Hankook Optimo H725, схоже, знято з виробництва: п’ять років без нових відгуків чи тестів і без чинної EU-етикетки.

Порівняння Оновлено

General G-MAX RS vs Hankook Optimo H725 — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 1 + 0 тестів і 567 + 36 відгуків власників. Як ми оцінюємо

G-MAX RS впевнено попереду, 65–55

General G-MAX RS
Шина AGeneral

G-MAX RS

Літні шини

Тести – · 1 тест Власники 62 · 567 відгуків

Найкращий результат: 3-е місце з 22 у 2022 Consumer Reports Ultra High Performance Summer Tires (tested tread life (miles))

“G-max rs Я проїхав на цих шинах 7 тисяч миль, і це передня шина. Як думаєте, скільки миль мені залишилося до появи проблем? Планую замінити за кілька тижнів. Читати далі”

Hankook Optimo H725
Шина BHankook

Optimo H725

Всесезонні шини

Тести – · поки немає Власники 48 · 36 відгуків

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 71

    Сухе покриття

    G-MAX RS +18
    53
    Чому така оцінка
    ДжерелоG-MAX RSOptimo H725
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 70 (оцінка)≈ 58 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7345

    G-MAX RS: 60% × 69,7 (оцінка) + 40% × 72,7 = 71

    Optimo H725: 60% × 58,4 (оцінка) + 40% × 44,5 = 53

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для G-MAX RS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Optimo H725. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

  2. 72

    Мокре покриття

    G-MAX RS +15
    57
    Чому така оцінка
    ДжерелоG-MAX RSOptimo H725
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 71 (оцінка)≈ 60 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7352

    G-MAX RS: 60% × 71,3 (оцінка) + 40% × 72,5 = 72

    Optimo H725: 60% × 59,9 (оцінка) + 40% × 52,1 = 57

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для G-MAX RS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Optimo H725. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

  3. 34

    Сніг

    Optimo H725 +21
    55
    Чому така оцінка
    ДжерелоG-MAX RSOptimo H725
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 50 (оцінка)≈ 62 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті1046

    G-MAX RS: 60% × 50,1 (оцінка) + 40% × 10 = 34

    Optimo H725: 60% × 61,8 (оцінка) + 40% × 45,5 = 55

    Немає тестів за категорією «сніг» для G-MAX RS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Optimo H725. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

  4. 68

    Комфорт

    G-MAX RS +14
    54
    Чому така оцінка
    ДжерелоG-MAX RSOptimo H725
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 69 (оцінка)≈ 64 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6640

    G-MAX RS: 60% × 68,6 (оцінка) + 40% × 66,1 = 68

    Optimo H725: 60% × 64,1 (оцінка) + 40% × 39,8 = 54

    Немає тестів за категорією «комфорт» для G-MAX RS чи Optimo H725. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  5. 64

    Шум

    G-MAX RS +3
    61
    Чому така оцінка
    ДжерелоG-MAX RSOptimo H725
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6052

    G-MAX RS: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 60,3 = 64

    Optimo H725: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 52,3 = 61

    Немає тестів за категорією «шум» для G-MAX RS чи Optimo H725. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 70

    Зносостійкість

    G-MAX RS +14
    56
    Чому така оцінка
    ДжерелоG-MAX RSOptimo H725
    Професійні тести (оцінка TWG) · 1 / – тестів73≈ 60 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6649

    G-MAX RS: 60% × 72,7 + 40% × 66,1 = 70

    Optimo H725: 60% × 60,4 (оцінка) + 40% × 48,8 = 56

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Optimo H725. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

  7. 67

    Керованість (власники)

    G-MAX RS +21
    46
    Чому така оцінка
    ДжерелоG-MAX RSOptimo H725
    Відгуки, знайдені в інтернеті6746
Оцінки коротко
General G-MAX RS vs Hankook Optimo H725: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяGeneral G-MAX RSHankook Optimo H725
Відносна оцінка 65 55
Сухе покриття 71 53
Мокре покриття 72 57
Сніг 34 55
Комфорт 68 54
Шум 64 61
Зносостійкість 70 56
Керованість (власники) 67 46

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка

G-MAX RS

Optimo H725

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A G-MAX RS

Плюси

  • Видатне співвідношення ціни та характеристик у порівнянні з преміальними брендами
  • Відмінне зчеплення на сухій та мокрій дорозі, а також стійкість до аквапланування
  • Тихий і комфортний хід як для високопродуктивної шини

Мінуси

  • М'якші боковини можуть спричиняти деяку валкість або менш чіткий відгук на кермо при різких поворотах
  • Схильність до тимчасової деформації після стоянки («flat-spotting») або вібрацій після ночівлі в прохолодну погоду
  • Непередбачувана або слизька поведінка під час їзди за низьких температур нижче 45 degrees Fahrenheit
Усі теми власників в огляді G-MAX RS

Шина B Optimo H725

Ще недостатньо відгуків власників, щоб виділити теми.

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

General G-MAX RS

Позитивні

Відгуки спільноти про General G-MAX RS загалом позитивні: власники часто хвалять їх за виняткове співвідношення ціни та якості, а також впевнене зчеплення на сухому та мокрому покритті як бюджетної літньої шини класу ультра-високої продуктивності. Хоча їх часто сприятливо порівнюють із преміальними альтернативами на кшталт Michelin Pilot Sport 4S або Firestone Indy 500, деякі власники зазначають і певні компроміси, зокрема підвищений шум від дороги та подекуди нестандартну керованість на певних спортивних автомобілях.

f30.bimmerpost.com

“Цитата: Originally Posted by HondaGoneRogue Я не в захваті від зносу протектора Michelin, хоча й не ставив їх на 435i. Але на своїй 135i я викатав шини UHP майже всіх виробників. Що стосується 435i GC (яку я експлуатую агресивно, але БЕЗ виїздів на трек), то General G-Max RS неймовірно тішать на просілках, шоссе, у місті та на мокрій дорозі. Розміри 245/35/19 спереду і 265/35/19 ззаду. Я випробував їх на не дуже чіпких дорогах Південної Дакоти, проїхав із ними температурні перепади у 40 градусів сюди і до CA, а також перевірив, як вони чіпляються за асфальт на зелений сигнал світлофора на маслянистих і гарячих вулицях Лас-Вегаса. *Підказка: Дуже добре, чіпляються на славу. Шум залежить від дорожнього покриття. На хорошій дорозі вони тихі, але на шорсткій можуть бувати дещо гучними. Я тепер їхній прихильник. Вони мають крутий вигляд на дисках BBS і чудово відчуваються на тих межах, до яких я їх доводив. Сподіваюся, це допоможе. Ти хочеш сказати, що протектора Michelin стираються швидше? Це суперечить усьому, що я читав і чув..."За додаткові кошти Michelin платити варто, бо вони завжди ходять довше за порівнянні шини"”

Переклад з англійської

r/tires ·3 голоси ·2024-09-10

“G-max rs Я проїхав на цих шинах 7 тисяч миль, і це передня шина. Як думаєте, скільки миль мені залишилося до появи проблем? Планую замінити за кілька тижнів. Читати далі”

Переклад з англійської

bobistheoilguy.com ·2023-10-28

“Збираюся замінити комплект Conti EC Sport (які були чудовими), але поточна модель 02 зараз відсутня на складі без точних термінів поставки в потрібному мені розмірі. Розглядаю запасний варіант, наприклад G-Max RS, який на клас нижче (UHPS), і це може бути не проблема, оскільки це будуть шини для міських доріг. Firestone Indy 500 (BS RE003) у тому ж класі, але важчі й не такі хороші на мокрій дорозі. Тож головна суперечка полягає в тому, чи чекати на ECS02, чи ризикнути з RS наступного разу, коли на них буде розпродаж зі знижкою «в кошику», що також робить їх дешевшими приблизно на $200 за комплект, без урахування знижки чи подібної акції.”

Переклад з англійської

Головні теми
#ціна та співвідношення вартості#зчеплення на сухій та мокрій дорозі#порівняння з Michelin PS4S#порівняння з Indy 500#рівень шуму від дороги#зношування протектора та довговічність#встановлення на Porsche та Corvette

На основі 53 дописів спільноти

Шина B

Hankook Optimo H725

Ми ще не зібрали достатньо обговорень цієї шини.

Характеристики поруч

Параметр A · General G-MAX RS B · Hankook Optimo H725
КатегоріяЛітні шиниВсесезонні шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverPassenger Car / Crossover
Доступні розміри48—
Діаметри дисків16″ – 20″—
Глибина протектора7,9 mm (10/32″)7,1 mm (9/32″)
UTQG360 - 700 A - AA A700 A B
БоковинаBlack Side WallBlackwall
Макс. тиск3,4–3,5 bar (50 - 51 psi)3,5 bar (51 psi)

Яку ж купити?

General G-MAX RS

Hankook Optimo H725

Переможець: General G-MAX RS — краща за показниками: керованість, сухе покриття і мокре покриття. Обирайте Hankook Optimo H725, якщо для вас найважливіше: сніг.

Обирайте шину A Вам подобається гостра, чуйна керованість

General G-MAX RS має 67 проти 46 у категорії «керованість».

Обирайте шину B Ви їздите сніжними зимами

Hankook Optimo H725 має 55 проти 34 у категорії «сніг».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

General G-MAX RS має 71 проти 53 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

General G-MAX RS має 72 проти 57 у категорії «мокре покриття».

Шина A · General G-MAX RS
Шина B · Hankook Optimo H725

G-MAX RS чи Optimo H725?

Яка краща на мокрому, G-MAX RS чи Optimo H725?

General G-MAX RS, 72 проти 57 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, G-MAX RS чи Optimo H725?

General G-MAX RS, 71 проти 53 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, G-MAX RS чи Optimo H725?

Hankook Optimo H725, 55 проти 34 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, G-MAX RS чи Optimo H725?

General G-MAX RS, 64 проти 61 за нашою оцінкою «шум».

Яка комфортніша, G-MAX RS чи Optimo H725?

General G-MAX RS, 68 проти 54 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, G-MAX RS чи Optimo H725?

General G-MAX RS, 70 проти 56 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика