Порівняння Оновлено:

Continental PureContact LS vs Yokohama AVID Ascend GT — порівняння

Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 0 + 0 тестів і 25 + 24 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Нічия: PureContact LS і AVID Ascend GT мають по 69.

Continental PureContact LS
Шина AContinental

PureContact LS

Всесезонні шини

± 7

Тести – · поки немає Власники 68 · 25 відгуків

Yokohama AVID Ascend GT
Шина BYokohama

AVID Ascend GT

Всесезонні шини

± 8

Тести – · поки немає Власники 68 · 24 відгуки

Категорія за категорією

Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.

  1. 69

    Сухе покриття

    AVID Ascend GT +1
    70
    Чому така оцінка
    ДжерелоPureContact LSAVID Ascend GT
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 69 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6970

    PureContact LS: 60% × 68,4 (оцінка) + 40% × 69 = 69

    AVID Ascend GT: 60% × 69 (оцінка) + 40% × 70,4 = 70

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для AVID Ascend GT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).

  2. 72

    Мокре покриття

    AVID Ascend GT +1
    73
    Чому така оцінка
    ДжерелоPureContact LSAVID Ascend GT
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 72 (оцінка)≈ 72 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7274

    PureContact LS: 60% × 71,5 (оцінка) + 40% × 72,2 = 72

    AVID Ascend GT: 60% × 72,4 (оцінка) + 40% × 73,8 = 73

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для AVID Ascend GT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).

  3. 67

    Сніг

    PureContact LS +3
    64
    Чому така оцінка
    ДжерелоPureContact LSAVID Ascend GT
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6460

    PureContact LS: 60% × 68,4 (оцінка) + 40% × 63,9 = 67

    AVID Ascend GT: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 60,3 = 64

    Немає тестів за категорією «сніг» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).

    Немає тестів за категорією «сніг» для AVID Ascend GT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).

  4. 59

    Комфорт

    AVID Ascend GT +7
    66
    Чому така оцінка
    ДжерелоPureContact LSAVID Ascend GT
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 68 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5465

    PureContact LS: 40% × 65,7 (оцінка) + 60% × 54 = 59

    AVID Ascend GT: 40% × 67,9 (оцінка) + 60% × 64,8 = 66

    Немає тестів за категорією «комфорт» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).

    Немає тестів за категорією «комфорт» для AVID Ascend GT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).

  5. 68

    Акустичний комфорт

    PureContact LS +3
    65
    Чому така оцінка
    ДжерелоPureContact LSAVID Ascend GT
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7164

    PureContact LS: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 70,5 = 68

    AVID Ascend GT: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 63,9 = 65

    Немає тестів за категорією «акустичний комфорт» для PureContact LS чи AVID Ascend GT. Половина тестів — це середнє протестованих шин (66): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 68

    Зносостійкість

    PureContact LS +2
    66
    Чому така оцінка
    ДжерелоPureContact LSAVID Ascend GT
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6965

    PureContact LS: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 68,8 = 68

    AVID Ascend GT: 60% × 66,1 (оцінка) + 40% × 65,3 = 66

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для AVID Ascend GT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).

  7. 70

    Керованість (власники)

    Немає порівняння
    –
    Чому така оцінка
    ДжерелоPureContact LSAVID Ascend GT
    Відгуки, знайдені в інтернеті70–
Оцінки коротко
Continental PureContact LS vs Yokohama AVID Ascend GT: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяContinental PureContact LSYokohama AVID Ascend GT
Відносна оцінка 69 69
Сухе покриття 69 70
Мокре покриття 72 73
Сніг 67 64
Комфорт 59 66
Акустичний комфорт 68 65
Зносостійкість 68 66
Керованість (власники) 70 –

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс

Оцінка тут є лише в однієї з двох шин, тож ця вага нічого не змінює в порівнянні.

Перераховано
Загальна оцінка
± 7

PureContact LS

± 8

AVID Ascend GT

До загальної оцінки входять лише категорії, для яких є дані про обидві шини.

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A PureContact LS

Плюси

  • Виняткова тиша та плавність ходу
  • Добре зчеплення на мокрій і сухій дорозі, передбачувана керованість
  • Вдалий баланс щоденного комфорту та тривалого ресурсу протектора

Мінуси

  • М'які боковини можуть робити реакцію на кермо менш чіткою, а авто нестабільним під час різкого проходження поворотів
  • Після стоянки з'являються тимчасові плоскі плями, через що вранці відчуваються вібрації
  • Погано поводяться взимку: попри статус всесезонних, мало зчеплення на снігу та льоду
Усі теми власників в огляді PureContact LS

Шина B AVID Ascend GT

Плюси

  • Чудові характеристики на мокрій дорозі: кілька власників описують впевнене зчеплення та стійкість до аквапланування, а один називає ці шини найкращими для мокрого асфальту з усіх, що в нього були.
  • Впевнено почувається в легких зимових умовах: водії відзначають добру керованість на сльоті, під дощем і на неглибокому снігу, а один каже, що ці шини тримають дорогу краще за всі, які в нього були (ніхто з них ще не пробував їх на глибокому снігу).
  • Комфортна, плавна й тиха їзда: кілька власників відзначають помітне покращення плавності ходу та шумової поведінки порівняно з попередніми або заводськими шинами.

Мінуси

  • Зносостійкість поки що під питанням: більшість водіїв проїхали лише від 1600 до 4000 км, а один повідомив, що передні шини зносилися за пів року, тоді як задні виглядали як нові.
  • Подекуди скаржаться на дорожній шум: один водій відзначив гучніший шум протектора на сухому асфальті, а інший назвав шини трохи гучними, що суперечить похвалам тихій їзді в інших відгуках.
  • Меншість скаржиться на плавність ходу: один водій написав, що на цих шинах їздити жорстко.
Усі теми власників в огляді AVID Ascend GT

Характеристики поруч

Параметр A · Continental PureContact LS B · Yokohama AVID Ascend GT
КатегоріяВсесезонні шиниВсесезонні шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverPassenger Car / Crossover
Доступні розміри—58
Діаметри дисків—15″ – 20″
Глибина протектора7,9 mm (10/32″)9,5 mm (12/32″)
UTQG700 A A740 A A
Гарантія пробігу113.000 km105.000 km
БоковинаBlack Side WallBlackwall
Макс. тиск3,5 bar (51 psi)3,5 bar (51 psi)

Яку ж купити?

Continental PureContact LS

Yokohama AVID Ascend GT

Надто близько: Continental PureContact LS та Yokohama AVID Ascend GT відрізняються менш ніж на 2 бали. Continental PureContact LS краща за показниками: сніг і акустичний комфорт. Yokohama AVID Ascend GT краща за показниками: комфорт.

Обирайте шину B Вам потрібна максимальна комфортність

Yokohama AVID Ascend GT має 66 проти 59 у категорії «комфорт».

Обирайте шину A Ви їздите сніжними зимами

Continental PureContact LS має 67 проти 64 у категорії «сніг».

Обирайте шину A Вам потрібен тихіший салон

Continental PureContact LS має 68 проти 65 у категорії «акустичний комфорт».

Шина A · Continental PureContact LS
Шина B · Yokohama AVID Ascend GT

PureContact LS чи AVID Ascend GT?

Яка краща на мокрому, PureContact LS чи AVID Ascend GT?

Жодна, за нашими даними: 72 проти 73 за оцінкою «мокре покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краще тримає суху дорогу, PureContact LS чи AVID Ascend GT?

Жодна, за нашими даними: 69 проти 70 за оцінкою «сухе покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краща на снігу, PureContact LS чи AVID Ascend GT?

Continental PureContact LS, 67 проти 64 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, PureContact LS чи AVID Ascend GT?

Continental PureContact LS, 68 проти 65 за нашою оцінкою «акустичний комфорт».

Яка комфортніша, PureContact LS чи AVID Ascend GT?

Yokohama AVID Ascend GT, 66 проти 59 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, PureContact LS чи AVID Ascend GT?

Жодна, за нашими даними: 68 проти 66 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика