Порівняння Оновлено:

Bridgestone Blizzak 6 vs Hankook Winter I cept RS3 — порівняння

Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 25 + 14 тестів і 9 + 28 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Blizzak 6 впевнено попереду, 80–75

Bridgestone Blizzak 6
Шина ABridgestone

Blizzak 6

Зимові шини

± 4

Тести 80 · 25 тестів Власники 80 · 9 відгуків

Найкращий результат: 1-е місце з 55 у 2024 Winter 55 Tyre Braking Test (гальмування на мокрому)

Hankook Winter I cept RS3
Шина BHankook

Winter I cept RS3

Зимові шини

± 4

Тести 79 · 14 тестів Власники 71 · 28 відгуків

Найкращий результат: 1-е місце з 20 у 2024 Auto Bild Winter Tyre Test (поздовжнє аквапланування)

Категорія за категорією

Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.

Головні факти

  • У спільних тестах з вимірюванням «гальмування на сухому» (усього 6) Blizzak 6 та Winter I cept RS3 мають рахунок 42 (у середньому 96% проти 95% від найкращого результату).
  • У спільних тестах з вимірюванням «гальмування на мокрому» (усього 6) Blizzak 6 та Winter I cept RS3 мають рахунок 42 (у середньому 97% проти 96% від найкращого результату).
  • У спільних тестах з вимірюванням «гальмування на снігу» (усього 6) Blizzak 6 та Winter I cept RS3 мають рахунок 14 (у середньому 96% проти 97% від найкращого результату).
  • У спільних тестах з вимірюванням «поздовжнє аквапланування» (усього 5) Blizzak 6 та Winter I cept RS3 мають рахунок 05 (у середньому 93% проти 98% від найкращого результату).
  • У спільних тестах з вимірюванням «акустичний комфорт» (усього 5) Blizzak 6 та Winter I cept RS3 мають рахунок 14 (у середньому 97% проти 98% від найкращого результату).
  1. 79

    Сухе покриття

    Blizzak 6 +8
    71
    Чому така оцінка
    ДжерелоBlizzak 6Winter I cept RS3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 20 / 13 тестів7772
    Відгуки, знайдені в інтернеті8371
    Гальмування на сухому (% від найкращої) · 6 спільних тестів · перемоги 4–296%95%
    Керованість на сухому (% від найкращої) · 4 спільні тести · перемоги 3–099%99%
    Керованість на сухому (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–086%82%

    Blizzak 6: 60% × 76,7 + 40% × 82,6 = 79

    Winter I cept RS3: 60% × 71,9 + 40% × 70,9 = 71

  2. 90

    Мокре покриття

    Blizzak 6 +3
    87
    Чому така оцінка
    ДжерелоBlizzak 6Winter I cept RS3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 25 / 14 тестів9394
    Відгуки, знайдені в інтернеті8676
    Поперечне аквапланування (% від найкращої) · 4 спільні тести · перемоги 0–488%98%
    Поздовжнє аквапланування (% від найкращої) · 5 спільних тестів · перемоги 0–593%98%
    Керованість на мокрому (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–070%70%
    Гальмування на мокрому (% від найкращої) · 6 спільних тестів · перемоги 4–297%96%
    Гальмування на мокрому (бетон) (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–099%95%
    Коло на мокрому (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 1–098%98%
    Керованість на мокрому (% від найкращої) · 4 спільні тести · перемоги 2–198%98%

    Blizzak 6: 60% × 93,3 + 40% × 86 = 90

    Winter I cept RS3: 60% × 93,9 + 40% × 75,5 = 87

  3. 80

    Сніг

    Blizzak 6 +2
    78
    Чому така оцінка
    ДжерелоBlizzak 6Winter I cept RS3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 24 / 14 тестів8181
    Відгуки, знайдені в інтернеті7875
    Гальмування на льоду (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–092%89%
    Гальмування на снігу (% від найкращої) · 6 спільних тестів · перемоги 1–496%97%
    Керованість на снігу (% від найкращої) · 4 спільні тести · перемоги 1–398%98%
    Слалом на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–196%99%
    Розгін на снігу (% від найкращої) · 4 спільні тести · перемоги 3–196%93%
    Керованість на снігу (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–070%70%

    Blizzak 6: 60% × 80,6 + 40% × 78 = 80

    Winter I cept RS3: 60% × 80,6 + 40% × 74,7 = 78

  4. 82

    Комфорт

    Blizzak 6 +14
    68
    Чому така оцінка
    ДжерелоBlizzak 6Winter I cept RS3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 8 / 2 тестів8781
    Відгуки, знайдені в інтернеті7860
    Комфорт (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 1–185%85%

    Blizzak 6: 40% × 87,2 + 60% × 77,9 = 82

    Winter I cept RS3: 40% × 80,8 + 60% × 60,2 = 68

  5. 57

    Акустичний комфорт

    Winter I cept RS3 +8
    65
    Чому така оцінка
    ДжерелоBlizzak 6Winter I cept RS3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 17 / 11 тестів5163
    Відгуки, знайдені в інтернеті≈ 66 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Акустичний комфорт (% від найкращої) · 5 спільних тестів · перемоги 1–497%98%

    Blizzak 6: 60% × 51,3 + 40% × 66,5 (оцінка) = 57

    Winter I cept RS3: 60% × 63,4 + 40% × 66,5 (оцінка) = 65

    Немає оцінок власників за категорією «акустичний комфорт» для Blizzak 6 чи Winter I cept RS3. Половина власників — це середнє власників (66): їхні оцінки за цією категорією майже не збігаються з тестами, тож тести нічого не кажуть про те, як би її оцінили власники.

  6. 76

    Зносостійкість

    Blizzak 6 +5
    71
    Чому така оцінка
    ДжерелоBlizzak 6Winter I cept RS3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 7 / 9 тестів7774
    Відгуки, знайдені в інтернеті7566
    Стирання (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–166%75%
    Знос (% від найкращої) · 3 спільні тести · перемоги 1–281%83%

    Blizzak 6: 60% × 76,8 + 40% × 75,4 = 76

    Winter I cept RS3: 60% × 73,8 + 40% × 65,7 = 71

  7. 83

    Керованість (власники)

    Blizzak 6 +11
    72
    Чому така оцінка
    ДжерелоBlizzak 6Winter I cept RS3
    Відгуки, знайдені в інтернеті8372
  8. 82

    Економічність

    Blizzak 6 +22
    60
    Чому така оцінка
    ДжерелоBlizzak 6Winter I cept RS3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 19 / 12 тестів8260
    Витрата пального (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–093%93%
    Опір коченню (% від найкращої) · 5 спільних тестів · перемоги 4–192%89%
Оцінки коротко
Bridgestone Blizzak 6 vs Hankook Winter I cept RS3: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяBridgestone Blizzak 6Hankook Winter I cept RS3
Відносна оцінка 80 75
Сухе покриття 79 71
Мокре покриття 90 87
Сніг 80 78
Комфорт 82 68
Акустичний комфорт 57 65
Зносостійкість 76 71
Керованість (власники) 83 72
Економічність 82 60

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Неважливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка
± 4

Blizzak 6

± 4

Winter I cept RS3

Професійні результати тестів, на яких базуються оцінки

Для кожної дисципліни: середній % від найкращої шини в усіх тестах, де були обидві шини, і скільки з цих тестів виграла кожна. Рядки «Різні тести» порівнюють результати з окремих тестів.

У загальних заліках спільних тестів (усього 7) Bridgestone Blizzak 6 та Hankook Winter I cept RS3 мають рахунок 52.

ДисциплінаКатегоріяBlizzak 6Winter I cept RS3ΔПорівняння
Гальмування на сухому Сухе покриття 96% 95% +0,4 4–2 в 6 спільних тестах Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17
Керованість на сухому Сухе покриття 99% 99% +0,4 3–0 в 4 спільних тестах Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17
Керованість на сухому (оцінка тестувальника) Сухе покриття 86% 82% +4,0 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17
Поперечне аквапланування Мокре покриття 88% 98% −10,2 0–4 в 4 спільних тестах Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17
Поздовжнє аквапланування Мокре покриття 93% 98% −4,7 0–5 в 5 спільних тестах Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17
Гальмування на мокрому Мокре покриття 97% 96% +1,6 4–2 в 6 спільних тестах Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17
Гальмування на мокрому (бетон) Мокре покриття 99% 95% +4,2 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 ADAC Winter Tyre Test - 225/50 R17 · 225/50 R17
Коло на мокрому Мокре покриття 98% 98% +0,3 1–0 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17
Керованість на мокрому Мокре покриття 98% 98% +0,2 2–1 в 4 спільних тестах Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17
Керованість на мокрому (оцінка тестувальника) Мокре покриття 70% 70% 0,0 0–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17
Гальмування на льоду Сніг 92% 89% +3,0 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 ADAC Winter Tyre Test - 225/50 R17 · 225/50 R17
Гальмування на снігу Сніг 96% 97% −1,7 1–4 в 6 спільних тестах Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17
Керованість на снігу Сніг 98% 98% −0,4 1–3 в 4 спільних тестах Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17
Керованість на снігу (оцінка тестувальника) Сніг 70% 70% 0,0 0–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17
Слалом на снігу Сніг 96% 99% −3,0 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17
Розгін на снігу Сніг 96% 93% +3,6 3–1 в 4 спільних тестах Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17
Комфорт (оцінка тестувальника) Комфорт 85% 85% −0,5 1–1 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17
Акустичний комфорт Акустичний комфорт 97% 98% −0,5 1–4 в 5 спільних тестах Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17
Стирання Зносостійкість 66% 75% −9,1 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 ADAC Winter Tyre Test - 225/50 R17 · 225/50 R17
Знос Зносостійкість 81% 83% −2,6 1–2 в 3 спільних тестах Найновіший: 2026 AvD Winter Tyre Test · 225/45 R17
Витрата пального Економічність 93% 93% 0,0 0–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 ADAC Winter Tyre Test - 225/50 R17 · 225/50 R17
Опір коченню Економічність 92% 89% +3,2 4–1 в 5 спільних тестах Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17
Також опубліковано тестувальниками (не входить в оцінку)
Загальна вартість володіння Вартість #17/20 #2/20 – 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Auto Bild Winter Tyre Test · 205/55 R16
Співвідношення ціна/якість Вартість 57% 75% −18,0 0–3 в 3 спільних тестах Найновіший: 2026 AvD Winter Tyre Test · 225/45 R17
Загальне місце Загалом #4/9 #6/9 – 5–2 в 7 спільних тестах Найновіший: 2026 Sport Auto Winter Tyre Test · 205/45 R 17

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Blizzak 6

Плюси

  • Чудове зчеплення на снігу та льоду
  • Краща стійкість у поворотах порівняно з Blizzak 5
  • Впевнена керованість на крутих гірських дорогах і зимових підйомах

Мінуси

  • Деякі власники повідомляють про швидке зношування протектора після невеликого пробігу
  • Нечітке, менш інформативне кермо порівняно з попередніми моделями або жорсткішими аналогами, як-от LM005
Усі теми власників в огляді Blizzak 6

Шина B Winter I cept RS3

Плюси

  • Чудове зчеплення та гальмування на снігу й у сльоті
  • Відмінна поведінка на мокрій дорозі та стійкість до аквапланування
  • Упевнене зчеплення на сухому покритті та передбачувана керованість

Мінуси

  • Кілька водіїв скаржаться на дуже високий рівень шуму в салоні
  • Гірша стійкість на високих швидкостях, на швидкості автобану шини дають «розмите» відчуття
  • Деякі водії відзначають швидший знос і менший ресурс протектора
Усі теми власників в огляді Winter I cept RS3

Характеристики поруч

Параметр A · Bridgestone Blizzak 6 B · Hankook Winter I cept RS3
КатегоріяЗимові шиниЗимові шини
Тип автоPassenger Car / Crossover—
Доступні розміри19246
Діаметри дисків16″ – 22″14″ – 17″
Етикетка ЄС: зчеплення на мокромуBB
Етикетка ЄС: енергоефективністьC у 76% розмірівC у 58% розмірів
Етикетка ЄС: зовнішній шум70–75 дБ70–72 дБ
Глибина протектора7,9 mm (10/32″)—
БоковинаBlackwall—
Макс. тиск3,4 bar (50 psi)—
Спільні розміри2424

Яку ж купити?

Bridgestone Blizzak 6

Hankook Winter I cept RS3

Переможець: Bridgestone Blizzak 6 — краща за показниками: економічність, комфорт і керованість. Обирайте Hankook Winter I cept RS3, якщо для вас найважливіше: акустичний комфорт.

Обирайте шину A Вам потрібна менша витрата пального чи енергії

Bridgestone Blizzak 6 має 82 проти 60 у категорії «економічність».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Bridgestone Blizzak 6 має 82 проти 68 у категорії «комфорт».

Обирайте шину A Вам подобається гостра, чуйна керованість

Bridgestone Blizzak 6 має 83 проти 72 у категорії «керованість».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Bridgestone Blizzak 6 має 79 проти 71 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину B Для вас головне — поздовжнє аквапланування

Hankook Winter I cept RS3 перемогла в 5 із 5 спільних тестів (поздовжнє аквапланування).

Шина A · Bridgestone Blizzak 6
Шина B · Hankook Winter I cept RS3

Blizzak 6 чи Winter I cept RS3?

Яка краща на мокрому, Blizzak 6 чи Winter I cept RS3?

Bridgestone Blizzak 6, 90 проти 87 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, Blizzak 6 чи Winter I cept RS3?

Bridgestone Blizzak 6, 79 проти 71 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, Blizzak 6 чи Winter I cept RS3?

Жодна, за нашими даними: 80 проти 78 за оцінкою «сніг», різниця менша за 3 бали.

Яка тихіша, Blizzak 6 чи Winter I cept RS3?

Hankook Winter I cept RS3, 65 проти 57 за нашою оцінкою «акустичний комфорт».

Яка комфортніша, Blizzak 6 чи Winter I cept RS3?

Bridgestone Blizzak 6, 82 проти 68 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, Blizzak 6 чи Winter I cept RS3?

Bridgestone Blizzak 6, 76 проти 71 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Яка має менший опір коченню, Blizzak 6 чи Winter I cept RS3?

Bridgestone Blizzak 6, 82 проти 60 за нашою оцінкою «економічність».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика