Hankook Dynapro AS RH03 знято з виробництва — на зміну прийшла Hankook Dynapro HT RH12. Порівняти Dynapro HT RH12 з Destination LE2

Порівняння Оновлено

Firestone Destination LE2 vs Hankook Dynapro AS RH03 — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 0 тестів і 102 + 3 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Destination LE2 впевнено попереду, 68–57

Firestone Destination LE2
Шина AFirestone

Destination LE2

Всесезонні шини

Тести – · поки немає Власники 67 · 102 відгуки

Hankook Dynapro AS RH03
Шина BHankook

Dynapro AS RH03

Всесезонні шини

Попередньо

Тести – · поки немає Власники 51 · 3 відгуки

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 68

    Сухе покриття

    Destination LE2 +12
    56
    Чому така оцінка
    ДжерелоDestination LE2Dynapro AS RH03
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 60 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6849

    Destination LE2: 60% × 67,6 (оцінка) + 40% × 67,5 = 68

    Dynapro AS RH03: 60% × 60,2 (оцінка) + 40% × 49 = 56

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Destination LE2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Dynapro AS RH03. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

  2. 69

    Мокре покриття

    Destination LE2 +12
    57
    Чому така оцінка
    ДжерелоDestination LE2Dynapro AS RH03
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 69 (оцінка)≈ 60 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6953

    Destination LE2: 60% × 69,4 (оцінка) + 40% × 69,1 = 69

    Dynapro AS RH03: 60% × 60,3 (оцінка) + 40% × 52,8 = 57

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Destination LE2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Dynapro AS RH03. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

  3. 66

    Сніг

    Destination LE2 +11
    55
    Чому така оцінка
    ДжерелоDestination LE2Dynapro AS RH03
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 62 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6345

    Destination LE2: 60% × 67,5 (оцінка) + 40% × 62,8 = 66

    Dynapro AS RH03: 60% × 61,6 (оцінка) + 40% × 44,8 = 55

    Немає тестів за категорією «сніг» для Destination LE2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Dynapro AS RH03. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

  4. 66

    Комфорт

    Destination LE2 +7
    59
    Чому така оцінка
    ДжерелоDestination LE2Dynapro AS RH03
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6448

    Destination LE2: 60% × 68,2 (оцінка) + 40% × 63,5 = 66

    Dynapro AS RH03: 60% × 65,5 (оцінка) + 40% × 48,3 = 59

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Destination LE2 чи Dynapro AS RH03. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  5. 69

    Шум

    Destination LE2 +8
    61
    Чому така оцінка
    ДжерелоDestination LE2Dynapro AS RH03
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7251

    Destination LE2: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 71,6 = 69

    Dynapro AS RH03: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 50,7 = 61

    Немає тестів за категорією «шум» для Destination LE2 чи Dynapro AS RH03. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 67

    Зносостійкість

    Destination LE2 +7
    60
    Чому така оцінка
    ДжерелоDestination LE2Dynapro AS RH03
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 63 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6756

    Destination LE2: 60% × 66,2 (оцінка) + 40% × 67,4 = 67

    Dynapro AS RH03: 60% × 62,8 (оцінка) + 40% × 56,3 = 60

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Destination LE2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Dynapro AS RH03. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

  7. 68

    Керованість (власники)

    Destination LE2 +19
    49
    Чому така оцінка
    ДжерелоDestination LE2Dynapro AS RH03
    Відгуки, знайдені в інтернеті6849
Оцінки коротко
Firestone Destination LE2 vs Hankook Dynapro AS RH03: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяFirestone Destination LE2Hankook Dynapro AS RH03
Відносна оцінка 68 57
Сухе покриття 68 56
Мокре покриття 69 57
Сніг 66 55
Комфорт 66 59
Шум 69 61
Зносостійкість 67 60
Керованість (власники) 68 49

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Destination LE2

Dynapro AS RH03

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Destination LE2

Плюси

  • Відмінне зчеплення на сухій та мокрій дорозі
  • Доступна ціна з гарним співвідношенням вартості та якості
  • Тихий і комфортний хід на трасі

Мінуси

  • Схильність чіпляти та затримувати дрібні камінці на гравійних дорогах
  • Поодинокі повідомлення про шум від дороги, вищий за очікуваний, на окремих моделях автомобілів
  • Окремі випадки складнощів із балансуванням або передчасного зношування
Усі теми власників в огляді Destination LE2

Шина B Dynapro AS RH03

Ще недостатньо відгуків власників, щоб виділити теми.

Характеристики поруч

Параметр A · Firestone Destination LE2 B · Hankook Dynapro AS RH03
КатегоріяВсесезонні шиниВсесезонні шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverПозашляховик і 4x4
Доступні розміри5—
Діаметри дисків16″ – 18″—
Глибина протектора8,7 mm (11/32″)11,1 mm (14/32″)
UTQG520 A B—
Гарантія пробігу97.000 km—
БоковинаBlackwallBlackwall
Макс. тиск3,0 bar (44 psi)5,5 bar (80 psi)

Яку ж купити?

Firestone Destination LE2

Hankook Dynapro AS RH03

Переможець: Firestone Destination LE2 — краща за показниками: керованість, сухе покриття і мокре покриття. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії. Hankook Dynapro AS RH03 поки спирається на мало даних (0 тестів, 3 відгуки), тож результат попередній.

Обирайте шину A Вам подобається гостра, чуйна керованість

Firestone Destination LE2 має 68 проти 49 у категорії «керованість».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Firestone Destination LE2 має 68 проти 56 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Firestone Destination LE2 має 69 проти 57 у категорії «мокре покриття».

Обирайте шину A Ви їздите сніжними зимами

Firestone Destination LE2 має 66 проти 55 у категорії «сніг».

Шина A · Firestone Destination LE2
Шина B · Hankook Dynapro AS RH03

Destination LE2 чи Dynapro AS RH03?

Яка краща на мокрому, Destination LE2 чи Dynapro AS RH03?

Firestone Destination LE2, 69 проти 57 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, Destination LE2 чи Dynapro AS RH03?

Firestone Destination LE2, 68 проти 56 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, Destination LE2 чи Dynapro AS RH03?

Firestone Destination LE2, 66 проти 55 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, Destination LE2 чи Dynapro AS RH03?

Firestone Destination LE2, 69 проти 61 за нашою оцінкою «шум».

Яка комфортніша, Destination LE2 чи Dynapro AS RH03?

Firestone Destination LE2, 66 проти 59 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, Destination LE2 чи Dynapro AS RH03?

Firestone Destination LE2, 67 проти 60 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика