Hankook Optimo H725, схоже, знято з виробництва: п’ять років без нових відгуків чи тестів і без чинної EU-етикетки.

Порівняння Оновлено

Dunlop SP Sport Maxx vs Hankook Optimo H725 — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 0 тестів і 173 + 36 відгуків власників. Як ми оцінюємо

SP Sport Maxx попереду, 59–55 Мінімальна перевага

Dunlop SP Sport Maxx
Шина ADunlop

SP Sport Maxx

Літні шини

Тести – · поки немає Власники 53 · 173 відгуки

Hankook Optimo H725
Шина BHankook

Optimo H725

Всесезонні шини

Тести – · поки немає Власники 48 · 36 відгуків

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 61

    Сухе покриття

    SP Sport Maxx +8
    53
    Чому така оцінка
    ДжерелоSP Sport MaxxOptimo H725
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 64 (оцінка)≈ 58 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5845

    SP Sport Maxx: 60% × 63,7 (оцінка) + 40% × 57,7 = 61

    Optimo H725: 60% × 58,4 (оцінка) + 40% × 44,5 = 53

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для SP Sport Maxx. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Optimo H725. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

  2. 61

    Мокре покриття

    SP Sport Maxx +4
    57
    Чому така оцінка
    ДжерелоSP Sport MaxxOptimo H725
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 63 (оцінка)≈ 60 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5752

    SP Sport Maxx: 60% × 62,9 (оцінка) + 40% × 57,4 = 61

    Optimo H725: 60% × 59,9 (оцінка) + 40% × 52,1 = 57

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для SP Sport Maxx. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Optimo H725. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

  3. 54

    Сніг

    Optimo H725 +1
    55
    Чому така оцінка
    ДжерелоSP Sport MaxxOptimo H725
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 61 (оцінка)≈ 62 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті4346

    SP Sport Maxx: 60% × 61 (оцінка) + 40% × 43 = 54

    Optimo H725: 60% × 61,8 (оцінка) + 40% × 45,5 = 55

    Немає тестів за категорією «сніг» для SP Sport Maxx. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Optimo H725. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

  4. 60

    Комфорт

    SP Sport Maxx +6
    54
    Чому така оцінка
    ДжерелоSP Sport MaxxOptimo H725
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 64 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5140

    SP Sport Maxx: 60% × 66 (оцінка) + 40% × 51,1 = 60

    Optimo H725: 60% × 64,1 (оцінка) + 40% × 39,8 = 54

    Немає тестів за категорією «комфорт» для SP Sport Maxx чи Optimo H725. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  5. 63

    Шум

    SP Sport Maxx +2
    61
    Чому така оцінка
    ДжерелоSP Sport MaxxOptimo H725
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5752

    SP Sport Maxx: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 56,7 = 63

    Optimo H725: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 52,3 = 61

    Немає тестів за категорією «шум» для SP Sport Maxx чи Optimo H725. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 56

    Зносостійкість

    Нарівні
    56
    Чому така оцінка
    ДжерелоSP Sport MaxxOptimo H725
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 60 (оцінка)≈ 60 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті4949

    SP Sport Maxx: 60% × 60,4 (оцінка) + 40% × 48,7 = 56

    Optimo H725: 60% × 60,4 (оцінка) + 40% × 48,8 = 56

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для SP Sport Maxx. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Optimo H725. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

  7. 55

    Керованість (власники)

    SP Sport Maxx +9
    46
    Чому така оцінка
    ДжерелоSP Sport MaxxOptimo H725
    Відгуки, знайдені в інтернеті5546
Оцінки коротко
Dunlop SP Sport Maxx vs Hankook Optimo H725: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяDunlop SP Sport MaxxHankook Optimo H725
Відносна оцінка 59 55
Сухе покриття 61 53
Мокре покриття 61 57
Сніг 54 55
Комфорт 60 54
Шум 63 61
Зносостійкість 56 56
Керованість (власники) 55 46

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка

SP Sport Maxx

Optimo H725

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A SP Sport Maxx

Плюси

  • Відмінне зчеплення на сухій і мокрій дорозі, поки шини новенькі
  • Чуйна керованість і висока точність у поворотах
  • Низький шум від дороги на початку та хороший комфорт під час їзди по рівному асфальту

Мінуси

  • Швидкий і нерівномірний знос протектора (часто стираються менш ніж за 10,000–15,000 миль)
  • Сильний шум від дороги та проблеми з «пилкоподібним» зносом з часом
  • Помітне погіршення зчеплення на мокрій дорозі та раптова втрата керованості наприкінці терміну служби
Усі теми власників в огляді SP Sport Maxx

Шина B Optimo H725

Ще недостатньо відгуків власників, щоб виділити теми.

Характеристики поруч

Параметр A · Dunlop SP Sport Maxx B · Hankook Optimo H725
КатегоріяЛітні шиниВсесезонні шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverPassenger Car / Crossover
Доступні розміри8—
Діаметри дисків16″ – 21″—
Глибина протектора7,9 mm (10/32″)7,1 mm (9/32″)
UTQG—700 A B
БоковинаBlackwallBlackwall
Макс. тиск—3,5 bar (51 psi)

Яку ж купити?

Dunlop SP Sport Maxx

Hankook Optimo H725

Невелика перевага: Dunlop SP Sport Maxx — краща за керованість, сухе покриття і комфорт. Там, де Hankook Optimo H725 попереду, перевага менша за 3 бали.

Обирайте шину A Вам подобається гостра, чуйна керованість

Dunlop SP Sport Maxx має 55 проти 46 у категорії «керованість».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Dunlop SP Sport Maxx має 61 проти 53 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Dunlop SP Sport Maxx має 60 проти 54 у категорії «комфорт».

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Dunlop SP Sport Maxx має 61 проти 57 у категорії «мокре покриття».

Шина A · Dunlop SP Sport Maxx
Шина B · Hankook Optimo H725

SP Sport Maxx чи Optimo H725?

Яка краща на мокрому, SP Sport Maxx чи Optimo H725?

Dunlop SP Sport Maxx, 61 проти 57 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, SP Sport Maxx чи Optimo H725?

Dunlop SP Sport Maxx, 61 проти 53 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, SP Sport Maxx чи Optimo H725?

Жодна, за нашими даними: 54 проти 55 за оцінкою «сніг», різниця менша за 3 бали.

Яка тихіша, SP Sport Maxx чи Optimo H725?

Жодна, за нашими даними: 63 проти 61 за оцінкою «шум», різниця менша за 3 бали.

Яка комфортніша, SP Sport Maxx чи Optimo H725?

Dunlop SP Sport Maxx, 60 проти 54 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, SP Sport Maxx чи Optimo H725?

Жодна, за нашими даними: 56 проти 56 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика