Порівняння Оновлено:

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 vs Kleber Quadraxer 3 — порівняння

Відносна оцінка (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 39 + 15 тестів і 3 147 + 32 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Нічия: Vector 4Seasons Gen-3 і Quadraxer 3 мають по 80.

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3
Шина AGoodyear

Vector 4Seasons Gen-3

Всесезонні шини

± 4

Тести 84 · 39 тестів Власники 77 · 3 147 відгуків

Найкращий результат: 1-е місце з 16 у 2026 ADAC All Season Tyre Test - 185/65 R15 (гальмування на снігу)

“Після мого минулого допису я поїхав і купив комплект Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 XL всесезонних шин на свою Yaris.”

Kleber Quadraxer 3
Шина BKleber

Quadraxer 3

Всесезонні шини

± 4

Тести 80 · 15 тестів Власники 79 · 32 відгуки

Найкращий результат: 1-е місце з 11 у 2025 Autobild SUV All Season Tyre Test (керованість на снігу)

Категорія за категорією

Відносна оцінка за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників, на яких вона ґрунтується.

Головні факти

  • У спільних тестах з вимірюванням «гальмування на сухому» (усього 10) Vector 4Seasons Gen-3 та Quadraxer 3 мають рахунок 010 (у середньому 90% проти 97% від найкращого результату).
  • У спільних тестах з вимірюванням «гальмування на мокрому» (усього 10) Vector 4Seasons Gen-3 та Quadraxer 3 мають рахунок 91 (у середньому 93% проти 90% від найкращого результату).
  • У спільних тестах з вимірюванням «керованість на сухому» (усього 7) Vector 4Seasons Gen-3 та Quadraxer 3 мають рахунок 61 (у середньому 99% проти 98% від найкращого результату).
  • У спільних тестах з вимірюванням «поздовжнє аквапланування» (усього 7) Vector 4Seasons Gen-3 та Quadraxer 3 мають рахунок 25 (у середньому 95% проти 96% від найкращого результату).
  • У спільних тестах з вимірюванням «керованість на мокрому» (усього 7) Vector 4Seasons Gen-3 та Quadraxer 3 мають рахунок 70 (у середньому 98% проти 94% від найкращого результату).
  1. 73

    Сухе покриття

    Quadraxer 3 +12
    85
    Чому така оцінка
    ДжерелоVector 4Seasons Gen-3Quadraxer 3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 37 / 15 тестів7389
    Відгуки, знайдені в інтернеті7279
    Гальмування на сухому (% від найкращої) · 10 спільних тестів · перемоги 0–1090%97%
    Керованість на сухому (% від найкращої) · 7 спільних тестів · перемоги 6–199%98%

    Vector 4Seasons Gen-3: 60% × 73,4 + 40% × 72,2 = 73

    Quadraxer 3: 60% × 89 + 40% × 78,5 = 85

  2. 87

    Мокре покриття

    Vector 4Seasons Gen-3 +5
    82
    Чому така оцінка
    ДжерелоVector 4Seasons Gen-3Quadraxer 3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 37 / 15 тестів9082
    Відгуки, знайдені в інтернеті8282
    Поперечне аквапланування (% від найкращої) · 4 спільні тести · перемоги 3–189%88%
    Поздовжнє аквапланування (% від найкращої) · 7 спільних тестів · перемоги 2–595%96%
    Гальмування на мокрому (% від найкращої) · 10 спільних тестів · перемоги 9–193%90%
    Коло на мокрому (% від найкращої) · 3 спільні тести · перемоги 3–099%96%
    Керованість на мокрому (% від найкращої) · 7 спільних тестів · перемоги 7–098%94%

    Vector 4Seasons Gen-3: 60% × 89,6 + 40% × 81,8 = 87

    Quadraxer 3: 60% × 81,5 + 40% × 81,8 = 82

  3. 80

    Сніг

    Quadraxer 3 +2
    82
    Чому така оцінка
    ДжерелоVector 4Seasons Gen-3Quadraxer 3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 30 / 10 тестів8586
    Відгуки, знайдені в інтернеті7475
    Гальмування на снігу (% від найкращої) · 7 спільних тестів · перемоги 4–398%98%
    Керованість на снігу (% від найкращої) · 7 спільних тестів · перемоги 3–499%99%
    Слалом на снігу (% від найкращої) · 4 спільні тести · перемоги 1–393%96%
    Розгін на снігу (% від найкращої) · 7 спільних тестів · перемоги 3–398%98%

    Vector 4Seasons Gen-3: 60% × 84,5 + 40% × 73,5 = 80

    Quadraxer 3: 60% × 86,3 + 40% × 75,4 = 82

  4. 78

    Комфорт

    Vector 4Seasons Gen-3 +4
    74
    Чому така оцінка
    ДжерелоVector 4Seasons Gen-3Quadraxer 3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 7 / 5 тестів8461
    Відгуки, знайдені в інтернеті7482
    Комфорт (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 3 спільні тести · перемоги 2–189%85%

    Vector 4Seasons Gen-3: 40% × 84,1 + 60% × 74,3 = 78

    Quadraxer 3: 40% × 61,3 + 60% × 82 = 74

  5. 71

    Акустичний комфорт

    Quadraxer 3 +1
    72
    Чому така оцінка
    ДжерелоVector 4Seasons Gen-3Quadraxer 3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 27 / 10 тестів7376
    Відгуки, знайдені в інтернеті≈ 66 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Акустичний комфорт (% від найкращої) · 7 спільних тестів · перемоги 2–598%98%

    Vector 4Seasons Gen-3: 60% × 73,4 + 40% × 66,4 (оцінка) = 71

    Quadraxer 3: 60% × 76,3 + 40% × 66,4 (оцінка) = 72

    Немає оцінок власників за категорією «акустичний комфорт» для Vector 4Seasons Gen-3 чи Quadraxer 3. Половина власників — це середнє власників (66): їхні оцінки за цією категорією майже не збігаються з тестами, тож тести нічого не кажуть про те, як би її оцінили власники.

  6. 85

    Зносостійкість

    Vector 4Seasons Gen-3 +9
    76
    Чому така оцінка
    ДжерелоVector 4Seasons Gen-3Quadraxer 3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 10 / 5 тестів9072
    Відгуки, знайдені в інтернеті7880
    Стирання (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 0–286%95%
    Знос (% від найкращої) · 3 спільні тести · перемоги 2–177%68%

    Vector 4Seasons Gen-3: 60% × 89,8 + 40% × 78,1 = 85

    Quadraxer 3: 60% × 72,5 + 40% × 80,1 = 76

  7. 76

    Керованість (власники)

    Quadraxer 3 +1
    77
    Чому така оцінка
    ДжерелоVector 4Seasons Gen-3Quadraxer 3
    Відгуки, знайдені в інтернеті7677
  8. 77

    Економічність

    Нарівні
    77
    Чому така оцінка
    ДжерелоVector 4Seasons Gen-3Quadraxer 3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 28 / 10 тестів7777
    Витрата пального (% від найкращої) · 3 спільні тести · перемоги 0–294%96%
    Опір коченню (% від найкращої) · 7 спільних тестів · перемоги 3–491%93%
Оцінки коротко
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 vs Kleber Quadraxer 3: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяGoodyear Vector 4Seasons Gen-3Kleber Quadraxer 3
Відносна оцінка 80 80
Сухе покриття 73 85
Мокре покриття 87 82
Сніг 80 82
Комфорт 78 74
Акустичний комфорт 71 72
Зносостійкість 85 76
Керованість (власники) 76 77
Економічність 77 77

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Неважливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка
± 4

Vector 4Seasons Gen-3

± 4

Quadraxer 3

Професійні результати тестів, на яких базуються оцінки

Для кожної дисципліни: середній % від найкращої шини в усіх тестах, де були обидві шини, і скільки з цих тестів виграла кожна. Рядки «Різні тести» порівнюють результати з окремих тестів.

У загальних заліках спільних тестів (усього 11) Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 та Kleber Quadraxer 3 мають рахунок 92.

ДисциплінаКатегоріяVector 4Seasons Gen-3Quadraxer 3ΔПорівняння
Гальмування на сухому Сухе покриття 90% 97% −6,8 0–10 в 10 спільних тестах Найновіший: 2025 Autobild SUV All Season Tyre Test · 215/55 R17
Керованість на сухому Сухе покриття 99% 98% +1,3 6–1 в 7 спільних тестах Найновіший: 2025 Autobild SUV All Season Tyre Test · 215/55 R17
Поперечне аквапланування Мокре покриття 89% 88% +1,1 3–1 в 4 спільних тестах Найновіший: 2025 Autobild SUV All Season Tyre Test · 215/55 R17
Поздовжнє аквапланування Мокре покриття 95% 96% −1,3 2–5 в 7 спільних тестах Найновіший: 2025 Autobild SUV All Season Tyre Test · 215/55 R17
Гальмування на мокрому Мокре покриття 93% 90% +3,3 9–1 в 10 спільних тестах Найновіший: 2025 Autobild SUV All Season Tyre Test · 215/55 R17
Коло на мокрому Мокре покриття 99% 96% +3,3 3–0 в 3 спільних тестах Найновіший: 2025 Autobild SUV All Season Tyre Test · 215/55 R17
Керованість на мокрому Мокре покриття 98% 94% +4,0 7–0 в 7 спільних тестах Найновіший: 2025 Autobild SUV All Season Tyre Test · 215/55 R17
Гальмування на снігу Сніг 98% 98% −0,2 4–3 в 7 спільних тестах Найновіший: 2025 Autobild SUV All Season Tyre Test · 215/55 R17
Керованість на снігу Сніг 99% 99% +0,1 3–4 в 7 спільних тестах Найновіший: 2025 Autobild SUV All Season Tyre Test · 215/55 R17
Слалом на снігу Сніг 93% 96% −3,4 1–3 в 4 спільних тестах Найновіший: 2025 Autobild SUV All Season Tyre Test · 215/55 R17
Розгін на снігу Сніг 98% 98% +0,7 3–3 в 7 спільних тестах Найновіший: 2025 Autobild SUV All Season Tyre Test · 215/55 R17
Комфорт (оцінка тестувальника) Комфорт 89% 85% +4,4 2–1 в 3 спільних тестах Найновіший: 2025 Autobild SUV All Season Tyre Test · 215/55 R17
Акустичний комфорт Акустичний комфорт 98% 98% −0,6 2–5 в 7 спільних тестах Найновіший: 2025 Autobild SUV All Season Tyre Test · 215/55 R17
Стирання Зносостійкість 86% 95% −9,0 0–2 в 2 спільних тестах Найновіший: 2024 AutoBild All Season Tyre Test · 225/50 R17
Знос Зносостійкість 77% 68% +8,5 2–1 в 3 спільних тестах Найновіший: 2024 AutoBild All Season Tyre Test · 225/50 R17
Витрата пального Економічність 94% 96% −1,8 0–2 в 3 спільних тестах Найновіший: 2024 AutoBild All Season Tyre Test · 225/50 R17
Опір коченню Економічність 91% 93% −2,3 3–4 в 7 спільних тестах Найновіший: 2025 Autobild SUV All Season Tyre Test · 215/55 R17
Також опубліковано тестувальниками (не входить в оцінку)
Ціна Вартість 65% 68% −3,5 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2022 Auto Bild All Season Tyre Test · 195/55 R16
Загальна вартість володіння Вартість #13/15 #4/15 – 0–3 в 3 спільних тестах Найновіший: 2024 AutoBild All Season Tyre Test · 225/50 R17
Співвідношення ціна/якість Вартість 58% 57% +0,1 2–1 в 3 спільних тестах Найновіший: 2024 AutoBild All Season Tyre Test · 225/50 R17
Загальне місце Загалом #4/9 #6/9 – 9–2 в 11 спільних тестах Найновіший: 2026 AvD All-Season Tire Test R16 · 205/55R16

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Vector 4Seasons Gen-3

Плюси

  • Чудове зчеплення на мокрій дорозі та стійкість до аквапланування
  • Впевнена поведінка взимку на снігу, в сльоті та на льоду
  • Низький рівень шуму та плавність ходу краща, ніж у багатьох конкурентів

Мінуси

  • Слабша інформативність керма та нечіткіша керованість під час активної їзди по сухій дорозі
  • Довший гальмівний шлях на сухій дорозі порівняно зі спеціалізованими літніми шинами
  • Подекуди повідомляють про підвищений опір коченню, що впливає на витрату пального
Усі теми власників в огляді Vector 4Seasons Gen-3

Шина B Quadraxer 3

Плюси

  • Виняткова плавність ходу та низький рівень шуму
  • Впевнена поведінка на мокрій дорозі та стійкість до аквапланування
  • Надійне зчеплення і безпека на неглибокому снігу та в зимових умовах

Мінуси

  • Протекторна гумова суміш із роками може затвердіти або втратити свої властивості
  • На високих швидкостях на трасі (понад 135 км/год) водії відзначають посилення дорожнього шуму та гулу
  • Подекуди повідомляють про погіршення зчеплення або розтріскування гуми наприкінці терміну служби шини
Усі теми власників в огляді Quadraxer 3

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3

Змішані

Обговорення Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 здебільшого стосуються посадки на авто, питань про купівлю та маркування на шинах, як-от індикатори зносу протектора й зимові позначки. Потенційні покупці бачать у ній збалансовану всесезонну шину з упевненою поведінкою на мокрому, а нинішні власники просять пояснити її символи й характеристики.

Головні теми
#Індикатори зносу#Зимові позначки#Посадка всесезонних шин#Наявність і купівля#Мокре покриття й зима#Порівняння із зимовими

На основі 7 дописів спільноти

Шина B

Kleber Quadraxer 3

Ми ще не зібрали достатньо обговорень цієї шини.

Характеристики поруч

Параметр A · Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 B · Kleber Quadraxer 3
КатегоріяВсесезонні шиниВсесезонні шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverPassenger Car / Crossover
Доступні розміри9971
Діаметри дисків14″ – 22″14″ – 20″
Етикетка ЄС: зчеплення на мокромуB у 88% розмірівB
Етикетка ЄС: енергоефективністьC у 50% розмірівC у 67% розмірів
Етикетка ЄС: зовнішній шум69–73 дБ69–71 дБ
Спільні розміри4949

Яку ж купити?

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3

Kleber Quadraxer 3

Надто близько: Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 та Kleber Quadraxer 3 відрізняються менш ніж на 2 бали. Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 краща за показниками: зносостійкість, мокре покриття і комфорт. Kleber Quadraxer 3 краща за показниками: сухе покриття.

Обирайте шину B Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Kleber Quadraxer 3 має 85 проти 73 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину A Вам потрібен найдовший ресурс протектора

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 має 85 проти 76 у категорії «зносостійкість».

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 має 87 проти 82 у категорії «мокре покриття».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 має 78 проти 74 у категорії «комфорт».

Шина A · Goodyear Vector 4Seasons Gen-3
Шина B · Kleber Quadraxer 3

Vector 4Seasons Gen-3 чи Quadraxer 3?

Яка краща на мокрому, Vector 4Seasons Gen-3 чи Quadraxer 3?

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, 87 проти 82 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, Vector 4Seasons Gen-3 чи Quadraxer 3?

Kleber Quadraxer 3, 85 проти 73 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, Vector 4Seasons Gen-3 чи Quadraxer 3?

Жодна, за нашими даними: 80 проти 82 за оцінкою «сніг», різниця менша за 3 бали.

Яка тихіша, Vector 4Seasons Gen-3 чи Quadraxer 3?

Жодна, за нашими даними: 71 проти 72 за оцінкою «акустичний комфорт», різниця менша за 3 бали.

Яка комфортніша, Vector 4Seasons Gen-3 чи Quadraxer 3?

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, 78 проти 74 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, Vector 4Seasons Gen-3 чи Quadraxer 3?

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, 85 проти 76 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Яка має менший опір коченню, Vector 4Seasons Gen-3 чи Quadraxer 3?

Жодна, за нашими даними: 77 проти 77 за оцінкою «економічність», різниця менша за 3 бали.

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика