Тести – · поки немає Власники 73 · 186 відгуків
Hankook DynaPro A/TM RF10 vs Hankook Dynapro HT RH12 — порівняння
Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 1 тестів і 186 + 910 відгуків власників. Як ми оцінюємо
DynaPro A/TM RF10 впевнено попереду, 71–66
Тести – · 1 тест Власники 65 · 910 відгуків
“Мені якраз ставлять ці шини. Я обрав dynapro HT у розмірі 265/65/17”
Категорія за категорією
Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.
-
73
Сухе покриття
DynaPro A/TM RF10 +667Чому така оцінка
Джерело DynaPro A/TM RF10 Dynapro HT RH12 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 71 (оцінка) ≈ 67 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 77 67 DynaPro A/TM RF10: 60% × 71,3 (оцінка) + 40% × 76,6 = 73
Dynapro HT RH12: 60% × 67,5 (оцінка) + 40% × 67,1 = 67
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для DynaPro A/TM RF10. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Dynapro HT RH12. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).
-
74
Мокре покриття
DynaPro A/TM RF10 +767Чому така оцінка
Джерело DynaPro A/TM RF10 Dynapro HT RH12 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 73 (оцінка) ≈ 68 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 75 66 DynaPro A/TM RF10: 60% × 72,8 (оцінка) + 40% × 75,2 = 74
Dynapro HT RH12: 60% × 67,6 (оцінка) + 40% × 65,9 = 67
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для DynaPro A/TM RF10. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Dynapro HT RH12. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).
-
65
Сніг
DynaPro A/TM RF10 +560Чому така оцінка
Джерело DynaPro A/TM RF10 Dynapro HT RH12 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 67 (оцінка) ≈ 64 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 62 53 DynaPro A/TM RF10: 60% × 67,1 (оцінка) + 40% × 61,6 = 65
Dynapro HT RH12: 60% × 64,2 (оцінка) + 40% × 52,8 = 60
Немає тестів за категорією «сніг» для DynaPro A/TM RF10. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).
Немає тестів за категорією «сніг» для Dynapro HT RH12. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).
-
72
Комфорт
DynaPro A/TM RF10 +567Чому така оцінка
Джерело DynaPro A/TM RF10 Dynapro HT RH12 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 70 (оцінка) ≈ 69 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 75 66 DynaPro A/TM RF10: 60% × 70,2 (оцінка) + 40% × 75,4 = 72
Dynapro HT RH12: 60% × 68,5 (оцінка) + 40% × 65,7 = 67
Немає тестів за категорією «комфорт» для DynaPro A/TM RF10 чи Dynapro HT RH12. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
-
70
Шум
Нарівні70Чому така оцінка
Джерело DynaPro A/TM RF10 Dynapro HT RH12 Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 67 (оцінка) ≈ 67 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 73 75 DynaPro A/TM RF10: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 72,9 = 70
Dynapro HT RH12: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 75,2 = 70
Немає тестів за категорією «шум» для DynaPro A/TM RF10 чи Dynapro HT RH12. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
-
71
Зносостійкість
DynaPro A/TM RF10 +764Чому така оцінка
Джерело DynaPro A/TM RF10 Dynapro HT RH12 Професійні тести (оцінка TWG) · – / 1 тестів ≈ 69 (оцінка) 64 Відгуки, знайдені в інтернеті 75 64 DynaPro A/TM RF10: 60% × 68,6 (оцінка) + 40% × 75,3 = 71
Dynapro HT RH12: 60% × 63,9 + 40% × 64 = 64
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для DynaPro A/TM RF10. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).
-
71
Керованість (власники)
DynaPro A/TM RF10 +665Чому така оцінка
Джерело DynaPro A/TM RF10 Dynapro HT RH12 Відгуки, знайдені в інтернеті 71 65
Оцінки коротко
| Категорія | Hankook DynaPro A/TM RF10 | Hankook Dynapro HT RH12 |
|---|---|---|
| Відносна оцінка | 71 | 66 |
| Сухе покриття | 73 | 67 |
| Мокре покриття | 74 | 67 |
| Сніг | 65 | 60 |
| Комфорт | 72 | 67 |
| Шум | 70 | 70 |
| Зносостійкість | 71 | 64 |
| Керованість (власники) | 71 | 65 |
Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.
Визначте, які категорії важливі саме вам
Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.
DynaPro A/TM RF10
Dynapro HT RH12
Професійні результати тестів, на яких базуються оцінки
Для кожної дисципліни: середній % від найкращої шини в усіх тестах, де були обидві шини, і скільки з цих тестів виграла кожна. Рядки «Різні тести» порівнюють результати з окремих тестів.
| Дисципліна | Категорія | DynaPro A/TM RF10 | Dynapro HT RH12 | Δ | Порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Також опубліковано тестувальниками (не входить в оцінку) | |||||
| Загальне місце | Загалом | #4/5 2019 4x4 Australia All-Terrain Tire Test R17 | #10/13 2022 Consumer Reports All Season Truck Tires | – | Різні тести |
Плюси, мінуси та спостереження
Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.
Шина A DynaPro A/TM RF10
Плюси
- Винятковий ресурс протектора та довговічність
- Низький рівень дорожнього шуму порівняно з іншими шинами класу all-terrain
- Чудове співвідношення ціни та якості, вигідна ціна
Мінуси
- Нестабільне зчеплення на мокрому асфальті та на льоду
- Повідомлення про вразливість боковини до проколів
- Можливе збільшення витрати пального
Шина B Dynapro HT RH12
Ще недостатньо відгуків власників, щоб виділити теми.
Що кажуть реальні власники
З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці
Hankook DynaPro A/TM RF10
Ми ще не зібрали достатньо обговорень цієї шини.
Hankook Dynapro HT RH12
Обговорення спільноти щодо Hankook Dynapro HT RH12 виділяють її переважно як шосейну всесезонну шину середнього класу за доступною ціною для пікапів та позашляховиків. Водії цінують її тихий хід, стабільну курсову стійкість та надійне зчеплення, хоча дехто зазначає трохи жорсткувату плавність ходу. Більшість згадок стосується ціни під час покупки, варіантів розмірів та порівнянь з альтернативними позашляховими або шосейними шинами.
“Цитата: Початково опубліковано Bamaman Це має бути один із найпопулярніших розмірів шин на ринку роздрібної торгівлі. Ми говоримо про сотні варіантів на вибір. І, на жаль, це також дуже дорогий розмір шин. Так, я помітив, що вони дорогі! Хоча я розумію, що не обмежений лише тим, що є в наявності у найближчого до мене ритейлера, те, що є зараз, цікаве — зараз у наявності не так багато. Вони коштують від $169 за Trailfinder All Terrain, $206.00 за Cooper Discovers ATP II, $209.00 за Hankook Dynapro HT RH12, потім великий стрибок до $277.00 за Michelin Defender LTX M/S, і ОГО за $293.00 за BFG A/T T/A KO2. Мені потрібна шина практично лише для їзди дорогою. Я не часто виїжджаю з міста, але, наприклад, пізніше цього місяця у мене буде 9-годинна поїздка. У моєму регіоні сніжить, мабуть... 2 тижні на рік, і нічого божевільного. Тож, на мою думку, мені навіть не потрібні шини A/T. Hankook Dynapro здається підходящою за бюджетом і виглядає як хороша шосейна шина. Я не можу зрозуміти, які з них китайські, але, звісно, я б із задоволенням уникнув і цього! Дякую всім за пропозиції.”
Переклад з англійської
“Продається: 3 б/у шини Hankook Dynapro HT RH12 - 205/75R16C Опис: Доступні 3 б/у шосейні всесезонні шини Hankook Dynapro HT (RH12). Ця модель розроблена для фургонів, пікапів та позашляховиків, поєднуючи в собі довгий термін служби протектора, хороший комфорт при їзді та всесезонне зчеплення. Бренд: Hankook Модель: Dynapro HT (RH12) Розмір: 205/75R16C Стан: Б/у / частково зношені. Шина раніше використовувалася. Особливості: Шина має високоякісну силіконову суміш для покращеного зчеплення на мокрій і сухій дорозі та армований підпротекторний шар для запобігання внутрішнім пошкодженням від ударів. Ціна: $300 Локація: Південний Денвер, доставка по місту за $50 Читати далі”
Переклад з англійської
“Мені якраз ставлять ці шини. Я обрав dynapro HT у розмірі 265/65/17”
Переклад з англійської
На основі 8 дописів спільноти
Характеристики поруч
| Параметр | A · Hankook DynaPro A/TM RF10 | B · Hankook Dynapro HT RH12 |
|---|---|---|
| Категорія | All-Terrain | Всесезонні шини |
| Тип авто | Позашляховик і 4x4 | — |
| Доступні розміри | 29 | 24 |
| Діаметри дисків | 15″ – 20″ | 15″ – 22″ |
| Глибина протектора | 10,3 mm (13/32″) | 11,1 mm (14/32″) |
| UTQG | 560 A B | — |
| Гарантія пробігу | 80.000 km | 64.000 km |
| Боковина | Outlined White Lettering | Blackwall |
| Макс. тиск | 3,0 bar (44 psi) | 3,7 bar (54 psi) |
| Спільні розміри | 12 | 12 |
Яку ж купити?
Hankook DynaPro A/TM RF10
Hankook Dynapro HT RH12
Переможець: Hankook DynaPro A/TM RF10 — краща за показниками: мокре покриття, зносостійкість і сухе покриття. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.
Hankook DynaPro A/TM RF10 має 74 проти 67 у категорії «мокре покриття».
Hankook DynaPro A/TM RF10 має 71 проти 64 у категорії «зносостійкість».
Hankook DynaPro A/TM RF10 має 73 проти 67 у категорії «сухе покриття».
Hankook DynaPro A/TM RF10 має 71 проти 65 у категорії «керованість».
DynaPro A/TM RF10 чи Dynapro HT RH12?
Яка краща на мокрому, DynaPro A/TM RF10 чи Dynapro HT RH12?
Hankook DynaPro A/TM RF10, 74 проти 67 за нашою оцінкою «мокре покриття».
Яка краще тримає суху дорогу, DynaPro A/TM RF10 чи Dynapro HT RH12?
Hankook DynaPro A/TM RF10, 73 проти 67 за нашою оцінкою «сухе покриття».
Яка краща на снігу, DynaPro A/TM RF10 чи Dynapro HT RH12?
Hankook DynaPro A/TM RF10, 65 проти 60 за нашою оцінкою «сніг».
Яка тихіша, DynaPro A/TM RF10 чи Dynapro HT RH12?
Жодна, за нашими даними: 70 проти 70 за оцінкою «шум», різниця менша за 3 бали.
Яка комфортніша, DynaPro A/TM RF10 чи Dynapro HT RH12?
Hankook DynaPro A/TM RF10, 72 проти 67 за нашою оцінкою «комфорт».
Яка довше служить, DynaPro A/TM RF10 чи Dynapro HT RH12?
Hankook DynaPro A/TM RF10, 71 проти 64 за нашою оцінкою «зносостійкість».
Як ми порівнюємо шини?
Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.
Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.
Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика