Порівняння Оновлено:

Continental PureContact LS vs Pirelli P6000 — порівняння

Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 0 + 0 тестів і 25 + 177 відгуків власників. Як ми оцінюємо

PureContact LS впевнено попереду, 69–43

Continental PureContact LS
Шина AContinental

PureContact LS

Всесезонні шини

± 7

Тести – · поки немає Власники 68 · 25 відгуків

Pirelli P6000
Шина BPirelli

P6000

Літні шини

± 8

Тести – · поки немає Власники 31 · 177 відгуків

Категорія за категорією

Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.

  1. 69

    Сухе покриття

    PureContact LS +30
    39
    Чому така оцінка
    ДжерелоPureContact LSP6000
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 49 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6923

    PureContact LS: 60% × 68,4 (оцінка) + 40% × 69 = 69

    P6000: 60% × 49,3 (оцінка) + 40% × 22,7 = 39

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для P6000. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).

  2. 72

    Мокре покриття

    PureContact LS +31
    41
    Чому така оцінка
    ДжерелоPureContact LSP6000
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 72 (оцінка)≈ 48 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7229

    PureContact LS: 60% × 71,5 (оцінка) + 40% × 72,2 = 72

    P6000: 60% × 48,1 (оцінка) + 40% × 29,3 = 41

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для P6000. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).

  3. 67

    Сніг

    PureContact LS +15
    52
    Чому така оцінка
    ДжерелоPureContact LSP6000
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 60 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6439

    PureContact LS: 60% × 68,4 (оцінка) + 40% × 63,9 = 67

    P6000: 60% × 60,3 (оцінка) + 40% × 38,5 = 52

    Немає тестів за категорією «сніг» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).

    Немає тестів за категорією «сніг» для P6000. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).

  4. 59

    Комфорт

    PureContact LS +17
    42
    Чому така оцінка
    ДжерелоPureContact LSP6000
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 61 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5429

    PureContact LS: 40% × 65,7 (оцінка) + 60% × 54 = 59

    P6000: 40% × 60,6 (оцінка) + 60% × 28,8 = 42

    Немає тестів за категорією «комфорт» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).

    Немає тестів за категорією «комфорт» для P6000. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).

  5. 68

    Акустичний комфорт

    PureContact LS +14
    54
    Чому така оцінка
    ДжерелоPureContact LSP6000
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7136

    PureContact LS: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 70,5 = 68

    P6000: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 36,4 = 54

    Немає тестів за категорією «акустичний комфорт» для PureContact LS чи P6000. Половина тестів — це середнє протестованих шин (66): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 68

    Зносостійкість

    PureContact LS +18
    50
    Чому така оцінка
    ДжерелоPureContact LSP6000
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 57 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6939

    PureContact LS: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 68,8 = 68

    P6000: 60% × 56,6 (оцінка) + 40% × 39 = 50

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для PureContact LS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для P6000. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).

  7. 70

    Керованість (власники)

    PureContact LS +47
    23
    Чому така оцінка
    ДжерелоPureContact LSP6000
    Відгуки, знайдені в інтернеті7023
Оцінки коротко
Continental PureContact LS vs Pirelli P6000: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяContinental PureContact LSPirelli P6000
Відносна оцінка 69 43
Сухе покриття 69 39
Мокре покриття 72 41
Сніг 67 52
Комфорт 59 42
Акустичний комфорт 68 54
Зносостійкість 68 50
Керованість (власники) 70 23

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка
± 7

PureContact LS

± 8

P6000

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A PureContact LS

Плюси

  • Виняткова тиша та плавність ходу
  • Добре зчеплення на мокрій і сухій дорозі, передбачувана керованість
  • Вдалий баланс щоденного комфорту та тривалого ресурсу протектора

Мінуси

  • М'які боковини можуть робити реакцію на кермо менш чіткою, а авто нестабільним під час різкого проходження поворотів
  • Після стоянки з'являються тимчасові плоскі плями, через що вранці відчуваються вібрації
  • Погано поводяться взимку: попри статус всесезонних, мало зчеплення на снігу та льоду
Усі теми власників в огляді PureContact LS

Шина B P6000

Плюси

  • Винятковий ресурс протектора та довговічність
  • Надійне й упевнене зчеплення на сухій дорозі
  • Тиха й комфортна їзда в далеких поїздках, поки шини нові

Мінуси

  • Жахливе й потенційно небезпечне зчеплення на мокрій дорозі
  • Раптова, непередбачувана втрата зчеплення (різкий занос осі або знос передньої осі)
  • З часом гума твердне, і шини стають галасливими та жорсткими: дорожній шум посилюється
Усі теми власників в огляді P6000

Характеристики поруч

Параметр A · Continental PureContact LS B · Pirelli P6000
КатегоріяВсесезонні шиниЛітні шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverPassenger Car / Crossover
Доступні розміри—3
Діаметри дисків—15″
Етикетка ЄС: зчеплення на мокрому—C
Етикетка ЄС: енергоефективність—D
Етикетка ЄС: зовнішній шум—70–71 дБ
Глибина протектора7,9 mm (10/32″)6,4 mm (8/32″)
UTQG700 A A—
Гарантія пробігу113.000 km—
БоковинаBlack Side WallBlackwall
Макс. тиск3,5 bar (51 psi)3,5 bar (51 psi)

Яку ж купити?

Continental PureContact LS

Pirelli P6000

Переможець: Continental PureContact LS — краща за показниками: керованість, мокре покриття і сухе покриття. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.

Обирайте шину A Вам подобається гостра, чуйна керованість

Continental PureContact LS має 70 проти 23 у категорії «керованість».

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Continental PureContact LS має 72 проти 41 у категорії «мокре покриття».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Continental PureContact LS має 69 проти 39 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину A Вам потрібен найдовший ресурс протектора

Continental PureContact LS має 68 проти 50 у категорії «зносостійкість».

Шина A · Continental PureContact LS
Шина B · Pirelli P6000

PureContact LS чи P6000?

Яка краща на мокрому, PureContact LS чи P6000?

Continental PureContact LS, 72 проти 41 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, PureContact LS чи P6000?

Continental PureContact LS, 69 проти 39 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, PureContact LS чи P6000?

Continental PureContact LS, 67 проти 52 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, PureContact LS чи P6000?

Continental PureContact LS, 68 проти 54 за нашою оцінкою «акустичний комфорт».

Яка комфортніша, PureContact LS чи P6000?

Continental PureContact LS, 59 проти 42 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, PureContact LS чи P6000?

Continental PureContact LS, 68 проти 50 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика