 Ecsta V730: 60% × 63,9 (оцінка) + 40% × 60,1 = 62
Advan Neova AD08: 60% × 64,3 (оцінка) + 40% × 61,2 = 63
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Ecsta V730. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Advan Neova AD08. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).
-
68
Керованість (власники)
Advan Neova AD08 +1179Чому така оцінка
Джерело Ecsta V730 Advan Neova AD08 Відгуки, знайдені в інтернеті 68 79
Оцінки коротко
| Категорія | Kumho Ecsta V730 | Yokohama Advan Neova AD08 |
|---|---|---|
| Відносна оцінка | 58 | 70 |
| Сухе покриття | 73 | 75 |
| Мокре покриття | 38 | 69 |
| Сніг | 49 | 65 |
| Комфорт | 62 | 68 |
| Шум | 66 | 67 |
| Зносостійкість | 62 | 63 |
| Керованість (власники) | 68 | 79 |
Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.
Визначте, які категорії важливі саме вам
Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.
Ecsta V730
Advan Neova AD08
Плюси, мінуси та спостереження
Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.
Шина A Ecsta V730
Плюси
- Відмінне зчеплення на сухому покритті та передбачувана керованість на межі можливостей.
- Висока стійкість до перегріву з мінімальною втратою зчеплення («запливанням») під час довгих заїздів на треку.
- Кращий ресурс протектора та довговічність порівняно з багатьма прямими конкурентами в класі 200TW.
Мінуси
- Слабкі характеристики в мокру погоду, особливо на стоячій воді або зі зношеним протектором.
- Потребує значного прогріву для досягнення оптимальної робочої температури, через що погано підходить для їзди містом у холодну погоду.
- Жорсткий хід і високий рівень шуму від дороги через жорстку конструкцію боковини.
Шина B Advan Neova AD08
Плюси
- Феноменальне зчеплення на сухому покритті та тяга в поворотах
- Винятковий зворотний зв'язок на кермі та чіткий відгук
- Жорстка, міцна конструкція боковини та каркаса
Мінуси
- Схильність до перегріву та руйнування/відшарування гуми під час інтенсивного використання на треку
- Знижені характеристики та схильність до аквапланування в глибокій стоячій воді
- Обмежений вибір розмірів для більших дисків
Характеристики поруч
| Параметр | A · Kumho Ecsta V730 | B · Yokohama Advan Neova AD08 |
|---|---|---|
| Категорія | Літні шини | Літні шини |
| Тип авто | Passenger Car / Crossover | Passenger Car / Crossover |
| Доступні розміри | 6 | — |
| Діаметри дисків | 15″ – 19″ | — |
| Глибина протектора | 6,7 mm (8.5/32″) | 7,1 mm (9/32″) |
| UTQG | 200 A A | 180 A A |
| Боковина | Blackwall | Blackwall |
| Макс. тиск | 3,5 bar (51 psi) | 3,5 bar (51 psi) |
Яку ж купити?
Kumho Ecsta V730
Yokohama Advan Neova AD08
Переможець: Yokohama Advan Neova AD08 — краща за показниками: мокре покриття, сніг і керованість. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.
Yokohama Advan Neova AD08 має 69 проти 38 у категорії «мокре покриття».
Yokohama Advan Neova AD08 має 65 проти 49 у категорії «сніг».
Yokohama Advan Neova AD08 має 79 проти 68 у категорії «керованість».
Yokohama Advan Neova AD08 має 68 проти 62 у категорії «комфорт».
Ecsta V730 чи Advan Neova AD08?
Яка краща на мокрому, Ecsta V730 чи Advan Neova AD08?
Yokohama Advan Neova AD08, 69 проти 38 за нашою оцінкою «мокре покриття».
Яка краще тримає суху дорогу, Ecsta V730 чи Advan Neova AD08?
Жодна, за нашими даними: 73 проти 75 за оцінкою «сухе покриття», різниця менша за 3 бали.
Яка краща на снігу, Ecsta V730 чи Advan Neova AD08?
Yokohama Advan Neova AD08, 65 проти 49 за нашою оцінкою «сніг».
Яка тихіша, Ecsta V730 чи Advan Neova AD08?
Жодна, за нашими даними: 66 проти 67 за оцінкою «шум», різниця менша за 3 бали.
Яка комфортніша, Ecsta V730 чи Advan Neova AD08?
Yokohama Advan Neova AD08, 68 проти 62 за нашою оцінкою «комфорт».
Яка довше служить, Ecsta V730 чи Advan Neova AD08?
Жодна, за нашими даними: 62 проти 63 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.
Як ми порівнюємо шини?
Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.
Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.
Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика