Порівняння Оновлено:

BFGoodrich All-Terrain T/A KO2 vs Cooper Discoverer AT3 XLT — порівняння

Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 0 + 0 тестів і 1 588 + 800 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Discoverer AT3 XLT впевнено попереду, 78–71

BFGoodrich All-Terrain T/A KO2
Шина ABFGoodrich

All-Terrain T/A KO2

Позашляхові (A/T)

± 7

Тести – · поки немає Власники 73 · 1 588 відгуків

“Мені мої так подобаються, що я вже на другому комплекті. З першого я отримав 55k (міг би ще 10k, але почали трохи шуміти). Точно така сама шина, як у тебе (265/70-17 C load) на 4Runner 2018 року.”

Cooper Discoverer AT3 XLT
Шина BCooper

Discoverer AT3 XLT

Позашляхові (A/T)

± 7

Тести – · поки немає Власники 82 · 800 відгуків

“Нове взуття цього тижня, Cooper Discoverer At3 XLT. Поки що дуже вражений.”

Категорія за категорією

Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.

  1. 72

    Сухе покриття

    Discoverer AT3 XLT +7
    79
    Чому така оцінка
    ДжерелоAll-Terrain T/A KO2Discoverer AT3 XLT
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 70 (оцінка)≈ 75 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7485

    All-Terrain T/A KO2: 60% × 70,3 (оцінка) + 40% × 73,5 = 72

    Discoverer AT3 XLT: 60% × 75,2 (оцінка) + 40% × 85,4 = 79

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для All-Terrain T/A KO2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Discoverer AT3 XLT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,41).

  2. 71

    Мокре покриття

    Discoverer AT3 XLT +12
    83
    Чому така оцінка
    ДжерелоAll-Terrain T/A KO2Discoverer AT3 XLT
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 71 (оцінка)≈ 80 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7087

    All-Terrain T/A KO2: 60% × 70,6 (оцінка) + 40% × 70,4 = 71

    Discoverer AT3 XLT: 60% × 79,9 (оцінка) + 40% × 87,3 = 83

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для All-Terrain T/A KO2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Discoverer AT3 XLT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,55).

  3. 74

    Сніг

    All-Terrain T/A KO2 +3
    71
    Чому така оцінка
    ДжерелоAll-Terrain T/A KO2Discoverer AT3 XLT
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 72 (оцінка)≈ 71 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7672

    All-Terrain T/A KO2: 60% × 72,2 (оцінка) + 40% × 75,9 = 74

    Discoverer AT3 XLT: 60% × 70,9 (оцінка) + 40% × 71,7 = 71

    Немає тестів за категорією «сніг» для All-Terrain T/A KO2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Discoverer AT3 XLT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,32).

  4. 69

    Комфорт

    Discoverer AT3 XLT +8
    77
    Чому така оцінка
    ДжерелоAll-Terrain T/A KO2Discoverer AT3 XLT
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 69 (оцінка)≈ 71 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6980

    All-Terrain T/A KO2: 40% × 68,7 (оцінка) + 60% × 68,5 = 69

    Discoverer AT3 XLT: 40% × 71,1 (оцінка) + 60% × 80,3 = 77

    Немає тестів за категорією «комфорт» для All-Terrain T/A KO2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Discoverer AT3 XLT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,20).

  5. 68

    Акустичний комфорт

    Discoverer AT3 XLT +5
    73
    Чому така оцінка
    ДжерелоAll-Terrain T/A KO2Discoverer AT3 XLT
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7282

    All-Terrain T/A KO2: 60% × 66,3 (оцінка) + 40% × 71,7 = 68

    Discoverer AT3 XLT: 60% × 66,3 (оцінка) + 40% × 82,2 = 73

    Немає тестів за категорією «акустичний комфорт» для All-Terrain T/A KO2 чи Discoverer AT3 XLT. Половина тестів — це середнє протестованих шин (66): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 73

    Зносостійкість

    Discoverer AT3 XLT +1
    74
    Чому така оцінка
    ДжерелоAll-Terrain T/A KO2Discoverer AT3 XLT
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 70 (оцінка)≈ 71 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7779

    All-Terrain T/A KO2: 60% × 70,1 (оцінка) + 40% × 76,5 = 73

    Discoverer AT3 XLT: 60% × 71,1 (оцінка) + 40% × 79,4 = 74

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для All-Terrain T/A KO2. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Discoverer AT3 XLT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,36).

  7. 66

    Керованість (власники)

    Discoverer AT3 XLT +12
    78
    Чому така оцінка
    ДжерелоAll-Terrain T/A KO2Discoverer AT3 XLT
    Відгуки, знайдені в інтернеті6678
Оцінки коротко
BFGoodrich All-Terrain T/A KO2 vs Cooper Discoverer AT3 XLT: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяBFGoodrich All-Terrain T/A KO2Cooper Discoverer AT3 XLT
Відносна оцінка 71 78
Сухе покриття 72 79
Мокре покриття 71 83
Сніг 74 71
Комфорт 69 77
Акустичний комфорт 68 73
Зносостійкість 73 74
Керованість (власники) 66 78

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка
± 7

All-Terrain T/A KO2

± 7

Discoverer AT3 XLT

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A All-Terrain T/A KO2

Плюси

  • Чудове зчеплення на бездоріжжі та стійкість до проколів на камінні, гравії й ґрунті
  • Агресивний, брутальний вигляд, що пасує пікапам і SUV
  • Вражаючий ресурс протектора та великий пробіг

Мінуси

  • Гірше зчеплення й ковзкість на мокрій дорозі, під дощем і на залитих водою ділянках
  • З часом гума твердне, через що погіршується зчеплення на холоді та льоду
  • Ціна вища, ніж у деяких конкурентів
Усі теми власників в огляді All-Terrain T/A KO2

Шина B Discoverer AT3 XLT

Плюси

  • Дорожній шум помітно нижчий, ніж у порівнянних агресивних всесезонних шин для бездоріжжя
  • Чудове зчеплення на мокрій дорозі, снігу та в сльоті
  • Міцні боковини та стабільна поведінка під час буксирування важких вантажів

Мінуси

  • Деякі власники скаржаться на складнощі з балансуванням, через що виникають вібрації або жорсткий хід
  • Ресурс протектора іноді не виправдовує очікувань окремих водіїв
  • У глибокій багнюці шини можуть буксувати або забиватися
Усі теми власників в огляді Discoverer AT3 XLT

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

Позитивні

Водії здебільшого схвально відгукуються про BFGoodrich All-Terrain T/A KO2: хвалять агресивний вигляд, міцні боковини, витривалість на бездоріжжі та загалом добру поведінку на дорозі. Багато власників пишуть, що на снігу шина тримається впевнено, але кілька з них наголошують, що повноцінну зимову шину вона не замінить і може погано себе почувати на льоду чи укатаному снігу. Скарги стосуються високої ціни, ваги, через яку зростає витрата пального, налипання бруду, окремих вирвів протектора та складнощів із балансуванням, через які на трасі з'являється вібрація.

r/Jimny ·4 голоси ·2023-05-13

“Так, цілком нормально ставити їх на штатні диски шириною 5,5", тертя немає, і це хороший варіант для апгрейду з мінімумом недоліків. Я їздив на KO2 саме цього розміру ~50 000 км, зрештою продав їх комусь і перейшов на інші диски та шини просто для різноманітності.”

Переклад з англійської

r/overlanding ·2 голоси ·2022-08-11

“Я доїхав до Дедгорса на Алясці (найпівнічніша точка, куди можна доїхати в Америці). Шоссе Далтон це сумнозвісна гравійна дорога завдовжки 400 миль, що починається трохи північніше Фербенкса. Багато хто бере 2 запаски. У мене було 0 проколів. KO2 їдять сніг і пісок на сніданок. Вони однозначно покращують мій Q5 і дозволяють триматися нарівні зі справжніми позашляховиками (принаймні якийсь час)”

Переклад з англійської

r/tires ·1 голос ·2026-06-26

“BFG KO2 — 50 тис. миль, є розтріскування між блоками протектора, трохи нерівномірний знос. Час міняти? BFGoodrich KO2 на F150 FX4 Max Tow 2021 року. Наскільки я можу судити, це були заводські шини, і в них трохи менше 50 тис. миль. Глибина протектора формально ОК за індикатором зносу. Є розтріскування між блоками протектора, що може бути проблемою, а може й ні, судячи з численних гілок і думок тут 😅 Більшою проблемою може бути нерівномірний знос. Схоже, перший власник пропустив кілька регулярних перестановок, і дві шини (які були спереду, коли я купив пікап) були помітно більш заокруглені, ніж задні. Після 25 тис. регулярних перестановок через кожні 5 тис. стало, мабуть, трохи рівніше, але все ще помітно. Вони шумні — не дивно для KO2 — і витрата пального не дуже. Я іноді буксирую: невеликий туристичний причіп, вантажний причіп 6x12, а зрідка й понтонний катер. Час міняти? Чи можу я дотягнути ще одну зиму в Міннесоті й змінити наступного року?”

Переклад з англійської

Головні теми
#Агресивний вигляд#Зчеплення взимку та на снігу#Міцність боковин#Балансування та вібрації#Дорожній шум#Вплив на витрату пального#Ресурс протектора

На основі 395 дописів спільноти

Шина B

Cooper Discoverer AT3 XLT

Позитивні

Користувачі дуже задоволені Cooper Discoverer AT3 XLT: хвалять тихий хід, довгий ресурс протектора та добре зчеплення взимку. Кілька власників відзначають плавність ходу й витривалість цих шин під час буксирування порівняно з конкурентними всетерейновими шинами. Також часто обговорюють підбір розмірів, посадку на авто та позначки для снігу.

clubfrontier.org ·2 голоси ·2023-02-23

“COOPER DISCOVERER AT3 XLT / БЕЗ ШИПІВ / 32,56" / 54 ФУНТИ / 3 PEAK / 265,99 $. Саме це я й прийшов порадити ^ У BFG ж теж скоро виходять KO3, так? Фото. Випуск KO3 навесні 2023 року. Patagonia Milestar теж, кажуть, дуже хороші шини, але в мене їх ніколи не було. Це дочірня компанія Nankang, зроблені на Тайвані.”

Переклад з англійської

f150forum.com

“Цитата Stadt: Це було, коли я їздив лише з рівнем ReadyLift 2,25". Хід був хороший лише з рівнем, просто звичайний крен кузова і підстрибування кузова. Після встановлення Bilstein 6112 і 5160 пікап став керуватися набагато краще. Таку саму конфігурацію можна отримати і з Bilstein. 285/65R20 не труться, якщо підвіска не вигнута до краю, але у звичайних умовах їзди проблем нема. Цей розмір шин ідеально підходить для рівня 2" на заводських дисках. Для вторинних дисків потрібен менший розмір, 275/65R20 — це зазвичай найбільший без значного тертя. Дякую за відповідь. Я вчора ввечері насправді прочитав усю твою тему про збірку. Вау. Чудова робота. Планую залишити заводські диски 20 комплектації Platinum. Тож чи міг би я поставити Discoverer AT3 XLT 275/65 R20 без жодного тертя або з проставочним рівнем на 2, або з комплектом на кшталт цього від Fox? Я не хочу нічого підрізати і не хочу жодного тертя навіть при вигнутій підвісці. Здається, більшість інформації в інтернеті свідчить, що 33 — це максимальна шина для рівня 2 без тертя. Я вважаю, що 275/65 R20 — це 34. Дякую за пораду!”

Переклад з англійської

r/f150 ·51 голос ·2021-12-30

“Нове взуття цього тижня, Cooper Discoverer At3 XLT. Поки що дуже вражений.”

Переклад з англійської

Головні теми
#Низький дорожній шум#Ресурс протектора і знос#Зчеплення на снігу#Розміри та посадка#Плавність ходу, комфорт#Буксирування причепа

На основі 13 дописів спільноти

Характеристики поруч

Параметр A · BFGoodrich All-Terrain T/A KO2 B · Cooper Discoverer AT3 XLT
КатегоріяПозашляхові (A/T)Позашляхові (A/T)
Тип автоПозашляховик і 4x4Позашляховик і 4x4
Доступні розміри494
Діаметри дисків15″ – 20″16″ – 20″
Етикетка ЄС: зчеплення на мокромуB у 92% розмірів—
Етикетка ЄС: енергоефективністьE у 92% розмірів—
Етикетка ЄС: зовнішній шум74–75 дБ—
Глибина протектора13 - 15/32″16 - 18/32″
Гарантія пробігу80.000 km97.000 km
БоковинаBlack Side Wall - Raised White LetteringBlack Side Wall - Raised White Lettering
Макс. тиск2,4–5,5 bar (35 - 80 psi)2,4–5,5 bar (35 - 80 psi)
Спільні розміри33

Яку ж купити?

BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

Cooper Discoverer AT3 XLT

Переможець: Cooper Discoverer AT3 XLT — краща за показниками: мокре покриття, керованість і комфорт. Обирайте BFGoodrich All-Terrain T/A KO2, якщо для вас найважливіше: сніг.

Обирайте шину B Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Cooper Discoverer AT3 XLT має 83 проти 71 у категорії «мокре покриття».

Обирайте шину B Вам подобається гостра, чуйна керованість

Cooper Discoverer AT3 XLT має 78 проти 66 у категорії «керованість».

Обирайте шину B Вам потрібна максимальна комфортність

Cooper Discoverer AT3 XLT має 77 проти 69 у категорії «комфорт».

Обирайте шину B Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Cooper Discoverer AT3 XLT має 79 проти 72 у категорії «сухе покриття».

Шина A · BFGoodrich All-Terrain T/A KO2
Шина B · Cooper Discoverer AT3 XLT

All-Terrain T/A KO2 чи Discoverer AT3 XLT?

Яка краща на мокрому, All-Terrain T/A KO2 чи Discoverer AT3 XLT?

Cooper Discoverer AT3 XLT, 83 проти 71 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, All-Terrain T/A KO2 чи Discoverer AT3 XLT?

Cooper Discoverer AT3 XLT, 79 проти 72 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, All-Terrain T/A KO2 чи Discoverer AT3 XLT?

BFGoodrich All-Terrain T/A KO2, 74 проти 71 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, All-Terrain T/A KO2 чи Discoverer AT3 XLT?

Cooper Discoverer AT3 XLT, 73 проти 68 за нашою оцінкою «акустичний комфорт».

Яка комфортніша, All-Terrain T/A KO2 чи Discoverer AT3 XLT?

Cooper Discoverer AT3 XLT, 77 проти 69 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, All-Terrain T/A KO2 чи Discoverer AT3 XLT?

Жодна, за нашими даними: 73 проти 74 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика