Тести – · поки немає Власники 86 · 205 відгуків
Yokohama Geolandar CV G058 vs Bridgestone Potenza RE980AS Plus — порівняння
Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 0 + 0 тестів і 205 + 669 відгуків власників. Як ми оцінюємо
Geolandar CV G058 впевнено попереду, 80–71
Тести – · поки немає Власники 71 · 669 відгуків
Категорія за категорією
Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.
-
80
Сухе покриття
Geolandar CV G058 +773Чому така оцінка
Джерело Geolandar CV G058 Potenza RE980AS Plus Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 76 (оцінка) ≈ 71 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 86 76 Geolandar CV G058: 60% × 75,5 (оцінка) + 40% × 86,3 = 80
Potenza RE980AS Plus: 60% × 71,3 (оцінка) + 40% × 76,1 = 73
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Geolandar CV G058. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Potenza RE980AS Plus. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).
-
85
Мокре покриття
Geolandar CV G058 +976Чому така оцінка
Джерело Geolandar CV G058 Potenza RE980AS Plus Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 81 (оцінка) ≈ 75 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 90 78 Geolandar CV G058: 60% × 81,1 (оцінка) + 40% × 89,8 = 85
Potenza RE980AS Plus: 60% × 74,9 (оцінка) + 40% × 78,3 = 76
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Geolandar CV G058. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Potenza RE980AS Plus. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
-
79
Сніг
Geolandar CV G058 +1465Чому така оцінка
Джерело Geolandar CV G058 Potenza RE980AS Plus Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 75 (оцінка) ≈ 68 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 85 62 Geolandar CV G058: 60% × 75,1 (оцінка) + 40% × 85 = 79
Potenza RE980AS Plus: 60% × 67,8 (оцінка) + 40% × 61,9 = 65
Немає тестів за категорією «сніг» для Geolandar CV G058. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
Немає тестів за категорією «сніг» для Potenza RE980AS Plus. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
-
79
Комфорт
Geolandar CV G058 +673Чому така оцінка
Джерело Geolandar CV G058 Potenza RE980AS Plus Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 72 (оцінка) ≈ 70 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 85 75 Geolandar CV G058: 40% × 71,8 (оцінка) + 60% × 84,6 = 79
Potenza RE980AS Plus: 40% × 69,8 (оцінка) + 60% × 74,5 = 73
Немає тестів за категорією «комфорт» для Geolandar CV G058 чи Potenza RE980AS Plus. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
-
73
Акустичний комфорт
Geolandar CV G058 +766Чому така оцінка
Джерело Geolandar CV G058 Potenza RE980AS Plus Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 66 (оцінка) ≈ 66 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 83 66 Geolandar CV G058: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 82,9 = 73
Potenza RE980AS Plus: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 65,5 = 66
Немає тестів за категорією «акустичний комфорт» для Geolandar CV G058 чи Potenza RE980AS Plus. Половина тестів — це середнє протестованих шин (66): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
-
78
Зносостійкість
Geolandar CV G058 +1167Чому така оцінка
Джерело Geolandar CV G058 Potenza RE980AS Plus Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 73 (оцінка) ≈ 67 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 85 68 Geolandar CV G058: 60% × 73,2 (оцінка) + 40% × 85 = 78
Potenza RE980AS Plus: 60% × 66,9 (оцінка) + 40% × 67,7 = 67
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Geolandar CV G058. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Potenza RE980AS Plus. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
-
81
Керованість (власники)
Geolandar CV G058 +1566Чому така оцінка
Джерело Geolandar CV G058 Potenza RE980AS Plus Відгуки, знайдені в інтернеті 81 66
Оцінки коротко
| Категорія | Yokohama Geolandar CV G058 | Bridgestone Potenza RE980AS Plus |
|---|---|---|
| Відносна оцінка | 80 | 71 |
| Сухе покриття | 80 | 73 |
| Мокре покриття | 85 | 76 |
| Сніг | 79 | 65 |
| Комфорт | 79 | 73 |
| Акустичний комфорт | 73 | 66 |
| Зносостійкість | 78 | 67 |
| Керованість (власники) | 81 | 66 |
Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.
Визначте, які категорії важливі саме вам
Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.
Geolandar CV G058
Potenza RE980AS Plus
Плюси, мінуси та спостереження
Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.
Шина A Geolandar CV G058
Плюси
- Чудове зчеплення й керованість як на мокрій, так і на сухій дорозі
- Помітно низький дорожній шум, тиха їзда трасою
- Висока плавність ходу, м'яко поглинає нерівності
Мінуси
- Трохи гірша керованість і стійкість на дуже високих швидкостях (понад 150 км/год)
- Деякі водії відзначають дещо менш точне кермо порівняно з преміальними аналогами, як-от Michelin
- Кілька власників зіткнулися з надто швидким зносом протектора на певних типорозмірах
Шина B Potenza RE980AS Plus
Плюси
- Чудове зчеплення на мокрій і сухій дорозі
- Помітно тихий хід і висока плавність
- Вигідна ціна порівняно з провідними конкурентами
Мінуси
- Швидший, ніж очікувалося, знос протектора в деяких водіїв з агресивним стилем їзди
- Тимчасові плоскі плями після ночі на холоді
- Дещо м'якші боковини порівняно зі спеціальними літніми шинами або деякими конкурентними UHP-шинами
Характеристики поруч
| Параметр | A · Yokohama Geolandar CV G058 | B · Bridgestone Potenza RE980AS Plus |
|---|---|---|
| Категорія | Всесезонні шини | Всесезонні шини |
| Тип авто | Позашляховик і 4x4 | — |
| Доступні розміри | 47 | 7 |
| Діаметри дисків | 15″ – 20″ | 17″ – 18″ |
| Етикетка ЄС: зчеплення на мокрому | B | — |
| Етикетка ЄС: енергоефективність | D | — |
| Етикетка ЄС: зовнішній шум | 71 дБ | — |
| Глибина протектора | 8,7 mm (11/32″) | 7,9 mm (10/32″) |
| UTQG | — | 500 AA A |
| Гарантія пробігу | 105.000 km | 80.000 km |
| Боковина | Blackwall | Black Side Wall |
| Макс. тиск | 3,4 bar (50 psi) | 3,4–3,5 bar (50 - 51 psi) |
| Спільні розміри | 3 | 3 |
Яку ж купити?
Yokohama Geolandar CV G058
Bridgestone Potenza RE980AS Plus
Переможець: Yokohama Geolandar CV G058 — краща за показниками: керованість, сніг і зносостійкість. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.
Yokohama Geolandar CV G058 має 81 проти 66 у категорії «керованість».
Yokohama Geolandar CV G058 має 79 проти 65 у категорії «сніг».
Yokohama Geolandar CV G058 має 78 проти 67 у категорії «зносостійкість».
Yokohama Geolandar CV G058 має 85 проти 76 у категорії «мокре покриття».
Geolandar CV G058 чи Potenza RE980AS Plus?
Яка краща на мокрому, Geolandar CV G058 чи Potenza RE980AS Plus?
Yokohama Geolandar CV G058, 85 проти 76 за нашою оцінкою «мокре покриття».
Яка краще тримає суху дорогу, Geolandar CV G058 чи Potenza RE980AS Plus?
Yokohama Geolandar CV G058, 80 проти 73 за нашою оцінкою «сухе покриття».
Яка краща на снігу, Geolandar CV G058 чи Potenza RE980AS Plus?
Yokohama Geolandar CV G058, 79 проти 65 за нашою оцінкою «сніг».
Яка тихіша, Geolandar CV G058 чи Potenza RE980AS Plus?
Yokohama Geolandar CV G058, 73 проти 66 за нашою оцінкою «акустичний комфорт».
Яка комфортніша, Geolandar CV G058 чи Potenza RE980AS Plus?
Yokohama Geolandar CV G058, 79 проти 73 за нашою оцінкою «комфорт».
Яка довше служить, Geolandar CV G058 чи Potenza RE980AS Plus?
Yokohama Geolandar CV G058, 78 проти 67 за нашою оцінкою «зносостійкість».
Як ми порівнюємо шини?
Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.
Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.
Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика