Порівняння Оновлено:

Hankook Winter I*cept Evo 4 vs Continental WinterContact TS 870 P — порівняння

Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 3 + 32 тестів і 3 + 33 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Надто близько: Winter I*cept Evo 4 80, WinterContact TS 870 P 81.

Hankook Winter I*cept Evo 4
Шина AHankook

Winter I*cept Evo 4

Зимові шини

± 5

Тести 82 · 3 тести Власники 82 · 3 відгуки

Найкращий результат: 1-е місце з 10 у 2026 Auto Bild Allrad SUV Winter Tyre Test (поздовжнє аквапланування)

Continental WinterContact TS 870 P
Шина BContinental

WinterContact TS 870 P

Зимові шини

± 4

Тести 83 · 32 тести Власники 81 · 33 відгуки

Найкращий результат: 1-е місце з 20 у 2026 Auto Bild Winter Tyre Test (керованість на сухому)

Категорія за категорією

Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.

  1. 81

    Сухе покриття

    Нарівні
    81
    Чому така оцінка
    ДжерелоWinter I*cept Evo 4WinterContact TS 870 P
    Професійні тести (оцінка TWG) · 2 / 25 тестів8283
    Відгуки, знайдені в інтернеті8179
    Гальмування на сухому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–097%96%
    Керованість на сухому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–1100%100%

    Winter I*cept Evo 4: 60% × 81,5 + 40% × 81,1 = 81

    WinterContact TS 870 P: 60% × 83,3 + 40% × 78,5 = 81

  2. 90

    Мокре покриття

    WinterContact TS 870 P +1
    91
    Чому така оцінка
    ДжерелоWinter I*cept Evo 4WinterContact TS 870 P
    Професійні тести (оцінка TWG) · 3 / 32 тестів9495
    Відгуки, знайдені в інтернеті8486
    Поперечне аквапланування (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–096%96%
    Поздовжнє аквапланування (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–197%99%
    Гальмування на мокрому (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 0–291%97%
    Коло на мокрому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–197%99%
    Керованість на мокрому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–196%100%

    Winter I*cept Evo 4: 60% × 93,6 + 40% × 84 = 90

    WinterContact TS 870 P: 60% × 94,6 + 40% × 86,1 = 91

  3. 75

    Сніг

    WinterContact TS 870 P +4
    79
    Чому така оцінка
    ДжерелоWinter I*cept Evo 4WinterContact TS 870 P
    Професійні тести (оцінка TWG) · 3 / 31 тестів7680
    Відгуки, знайдені в інтернеті≈ 72 (оцінка)76
    Гальмування на снігу (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 2–099%99%
    Керованість на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–197%100%
    Слалом на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–198%99%
    Розгін на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–198%98%

    Winter I*cept Evo 4: 60% × 76,4 + 40% × 72,4 (оцінка) = 75

    WinterContact TS 870 P: 60% × 80,2 + 40% × 76,4 = 79

    Немає оцінок власників за категорією «сніг» для Winter I*cept Evo 4. Половину власників оцінено з результату тестів — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).

  4. 84

    Комфорт

    WinterContact TS 870 P +4
    88
    Чому така оцінка
    ДжерелоWinter I*cept Evo 4WinterContact TS 870 P
    Професійні тести (оцінка TWG) · 2 / 8 тестів9098
    Відгуки, знайдені в інтернеті8081
    Комфорт (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–198%100%

    Winter I*cept Evo 4: 40% × 89,7 + 60% × 79,7 = 84

    WinterContact TS 870 P: 40% × 98,1 + 60% × 80,7 = 88

  5. 75

    Акустичний комфорт

    Winter I*cept Evo 4 +2
    73
    Чому така оцінка
    ДжерелоWinter I*cept Evo 4WinterContact TS 870 P
    Професійні тести (оцінка TWG) · 2 / 22 тестів8178
    Відгуки, знайдені в інтернеті≈ 66 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Акустичний комфорт (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–099%99%

    Winter I*cept Evo 4: 60% × 81 + 40% × 66,4 (оцінка) = 75

    WinterContact TS 870 P: 60% × 78,1 + 40% × 66,4 (оцінка) = 73

    Немає оцінок власників за категорією «акустичний комфорт» для Winter I*cept Evo 4 чи WinterContact TS 870 P. Половина власників — це середнє власників (66): їхні оцінки за цією категорією майже не збігаються з тестами, тож тести нічого не кажуть про те, як би її оцінили власники.

  6. 76

    Зносостійкість

    Winter I*cept Evo 4 +2
    74
    Чому така оцінка
    ДжерелоWinter I*cept Evo 4WinterContact TS 870 P
    Професійні тести (оцінка TWG) · 1 / 8 тестів7470
    Відгуки, знайдені в інтернеті8180
    Знос (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–098%86%

    Winter I*cept Evo 4: 60% × 73,7 + 40% × 80,6 = 76

    WinterContact TS 870 P: 60% × 69,9 + 40% × 80,2 = 74

  7. 82

    Керованість (власники)

    WinterContact TS 870 P +1
    83
    Чому така оцінка
    ДжерелоWinter I*cept Evo 4WinterContact TS 870 P
    Відгуки, знайдені в інтернеті8283
  8. 72

    Економічність

    WinterContact TS 870 P +14
    86
    Чому така оцінка
    ДжерелоWinter I*cept Evo 4WinterContact TS 870 P
    Професійні тести (оцінка TWG) · 2 / 24 тестів7286
    Опір коченню (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–098%91%
Оцінки коротко
Hankook Winter I*cept Evo 4 vs Continental WinterContact TS 870 P: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяHankook Winter I*cept Evo 4Continental WinterContact TS 870 P
Відносна оцінка 80 81
Сухе покриття 81 81
Мокре покриття 90 91
Сніг 75 79
Комфорт 84 88
Акустичний комфорт 75 73
Зносостійкість 76 74
Керованість (власники) 82 83
Економічність 72 86

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Неважливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка
± 5

Winter I*cept Evo 4

± 4

WinterContact TS 870 P

Професійні результати тестів, на яких базуються оцінки

Для кожної дисципліни: середній % від найкращої шини в усіх тестах, де були обидві шини, і скільки з цих тестів виграла кожна. Рядки «Різні тести» порівнюють результати з окремих тестів.

У загальних заліках спільних тестів (усього 2) Hankook Winter I*cept Evo 4 та Continental WinterContact TS 870 P мають рахунок 02.

ДисциплінаКатегоріяWinter I*cept Evo 4WinterContact TS 870 PΔПорівняння
Гальмування на сухому Сухе покриття 97% 96% +1,1 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Керованість на сухому Сухе покриття 100% 100% −0,1 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Поперечне аквапланування Мокре покриття 96% 96% +0,3 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Поздовжнє аквапланування Мокре покриття 97% 99% −1,9 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Гальмування на мокрому Мокре покриття 91% 97% −6,5 0–2 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Коло на мокрому Мокре покриття 97% 99% −2,1 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Керованість на мокрому Мокре покриття 96% 100% −3,9 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Гальмування на снігу Сніг 99% 99% +0,4 2–0 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Керованість на снігу Сніг 97% 100% −2,6 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Слалом на снігу Сніг 98% 99% −1,2 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Розгін на снігу Сніг 98% 98% −0,6 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Комфорт (оцінка тестувальника) Комфорт 98% 100% −2,0 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Акустичний комфорт Акустичний комфорт 99% 99% 0,0 0–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Знос Зносостійкість 98% 86% +11,9 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Опір коченню Економічність 98% 91% +6,6 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Також опубліковано тестувальниками (не входить в оцінку)
Співвідношення ціна/якість Вартість 71% 50% +21,2 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19
Загальне місце Загалом #3/20 #1/20 – 0–2 в 2 спільних тестах Найновіший: 2026 Auto Bild Winter Tyre Test · 245/45 R19

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Winter I*cept Evo 4

Плюси

  • Impressive ride comfort, with one reviewer rating it better than a summer Bridgestone Alenza and noting good damping of bump noise
  • Very quiet at city speeds, and in one review at all speeds including highways
  • Precise handling, steering feedback and grip, described as responsive and incredible

Мінуси

  • Noise reportedly increases above about 100 km/h in one review, contradicting the quiet-at-all-speeds claim in another
  • Snow and frost performance remains unverified, as reviewers have not yet tested it in those conditions
Усі теми власників в огляді Winter I*cept Evo 4

Шина B WinterContact TS 870 P

Плюси

  • Дуже низький рівень шуму та висока плавність ходу
  • Чудово почувається на мокрій дорозі та в сльоті: упевнено долає навіть сильну зливу
  • Збалансована поведінка на сухій дорозі та в холодну погоду, стабільне проходження поворотів

Мінуси

  • Вища ціна порівняно з деякими конкурентами
  • Реакція керма та початкова жорсткість трохи м'якші й менш спортивні, ніж у літніх шин чи деяких конкурентів
  • Зчеплення на снігу та льоду для частини водіїв виявилося не найкращим, а подекуди майже недостатнім
Усі теми власників в огляді WinterContact TS 870 P

Характеристики поруч

Параметр A · Hankook Winter I*cept Evo 4 B · Continental WinterContact TS 870 P
КатегоріяЗимові шиниЗимові шини
Тип авто—Passenger Car / Crossover
Доступні розміри86121
Діаметри дисків17″ – 22″16″ – 23″
Етикетка ЄС: зчеплення на мокромуBB у 99% розмірів
Етикетка ЄС: енергоефективністьC у 69% розмірівC у 62% розмірів
Етикетка ЄС: зовнішній шум69–75 дБ70–75 дБ
Спільні розміри4444

Яку ж купити?

Hankook Winter I*cept Evo 4

Continental WinterContact TS 870 P

Надто близько: Hankook Winter I*cept Evo 4 та Continental WinterContact TS 870 P відрізняються менш ніж на 2 бали. Continental WinterContact TS 870 P краща за показниками: економічність, сніг і комфорт.

Обирайте шину B Вам потрібна менша витрата пального чи енергії

Continental WinterContact TS 870 P має 86 проти 72 у категорії «економічність».

Обирайте шину B Ви їздите сніжними зимами

Continental WinterContact TS 870 P має 79 проти 75 у категорії «сніг».

Обирайте шину B Вам потрібна максимальна комфортність

Continental WinterContact TS 870 P має 88 проти 84 у категорії «комфорт».

Шина A · Hankook Winter I*cept Evo 4
Шина B · Continental WinterContact TS 870 P

Winter I*cept Evo 4 чи WinterContact TS 870 P?

Яка краща на мокрому, Winter I*cept Evo 4 чи WinterContact TS 870 P?

Жодна, за нашими даними: 90 проти 91 за оцінкою «мокре покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краще тримає суху дорогу, Winter I*cept Evo 4 чи WinterContact TS 870 P?

Жодна, за нашими даними: 81 проти 81 за оцінкою «сухе покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краща на снігу, Winter I*cept Evo 4 чи WinterContact TS 870 P?

Continental WinterContact TS 870 P, 79 проти 75 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, Winter I*cept Evo 4 чи WinterContact TS 870 P?

Жодна, за нашими даними: 75 проти 73 за оцінкою «акустичний комфорт», різниця менша за 3 бали.

Яка комфортніша, Winter I*cept Evo 4 чи WinterContact TS 870 P?

Continental WinterContact TS 870 P, 88 проти 84 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, Winter I*cept Evo 4 чи WinterContact TS 870 P?

Жодна, за нашими даними: 76 проти 74 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.

Яка має менший опір коченню, Winter I*cept Evo 4 чи WinterContact TS 870 P?

Continental WinterContact TS 870 P, 86 проти 72 за нашою оцінкою «економічність».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика