Тести – · поки немає Власники 76 · 227 відгуків
Kumho Road Venture AT52 vs Nexen Roadian ATX — порівняння
Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 0 + 0 тестів і 227 + 43 відгуків власників. Як ми оцінюємо
Roadian ATX попереду, 75–73 Мінімальна перевага
Тести – · поки немає Власники 78 · 43 відгуки
Категорія за категорією
Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.
-
75
Сухе покриття
Нарівні75Чому така оцінка
Джерело Road Venture AT52 Roadian ATX Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 72 (оцінка) ≈ 73 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 79 79 Road Venture AT52: 60% × 72,4 (оцінка) + 40% × 78,8 = 75
Roadian ATX: 60% × 72,5 (оцінка) + 40% × 79,1 = 75
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Road Venture AT52. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).
Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Roadian ATX. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).
-
77
Мокре покриття
Roadian ATX +380Чому така оцінка
Джерело Road Venture AT52 Roadian ATX Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 76 (оцінка) ≈ 77 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 80 83 Road Venture AT52: 60% × 75,7 (оцінка) + 40% × 79,9 = 77
Roadian ATX: 60% × 77,4 (оцінка) + 40% × 83 = 80
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Road Venture AT52. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Roadian ATX. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).
-
69
Сніг
Roadian ATX +170Чому така оцінка
Джерело Road Venture AT52 Roadian ATX Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 70 (оцінка) ≈ 70 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 68 70 Road Venture AT52: 60% × 69,7 (оцінка) + 40% × 67,8 = 69
Roadian ATX: 60% × 70,4 (оцінка) + 40% × 70,2 = 70
Немає тестів за категорією «сніг» для Road Venture AT52. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
Немає тестів за категорією «сніг» для Roadian ATX. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).
-
69
Комфорт
Нарівні69Чому така оцінка
Джерело Road Venture AT52 Roadian ATX Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 69 (оцінка) ≈ 69 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 70 70 Road Venture AT52: 40% × 68,9 (оцінка) + 60% × 69,8 = 69
Roadian ATX: 40% × 68,9 (оцінка) + 60% × 69,7 = 69
Немає тестів за категорією «комфорт» для Road Venture AT52. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).
Немає тестів за категорією «комфорт» для Roadian ATX. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).
-
70
Акустичний комфорт
Нарівні70Чому така оцінка
Джерело Road Venture AT52 Roadian ATX Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 66 (оцінка) ≈ 66 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 75 76 Road Venture AT52: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 75,3 = 70
Roadian ATX: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 75,7 = 70
Немає тестів за категорією «акустичний комфорт» для Road Venture AT52 чи Roadian ATX. Половина тестів — це середнє протестованих шин (66): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.
-
73
Зносостійкість
Roadian ATX +174Чому така оцінка
Джерело Road Venture AT52 Roadian ATX Професійні тести (оцінка TWG) ≈ 71 (оцінка) ≈ 71 (оцінка) Відгуки, знайдені в інтернеті 78 79 Road Venture AT52: 60% × 70,5 (оцінка) + 40% × 77,6 = 73
Roadian ATX: 60% × 71,1 (оцінка) + 40% × 79,3 = 74
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Road Venture AT52. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Roadian ATX. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).
-
72
Керованість (власники)
Немає порівняння–Чому така оцінка
Джерело Road Venture AT52 Roadian ATX Відгуки, знайдені в інтернеті 72 –
Оцінки коротко
| Категорія | Kumho Road Venture AT52 | Nexen Roadian ATX |
|---|---|---|
| Відносна оцінка | 73 | 75 |
| Сухе покриття | 75 | 75 |
| Мокре покриття | 77 | 80 |
| Сніг | 69 | 70 |
| Комфорт | 69 | 69 |
| Акустичний комфорт | 70 | 70 |
| Зносостійкість | 73 | 74 |
| Керованість (власники) | 72 | – |
Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.
Визначте, які категорії важливі саме вам
Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.
Оцінка тут є лише в однієї з двох шин, тож ця вага нічого не змінює в порівнянні.
Road Venture AT52
Roadian ATX
До загальної оцінки входять лише категорії, для яких є дані про обидві шини.
Плюси, мінуси та спостереження
Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.
Шина A Road Venture AT52
Плюси
- Чудова ціна, яка вигідно відрізняється від преміальних брендів
- Несподівано низький для всесезонної позашляхової шини дорожній шум
- Упевнене зчеплення на мокрій дорозі, снігу та в зимових умовах (маркування 3PMSF)
Мінуси
- Деякі водії відзначають жорсткіший хід або твердіші боковини
- У швидких поворотах на мокрій дорозі менше впевненості та зчеплення
- Частина власників зазначає, що в середині ресурсу, у міру зносу, дорожній шум зростає
Шина B Roadian ATX
Плюси
- Виняткова вартість і доступна ціна порівняно з відомими брендами-конкурентами
- Напрочуд низький рівень шуму на дорозі та плавний хід для всюдихідної шини
- Видатне зчеплення на снігу, сльоті, льоду та під час сильних зимових штормів
Мінуси
- Складнощі з балансуванням і помітна вібрація на високій швидкості у деяких водіїв
- Час від часу на деяких пікапах помічали проковзування задньої осі у мокру погоду
- Незначні ефекти аеродинаміки або розгойдування біковин на високих важких автівках при сильному вітрі
Характеристики поруч
| Параметр | A · Kumho Road Venture AT52 | B · Nexen Roadian ATX |
|---|---|---|
| Категорія | Позашляхові (A/T) | Всесезонні шини |
| Тип авто | Позашляховик і 4x4 | Позашляховик і 4x4 |
| Доступні розміри | 59 | 61 |
| Діаметри дисків | 14″ – 22″ | 15″ – 22″ |
| Етикетка ЄС: зчеплення на мокрому | D у 68% розмірів | B у 80% розмірів |
| Етикетка ЄС: енергоефективність | D у 57% розмірів | B у 40% розмірів |
| Етикетка ЄС: зовнішній шум | 72–75 дБ | 72–73 дБ |
| Глибина протектора | 10,7 mm (13.5/32″) | 10,3 mm (13/32″) |
| Гарантія пробігу | 89.000 km | 113.000 km |
| Боковина | Blackwall | Blackwall |
| Макс. тиск | 3,4 bar (50 psi) | 3,5 bar (51 psi) |
| Спільні розміри | 41 | 41 |
Яку ж купити?
Kumho Road Venture AT52
Nexen Roadian ATX
Невелика перевага: Nexen Roadian ATX — краща за мокре покриття. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.
Nexen Roadian ATX має 80 проти 77 у категорії «мокре покриття».
Road Venture AT52 чи Roadian ATX?
Яка краща на мокрому, Road Venture AT52 чи Roadian ATX?
Nexen Roadian ATX, 80 проти 77 за нашою оцінкою «мокре покриття».
Яка краще тримає суху дорогу, Road Venture AT52 чи Roadian ATX?
Жодна, за нашими даними: 75 проти 75 за оцінкою «сухе покриття», різниця менша за 3 бали.
Яка краща на снігу, Road Venture AT52 чи Roadian ATX?
Жодна, за нашими даними: 69 проти 70 за оцінкою «сніг», різниця менша за 3 бали.
Яка тихіша, Road Venture AT52 чи Roadian ATX?
Жодна, за нашими даними: 70 проти 70 за оцінкою «акустичний комфорт», різниця менша за 3 бали.
Яка комфортніша, Road Venture AT52 чи Roadian ATX?
Жодна, за нашими даними: 69 проти 69 за оцінкою «комфорт», різниця менша за 3 бали.
Яка довше служить, Road Venture AT52 чи Roadian ATX?
Жодна, за нашими даними: 73 проти 74 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.
Як ми порівнюємо шини?
Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.
Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.
Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика