Тести – · поки немає Власники 68 · 25 відгуків
Continental PureContact LS vs Kumho Ecsta V730 — порівняння
Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 0 + 1 тестів і 25 + 187 відгуків власників. Як ми оцінюємо
PureContact LS впевнено попереду, 69–56
Тести 72 · 1 тест Власники 50 · 187 відгуків
Найкращий результат: 4-е місце з 11 у 2022 Tire Rack Extreme Performance Track Tyre Test (керованість на сухому)
Категорія за категорією
Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.
-
69
Сухе покриття
Ecsta V730 +473Чому така оцінка
Джерело PureContact LS Ecsta V730 Професійні тести (оцінка TWG) · – / 1 тестів ≈ 68 (оцінка) 72 Відгуки, знайдені в інтернеті 69 76 PureContact LS: 60% × 68,4 (оцінка) + 40% × 69 = 69
Ecsta V730: 60% × 71,6 + 40% × 76,3 = 73
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).
-
72
Мокре покриття
PureContact LS +3735Чому така оцінка
Джерело PureContact LS Ecsta V730 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 72 (оцінка) ≈ 44 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 72 21 PureContact LS: 60% × 71,5 (оцінка) + 40% × 72,2 = 72
Ecsta V730: 60% × 43,8 (оцінка) + 40% × 21,4 = 35
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Ecsta V730. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
-
67
Сніг
PureContact LS +1750Чому така оцінка
Джерело PureContact LS Ecsta V730 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 68 (оцінка) ≈ 59 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 64 35 PureContact LS: 60% × 68,4 (оцінка) + 40% × 63,9 = 67
Ecsta V730: 60% × 59,3 (оцінка) + 40% × 35,1 = 50
Немає тестів за категорією «сніг» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
Немає тестів за категорією «сніг» для Ecsta V730. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
-
59
Комфорт
PureContact LS +653Чому така оцінка
Джерело PureContact LS Ecsta V730 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 66 (оцінка) ≈ 64 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 54 45 PureContact LS: 40% × 65,7 (оцінка) + 60% × 54 = 59
Ecsta V730: 40% × 64 (оцінка) + 60% × 45,3 = 53
Немає тестів за категорією «комфорт» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).
Немає тестів за категорією «комфорт» для Ecsta V730. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).
-
68
Акустичний комфорт
PureContact LS +464Чому така оцінка
Джерело PureContact LS Ecsta V730 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 66 (оцінка) ≈ 66 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 71 61 PureContact LS: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 70,5 = 68
Ecsta V730: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 61,1 = 64
Немає тестів за категорією «акустичний комфорт» для PureContact LS чи Ecsta V730. Половина тестів — це середнє протестованих шин (66): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
-
68
Зносостійкість
PureContact LS +959Чому така оцінка
Джерело PureContact LS Ecsta V730 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 67 (оцінка) ≈ 62 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 69 55 PureContact LS: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 68,8 = 68
Ecsta V730: 60% × 62,2 (оцінка) + 40% × 54,6 = 59
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Ecsta V730. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
-
70
Керованість (власники)
PureContact LS +169Чому така оцінка
Джерело PureContact LS Ecsta V730 Відгуки, знайдені в інтернеті 70 69
Оцінки коротко
| Категорія | Continental PureContact LS | Kumho Ecsta V730 |
|---|---|---|
| Відносна оцінка | 69 | 56 |
| Сухе покриття | 69 | 73 |
| Мокре покриття | 72 | 35 |
| Сніг | 67 | 50 |
| Комфорт | 59 | 53 |
| Акустичний комфорт | 68 | 64 |
| Зносостійкість | 68 | 59 |
| Керованість (власники) | 70 | 69 |
Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.
Визначте, які категорії важливі саме вам
Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.
PureContact LS
Ecsta V730
Плюси, мінуси та спостереження
Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.
Шина A PureContact LS
Плюси
- Виняткова тиша та плавність ходу
- Добре зчеплення на мокрій і сухій дорозі, передбачувана керованість
- Вдалий баланс щоденного комфорту та тривалого ресурсу протектора
Мінуси
- М'які боковини можуть робити реакцію на кермо менш чіткою, а авто нестабільним під час різкого проходження поворотів
- Після стоянки з'являються тимчасові плоскі плями, через що вранці відчуваються вібрації
- Погано поводяться взимку: попри статус всесезонних, мало зчеплення на снігу та льоду
Шина B Ecsta V730
Плюси
- Чудове зчеплення на сухій дорозі та передбачувана поведінка на межі зчеплення.
- Добре переносять нагрів: під час тривалих заїздів на трасі майже не «пливуть» і не втрачають зчеплення.
- Ресурс протектора та міцність вищі, ніж у багатьох прямих конкурентів класу 200TW.
Мінуси
- Погано поводяться на мокрій дорозі, особливо за наявності калюж або зі зношеним протектором.
- Щоб вийти на оптимальну робочу температуру, потребують сильного нагріву, тому для міської їзди в холодну пору не годяться.
- Через жорстку конструкцію боковин ходу бракує плавності, а дорожній шум високий.
Характеристики поруч
| Параметр | A · Continental PureContact LS | B · Kumho Ecsta V730 |
|---|---|---|
| Категорія | Всесезонні шини | Літні шини |
| Тип авто | Passenger Car / Crossover | Passenger Car / Crossover |
| Доступні розміри | — | 6 |
| Діаметри дисків | — | 15″ – 19″ |
| Глибина протектора | 7,9 mm (10/32″) | 6,7 mm (8.5/32″) |
| UTQG | 700 A A | 200 A A |
| Гарантія пробігу | 113.000 km | — |
| Боковина | Black Side Wall | Blackwall |
| Макс. тиск | 3,5 bar (51 psi) | 3,5 bar (51 psi) |
Яку ж купити?
Continental PureContact LS
Kumho Ecsta V730
Переможець: Continental PureContact LS — краща за показниками: мокре покриття, сніг і зносостійкість. Обирайте Kumho Ecsta V730, якщо для вас найважливіше: сухе покриття.
Continental PureContact LS має 72 проти 35 у категорії «мокре покриття».
Continental PureContact LS має 67 проти 50 у категорії «сніг».
Continental PureContact LS має 68 проти 59 у категорії «зносостійкість».
Continental PureContact LS має 59 проти 53 у категорії «комфорт».
PureContact LS чи Ecsta V730?
Яка краща на мокрому, PureContact LS чи Ecsta V730?
Continental PureContact LS, 72 проти 35 за нашою оцінкою «мокре покриття».
Яка краще тримає суху дорогу, PureContact LS чи Ecsta V730?
Kumho Ecsta V730, 73 проти 69 за нашою оцінкою «сухе покриття».
Яка краща на снігу, PureContact LS чи Ecsta V730?
Continental PureContact LS, 67 проти 50 за нашою оцінкою «сніг».
Яка тихіша, PureContact LS чи Ecsta V730?
Continental PureContact LS, 68 проти 64 за нашою оцінкою «акустичний комфорт».
Яка комфортніша, PureContact LS чи Ecsta V730?
Continental PureContact LS, 59 проти 53 за нашою оцінкою «комфорт».
Яка довше служить, PureContact LS чи Ecsta V730?
Continental PureContact LS, 68 проти 59 за нашою оцінкою «зносостійкість».
Як ми порівнюємо шини?
Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.
Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.
Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика