Порівняння Оновлено

Michelin CrossClimate 2 vs Vredestein Quatrac Pro+ — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 32 + 14 тестів і 21 600 + 845 відгуків власників. Як ми оцінюємо

CrossClimate 2 впевнено попереду, 87–71

Michelin CrossClimate 2
Шина AMichelin

CrossClimate 2

Всесезонні шини

± 4

Тести 87 · 32 тести Власники 87 · 21 600 відгуків

Найкращий результат: 1-е місце з 35 у 2023 All Season Tyre 35 Set Shootout (гальмування на сухому)

“Поставив CrossClimate2. Змінив рідні шини на комплект CrossClimate на своєму '23 Grand Cherokee. Дуже подобається краще зчеплення та трохи більш агресивний вигляд цих шин. Рівень шуму трохи зріс перші кілька сотень миль, але зараз усе покращилося. Після встановлення витрата пального зросла приблизно на 2 - 3 милі на галон. Не впевнений, чи це справді через шини, чи через зимовий бензин і падіння температури якраз у той самий час, коли я їх узяв. Загалом повністю задоволений і точно купив би знову!”

Vredestein Quatrac Pro+
Шина BVredestein

Quatrac Pro+

Всесезонні шини

± 7

Тести 69 · 14 тестів Власники 73 · 845 відгуків

Найкращий результат: 1-е місце з 10 у 2024 Auto Bild SUV All Season Tyre Test (гальмування на мокрому)

“Цього літа я встановив Vredestein Quatrac Pro+ на свій 2015 300h. Купив їх у ритейлера і поки що задоволений ними в плані тиші та зчеплення, але в інших може бути інша думка.”

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

Головні факти

  • У 8 тестах, що виміряли «поздовжнє аквапланування» для обох, CrossClimate 2 перемогла 7 раз(и), Quatrac Pro+ — 1 (у середньому 96% проти 91% від найкращого).
  • У 8 тестах, що виміряли «керованість на мокрому» для обох, CrossClimate 2 перемогла 1 раз(и), Quatrac Pro+ — 6 (у середньому 97% проти 98% від найкращого).
  • У 8 тестах, що виміряли «керованість на снігу» для обох, CrossClimate 2 перемогла 8 раз(и), Quatrac Pro+ — 0 (у середньому 99% проти 95% від найкращого).
  • У 8 тестах, що виміряли «тяга на снігу» для обох, CrossClimate 2 перемогла 7 раз(и), Quatrac Pro+ — 1 (у середньому 99% проти 91% від найкращого).
  • У 7 тестах, що виміряли «гальмування на сухому» для обох, CrossClimate 2 перемогла 6 раз(и), Quatrac Pro+ — 1 (у середньому 98% проти 91% від найкращого).
  1. 95

    Сухе покриття

    CrossClimate 2 +28
    67
    Чому така оцінка
    ДжерелоCrossClimate 2Quatrac Pro+
    Професійні тести (оцінка TWG) · 30 / 13 тестів9962
    Відгуки, знайдені в інтернеті8976
    Гальмування на сухому (% від найкращої) · 7 спільних тестів · перемоги 6–198%91%
    Керованість на сухому (% від найкращої) · 7 спільних тестів · перемоги 4–199%99%
    Сухе покриття (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–096%92%

    CrossClimate 2: 60% × 99,1 + 40% × 88,5 = 95

    Quatrac Pro+: 60% × 61,6 + 40% × 76,3 = 67

  2. 87

    Мокре покриття

    CrossClimate 2 +6
    81
    Чому така оцінка
    ДжерелоCrossClimate 2Quatrac Pro+
    Професійні тести (оцінка TWG) · 30 / 13 тестів8380
    Відгуки, знайдені в інтернеті9281
    Поперечне аквапланування (% від найкращої) · 5 спільних тестів · перемоги 4–190%85%
    Поздовжнє аквапланування (% від найкращої) · 8 спільних тестів · перемоги 7–196%91%
    Мокре покриття (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–093%92%
    Гальмування на мокрому (% від найкращої) · 7 спільних тестів · перемоги 1–691%94%
    Гальмування на мокрому (бетон) (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–195%97%
    Коло на мокрому (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 0–297%98%
    Керованість на мокрому (% від найкращої) · 8 спільних тестів · перемоги 1–697%98%

    CrossClimate 2: 60% × 83,4 + 40% × 91,8 = 87

    Quatrac Pro+: 60% × 80,5 + 40% × 81,2 = 81

  3. 91

    Сніг

    CrossClimate 2 +24
    67
    Чому така оцінка
    ДжерелоCrossClimate 2Quatrac Pro+
    Професійні тести (оцінка TWG) · 26 / 13 тестів9965
    Відгуки, знайдені в інтернеті7869
    Гальмування на льоду (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–096%86%
    Гальмування на снігу (% від найкращої) · 7 спільних тестів · перемоги 6–198%94%
    Коло на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–0100%85%
    Керованість на снігу (% від найкращої) · 8 спільних тестів · перемоги 8–099%95%
    Слалом на снігу (% від найкращої) · 3 спільні тести · перемоги 3–0100%89%
    Тяга на снігу (% від найкращої) · 8 спільних тестів · перемоги 7–199%91%
    Сніг (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–0100%90%

    CrossClimate 2: 60% × 98,9 + 40% × 78,4 = 91

    Quatrac Pro+: 60% × 65,3 + 40% × 68,7 = 67

  4. 78

    Комфорт

    CrossClimate 2 +9
    69
    Чому така оцінка
    ДжерелоCrossClimate 2Quatrac Pro+
    Професійні тести (оцінка TWG) · 3 / 4 тестів6566
    Відгуки, знайдені в інтернеті8772
    Комфорт (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 2 спільні тести · перемоги 1–184%72%

    CrossClimate 2: 40% × 65,1 + 60% × 86,5 = 78

    Quatrac Pro+: 40% × 66 + 60% × 71,8 = 69

  5. 80

    Шум

    CrossClimate 2 +3
    77
    Чому така оцінка
    ДжерелоCrossClimate 2Quatrac Pro+
    Професійні тести (оцінка TWG) · 19 / 10 тестів7984
    Відгуки, знайдені в інтернеті83≈ 67 (оцінка)
    Шум (% від найкращої) · 7 спільних тестів · перемоги 3–498%98%
    Зовнішній шум (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–0100%97%

    CrossClimate 2: 60% × 78,6 + 40% × 82,7 = 80

    Quatrac Pro+: 60% × 83,7 + 40% × 66,6 (оцінка) = 77

    Немає оцінок власників за категорією «шум» для Quatrac Pro+. Половина власників — це середнє власників (67): їхні оцінки за цією категорією майже не збігаються з тестами, тож тести нічого не кажуть про те, як би її оцінили власники.

  6. 83

    Зносостійкість

    CrossClimate 2 +19
    64
    Чому така оцінка
    ДжерелоCrossClimate 2Quatrac Pro+
    Професійні тести (оцінка TWG) · 7 / 1 тестів8164
    Відгуки, знайдені в інтернеті8763
    Стирання (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–096%65%
    Знос (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–070%68%

    CrossClimate 2: 60% × 81,1 + 40% × 87 = 83

    Quatrac Pro+: 60% × 63,9 + 40% × 63 = 64

  7. 82

    Керованість (власники)

    CrossClimate 2 +6
    76
    Чому така оцінка
    ДжерелоCrossClimate 2Quatrac Pro+
    Відгуки, знайдені в інтернеті8276
  8. 90

    Ефективність

    CrossClimate 2 +38
    52
    Чому така оцінка
    ДжерелоCrossClimate 2Quatrac Pro+
    Професійні тести (оцінка TWG) · 22 / 10 тестів9052
    Витрата пального (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–098%95%
    Опір коченню (% від найкращої) · 7 спільних тестів · перемоги 6–196%86%
Оцінки коротко
Michelin CrossClimate 2 vs Vredestein Quatrac Pro+: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяMichelin CrossClimate 2Vredestein Quatrac Pro+
Відносна оцінка 87 71
Сухе покриття 95 67
Мокре покриття 87 81
Сніг 91 67
Комфорт 78 69
Шум 80 77
Зносостійкість 83 64
Керованість (власники) 82 76
Ефективність 90 52

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Неважливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка
± 4

CrossClimate 2

± 7

Quatrac Pro+

Професійні результати тестів, на яких базуються оцінки

Для кожної дисципліни: середній % від найкращої шини в усіх тестах, де були обидві шини, і скільки з цих тестів виграла кожна. Рядки «Різні тести» порівнюють результати з окремих тестів.

У загальних заліках 11 тестів з обома шинами Michelin CrossClimate 2 була попереду 11 раз(и), Vredestein Quatrac Pro+ — 0.

ДисциплінаКатегоріяCrossClimate 2Quatrac Pro+ΔПорівняння
Сухе покриття Сухе покриття 96% 92% +4,1 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Al Volante All-Season Tire Test R17 · 225/50R17
Гальмування на сухому Сухе покриття 98% 91% +6,8 6–1 в 7 спільних тестах Найновіший: 2025 Auto Bild All Season Camper Van Tyre Test · 245/45 R18
Керованість на сухому Сухе покриття 99% 99% +0,1 4–1 в 7 спільних тестах Найновіший: 2025 Auto Bild All Season Camper Van Tyre Test · 245/45 R18
Поперечне аквапланування Мокре покриття 90% 85% +5,1 4–1 в 5 спільних тестах Найновіший: 2025 Auto Bild All Season Camper Van Tyre Test · 245/45 R18
Поздовжнє аквапланування Мокре покриття 96% 91% +4,5 7–1 в 8 спільних тестах Найновіший: 2025 Auto Bild All Season Camper Van Tyre Test · 245/45 R18
Мокре покриття Мокре покриття 93% 92% +1,1 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Al Volante All-Season Tire Test R17 · 225/50R17
Гальмування на мокрому Мокре покриття 91% 94% −2,8 1–6 в 7 спільних тестах Найновіший: 2025 Auto Bild All Season Camper Van Tyre Test · 245/45 R18
Гальмування на мокрому (бетон) Мокре покриття 95% 97% −1,9 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2025 ADAC All Season Tyre Test · 225/45 R17
Коло на мокрому Мокре покриття 97% 98% −1,5 0–2 в 2 спільних тестах Найновіший: 2025 Auto Bild Sports Car All Season Tyre Test · 225/45 R18
Керованість на мокрому Мокре покриття 97% 98% −1,3 1–6 в 8 спільних тестах Найновіший: 2025 Auto Bild All Season Camper Van Tyre Test · 245/45 R18
Гальмування на льоду Сніг 96% 86% +9,8 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2025 ADAC All Season Tyre Test · 225/45 R17
Сніг Сніг 100% 90% +10,0 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Al Volante All-Season Tire Test R17 · 225/50R17
Гальмування на снігу Сніг 98% 94% +4,1 6–1 в 7 спільних тестах Найновіший: 2025 Auto Bild All Season Camper Van Tyre Test · 245/45 R18
Коло на снігу Сніг 100% 85% +15,0 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Auto Bild SUV All Season Tyre Test · 245/45 R18
Керованість на снігу Сніг 99% 95% +4,7 8–0 в 8 спільних тестах Найновіший: 2025 Auto Bild All Season Camper Van Tyre Test · 245/45 R18
Слалом на снігу Сніг 100% 89% +11,4 3–0 в 3 спільних тестах Найновіший: 2025 Auto Bild All Season Camper Van Tyre Test · 245/45 R18
Тяга на снігу Сніг 99% 91% +7,7 7–1 в 8 спільних тестах Найновіший: 2025 Auto Bild All Season Camper Van Tyre Test · 245/45 R18
Комфорт (оцінка тестувальника) Комфорт 84% 72% +12,8 1–1 в 2 спільних тестах Найновіший: 2025 Auto Bild Sports Car All Season Tyre Test · 225/45 R18
Зовнішній шум Шум 100% 97% +2,7 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2024 Al Volante All-Season Tire Test R17 · 225/50R17
Шум Шум 98% 98% +0,2 3–4 в 7 спільних тестах Найновіший: 2025 Auto Bild All Season Camper Van Tyre Test · 245/45 R18
Стирання Зносостійкість 96% 65% +30,8 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2025 ADAC All Season Tyre Test · 225/45 R17
Знос Зносостійкість 70% 68% +1,5 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2025 ADAC All Season Tyre Test · 225/45 R17
Витрата пального Ефективність 98% 95% +3,4 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2025 ADAC All Season Tyre Test · 225/45 R17
Опір коченню Ефективність 96% 86% +10,4 6–1 в 7 спільних тестах Найновіший: 2025 Auto Bild All Season Camper Van Tyre Test · 245/45 R18
Також опубліковано тестувальниками (не входить в оцінку)
Співвідношення ціна/якість Вартість 47% 55% −8,0 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2025 ADAC All Season Tyre Test · 225/45 R17
Загальне місце Загалом #2/6 #5/6 – 11–0 в 11 спільних тестах Найновіший: 2026 Wybór Kierowców Winter Tire Test R17 · 215/55R17

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A CrossClimate 2

Плюси

  • Виняткове зчеплення на снігу, сльоті та в зимових умовах
  • Ефективне гальмування та впевнена керованість на сухому й мокрому асфальті
  • Довговічний знос протектора та міцність

Мінуси

  • Вища початкова ціна купівлі
  • Невеликий негативний вплив на витрату пального / запас ходу електромобіля у деяких водіїв
  • Можливе збільшення дорожнього шуму чи жорсткості в міру зношування шин
Усі теми власників в огляді CrossClimate 2

Шина B Quatrac Pro+

Плюси

  • Виняткове зчеплення та впевненість на мокрій дорозі й під час дощу
  • Низький рівень шуму від дороги та тиха робота
  • Покращений комфорт їзди та плавне керування порівняно зі штатними шинами або шинами run-flat

Мінуси

  • Трохи неточне або «ватне» відчуття керма/зворотний зв'язок на авто зі спортивнішими налаштуваннями
  • Поодинокі повідомлення про прискорене зношування протектора або швидке погіршення стану за агресивного стилю водіння
  • Невелике зниження паливної економічності, помічене деякими користувачами після переходу зі спеціалізованих літніх шин
Усі теми власників в огляді Quatrac Pro+

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

Michelin CrossClimate 2

Позитивні

Спільнота переважно хвалить Michelin CrossClimate 2 за виняткове зчеплення на снігу, льоду та мокрій дорозі, часто описуючи її як ідеальну всесезонну шину. Хоча багато водіїв повідомляють про тиху, комфортну їзду та солідну довговічність, деякі власники зазначають потенційні мінуси, зокрема знижену паливну чи акумуляторну ефективність, шум від дороги на певних поверхнях та високу ціну. Декілька коментаторів також зазначають, що шина може бути надлишковою для регіонів без значної зимової погоди.

r/tires ·14 голосів ·2024-01-14

“Відгук про Michelin Cross climate 2 під час зимової снігової бурі 1/2024 Я встановив їх на свій 2021 Honda CR-V hybrid AWD у серпні замість рідних шин Hancook. Шум дороги зник після пробігу близько 500 миль. Ці шин просто неймовірні! Велика калюжа на дорозі? Жодного аквапланування. Мій витрата пального не сильно постраждала (зменшення приблизно на 0,3-0.5 миль на галон). Нещодавно потрапив під снігову бурю в Мічигані, і це приємно — мати впевненість під час їзди в поганих дорожніх умовах. По дорозі додому з роботи було стільки аварій з машинами в кюветах, які не могли піднятися на гірках. Мені довелося їхати об'їзними шляхами, і я без проблем подорожував ґрунтовими дорогами. Був пагорб, на який багато машин не могли заїхати, але я просто протиснувся повз них без будь-яких проблем. Я був вражений тим, які чудові ці шини. Дуже радий, що витратив додаткові гроші на них — сподіваюся, вони протримаються деякий час, перш ніж я візьму ще один комплект!”

Переклад з англійської

r/VWiD4Owners ·2 голоси ·2026-09-11

“CC2 — це супернадійний варіант, я б просто продовжував їздити на них, якщо вас усе влаштовує. Інші варіанти, мабуть, не прослужать так довго й не матимуть такого ж хорошого зчеплення на час снігу чи ожеледиці. У мене набір 18” дисків, тому я використовую шини 235/60R18 і роблю їхнє ротування, живу на північному сході, взимку багато снігу. Я користувався Pirelli Scorpion WeatherActive, вони були чудовими, проїхали трохи більш ніж 40k миль, поки протектор не стерся трохи більше ніж до 2/16 дюйма. Зараз я катаюся на Bridgestone UltraWeather, поки що відчуваються фантастично, трохи краща паливна економічність, ніж у WeatherActive, і трохи тихіші. По суті, це версія WeatherPeak нового покоління, але з індексом навантаження XL, який вимагає ID.4.”

Переклад з англійської

r/crv ·53 голоси ·2023-06-23

“Відгук про шини Michelin CrossClimate 2. Нещодавно купив шини Michelin CrossClimate 2 для CRV EX-L FWD 2018 року моєї дружини, і мушу сказати, що вони просто супер. На сьогодні ми проїхали на них щонайменше 2000 миль, включно з 14-годинною поїздкою. Чудове зчеплення на мокрій дорозі та набагато краще, ніж Goodyear Assurance, які були в нас до цього. Ми проїхали через кілька серйозних злив, і ці шини дають впевненість на мокрому покритті. Щодо нібито скарг на шум, то я вважаю їх дуже тихими порівняно зі старими шинами. Опір коченню / милі на галон: жодних змін, і я б із задоволенням пожертвував кількома милями на галон заради хорошого зчеплення на передньопривідному авто. Що стосується снігу, то нічого не можу сказати, до того ж ми живемо в Техасі. Ціна: я витратив близько $1000 загалом за чотири шини та встановлення у ритейлера. Це з урахуванням податку. Загалом, поки що я настійно рекомендую ці шини.”

Переклад з англійської

Головні теми
#Зчеплення на снігу та льоду#Керування на мокрій дорозі та аквапланування#Шум від дороги та комфорт#Паливна економічність та запас ходу#Зношування протектора та довговічність#Преміальна ціна#Спрямований дизайн протектора

На основі 762 дописів спільноти

Шина B

Vredestein Quatrac Pro+

Позитивні

Відгуки власників про Vredestein Quatrac Pro+ переважно позитивні: водії часто хвалять його за тиху їзду, комфорт, зчеплення на мокрій дорозі та розумну ціну порівняно з преміальними конкурентами. Хоча шину цінують як здатну всесезонну модель із маркуванням 3PMSF, водії зазначають, що вона більше пристосована до їзди на мокрому й сухому асфальті, ніж до глибокого снігу, а також є кілька поодиноких скарг на виривання шматків протектора та втрату тиску по борту.

clublexus.com

“Цитата: Початково опубліковано mikes34243 У мене база 2024 з шинами Michelin, яка їде дуже тихо. Ми щойно купили базу 25, і вона йшла з Bridgestones, а шум на шоссе від дверних ущільнювачів та шин становить у середньому 80 дБ на швидкості 78 миль/год. Дилер сказав, що це нормально!!! Погоджуюсь із попереднім коментарем; якби я знав, я б не купував новий 25. Я купив 2025 ES350 UL, який прийшов із Brigestone Turanzas, і зняв їх десь за тиждень. Вони були шумними та жорсткими. - Я встановив комплект Vredestein Quatrac Pro+, і це було як інша машина. Їде плавно і тихо наскільки це можливо.”

Переклад з англійської

r/prius ·208 голосів ·2026-06-27

“Придбав Prius XLE 2024 року та зменшив розмір коліс і шин до 17 дюймів. Нещодавно я поміняв штатні 19-дюймові диски та шини на Verdestien Quatrac Pro+ 225/55r17, встановлені на диски Borbet Type W (антрацит). Я наїздив на них не дуже багато миль, але поки що результатами задоволений. Читати далі”

Переклад з англійської

r/cedarrapids ·2 голоси ·2026-09-20

“Я великий фанат Vredestein Quatrac Pro+. Чудова всесезонна шина. Високі оцінки за зчеплення на сухому, мокрому покритті та в снігу (має символ три вершини з сніжинкою (3PMSF), що відповідає рівню зчеплення на снігу зимової / снігової шини). Consumer Reports ставлять їй 4 з 5 за все, крім гальмування на мокрому покритті, де вона отримує 3/5.”

Переклад з англійської

Головні теми
#низький рівень шуму#плавний і комфортний хід#зчеплення на мокрій дорозі#продуктивність на зимовому снігу#вигідна ціна#порівняння всесезонних шин#сумісність та екологічність для електромобілів

На основі 60 дописів спільноти

Характеристики поруч

Параметр A · Michelin CrossClimate 2 B · Vredestein Quatrac Pro+
КатегоріяВсесезонні шиниВсесезонні шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverPassenger Car / Crossover
Доступні розміри92103
Діаметри дисків15″ – 21″17″ – 22″
Глибина протектора9 - 10/32″—
UTQG640 B A—
Гарантія пробігу97.000 km—
БоковинаBlack Side Wall—
Макс. тиск3,4–3,5 bar (50 - 51 psi)—
Спільні розміри5151

Яку ж купити?

Michelin CrossClimate 2

Vredestein Quatrac Pro+

Переможець: Michelin CrossClimate 2 — краща за показниками: ефективність, сухе покриття і сніг. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.

Обирайте шину A Вам потрібна менша витрата пального чи енергії

Michelin CrossClimate 2 має 90 проти 52 у категорії «ефективність».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

Michelin CrossClimate 2 має 95 проти 67 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину A Ви їздите сніжними зимами

Michelin CrossClimate 2 має 91 проти 67 у категорії «сніг».

Обирайте шину A Вам потрібен найдовший ресурс протектора

Michelin CrossClimate 2 має 83 проти 64 у категорії «зносостійкість».

Обирайте шину B Для вас головне — гальмування на мокрому

Vredestein Quatrac Pro+ перемогла в 6 із 7 спільних тестів (гальмування на мокрому).

Шина A · Michelin CrossClimate 2
Шина B · Vredestein Quatrac Pro+

CrossClimate 2 чи Quatrac Pro+?

Яка краща на мокрому, CrossClimate 2 чи Quatrac Pro+?

Michelin CrossClimate 2, 87 проти 81 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, CrossClimate 2 чи Quatrac Pro+?

Michelin CrossClimate 2, 95 проти 67 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, CrossClimate 2 чи Quatrac Pro+?

Michelin CrossClimate 2, 91 проти 67 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, CrossClimate 2 чи Quatrac Pro+?

Michelin CrossClimate 2, 80 проти 77 за нашою оцінкою «шум».

Яка комфортніша, CrossClimate 2 чи Quatrac Pro+?

Michelin CrossClimate 2, 78 проти 69 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, CrossClimate 2 чи Quatrac Pro+?

Michelin CrossClimate 2, 83 проти 64 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Яка має менший опір коченню, CrossClimate 2 чи Quatrac Pro+?

Michelin CrossClimate 2, 90 проти 52 за нашою оцінкою «ефективність».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика