Toyo TEO plus, схоже, знято з виробництва: п’ять років без нових відгуків чи тестів і без чинної етикетки ЄС.

Порівняння Оновлено:

Toyo TEO plus vs Dunlop SP Sport LM705 — порівняння

Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 0 + 0 тестів і 16 + 39 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Надто близько: TEO plus 66, SP Sport LM705 65.

Toyo TEO plus
Шина AToyo

TEO plus

Літні шини

± 8Попередня оцінка

Тести – · поки немає Власники 65 · 16 відгуків

Dunlop SP Sport LM705
Шина BDunlop

SP Sport LM705

Літні шини

± 8

Тести – · поки немає Власники 63 · 39 відгуків

Категорія за категорією

Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.

  1. 65

    Сухе покриття

    SP Sport LM705 +1
    66
    Чому така оцінка
    ДжерелоTEO plusSP Sport LM705
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6466

    TEO plus: 60% × 66,2 (оцінка) + 40% × 63,7 = 65

    SP Sport LM705: 60% × 66,9 (оцінка) + 40% × 65,5 = 66

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для TEO plus. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для SP Sport LM705. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).

  2. 65

    Мокре покриття

    TEO plus +3
    62
    Чому така оцінка
    ДжерелоTEO plusSP Sport LM705
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 64 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6259

    TEO plus: 60% × 66,2 (оцінка) + 40% × 62,4 = 65

    SP Sport LM705: 60% × 64,5 (оцінка) + 40% × 59,3 = 62

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для TEO plus. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для SP Sport LM705. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).

  3. –

    Сніг

    Немає порівняння
    62
    Чому така оцінка
    ДжерелоTEO plusSP Sport LM705
    Професійні тести (оцінка TWG)–≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті–56

    SP Sport LM705: 60% × 65,9 (оцінка) + 40% × 56,1 = 62

    Немає тестів за категорією «сніг» для SP Sport LM705. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).

  4. 68

    Комфорт

    SP Sport LM705 +2
    70
    Чому така оцінка
    ДжерелоTEO plusSP Sport LM705
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 69 (оцінка)≈ 69 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6871

    TEO plus: 40% × 68,6 (оцінка) + 60% × 68,3 = 68

    SP Sport LM705: 40% × 69,1 (оцінка) + 60% × 70,7 = 70

    Немає тестів за категорією «комфорт» для TEO plus. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).

    Немає тестів за категорією «комфорт» для SP Sport LM705. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).

  5. –

    Акустичний комфорт

    Немає порівняння
    62
    Чому така оцінка
    ДжерелоTEO plusSP Sport LM705
    Професійні тести (оцінка TWG)–≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті–56

    SP Sport LM705: 60% × 66,4 (оцінка) + 40% × 55,9 = 62

    Немає тестів за категорією «акустичний комфорт» для SP Sport LM705. Половина тестів — це середнє протестованих шин (66): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 67

    Зносостійкість

    SP Sport LM705 +1
    68
    Чому така оцінка
    ДжерелоTEO plusSP Sport LM705
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6768

    TEO plus: 60% × 66,8 (оцінка) + 40% × 67,2 = 67

    SP Sport LM705: 60% × 67,2 (оцінка) + 40% × 68,3 = 68

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для TEO plus. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для SP Sport LM705. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).

  7. 64

    Керованість (власники)

    SP Sport LM705 +2
    66
    Чому така оцінка
    ДжерелоTEO plusSP Sport LM705
    Відгуки, знайдені в інтернеті6466
Оцінки коротко
Toyo TEO plus vs Dunlop SP Sport LM705: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяToyo TEO plusDunlop SP Sport LM705
Відносна оцінка 66 65
Сухе покриття 65 66
Мокре покриття 65 62
Сніг – 62
Комфорт 68 70
Акустичний комфорт – 62
Зносостійкість 67 68
Керованість (власники) 64 66

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс

Оцінка тут є лише в однієї з двох шин, тож ця вага нічого не змінює в порівнянні.

Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс

Оцінка тут є лише в однієї з двох шин, тож ця вага нічого не змінює в порівнянні.

Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка
± 8

TEO plus

± 8

SP Sport LM705

До загальної оцінки входять лише категорії, для яких є дані про обидві шини.

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A TEO plus

Плюси

  • Дуже тихий салон і висока плавність ходу
  • Вражаючий ресурс протектора та міцність навіть за великого навантаження
  • Передбачувана поведінка на дорозі за щоденної їзди

Мінуси

  • М'які боковини знижують інформативність керма та його відгук
  • Посереднє зчеплення та гальмування на мокрій дорозі
  • Схильність до недостатньої повороткості, якщо їхати швидше за помірний темп
Усі теми власників в огляді TEO plus

Шина B SP Sport LM705

Плюси

  • Винятковий комфорт і плавність ходу, м'яко поглинають нерівності та вибоїни
  • Дуже низький дорожній шум, тихі на трасі
  • Висока цінність за свої гроші порівняно з преміальними конкурентами

Мінуси

  • Помітно гірше зчеплення на мокрій дорозі та слабка поведінка під сильним дощем
  • М'які боковини роблять кермо нечітким і неінформативним, а на високій швидкості бракує зворотного зв'язку
  • Деякі власники повідомляють про швидший за очікуваний знос
Усі теми власників в огляді SP Sport LM705

Характеристики поруч

Параметр A · Toyo TEO plus B · Dunlop SP Sport LM705
КатегоріяЛітні шиниЛітні шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverPassenger Car / Crossover
Доступні розміри—6
Діаметри дисків—16″ – 19″
UTQG—400 B A
Боковина—Blackwall

Яку ж купити?

Toyo TEO plus

Dunlop SP Sport LM705

Надто близько: Toyo TEO plus та Dunlop SP Sport LM705 відрізняються менш ніж на 2 бали. Toyo TEO plus краща за показниками: мокре покриття. Toyo TEO plus поки спирається на мало даних (0 тестів, 16 відгуків), тож результат попередній.

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Toyo TEO plus має 65 проти 62 у категорії «мокре покриття».

Шина A · Toyo TEO plus
Шина B · Dunlop SP Sport LM705

TEO plus чи SP Sport LM705?

Яка краща на мокрому, TEO plus чи SP Sport LM705?

Toyo TEO plus, 65 проти 62 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, TEO plus чи SP Sport LM705?

Жодна, за нашими даними: 65 проти 66 за оцінкою «сухе покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка комфортніша, TEO plus чи SP Sport LM705?

Жодна, за нашими даними: 68 проти 70 за оцінкою «комфорт», різниця менша за 3 бали.

Яка довше служить, TEO plus чи SP Sport LM705?

Жодна, за нашими даними: 67 проти 68 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика