Порівняння Оновлено:

Kumho Ecowing ES31 vs Rapid p609 — порівняння

Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 0 + 0 тестів і 9 931 + 2 530 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Ecowing ES31 впевнено попереду, 63–47

Kumho Ecowing ES31
Шина AKumho

Ecowing ES31

Літні шини

± 8

Тести – · поки немає Власники 62 · 9 931 відгук

“Якось у коментарях до відео про шини на YouTube я побачив, як люди, що працюють в Uber, хвалять Ecowing ES31 і розповідають, що вони мають чудову довговічність. Вирішив ризикнути й поставив, вони справді чудові, я вже проїхав 18 тисяч км, і вони досі бездоганні.”

Rapid p609
Шина BRapid

p609

Літні шини

± 8

Тести – · поки немає Власники 38 · 2 530 відгуків

“Ця шина не така тиха, як хочеться думати. У нас вони стоять на ES350 дружини, і шумлять більше, ніж DWS на Accord моєї доньки. А в іншому вони робили все, що ми від них просили й чекали, за ті 21 тис., що вони в нас на машині.”

Категорія за категорією

Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.

  1. 64

    Сухе покриття

    Ecowing ES31 +17
    47
    Чому така оцінка
    ДжерелоEcowing ES31p609
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 65 (оцінка)≈ 55 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6236

    Ecowing ES31: 60% × 65,5 (оцінка) + 40% × 61,9 = 64

    p609: 60% × 54,7 (оцінка) + 40% × 35,9 = 47

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Ecowing ES31. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для p609. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).

  2. 63

    Мокре покриття

    Ecowing ES31 +14
    49
    Чому така оцінка
    ДжерелоEcowing ES31p609
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 65 (оцінка)≈ 55 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6041

    Ecowing ES31: 60% × 64,9 (оцінка) + 40% × 60,1 = 63

    p609: 60% × 54,7 (оцінка) + 40% × 41,3 = 49

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Ecowing ES31. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для p609. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).

  3. 63

    Комфорт

    Ecowing ES31 +16
    47
    Чому така оцінка
    ДжерелоEcowing ES31p609
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 62 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6136

    Ecowing ES31: 40% × 67,1 (оцінка) + 60% × 60,8 = 63

    p609: 40% × 62,2 (оцінка) + 60% × 36,3 = 47

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Ecowing ES31. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).

    Немає тестів за категорією «комфорт» для p609. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).

  4. 66

    Зносостійкість

    Ecowing ES31 +19
    47
    Чому така оцінка
    ДжерелоEcowing ES31p609
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 55 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6535

    Ecowing ES31: 60% × 65,9 (оцінка) + 40% × 64,9 = 66

    p609: 60% × 55,2 (оцінка) + 40% × 35,1 = 47

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Ecowing ES31. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для p609. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).

  5. 55

    Керованість (власники)

    Ecowing ES31 +14
    41
    Чому така оцінка
    ДжерелоEcowing ES31p609
    Відгуки, знайдені в інтернеті5541
Оцінки коротко
Kumho Ecowing ES31 vs Rapid p609: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяKumho Ecowing ES31Rapid p609
Відносна оцінка 63 47
Сухе покриття 64 47
Мокре покриття 63 49
Комфорт 63 47
Зносостійкість 66 47
Керованість (власники) 55 41

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка
± 8

Ecowing ES31

± 8

p609

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Ecowing ES31

Плюси

  • Відмінне співвідношення ціни та якості: значно дешевші за шини преміальних брендів
  • Низький дорожній шум і гарна плавність ходу на нерівностях та лежачих поліцейських
  • Менша витрата пального завдяки низькому опору коченню

Мінуси

  • Суперечлива поведінка на мокрій дорозі: деякі власники розповідають про лякаючу втрату зчеплення
  • М'які боковини можуть давати нечітке кермо при швидкій зміні смуги, а ще вони вразливі до бордюрів і ям
  • Подекуди повідомляють про пришвидшений або нерівномірний знос зовнішніх плечових зон протектора
Усі теми власників в огляді Ecowing ES31

Шина B p609

Плюси

  • Дуже низька ціна, шини значно вигідніші за преміальні бренди
  • Прийнятне зчеплення на сухій дорозі та передбачувана керованість за звичайної щоденної їзди
  • Нові шини добре збалансовані, вібрації на початку мінімальні

Мінуси

  • Протектор зношується значно швидше за середній, особливо на задній осі чи на спортивних авто
  • Зчеплення на мокрій дорозі нижче середнього: шини схильні ковзати й аквапланувати під сильним дощем
  • Помітний дорожній шум і гул на крейсерській швидкості
Усі теми власників в огляді p609

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

Kumho Ecowing ES31

Змішані

Kumho Ecowing ES31 загалом вважають недорогою літньою шиною середнього класу, яка добре служить і непогано тримає суху дорогу, тому її люблять водії, що їздять на роботу, і таксисти. Проте думки про її поведінку на мокрому розходяться: одні скаржаться на слабке зчеплення, інші вважають його прийнятним для спокійної щоденної їзди.

r/carros ·3 голоси ·2024-07-22

“Kumho Ecowing ES31 — найкраще співвідношення ціни й якості, має клас B за витратою пального і C за зчепленням, у мене вже були шини Kumho, і мені сподобалося зчеплення, а ще це м'яка шина для комфорту. Continental PowerContact 2 теж хороший варіант. Я не раджу xbri, farroad, ling long, speedmax, бо вони мають низьку довговічність.”

Переклад з англійської

r/ArAutos ·2 голоси ·2025-04-04

“У мене Kumho Ecowing ES31, і жодних нарікань, завжди відгукувалися добре, хоча, правду кажучи, я їжджу як дідусь, лише раз різко загальмував на Панамериканській трасі, і вони жодного разу не заблокувалися, поставив би їх знову на іншу машину.”

Переклад з англійської

r/TyreReviews ·2 голоси ·2025-11-05

“Маркування ЄС дуже різне. Але, наскільки я бачу, жодна не має A-A-A. На мокрому в тесті на сайті результат був поганий. Знос на Mazda 2 має бути пристойним майже з будь-якою. Чому б не подивитися всесезонні? Sava All Weather і Kumho Solus найближчі до ES31 за ціною.”

Переклад з англійської

Головні теми
#Вигода за ціною#Зчеплення на мокрому#Знос і витривалість#Обмеження бюджетного класу#Для щоденних поїздок містом

На основі 12 дописів спільноти

Шина B

Rapid p609

Змішані

Думки про Rapid P609 непевні й неоднозначні: кілька користувачів ставляться до неї скептично через маловідомий бренд і низьку ціну. Один водій повідомив про прийнятну роботу в щоденній експлуатації протягом 34 000 км, але зазначив надмірний дорожній шум порівняно з преміальними аналогами.

Головні теми
#Ціна бюджетних шин#Дорожній шум#Скепсис щодо невідомого бренду#Витривалість у щоденній їзді#Комплекти зі знижками

На основі 5 дописів спільноти

Характеристики поруч

Параметр A · Kumho Ecowing ES31 B · Rapid p609
КатегоріяЛітні шиниЛітні шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverPassenger Car / Crossover
Доступні розміри3921
Діаметри дисків13″ – 18″14″ – 24″
Етикетка ЄС: зчеплення на мокромуB у 53% розмірівB у 76% розмірів
Етикетка ЄС: енергоефективністьC у 48% розмірівC у 48% розмірів
Етикетка ЄС: зовнішній шум69–71 дБ71–73 дБ
Спільні розміри44

Яку ж купити?

Kumho Ecowing ES31

Rapid p609

Переможець: Kumho Ecowing ES31 — краща за показниками: зносостійкість, сухе покриття і комфорт. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.

Обирайте шину A Вам потрібен найдовший ресурс протектора

Kumho Ecowing ES31 має 66 проти 47 у категорії «зносостійкість».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Kumho Ecowing ES31 має 64 проти 47 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Kumho Ecowing ES31 має 63 проти 47 у категорії «комфорт».

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Kumho Ecowing ES31 має 63 проти 49 у категорії «мокре покриття».

Шина A · Kumho Ecowing ES31
Шина B · Rapid p609

Ecowing ES31 чи p609?

Яка краща на мокрому, Ecowing ES31 чи p609?

Kumho Ecowing ES31, 63 проти 49 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, Ecowing ES31 чи p609?

Kumho Ecowing ES31, 64 проти 47 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка комфортніша, Ecowing ES31 чи p609?

Kumho Ecowing ES31, 63 проти 47 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, Ecowing ES31 чи p609?

Kumho Ecowing ES31, 66 проти 47 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика