Тести 75 · 1 тест Власники 77 · 7 відгуків
Найкращий результат: 1-е місце з 12 у 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test (коло на сухому)
Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 1 + 1 тестів і 7 + 245 відгуків власників. Як ми оцінюємо
Discoverer Road Trail A/T попереду, 75–72 Мінімальна перевага
Тести 75 · 1 тест Власники 77 · 7 відгуків
Найкращий результат: 1-е місце з 12 у 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test (коло на сухому)
Тести 69 · 1 тест Власники 77 · 245 відгуків
Найкращий результат: 1-е місце з 30 у 2026 Tire Rack All Terrain Tyre Snow Test (розгін на льоду)
“Нове взуття на моєму ‘23 XSE. Хотів лишити чорні диски, але побачив ці на старішому поколінні й закохався у вигляд. Взув у 245/65R17 Hankook Dynapro AT2 Xtreme. Також замінив заводські пружини на ліфтові Eibach, щоб трохи піднятися.”
Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.
| Джерело | Discoverer Road Trail A/T | Dynapro AT2 Xtreme |
|---|---|---|
| Професійні тести (оцінка TWG) · 1 / 1 тестів | 73 | 73 |
| Відгуки, знайдені в інтернеті | 75 | 79 |
| Гальмування на сухому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–0 | 94% | 94% |
| Коло на сухому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–0 | 100% | 97% |
Discoverer Road Trail A/T: 60% × 72,8 + 40% × 75,3 = 74
Dynapro AT2 Xtreme: 60% × 72,8 + 40% × 78,8 = 75
| Джерело | Discoverer Road Trail A/T | Dynapro AT2 Xtreme |
|---|---|---|
| Професійні тести (оцінка TWG) · 1 / 1 тестів | 79 | 64 |
| Відгуки, знайдені в інтернеті | 84 | 79 |
| Гальмування на мокрому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–0 | 92% | 92% |
| Коло на мокрому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–0 | 97% | 87% |
| Керованість на мокрому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–0 | 98% | 90% |
Discoverer Road Trail A/T: 60% × 78,6 + 40% × 83,9 = 81
Dynapro AT2 Xtreme: 60% × 63,5 + 40% × 78,6 = 70
| Джерело | Discoverer Road Trail A/T | Dynapro AT2 Xtreme |
|---|---|---|
| Професійні тести (оцінка TWG) · 1 / 1 тестів | 69 | 69 |
| Відгуки, знайдені в інтернеті | 76 | ≈ 70 (оцінка) |
| Гальмування на льоду (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–1 | 91% | 98% |
| Розгін на льоду (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–1 | 93% | 100% |
| Гальмування на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–0 | 95% | 88% |
| Керованість на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–0 | 95% | 95% |
| Розгін на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–1 | 86% | 88% |
| Керованість на снігу (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–0 | 85% | 82% |
Discoverer Road Trail A/T: 60% × 68,8 + 40% × 76 = 72
Dynapro AT2 Xtreme: 60% × 68,9 + 40% × 70 (оцінка) = 69
Немає оцінок власників за категорією «сніг» для Dynapro AT2 Xtreme. Половину власників оцінено з результату тестів — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
| Джерело | Discoverer Road Trail A/T | Dynapro AT2 Xtreme |
|---|---|---|
| Професійні тести (оцінка TWG) · 1 / 1 тестів | 78 | 71 |
| Відгуки, знайдені в інтернеті | 79 | 70 |
| Комфорт (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–0 | 97% | 87% |
Discoverer Road Trail A/T: 40% × 78,4 + 60% × 79 = 79
Dynapro AT2 Xtreme: 40% × 70,7 + 60% × 70,3 = 70
| Джерело | Discoverer Road Trail A/T | Dynapro AT2 Xtreme |
|---|---|---|
| Професійні тести (оцінка TWG) · 1 / 1 тестів | 75 | 72 |
| Відгуки, знайдені в інтернеті | ≈ 66 (оцінка) | 76 |
| Шум (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–0 | 93% | 87% |
Discoverer Road Trail A/T: 60% × 75,5 + 40% × 66,4 (оцінка) = 72
Dynapro AT2 Xtreme: 60% × 71,7 + 40% × 75,8 = 73
Немає оцінок власників за категорією «акустичний комфорт» для Discoverer Road Trail A/T. Половина власників — це середнє власників (66): їхні оцінки за цією категорією майже не збігаються з тестами, тож тести нічого не кажуть про те, як би її оцінили власники.
| Джерело | Discoverer Road Trail A/T | Dynapro AT2 Xtreme |
|---|---|---|
| Професійні тести (оцінка TWG) | ≈ 69 (оцінка) | ≈ 70 (оцінка) |
| Відгуки, знайдені в інтернеті | 73 | 77 |
Discoverer Road Trail A/T: 60% × 68,8 (оцінка) + 40% × 72,9 = 70
Dynapro AT2 Xtreme: 60% × 70,2 (оцінка) + 40% × 76,6 = 73
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Discoverer Road Trail A/T. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Dynapro AT2 Xtreme. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
| Джерело | Discoverer Road Trail A/T | Dynapro AT2 Xtreme |
|---|---|---|
| Відгуки, знайдені в інтернеті | 76 | 72 |
| Категорія | Cooper Discoverer Road Trail A/T | Hankook Dynapro AT2 Xtreme |
|---|---|---|
| Відносна оцінка | 75 | 72 |
| Сухе покриття | 74 | 75 |
| Мокре покриття | 81 | 70 |
| Сніг | 72 | 69 |
| Комфорт | 79 | 70 |
| Акустичний комфорт | 72 | 73 |
| Зносостійкість | 70 | 73 |
| Керованість (власники) | 76 | 72 |
Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.
Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.
Discoverer Road Trail A/T
Dynapro AT2 Xtreme
Для кожної дисципліни: середній % від найкращої шини в усіх тестах, де були обидві шини, і скільки з цих тестів виграла кожна. Рядки «Різні тести» порівнюють результати з окремих тестів.
У загальних заліках спільних тестів (усього 2) Cooper Discoverer Road Trail A/T та Hankook Dynapro AT2 Xtreme мають рахунок 20.
| Дисципліна | Категорія | Discoverer Road Trail A/T | Dynapro AT2 Xtreme | Δ | Порівняння |
|---|---|---|---|---|---|
| Гальмування на сухому | Сухе покриття | 94% | 94% | 0,0 | 0–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17 |
| Коло на сухому | Сухе покриття | 100% | 97% | +2,7 | 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17 |
| Гальмування на мокрому | Мокре покриття | 92% | 92% | 0,0 | 0–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17 |
| Коло на мокрому | Мокре покриття | 97% | 87% | +9,8 | 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17 |
| Керованість на мокрому | Мокре покриття | 98% | 90% | +7,4 | 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17 |
| Гальмування на льоду | Сніг | 91% | 98% | −6,9 | 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Tire Rack All Terrain Tyre Snow Test · 265/70 R17 |
| Розгін на льоду | Сніг | 93% | 100% | −6,9 | 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Tire Rack All Terrain Tyre Snow Test · 265/70 R17 |
| Гальмування на снігу | Сніг | 95% | 88% | +6,4 | 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Tire Rack All Terrain Tyre Snow Test · 265/70 R17 |
| Керованість на снігу | Сніг | 95% | 95% | 0,0 | 0–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17 |
| Керованість на снігу (оцінка тестувальника) | Сніг | 85% | 82% | +2,8 | 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Tire Rack All Terrain Tyre Snow Test · 265/70 R17 |
| Розгін на снігу | Сніг | 86% | 88% | −1,7 | 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Tire Rack All Terrain Tyre Snow Test · 265/70 R17 |
| Комфорт (оцінка тестувальника) | Комфорт | 97% | 87% | +10,0 | 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17 |
| Шум (оцінка тестувальника) | Акустичний комфорт | 93% | 87% | +6,6 | 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17 |
| Також опубліковано тестувальниками (не входить в оцінку) | |||||
| Поведінка на дорозі (оцінка тестувальника) | Інші | 93% | 87% | +6,6 | 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17 |
| Загальне місце | Загалом | #9/30 | #14/30 | – | 2–0 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Tire Rack All Terrain Tyre Snow Test · 265/70 R17 |
Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.
З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці
Ми ще не зібрали достатньо обговорень цієї шини.
Власники здебільшого позитивно оцінюють Hankook Dynapro AT2 Xtreme: хвалять агресивний вигляд і впевнену роботу на снігу та мокрій дорозі. Водіям також подобається, що ця шина комфортніша за конкурентні позашляхові шини, і міцна гарантія на 110 000 км. Її вважають трохи дорогою, а через агресивні блоки протектора на сухій дорозі керованість трохи гірша, проте її охоче обирають на заміну старішим позашляховим моделям.
“нове взуття. hankook dynapro at2 xtreme”
Переклад з англійської
“Dynapro AT2 стояли на моєму Lightning, і вони нормальні. Сказав би, що на сухому вони чудові, на мокрому нормальні, у багнюці теж, а на снігу посередні. Коли я шукав нові шини, хотів всесезонні всюдихідні, трохи агресивніші для бездоріжжя і з позначкою сніжинки на тлі гори. Але для Lightning шина не могла бути важкою, бо це зашкодило б запасу ходу. Зрештою зупинився на Dynapro AT2 Xtreme. По суті, це новіша версія AT2. Поки що проїхав на них приблизно 10 000 миль і скажу, що керованість на сухому трохи гірша, ніж у старих AT2 (мабуть, через агресивніші блоки протектора), на мокрому приблизно така сама, а от у багнюці й на снігу помітно краща. Тож загалом AT2 я б удруге не брав, а AT2 Xtreme взяв би ще раз.”
Переклад з англійської
“Свіже взуття: 18x9.5 +38, gram light 57DR із 255/60 hankook dynapro AT2 Xtreme.”
Переклад з англійської
На основі 11 дописів спільноти
| Параметр | A · Cooper Discoverer Road Trail A/T | B · Hankook Dynapro AT2 Xtreme |
|---|---|---|
| Категорія | Позашляхові (A/T) | Позашляхові (A/T) |
| Доступні розміри | — | 16 |
| Діаметри дисків | — | 15″ – 20″ |
| Етикетка ЄС: зчеплення на мокрому | — | C у 91% розмірів |
| Етикетка ЄС: енергоефективність | — | E у 91% розмірів |
| Етикетка ЄС: зовнішній шум | — | 72–73 дБ |
Cooper Discoverer Road Trail A/T
Hankook Dynapro AT2 Xtreme
Невелика перевага: Cooper Discoverer Road Trail A/T — краща за мокре покриття, комфорт і сніг. Обирайте Hankook Dynapro AT2 Xtreme, якщо для вас найважливіше: зносостійкість. Cooper Discoverer Road Trail A/T поки спирається на мало даних (1 тест, 7 відгуків), тож результат попередній.
Cooper Discoverer Road Trail A/T має 81 проти 70 у категорії «мокре покриття».
Cooper Discoverer Road Trail A/T має 79 проти 70 у категорії «комфорт».
Cooper Discoverer Road Trail A/T має 72 проти 69 у категорії «сніг».
Hankook Dynapro AT2 Xtreme має 73 проти 70 у категорії «зносостійкість».
Cooper Discoverer Road Trail A/T, 81 проти 70 за нашою оцінкою «мокре покриття».
Жодна, за нашими даними: 74 проти 75 за оцінкою «сухе покриття», різниця менша за 3 бали.
Cooper Discoverer Road Trail A/T, 72 проти 69 за нашою оцінкою «сніг».
Жодна, за нашими даними: 72 проти 73 за оцінкою «акустичний комфорт», різниця менша за 3 бали.
Cooper Discoverer Road Trail A/T, 79 проти 70 за нашою оцінкою «комфорт».
Hankook Dynapro AT2 Xtreme, 73 проти 70 за нашою оцінкою «зносостійкість».
Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.
Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.
Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика