Тести – · поки немає Власники 67 · 102 відгуки
Firestone Destination LE2 vs Hankook Dynapro HT RH12 — порівняння
Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 1 тестів і 102 + 910 відгуків власників. Як ми оцінюємо
Destination LE2 попереду, 68–66 Мінімальна перевага
Тести – · 1 тест Власники 65 · 910 відгуків
“Мені якраз ставлять ці шини. Я обрав dynapro HT у розмірі 265/65/17”
Категорія за категорією
Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.
-
68
Сухе покриття
Destination LE2 +167Чому така оцінка
Джерело Destination LE2 Dynapro HT RH12 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 68 (оцінка) ≈ 67 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 68 67 Destination LE2: 60% × 67,6 (оцінка) + 40% × 67,5 = 68
Dynapro HT RH12: 60% × 67,5 (оцінка) + 40% × 67,1 = 67
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Destination LE2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Dynapro HT RH12. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).
-
69
Мокре покриття
Destination LE2 +267Чому така оцінка
Джерело Destination LE2 Dynapro HT RH12 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 69 (оцінка) ≈ 68 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 69 66 Destination LE2: 60% × 69,4 (оцінка) + 40% × 69,1 = 69
Dynapro HT RH12: 60% × 67,6 (оцінка) + 40% × 65,9 = 67
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Destination LE2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Dynapro HT RH12. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).
-
66
Сніг
Destination LE2 +660Чому така оцінка
Джерело Destination LE2 Dynapro HT RH12 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 68 (оцінка) ≈ 64 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 63 53 Destination LE2: 60% × 67,5 (оцінка) + 40% × 62,8 = 66
Dynapro HT RH12: 60% × 64,2 (оцінка) + 40% × 52,8 = 60
Немає тестів за категорією «сніг» для Destination LE2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).
Немає тестів за категорією «сніг» для Dynapro HT RH12. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).
-
66
Комфорт
Dynapro HT RH12 +167Чому така оцінка
Джерело Destination LE2 Dynapro HT RH12 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 68 (оцінка) ≈ 69 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 64 66 Destination LE2: 60% × 68,2 (оцінка) + 40% × 63,5 = 66
Dynapro HT RH12: 60% × 68,5 (оцінка) + 40% × 65,7 = 67
Немає тестів за категорією «комфорт» для Destination LE2 чи Dynapro HT RH12. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
-
69
Шум
Dynapro HT RH12 +170Чому така оцінка
Джерело Destination LE2 Dynapro HT RH12 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 67 (оцінка) ≈ 67 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 72 75 Destination LE2: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 71,6 = 69
Dynapro HT RH12: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 75,2 = 70
Немає тестів за категорією «шум» для Destination LE2 чи Dynapro HT RH12. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
-
67
Зносостійкість
Destination LE2 +364Чому така оцінка
Джерело Destination LE2 Dynapro HT RH12 Професійні тести (оцінка TWG) · – / 1 тестів ≈ 66 (оцінка) 64 Відгуки, знайдені в інтернеті 67 64 Destination LE2: 60% × 66,2 (оцінка) + 40% × 67,4 = 67
Dynapro HT RH12: 60% × 63,9 + 40% × 64 = 64
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Destination LE2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).
-
68
Керованість (власники)
Destination LE2 +365Чому така оцінка
Джерело Destination LE2 Dynapro HT RH12 Відгуки, знайдені в інтернеті 68 65
Оцінки коротко
| Категорія | Firestone Destination LE2 | Hankook Dynapro HT RH12 |
|---|---|---|
| Відносна оцінка | 68 | 66 |
| Сухе покриття | 68 | 67 |
| Мокре покриття | 69 | 67 |
| Сніг | 66 | 60 |
| Комфорт | 66 | 67 |
| Шум | 69 | 70 |
| Зносостійкість | 67 | 64 |
| Керованість (власники) | 68 | 65 |
Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.
Визначте, які категорії важливі саме вам
Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.
Destination LE2
Dynapro HT RH12
Плюси, мінуси та спостереження
Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.
Шина A Destination LE2
Плюси
- Відмінне зчеплення на сухій та мокрій дорозі
- Доступна ціна з гарним співвідношенням вартості та якості
- Тихий і комфортний хід на трасі
Мінуси
- Схильність чіпляти та затримувати дрібні камінці на гравійних дорогах
- Поодинокі повідомлення про шум від дороги, вищий за очікуваний, на окремих моделях автомобілів
- Окремі випадки складнощів із балансуванням або передчасного зношування
Шина B Dynapro HT RH12
Ще недостатньо відгуків власників, щоб виділити теми.
Що кажуть реальні власники
З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці
Firestone Destination LE2
Ми ще не зібрали достатньо обговорень цієї шини.
Hankook Dynapro HT RH12
Обговорення спільноти щодо Hankook Dynapro HT RH12 виділяють її переважно як шосейну всесезонну шину середнього класу за доступною ціною для пікапів та позашляховиків. Водії цінують її тихий хід, стабільну курсову стійкість та надійне зчеплення, хоча дехто зазначає трохи жорсткувату плавність ходу. Більшість згадок стосується ціни під час покупки, варіантів розмірів та порівнянь з альтернативними позашляховими або шосейними шинами.
“Цитата: Початково опубліковано Bamaman Це має бути один із найпопулярніших розмірів шин на ринку роздрібної торгівлі. Ми говоримо про сотні варіантів на вибір. І, на жаль, це також дуже дорогий розмір шин. Так, я помітив, що вони дорогі! Хоча я розумію, що не обмежений лише тим, що є в наявності у найближчого до мене ритейлера, те, що є зараз, цікаве — зараз у наявності не так багато. Вони коштують від $169 за Trailfinder All Terrain, $206.00 за Cooper Discovers ATP II, $209.00 за Hankook Dynapro HT RH12, потім великий стрибок до $277.00 за Michelin Defender LTX M/S, і ОГО за $293.00 за BFG A/T T/A KO2. Мені потрібна шина практично лише для їзди дорогою. Я не часто виїжджаю з міста, але, наприклад, пізніше цього місяця у мене буде 9-годинна поїздка. У моєму регіоні сніжить, мабуть... 2 тижні на рік, і нічого божевільного. Тож, на мою думку, мені навіть не потрібні шини A/T. Hankook Dynapro здається підходящою за бюджетом і виглядає як хороша шосейна шина. Я не можу зрозуміти, які з них китайські, але, звісно, я б із задоволенням уникнув і цього! Дякую всім за пропозиції.”
Переклад з англійської
“Продається: 3 б/у шини Hankook Dynapro HT RH12 - 205/75R16C Опис: Доступні 3 б/у шосейні всесезонні шини Hankook Dynapro HT (RH12). Ця модель розроблена для фургонів, пікапів та позашляховиків, поєднуючи в собі довгий термін служби протектора, хороший комфорт при їзді та всесезонне зчеплення. Бренд: Hankook Модель: Dynapro HT (RH12) Розмір: 205/75R16C Стан: Б/у / частково зношені. Шина раніше використовувалася. Особливості: Шина має високоякісну силіконову суміш для покращеного зчеплення на мокрій і сухій дорозі та армований підпротекторний шар для запобігання внутрішнім пошкодженням від ударів. Ціна: $300 Локація: Південний Денвер, доставка по місту за $50 Читати далі”
Переклад з англійської
“Мені якраз ставлять ці шини. Я обрав dynapro HT у розмірі 265/65/17”
Переклад з англійської
На основі 8 дописів спільноти
Характеристики поруч
| Параметр | A · Firestone Destination LE2 | B · Hankook Dynapro HT RH12 |
|---|---|---|
| Категорія | Всесезонні шини | Всесезонні шини |
| Тип авто | Passenger Car / Crossover | — |
| Доступні розміри | 5 | 24 |
| Діаметри дисків | 16″ – 18″ | 15″ – 22″ |
| Глибина протектора | 8,7 mm (11/32″) | 11,1 mm (14/32″) |
| UTQG | 520 A B | — |
| Гарантія пробігу | 97.000 km | 64.000 km |
| Боковина | Blackwall | Blackwall |
| Макс. тиск | 3,0 bar (44 psi) | 3,7 bar (54 psi) |
| Спільні розміри | 3 | 3 |
Яку ж купити?
Firestone Destination LE2
Hankook Dynapro HT RH12
Невелика перевага: Firestone Destination LE2 — краща за сніг і зносостійкість. Там, де Hankook Dynapro HT RH12 попереду, перевага менша за 3 бали.
Firestone Destination LE2 має 66 проти 60 у категорії «сніг».
Firestone Destination LE2 має 67 проти 64 у категорії «зносостійкість».
Destination LE2 чи Dynapro HT RH12?
Яка краща на мокрому, Destination LE2 чи Dynapro HT RH12?
Жодна, за нашими даними: 69 проти 67 за оцінкою «мокре покриття», різниця менша за 3 бали.
Яка краще тримає суху дорогу, Destination LE2 чи Dynapro HT RH12?
Жодна, за нашими даними: 68 проти 67 за оцінкою «сухе покриття», різниця менша за 3 бали.
Яка краща на снігу, Destination LE2 чи Dynapro HT RH12?
Firestone Destination LE2, 66 проти 60 за нашою оцінкою «сніг».
Яка тихіша, Destination LE2 чи Dynapro HT RH12?
Жодна, за нашими даними: 69 проти 70 за оцінкою «шум», різниця менша за 3 бали.
Яка комфортніша, Destination LE2 чи Dynapro HT RH12?
Жодна, за нашими даними: 66 проти 67 за оцінкою «комфорт», різниця менша за 3 бали.
Яка довше служить, Destination LE2 чи Dynapro HT RH12?
Firestone Destination LE2, 67 проти 64 за нашою оцінкою «зносостійкість».
Як ми порівнюємо шини?
Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.
Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.
Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика