Тести – · поки немає Власники 76 · 67 відгуків
Hankook Dynapro HP2 RA33 vs Pirelli Scorpion Verde All Season Plus II — порівняння
Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 0 + 0 тестів і 67 + 25 відгуків власників. Як ми оцінюємо
Надто близько: Dynapro HP2 RA33 74, Scorpion Verde All Season Plus II 73.
Тести – · поки немає Власники 75 · 25 відгуків
Категорія за категорією
Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.
-
74
Сухе покриття
Dynapro HP2 RA33 +173Чому така оцінка
Джерело Dynapro HP2 RA33 Scorpion Verde All Season Plus II Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 72 (оцінка) ≈ 71 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 77 76 Dynapro HP2 RA33: 60% × 71,6 (оцінка) + 40% × 76,8 = 74
Scorpion Verde All Season Plus II: 60% × 71,1 (оцінка) + 40% × 75,5 = 73
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Dynapro HP2 RA33. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Scorpion Verde All Season Plus II. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).
-
77
Мокре покриття
Нарівні77Чому така оцінка
Джерело Dynapro HP2 RA33 Scorpion Verde All Season Plus II Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 76 (оцінка) ≈ 76 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 80 80 Dynapro HP2 RA33: 60% × 75,7 (оцінка) + 40% × 79,8 = 77
Scorpion Verde All Season Plus II: 60% × 75,8 (оцінка) + 40% × 80 = 77
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Dynapro HP2 RA33. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Scorpion Verde All Season Plus II. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
-
68
Сніг
Scorpion Verde All Season Plus II +169Чому така оцінка
Джерело Dynapro HP2 RA33 Scorpion Verde All Season Plus II Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 69 (оцінка) ≈ 70 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 67 68 Dynapro HP2 RA33: 60% × 69,3 (оцінка) + 40% × 66,7 = 68
Scorpion Verde All Season Plus II: 60% × 69,8 (оцінка) + 40% × 68,1 = 69
Немає тестів за категорією «сніг» для Dynapro HP2 RA33. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
Немає тестів за категорією «сніг» для Scorpion Verde All Season Plus II. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
-
75
Комфорт
Dynapro HP2 RA33 +273Чому така оцінка
Джерело Dynapro HP2 RA33 Scorpion Verde All Season Plus II Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 70 (оцінка) ≈ 70 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 77 74 Dynapro HP2 RA33: 40% × 70,4 (оцінка) + 60% × 77,3 = 75
Scorpion Verde All Season Plus II: 40% × 69,8 (оцінка) + 60% × 74,4 = 73
Немає тестів за категорією «комфорт» для Dynapro HP2 RA33. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).
Немає тестів за категорією «комфорт» для Scorpion Verde All Season Plus II. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).
-
70
Акустичний комфорт
Dynapro HP2 RA33 +169Чому така оцінка
Джерело Dynapro HP2 RA33 Scorpion Verde All Season Plus II Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 66 (оцінка) ≈ 66 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 74 73 Dynapro HP2 RA33: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 74,4 = 70
Scorpion Verde All Season Plus II: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 72,9 = 69
Немає тестів за категорією «акустичний комфорт» для Dynapro HP2 RA33 чи Scorpion Verde All Season Plus II. Половина тестів — це середнє протестованих шин (66): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
-
73
Зносостійкість
Dynapro HP2 RA33 +271Чому така оцінка
Джерело Dynapro HP2 RA33 Scorpion Verde All Season Plus II Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 70 (оцінка) ≈ 69 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 77 73 Dynapro HP2 RA33: 60% × 70,2 (оцінка) + 40% × 76,7 = 73
Scorpion Verde All Season Plus II: 60% × 68,9 (оцінка) + 40% × 73 = 71
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Dynapro HP2 RA33. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Scorpion Verde All Season Plus II. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
-
74
Керованість (власники)
Немає порівняння–Чому така оцінка
Джерело Dynapro HP2 RA33 Scorpion Verde All Season Plus II Відгуки, знайдені в інтернеті 74 –
Оцінки коротко
| Категорія | Hankook Dynapro HP2 RA33 | Pirelli Scorpion Verde All Season Plus II |
|---|---|---|
| Відносна оцінка | 74 | 73 |
| Сухе покриття | 74 | 73 |
| Мокре покриття | 77 | 77 |
| Сніг | 68 | 69 |
| Комфорт | 75 | 73 |
| Акустичний комфорт | 70 | 69 |
| Зносостійкість | 73 | 71 |
| Керованість (власники) | 74 | – |
Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.
Визначте, які категорії важливі саме вам
Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.
Оцінка тут є лише в однієї з двох шин, тож ця вага нічого не змінює в порівнянні.
Dynapro HP2 RA33
Scorpion Verde All Season Plus II
До загальної оцінки входять лише категорії, для яких є дані про обидві шини.
Плюси, мінуси та спостереження
Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.
Шина A Dynapro HP2 RA33
Плюси
- Чудове співвідношення ціни та якості порівняно з преміальними брендами, як-от Michelin
- Тиха, плавна й комфортна їзда
- Надійне зчеплення на сухому та мокрому покритті в звичайних умовах
Мінуси
- Іноді дорожній шум або гул на високій швидкості чи на бетонному покритті
- Залежно від стилю водіння й типу авто ресурс протектора може бути середнім або навіть меншим
- Деякі власники скаржилися на ненадійне зчеплення в поворотах на мокрій дорозі та зносимання на круговому русі
Шина B Scorpion Verde All Season Plus II
Ще недостатньо відгуків власників, щоб виділити теми.
Характеристики поруч
| Параметр | A · Hankook Dynapro HP2 RA33 | B · Pirelli Scorpion Verde All Season Plus II |
|---|---|---|
| Категорія | Літні шини | Всесезонні шини |
| Тип авто | Позашляховик і 4x4 | Позашляховик і 4x4 |
| Доступні розміри | 49 | 1 |
| Діаметри дисків | 15″ – 22″ | 19″ |
| Глибина протектора | — | 8,7 mm (11/32″) |
| UTQG | — | 740 A A |
| Гарантія пробігу | 105.000 km | 105.000 km |
| Боковина | — | Blackwall |
| Макс. тиск | — | 3,0 bar (44 psi) |
Яку ж купити?
Hankook Dynapro HP2 RA33
Pirelli Scorpion Verde All Season Plus II
Надто близько: Hankook Dynapro HP2 RA33 та Pirelli Scorpion Verde All Season Plus II відрізняються менш ніж на 2 бали.
Dynapro HP2 RA33 чи Scorpion Verde All Season Plus II?
Яка краща на мокрому, Dynapro HP2 RA33 чи Scorpion Verde All Season Plus II?
Жодна, за нашими даними: 77 проти 77 за оцінкою «мокре покриття», різниця менша за 3 бали.
Яка краще тримає суху дорогу, Dynapro HP2 RA33 чи Scorpion Verde All Season Plus II?
Жодна, за нашими даними: 74 проти 73 за оцінкою «сухе покриття», різниця менша за 3 бали.
Яка краща на снігу, Dynapro HP2 RA33 чи Scorpion Verde All Season Plus II?
Жодна, за нашими даними: 68 проти 69 за оцінкою «сніг», різниця менша за 3 бали.
Яка тихіша, Dynapro HP2 RA33 чи Scorpion Verde All Season Plus II?
Жодна, за нашими даними: 70 проти 69 за оцінкою «акустичний комфорт», різниця менша за 3 бали.
Яка комфортніша, Dynapro HP2 RA33 чи Scorpion Verde All Season Plus II?
Жодна, за нашими даними: 75 проти 73 за оцінкою «комфорт», різниця менша за 3 бали.
Яка довше служить, Dynapro HP2 RA33 чи Scorpion Verde All Season Plus II?
Жодна, за нашими даними: 73 проти 71 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.
Як ми порівнюємо шини?
Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.
Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.
Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика