Тести – · поки немає Власники 76 · 63 відгуки
Michelin Latitude Cross vs Yokohama Geolandar X-CV G057 — порівняння
Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 0 + 0 тестів і 63 + 16 відгуків власників. Як ми оцінюємо
Latitude Cross попереду, 74–70 Мінімальна перевага
Тести – · поки немає Власники 69 · 16 відгуків
Категорія за категорією
Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.
-
73
Сухе покриття
Geolandar X-CV G057 +275Чому така оцінка
Джерело Latitude Cross Geolandar X-CV G057 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 71 (оцінка) ≈ 72 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 75 78 Latitude Cross: 60% × 70,9 (оцінка) + 40% × 75,1 = 73
Geolandar X-CV G057: 60% × 72,2 (оцінка) + 40% × 78,2 = 75
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Latitude Cross. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Geolandar X-CV G057. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).
-
77
Мокре покриття
Нарівні77Чому така оцінка
Джерело Latitude Cross Geolandar X-CV G057 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 75 (оцінка) ≈ 75 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 79 79 Latitude Cross: 60% × 75,5 (оцінка) + 40% × 79,4 = 77
Geolandar X-CV G057: 60% × 75,1 (оцінка) + 40% × 78,8 = 77
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Latitude Cross. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Geolandar X-CV G057. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
-
70
Сніг
Latitude Cross +2050Чому така оцінка
Джерело Latitude Cross Geolandar X-CV G057 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 70 (оцінка) ≈ 60 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 70 37 Latitude Cross: 60% × 70,2 (оцінка) + 40% × 69,5 = 70
Geolandar X-CV G057: 60% × 59,7 (оцінка) + 40% × 36,5 = 50
Немає тестів за категорією «сніг» для Latitude Cross. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
Немає тестів за категорією «сніг» для Geolandar X-CV G057. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
-
72
Комфорт
Нарівні72Чому така оцінка
Джерело Latitude Cross Geolandar X-CV G057 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 70 (оцінка) ≈ 70 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 73 74 Latitude Cross: 40% × 69,5 (оцінка) + 60% × 73,1 = 72
Geolandar X-CV G057: 40% × 69,6 (оцінка) + 60% × 73,5 = 72
Немає тестів за категорією «комфорт» для Latitude Cross. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).
Немає тестів за категорією «комфорт» для Geolandar X-CV G057. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).
-
–
Акустичний комфорт
Немає порівняння69Чому така оцінка
Джерело Latitude Cross Geolandar X-CV G057 Професійні тести (оцінка TWG) – ≈ 66 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті – 73 Geolandar X-CV G057: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 73,1 = 69
Немає тестів за категорією «акустичний комфорт» для Geolandar X-CV G057. Половина тестів — це середнє протестованих шин (66): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
-
75
Зносостійкість
Latitude Cross +966Чому така оцінка
Джерело Latitude Cross Geolandar X-CV G057 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 72 (оцінка) ≈ 66 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 81 65 Latitude Cross: 60% × 71,6 (оцінка) + 40% × 80,7 = 75
Geolandar X-CV G057: 60% × 66 (оцінка) + 40% × 65 = 66
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Latitude Cross. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Geolandar X-CV G057. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
-
72
Керованість (власники)
Geolandar X-CV G057 +476Чому така оцінка
Джерело Latitude Cross Geolandar X-CV G057 Відгуки, знайдені в інтернеті 72 76
Оцінки коротко
| Категорія | Michelin Latitude Cross | Yokohama Geolandar X-CV G057 |
|---|---|---|
| Відносна оцінка | 74 | 70 |
| Сухе покриття | 73 | 75 |
| Мокре покриття | 77 | 77 |
| Сніг | 70 | 50 |
| Комфорт | 72 | 72 |
| Акустичний комфорт | – | 69 |
| Зносостійкість | 75 | 66 |
| Керованість (власники) | 72 | 76 |
Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.
Визначте, які категорії важливі саме вам
Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.
Оцінка тут є лише в однієї з двох шин, тож ця вага нічого не змінює в порівнянні.
Latitude Cross
Geolandar X-CV G057
До загальної оцінки входять лише категорії, для яких є дані про обидві шини.
Плюси, мінуси та спостереження
Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.
Шина A Latitude Cross
Плюси
- Чудове зчеплення на мокрій дорозі та стійкість до аквапланування
- Високий ресурс протектора та довговічність при великих пробігах
- Впевнена поведінка на бездоріжжі: у багнюці, на гравії та траві
Мінуси
- Повідомляють, що боковини вразливі до гострого каміння та проколів
- Більша витрата пального порівняно з шинами для асфальту
- З часом (понад 5 років) гумова суміш твердішає, а характеристики погіршуються
Шина B Geolandar X-CV G057
Плюси
- Чудове зчеплення на мокрій дорозі та впевненість під дощем
- Тиха та комфортна їзда
- Чітке керування та чутлива реакція керма
Мінуси
- Деякі власники повідомляють, що протектор зношується швидше, ніж очікувалося
- На деяких кросоверах ходу бракує плавності
Характеристики поруч
| Параметр | A · Michelin Latitude Cross | B · Yokohama Geolandar X-CV G057 |
|---|---|---|
| Категорія | Всесезонні шини | Всесезонні шини · Комфортні преміум |
| Тип авто | Позашляховик і 4x4 | Позашляховик і 4x4 |
| Доступні розміри | 34 | 64 |
| Діаметри дисків | 15″ – 18″ | 17″ – 22″ |
| Етикетка ЄС: зчеплення на мокрому | C у 89% розмірів | B у 90% розмірів |
| Етикетка ЄС: енергоефективність | C у 84% розмірів | D у 68% розмірів |
| Етикетка ЄС: зовнішній шум | 71–73 дБ | 68–75 дБ |
| Глибина протектора | — | 8,7 mm (11/32″) |
| Гарантія пробігу | — | 80.000 km |
| Боковина | — | Blackwall |
| Макс. тиск | — | 3,4 bar (50 psi) |
| Спільні розміри | 4 | 4 |
Яку ж купити?
Michelin Latitude Cross
Yokohama Geolandar X-CV G057
Невелика перевага: Michelin Latitude Cross — краща за сніг і зносостійкість. Там, де Yokohama Geolandar X-CV G057 попереду, перевага менша за 3 бали. Yokohama Geolandar X-CV G057 поки спирається на мало даних (0 тестів, 16 відгуків), тож результат попередній.
Michelin Latitude Cross має 70 проти 50 у категорії «сніг».
Michelin Latitude Cross має 75 проти 66 у категорії «зносостійкість».
Latitude Cross чи Geolandar X-CV G057?
Яка краща на мокрому, Latitude Cross чи Geolandar X-CV G057?
Жодна, за нашими даними: 77 проти 77 за оцінкою «мокре покриття», різниця менша за 3 бали.
Яка краще тримає суху дорогу, Latitude Cross чи Geolandar X-CV G057?
Жодна, за нашими даними: 73 проти 75 за оцінкою «сухе покриття», різниця менша за 3 бали.
Яка краща на снігу, Latitude Cross чи Geolandar X-CV G057?
Michelin Latitude Cross, 70 проти 50 за нашою оцінкою «сніг».
Яка комфортніша, Latitude Cross чи Geolandar X-CV G057?
Жодна, за нашими даними: 72 проти 72 за оцінкою «комфорт», різниця менша за 3 бали.
Яка довше служить, Latitude Cross чи Geolandar X-CV G057?
Michelin Latitude Cross, 75 проти 66 за нашою оцінкою «зносостійкість».
Як ми порівнюємо шини?
Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.
Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.
Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика