Тести – · поки немає Власники 43 · 13 відгуків
Yokohama Advan S.T, схоже, знято з виробництва: п’ять років без нових відгуків чи тестів і без чинної етикетки ЄС.
Nitto NT555 vs Yokohama Advan S.T — порівняння
Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 0 + 0 тестів і 13 + 6 відгуків власників. Як ми оцінюємо
NT555 впевнено попереду, 51–46
Категорія за категорією
Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.
-
54
Сухе покриття
NT555 +648Чому така оцінка
Джерело NT555 Advan S.T Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 59 (оцінка) ≈ 55 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 47 37 NT555: 60% × 59,3 (оцінка) + 40% × 47 = 54
Advan S.T: 60% × 55,2 (оцінка) + 40% × 37 = 48
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для NT555. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Advan S.T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).
-
52
Мокре покриття
NT555 +547Чому така оцінка
Джерело NT555 Advan S.T Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 56 (оцінка) ≈ 53 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 44 38 NT555: 60% × 56,3 (оцінка) + 40% × 44,4 = 52
Advan S.T: 60% × 52,9 (оцінка) + 40% × 38 = 47
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для NT555. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Advan S.T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
-
42
Сніг
Advan S.T +648Чому така оцінка
Джерело NT555 Advan S.T Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 55 (оцінка) ≈ 58 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 23 32 NT555: 60% × 55,3 (оцінка) + 40% × 22,6 = 42
Advan S.T: 60% × 58,3 (оцінка) + 40% × 32 = 48
Немає тестів за категорією «сніг» для NT555. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
Немає тестів за категорією «сніг» для Advan S.T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
-
51
Комфорт
NT555 +1338Чому така оцінка
Джерело NT555 Advan S.T Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 64 (оцінка) ≈ 60 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 43 23 NT555: 40% × 63,5 (оцінка) + 60% × 43,2 = 51
Advan S.T: 40% × 59,5 (оцінка) + 60% × 23,1 = 38
Немає тестів за категорією «комфорт» для NT555. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).
Немає тестів за категорією «комфорт» для Advan S.T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).
-
59
Акустичний комфорт
NT555 +554Чому така оцінка
Джерело NT555 Advan S.T Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 66 (оцінка) ≈ 66 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 49 36 NT555: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 49 = 59
Advan S.T: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 35,6 = 54
Немає тестів за категорією «акустичний комфорт» для NT555 чи Advan S.T. Половина тестів — це середнє протестованих шин (66): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
-
52
Зносостійкість
NT555 +844Чому така оцінка
Джерело NT555 Advan S.T Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 58 (оцінка) ≈ 53 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 44 30 NT555: 60% × 58,3 (оцінка) + 40% × 43,7 = 52
Advan S.T: 60% × 53,3 (оцінка) + 40% × 29,9 = 44
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для NT555. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Advan S.T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
-
50
Керованість (власники)
NT555 +1634Чому така оцінка
Джерело NT555 Advan S.T Відгуки, знайдені в інтернеті 50 34
Оцінки коротко
| Категорія | Nitto NT555 | Yokohama Advan S.T |
|---|---|---|
| Відносна оцінка | 51 | 46 |
| Сухе покриття | 54 | 48 |
| Мокре покриття | 52 | 47 |
| Сніг | 42 | 48 |
| Комфорт | 51 | 38 |
| Акустичний комфорт | 59 | 54 |
| Зносостійкість | 52 | 44 |
| Керованість (власники) | 50 | 34 |
Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.
Визначте, які категорії важливі саме вам
Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.
NT555
Advan S.T
Плюси, мінуси та спостереження
Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.
Шина A NT555
Плюси
- Винятково чіпке зчеплення на сухій дорозі, шини наче липнуть до асфальту, як до гарячого дьогтю
- Краща керованість і стабільність на високій швидкості
- Спортивний вигляд і відчуття напівслік��в, що подобається шанувальникам
Мінуси
- Слабке зчеплення на мокрій дорозі, небезпечні взимку та на холоді
- На потужніших авто (наприклад, з V8) можуть не справлятися із зчепленням
- Помітний дорожній шум, який посилюється в міру зносу шин
Шина B Advan S.T
Плюси
- Плавний і комфортний хід
- Відносно низький шум, як відзначають деякі власники
- Хороше зчеплення на сухій і мокрій дорозі, за відгуками частини водіїв
Мінуси
- Украй низька міцність: шини довелося замінювати раніше строку через швидке стирання протектора
- Дефекти конструкції — деформація шини та грижі на боковині за невеликого пробігу
- Висока ціна порівняно з ресурсом і якістю шин
Характеристики поруч
| Параметр | A · Nitto NT555 | B · Yokohama Advan S.T |
|---|---|---|
| Категорія | Літні шини | — |
| Тип авто | Passenger Car / Crossover | — |
| Доступні розміри | 53 | 1 |
| Діаметри дисків | 15″ – 22″ | 20″ |
| Етикетка ЄС: зчеплення на мокрому | B у 96% розмірів | — |
| Етикетка ЄС: енергоефективність | D у 98% розмірів | — |
| Етикетка ЄС: зовнішній шум | 70–71 дБ | — |
| Глибина протектора | 8,2 mm (10.3/32″) | 8,7 mm (11/32″) |
| UTQG | — | 420 A B |
| Гарантія пробігу | — | 97.000 km |
| Боковина | Blackwall | Outlined White Lettering |
| Макс. тиск | 3,4 bar (50 psi) | — |
Яку ж купити?
Nitto NT555
Yokohama Advan S.T
Переможець: Nitto NT555 — краща за показниками: керованість, комфорт і зносостійкість. Обирайте Yokohama Advan S.T, якщо для вас найважливіше: сніг. Nitto NT555 поки спирається на мало даних (0 тестів, 13 відгуків), тож результат попередній. Yokohama Advan S.T поки спирається на мало даних (0 тестів, 6 відгуків), тож результат попередній.
Nitto NT555 має 50 проти 34 у категорії «керованість».
Nitto NT555 має 51 проти 38 у категорії «комфорт».
Nitto NT555 має 52 проти 44 у категорії «зносостійкість».
Nitto NT555 має 54 проти 48 у категорії «сухе покриття».
NT555 чи Advan S.T?
Яка краща на мокрому, NT555 чи Advan S.T?
Nitto NT555, 52 проти 47 за нашою оцінкою «мокре покриття».
Яка краще тримає суху дорогу, NT555 чи Advan S.T?
Nitto NT555, 54 проти 48 за нашою оцінкою «сухе покриття».
Яка краща на снігу, NT555 чи Advan S.T?
Yokohama Advan S.T, 48 проти 42 за нашою оцінкою «сніг».
Яка тихіша, NT555 чи Advan S.T?
Nitto NT555, 59 проти 54 за нашою оцінкою «акустичний комфорт».
Яка комфортніша, NT555 чи Advan S.T?
Nitto NT555, 51 проти 38 за нашою оцінкою «комфорт».
Яка довше служить, NT555 чи Advan S.T?
Nitto NT555, 52 проти 44 за нашою оцінкою «зносостійкість».
Як ми порівнюємо шини?
Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.
Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.
Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика