Порівняння Оновлено:

Falken WildPeak A/T4W vs Goodyear Wrangler Duratrac RT — порівняння

Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 1 + 0 тестів і 1 062 + 196 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Надто близько: WildPeak A/T4W 78, Wrangler Duratrac RT 79.

Falken WildPeak A/T4W
Шина AFalken

WildPeak A/T4W

Позашляхові (A/T)

± 6

Тести 75 · 1 тест Власники 84 · 1 062 відгуки

Найкращий результат: 3-е місце з 30 у 2026 Tire Rack All Terrain Tyre Snow Test (керованість на снігу (оцінка тестувальника))

“Нові Wildpeak A/T4W. Поставив Wildpeak AT4 у 275/60r20 на свій ‘24 STX із заводською підвіскою. Замінив хромовані гайки на чорні Gorilla і додав підкрилки ззаду. Виглядає набагато краще за заводські Hankook.”

Goodyear Wrangler Duratrac RT
Шина BGoodyear

Wrangler Duratrac RT

Всесезонні шини

± 7

Тести – · поки немає Власники 84 · 196 відгуків

Категорія за категорією

Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.

  1. 80

    Сухе покриття

    Нарівні
    80
    Чому така оцінка
    ДжерелоWildPeak A/T4WWrangler Duratrac RT
    Професійні тести (оцінка TWG) · 1 / – тестів76≈ 76 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті8787
    Гальмування на сухому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–096%89%
    Коло на сухому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–097%96%

    WildPeak A/T4W: 60% × 76,1 + 40% × 87 = 80

    Wrangler Duratrac RT: 60% × 75,6 (оцінка) + 40% × 86,5 = 80

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Wrangler Duratrac RT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).

  2. 80

    Мокре покриття

    Wrangler Duratrac RT +3
    83
    Чому така оцінка
    ДжерелоWildPeak A/T4WWrangler Duratrac RT
    Професійні тести (оцінка TWG) · 1 / – тестів77≈ 80 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті8688
    Гальмування на мокрому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–092%82%
    Коло на мокрому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–093%82%
    Керованість на мокрому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–096%88%

    WildPeak A/T4W: 60% × 76,5 + 40% × 86,2 = 80

    Wrangler Duratrac RT: 60% × 80 (оцінка) + 40% × 87,7 = 83

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Wrangler Duratrac RT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).

  3. 73

    Сніг

    Wrangler Duratrac RT +6
    79
    Чому така оцінка
    ДжерелоWildPeak A/T4WWrangler Duratrac RT
    Професійні тести (оцінка TWG) · 1 / – тестів72≈ 75 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7685
    Гальмування на льоду (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–185%90%
    Розгін на льоду (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–190%98%
    Гальмування на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–183%96%
    Керованість на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–096%94%
    Розгін на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–175%87%
    Керованість на снігу (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–094%79%

    WildPeak A/T4W: 60% × 71,7 + 40% × 75,7 = 73

    Wrangler Duratrac RT: 60% × 75,2 (оцінка) + 40% × 85 = 79

    Немає тестів за категорією «сніг» для Wrangler Duratrac RT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).

  4. 75

    Комфорт

    WildPeak A/T4W +2
    73
    Чому така оцінка
    ДжерелоWildPeak A/T4WWrangler Duratrac RT
    Професійні тести (оцінка TWG) · 1 / – тестів71≈ 70 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7775
    Комфорт (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–087%87%

    WildPeak A/T4W: 40% × 70,7 + 60% × 77,4 = 75

    Wrangler Duratrac RT: 40% × 70 (оцінка) + 60% × 75,2 = 73

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Wrangler Duratrac RT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).

  5. 74

    Акустичний комфорт

    WildPeak A/T4W +4
    70
    Чому така оцінка
    ДжерелоWildPeak A/T4WWrangler Duratrac RT
    Професійні тести (оцінка TWG) · 1 / – тестів72≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7775
    Шум (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–087%80%

    WildPeak A/T4W: 60% × 71,7 + 40% × 77,4 = 74

    Wrangler Duratrac RT: 60% × 66,5 (оцінка) + 40% × 74,5 = 70

    Немає тестів за категорією «акустичний комфорт» для Wrangler Duratrac RT. Половина тестів — це середнє протестованих шин (66): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 80

    Зносостійкість

    WildPeak A/T4W +2
    78
    Чому така оцінка
    ДжерелоWildPeak A/T4WWrangler Duratrac RT
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 75 (оцінка)≈ 73 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті8986

    WildPeak A/T4W: 60% × 74,6 (оцінка) + 40% × 89 = 80

    Wrangler Duratrac RT: 60% × 73,5 (оцінка) + 40% × 85,8 = 78

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для WildPeak A/T4W. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Wrangler Duratrac RT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).

  7. 75

    Керованість (власники)

    WildPeak A/T4W +1
    74
    Чому така оцінка
    ДжерелоWildPeak A/T4WWrangler Duratrac RT
    Відгуки, знайдені в інтернеті7574
Оцінки коротко
Falken WildPeak A/T4W vs Goodyear Wrangler Duratrac RT: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяFalken WildPeak A/T4WGoodyear Wrangler Duratrac RT
Відносна оцінка 78 79
Сухе покриття 80 80
Мокре покриття 80 83
Сніг 73 79
Комфорт 75 73
Акустичний комфорт 74 70
Зносостійкість 80 78
Керованість (власники) 75 74

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка
± 6

WildPeak A/T4W

± 7

Wrangler Duratrac RT

Професійні результати тестів, на яких базуються оцінки

Для кожної дисципліни: середній % від найкращої шини в усіх тестах, де були обидві шини, і скільки з цих тестів виграла кожна. Рядки «Різні тести» порівнюють результати з окремих тестів.

У загальних заліках спільних тестів (усього 2) Falken WildPeak A/T4W та Goodyear Wrangler Duratrac RT мають рахунок 20.

ДисциплінаКатегоріяWildPeak A/T4WWrangler Duratrac RTΔПорівняння
Гальмування на сухому Сухе покриття 96% 89% +6,2 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17
Коло на сухому Сухе покриття 97% 96% +1,4 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17
Гальмування на мокрому Мокре покриття 92% 82% +10,1 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17
Коло на мокрому Мокре покриття 93% 82% +11,4 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17
Керованість на мокрому Мокре покриття 96% 88% +8,0 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17
Гальмування на льоду Сніг 85% 90% −4,4 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Tire Rack All Terrain Tyre Snow Test · 265/70 R17
Розгін на льоду Сніг 90% 98% −7,2 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Tire Rack All Terrain Tyre Snow Test · 265/70 R17
Гальмування на снігу Сніг 83% 96% −13,9 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Tire Rack All Terrain Tyre Snow Test · 265/70 R17
Керованість на снігу Сніг 96% 94% +1,7 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17
Керованість на снігу (оцінка тестувальника) Сніг 94% 79% +14,6 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Tire Rack All Terrain Tyre Snow Test · 265/70 R17
Розгін на снігу Сніг 75% 87% −11,9 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Tire Rack All Terrain Tyre Snow Test · 265/70 R17
Комфорт (оцінка тестувальника) Комфорт 87% 87% 0,0 0–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17
Шум (оцінка тестувальника) Акустичний комфорт 87% 80% +6,7 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17
Також опубліковано тестувальниками (не входить в оцінку)
Поведінка на дорозі (оцінка тестувальника) Інші 90% 87% +3,3 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Tire Rack All Terrain Tyres On-Road Test · 265/70 R17
Загальне місце Загалом #3/30 #17/30 – 2–0 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Tire Rack All Terrain Tyre Snow Test · 265/70 R17

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A WildPeak A/T4W

Плюси

  • Напрочуд тиха й плавна поведінка на асфальті для такої агресивної всюдихідної шини
  • Чудове зчеплення на різних поверхнях: ґрунті, гравії, багнюці та снігу
  • Міцна боковина та довговічність: водії повідомляють про мінімальний знос протектора після тисяч кілометрів пробігу

Мінуси

  • Помітно вища витрата пального через більшу вагу шин
  • Подекуди виникають проблеми з балансуванням і вібрації на високих швидкостях
  • Суперечливі відгуки про зчеплення на мокрому асфальті та щільному льоду
Усі теми власників в огляді WildPeak A/T4W

Шина B Wrangler Duratrac RT

Плюси

  • Чудове зчеплення на глибокому снігу, льоду та в зимових умовах
  • Агресивний, міцний малюнок протектора, що додає авто вигляду
  • Несподівано низький дорожній шум для агресивної всесезонної шини для бездоріжжя

Мінуси

  • Дещо жорсткіша їзда через міцні 3-шарові боковини
  • Трохи більша витрата пального
  • Помітний гул шин на певних швидкостях
Усі теми власників в огляді Wrangler Duratrac RT

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

Falken WildPeak A/T4W

Позитивні

Про Falken Wildpeak A/T4W відгуки здебільшого позитивні: власники хвалять агресивний вигляд, тихий хід по трасі та надійне зчеплення на мокрому й снігу. Здебільшого обговорюють, чи вміщається шина в арку й чи підходять збільшені розміри: на різних авто про затирання майже не повідомляють. Головна критика та тема суперечок: помітна вага шин, пов'язана з нею більша витрата пального, а також плутанина через розбіжності у вазі за індексом навантаження.

r/LexusGX ·112 голосів ·2026-01-03

“Falken Wildpeak A/T4W 265/65r18 жодного чіпляння, без переробок. Не чіпляють ні на повному повороті керма, ні заднім ходом. Чесно кажучи, трохи розчарований, що не довелося діставати термофен, lol, мабуть, треба було брати більші, 275/65. У мене заводський фаркоп, і запаска стала ідеально. Поки що помітного падіння mpg чи плавності ходу немає. Читати далі”

Переклад з англійської

r/F250 ·25 голосів ·2026-03-23

“Нові шини 2021 STX, Falken Wildpeak A/T4W. Просто допомагаю тим, хто сам шукає інформацію.. Я поставив at4 на свій 2021 STX, який, здається, вважається XL. Перейшов із 275/70r18 Goodyear Wrangler All-Terrain Adventure (заводська шина, приблизно 33") на 295/70r18 Wildpeak A/T4 від Falken (приблизно 35"). Щойно забрав, і мені сподобалися і хід, і вигляд. Жодного чіпляння, виглядає добре, imo. Вибачте, що на фото пікап стоїть не в один бік, миріться з цим! Читати далі”

Переклад з англійської

trailboss.org ·2024-03-19

“У мене AT4W на 2020 TB. Взяв 295/70/18. Їдуть чудово і набагато тихіші за Duratrac.”

Переклад з англійської

Головні теми
#Вага шини й витрата пального#Низький дорожній шум#Розмір і затирання в арках#Мокре й снігове зчеплення#Агресивний вигляд боковини#Шари корду й міцність#Порівняння з A/T3W

На основі 41 допису спільноти

Шина B

Goodyear Wrangler Duratrac RT

Ми ще не зібрали достатньо обговорень цієї шини.

Характеристики поруч

Параметр A · Falken WildPeak A/T4W B · Goodyear Wrangler Duratrac RT
КатегоріяПозашляхові (A/T)Всесезонні шини
Тип автоПозашляховик і 4x4Позашляховик і 4x4
Доступні розміри6444
Діаметри дисків15″ – 22″16″ – 22″
Етикетка ЄС: зчеплення на мокрому—D у 50% розмірів
Етикетка ЄС: енергоефективність—E у 50% розмірів
Етикетка ЄС: зовнішній шум—74–75 дБ
Глибина протектора10,3 mm (13/32″)16 - 18/32″
UTQG660 B B—
Гарантія пробігу105.000 km80.000 km
БоковинаBlackwallSerrated Black Lettering
Макс. тиск3,5 bar (51 psi)3,4–5,5 bar (50 - 80 psi)
Спільні розміри3737

Яку ж купити?

Falken WildPeak A/T4W

Goodyear Wrangler Duratrac RT

Надто близько: Falken WildPeak A/T4W та Goodyear Wrangler Duratrac RT відрізняються менш ніж на 2 бали. Falken WildPeak A/T4W краща за показниками: акустичний комфорт. Goodyear Wrangler Duratrac RT краща за показниками: сніг і мокре покриття.

Обирайте шину B Ви їздите сніжними зимами

Goodyear Wrangler Duratrac RT має 79 проти 73 у категорії «сніг».

Обирайте шину A Вам потрібен тихіший салон

Falken WildPeak A/T4W має 74 проти 70 у категорії «акустичний комфорт».

Обирайте шину B Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Goodyear Wrangler Duratrac RT має 83 проти 80 у категорії «мокре покриття».

Шина A · Falken WildPeak A/T4W
Шина B · Goodyear Wrangler Duratrac RT

WildPeak A/T4W чи Wrangler Duratrac RT?

Яка краща на мокрому, WildPeak A/T4W чи Wrangler Duratrac RT?

Goodyear Wrangler Duratrac RT, 83 проти 80 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, WildPeak A/T4W чи Wrangler Duratrac RT?

Жодна, за нашими даними: 80 проти 80 за оцінкою «сухе покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краща на снігу, WildPeak A/T4W чи Wrangler Duratrac RT?

Goodyear Wrangler Duratrac RT, 79 проти 73 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, WildPeak A/T4W чи Wrangler Duratrac RT?

Falken WildPeak A/T4W, 74 проти 70 за нашою оцінкою «акустичний комфорт».

Яка комфортніша, WildPeak A/T4W чи Wrangler Duratrac RT?

Жодна, за нашими даними: 75 проти 73 за оцінкою «комфорт», різниця менша за 3 бали.

Яка довше служить, WildPeak A/T4W чи Wrangler Duratrac RT?

Жодна, за нашими даними: 80 проти 78 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика