Тести – · поки немає Власники 68 · 25 відгуків
Continental PureContact LS vs Pirelli P Zero Nero — порівняння
Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 0 + 0 тестів і 25 + 145 відгуків власників. Як ми оцінюємо
PureContact LS впевнено попереду, 69–53
Тести – · поки немає Власники 44 · 145 відгуків
Категорія за категорією
Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.
-
69
Сухе покриття
PureContact LS +1356Чому така оцінка
Джерело PureContact LS P Zero Nero Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 68 (оцінка) ≈ 60 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 69 50 PureContact LS: 60% × 68,4 (оцінка) + 40% × 69 = 69
P Zero Nero: 60% × 60,4 (оцінка) + 40% × 49,5 = 56
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для P Zero Nero. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).
-
72
Мокре покриття
PureContact LS +1953Чому така оцінка
Джерело PureContact LS P Zero Nero Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 72 (оцінка) ≈ 57 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 72 47 PureContact LS: 60% × 71,5 (оцінка) + 40% × 72,2 = 72
P Zero Nero: 60% × 57,5 (оцінка) + 40% × 46,5 = 53
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для P Zero Nero. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
-
67
Сніг
PureContact LS +1849Чому така оцінка
Джерело PureContact LS P Zero Nero Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 68 (оцінка) ≈ 59 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 64 33 PureContact LS: 60% × 68,4 (оцінка) + 40% × 63,9 = 67
P Zero Nero: 60% × 58,7 (оцінка) + 40% × 33,4 = 49
Немає тестів за категорією «сніг» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
Немає тестів за категорією «сніг» для P Zero Nero. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
-
59
Комфорт
PureContact LS +1148Чому така оцінка
Джерело PureContact LS P Zero Nero Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 66 (оцінка) ≈ 63 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 54 39 PureContact LS: 40% × 65,7 (оцінка) + 60% × 54 = 59
P Zero Nero: 40% × 62,7 (оцінка) + 60% × 38,9 = 48
Немає тестів за категорією «комфорт» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).
Немає тестів за категорією «комфорт» для P Zero Nero. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).
-
68
Акустичний комфорт
PureContact LS +1058Чому така оцінка
Джерело PureContact LS P Zero Nero Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 66 (оцінка) ≈ 66 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 71 47 PureContact LS: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 70,5 = 68
P Zero Nero: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 46,5 = 58
Немає тестів за категорією «акустичний комфорт» для PureContact LS чи P Zero Nero. Половина тестів — це середнє протестованих шин (66): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
-
68
Зносостійкість
PureContact LS +1652Чому така оцінка
Джерело PureContact LS P Zero Nero Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 67 (оцінка) ≈ 58 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 69 43 PureContact LS: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 68,8 = 68
P Zero Nero: 60% × 58 (оцінка) + 40% × 43 = 52
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для P Zero Nero. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
-
70
Керованість (власники)
PureContact LS +1951Чому така оцінка
Джерело PureContact LS P Zero Nero Відгуки, знайдені в інтернеті 70 51
Оцінки коротко
| Категорія | Continental PureContact LS | Pirelli P Zero Nero |
|---|---|---|
| Відносна оцінка | 69 | 53 |
| Сухе покриття | 69 | 56 |
| Мокре покриття | 72 | 53 |
| Сніг | 67 | 49 |
| Комфорт | 59 | 48 |
| Акустичний комфорт | 68 | 58 |
| Зносостійкість | 68 | 52 |
| Керованість (власники) | 70 | 51 |
Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.
Визначте, які категорії важливі саме вам
Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.
PureContact LS
P Zero Nero
Плюси, мінуси та спостереження
Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.
Шина A PureContact LS
Плюси
- Виняткова тиша та плавність ходу
- Добре зчеплення на мокрій і сухій дорозі, передбачувана керованість
- Вдалий баланс щоденного комфорту та тривалого ресурсу протектора
Мінуси
- М'які боковини можуть робити реакцію на кермо менш чіткою, а авто нестабільним під час різкого проходження поворотів
- Після стоянки з'являються тимчасові плоскі плями, через що вранці відчуваються вібрації
- Погано поводяться взимку: попри статус всесезонних, мало зчеплення на снігу та льоду
Шина B P Zero Nero
Плюси
- Чудове зчеплення на сухій дорозі та точність у поворотах
- Міцна, надійна боковина, стійка до пошкоджень від ям
- Висока інформативність керма та чітка реакція на його рух
Мінуси
- Погане зчеплення на мокрій дорозі та слабка стійкість до аквапланування
- Швидкий знос протектора та малий загальний ресурс
- Дорожній шум помітно зростає в міру зносу шини
Характеристики поруч
| Параметр | A · Continental PureContact LS | B · Pirelli P Zero Nero |
|---|---|---|
| Категорія | Всесезонні шини | Літні шини |
| Тип авто | Passenger Car / Crossover | — |
| Етикетка ЄС: зчеплення на мокрому | — | B |
| Етикетка ЄС: енергоефективність | — | D |
| Етикетка ЄС: зовнішній шум | — | 72 дБ |
| Глибина протектора | 7,9 mm (10/32″) | 8,7 mm (11/32″) |
| UTQG | 700 A A | — |
| Гарантія пробігу | 113.000 km | — |
| Боковина | Black Side Wall | Blackwall |
| Макс. тиск | 3,5 bar (51 psi) | 3,4 bar (50 psi) |
Яку ж купити?
Continental PureContact LS
Pirelli P Zero Nero
Переможець: Continental PureContact LS — краща за показниками: мокре покриття, керованість і сніг. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.
Continental PureContact LS має 72 проти 53 у категорії «мокре покриття».
Continental PureContact LS має 70 проти 51 у категорії «керованість».
Continental PureContact LS має 67 проти 49 у категорії «сніг».
Continental PureContact LS має 68 проти 52 у категорії «зносостійкість».
PureContact LS чи P Zero Nero?
Яка краща на мокрому, PureContact LS чи P Zero Nero?
Continental PureContact LS, 72 проти 53 за нашою оцінкою «мокре покриття».
Яка краще тримає суху дорогу, PureContact LS чи P Zero Nero?
Continental PureContact LS, 69 проти 56 за нашою оцінкою «сухе покриття».
Яка краща на снігу, PureContact LS чи P Zero Nero?
Continental PureContact LS, 67 проти 49 за нашою оцінкою «сніг».
Яка тихіша, PureContact LS чи P Zero Nero?
Continental PureContact LS, 68 проти 58 за нашою оцінкою «акустичний комфорт».
Яка комфортніша, PureContact LS чи P Zero Nero?
Continental PureContact LS, 59 проти 48 за нашою оцінкою «комфорт».
Яка довше служить, PureContact LS чи P Zero Nero?
Continental PureContact LS, 68 проти 52 за нашою оцінкою «зносостійкість».
Як ми порівнюємо шини?
Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.
Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.
Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика