Порівняння Оновлено

Cooper Discoverer AT3 XLT vs General Grabber X3 — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 0 тестів і 800 + 119 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Discoverer AT3 XLT впевнено попереду, 76–68

Cooper Discoverer AT3 XLT
Шина ACooper

Discoverer AT3 XLT

All-Terrain

Тести – · поки немає Власники 79 · 800 відгуків

“Нове взуття цього тижня — Cooper Discoverer At3 XLT. Поки що я справді вражений.”

General Grabber X3
Шина BGeneral

Grabber X3

Mud-Terrain

Тести – · поки немає Власники 67 · 119 відгуків

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 78

    Сухе покриття

    Discoverer AT3 XLT +8
    70
    Чому така оцінка
    ДжерелоDiscoverer AT3 XLTGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 74 (оцінка)≈ 69 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті8471

    Discoverer AT3 XLT: 60% × 74,3 (оцінка) + 40% × 84 = 78

    Grabber X3: 60% × 69,2 (оцінка) + 40% × 71,3 = 70

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Discoverer AT3 XLT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

  2. 80

    Мокре покриття

    Discoverer AT3 XLT +9
    71
    Чому така оцінка
    ДжерелоDiscoverer AT3 XLTGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 77 (оцінка)≈ 70 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті8471

    Discoverer AT3 XLT: 60% × 77,5 (оцінка) + 40% × 83,5 = 80

    Grabber X3: 60% × 70,4 (оцінка) + 40% × 70,8 = 71

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Discoverer AT3 XLT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

  3. 70

    Сніг

    Нарівні
    70
    Чому така оцінка
    ДжерелоDiscoverer AT3 XLTGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 70 (оцінка)≈ 70 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7070

    Discoverer AT3 XLT: 60% × 69,9 (оцінка) + 40% × 69,9 = 70

    Grabber X3: 60% × 69,9 (оцінка) + 40% × 69,8 = 70

    Немає тестів за категорією «сніг» для Discoverer AT3 XLT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

  4. 74

    Комфорт

    Discoverer AT3 XLT +10
    64
    Чому така оцінка
    ДжерелоDiscoverer AT3 XLTGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 71 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7958

    Discoverer AT3 XLT: 60% × 70,9 (оцінка) + 40% × 79,3 = 74

    Grabber X3: 60% × 67,2 (оцінка) + 40% × 58 = 64

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Discoverer AT3 XLT чи Grabber X3. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  5. 73

    Шум

    Discoverer AT3 XLT +12
    61
    Чому така оцінка
    ДжерелоDiscoverer AT3 XLTGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті8152

    Discoverer AT3 XLT: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 80,8 = 73

    Grabber X3: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 51,7 = 61

    Немає тестів за категорією «шум» для Discoverer AT3 XLT чи Grabber X3. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 72

    Зносостійкість

    Discoverer AT3 XLT +7
    65
    Чому така оцінка
    ДжерелоDiscoverer AT3 XLTGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 69 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7765

    Discoverer AT3 XLT: 60% × 69 (оцінка) + 40% × 76,5 = 72

    Grabber X3: 60% × 65,6 (оцінка) + 40% × 65,4 = 65

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Discoverer AT3 XLT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

  7. 78

    Керованість (власники)

    Discoverer AT3 XLT +20
    58
    Чому така оцінка
    ДжерелоDiscoverer AT3 XLTGrabber X3
    Відгуки, знайдені в інтернеті7858
Оцінки коротко
Cooper Discoverer AT3 XLT vs General Grabber X3: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяCooper Discoverer AT3 XLTGeneral Grabber X3
Відносна оцінка 76 68
Сухе покриття 78 70
Мокре покриття 80 71
Сніг 70 70
Комфорт 74 64
Шум 73 61
Зносостійкість 72 65
Керованість (власники) 78 58

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Discoverer AT3 XLT

Grabber X3

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Discoverer AT3 XLT

Плюси

  • Значно менший шум на дорозі, ніж у схожих агресивних шин класу all-terrain
  • Відмінне зчеплення на мокрій дорозі, снігу та сльоті
  • Міцні боковини та стабільна поведінка при буксируванні важких вантажів

Мінуси

  • Деякі користувачі скаржаться на труднощі з балансуванням, що призводить до вібрацій або жорсткої їзди
  • У деяких водіїв ресурс протектора виявився нижчим за очікуваний
  • Може пасувати або забиватися в глибокій багнюці
Усі теми власників в огляді Discoverer AT3 XLT

Шина B Grabber X3

Плюси

  • Виняткове зчеплення на бездоріжжі: в болоті, піску, на камінні та снігу
  • Дивовижно тихі на трасі як для грязьових шин (mud-terrain)
  • Агресивний та привабливий зовнішній вигляд, включаючи популярні червоні написи

Мінуси

  • Деякі водії відзначають початкову нестабільність керування або «рискання» на високій швидкості
  • Схильні кидати каміння та сміття, що може пошкодити лакофарбове покриття
  • Поодинокі повідомлення про швидке чи нерівномірне зношування протектора та появу «хвиль» (cupping)
Усі теми власників в огляді Grabber X3

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

Cooper Discoverer AT3 XLT

Позитивні

Власники повідомляють про високу задоволеність шинами Cooper Discoverer AT3 XLT, відзначаючи їхню тиху їзду, тривалий ресурс протектора та хороші зимові характеристики. Кілька власників хвалять плавність ходу та довговічність під час буксирування порівняно з конкуруючими шинами для всіх типів місцевості. Обговорення також зазвичай стосуються розмірів, сумісності та рейтингів експлуатації взимку.

clubfrontier.org ·2 голоси ·2023-02-23

“COOPER DISCOVERER AT3 XLT / БЕЗ ШИПІВ / 32,56" / 54 ФУНТИ / 3 PEAK / $265,99 Це те, що я прийшов сюди запропонувати ^ У BFG скоро виходять KO3, чи не так? Знімки виходу KO3 навесні 2023 року. Patagonia Milestars також чужі шини, як я чув, але я ніколи їх не мав. Це дочірня компанія Nankang, зроблена на Тайвані.”

Переклад з англійської

f150forum.com

“Цитата: Початково опубліковано Stadt: Це було тоді, коли я їздив лише з комплектом вирівнювання ReadyLift 2.25". Поїздка була хорошою з самим лише вирівнюванням, просто звичайний крен кузова і підстрибування кузова. Модернізація до Bilstein 6112 та 5160 змусила пікап керуватися набагато краще. Ви можете отримати таке ж налаштування і з Білштейнами. Розмір 285/65R20 не чіпляв арки, якщо підвіска не працювала на повний хід, але за звичайних умов водіння проблем не було. Цей розмір шин ідеально підходить для ліфту 2" зі штабними дисками. Диски сторонніх виробників вимагатимуть меншого розміру, 275/65R20 зазвичай є найбільшим до того, як почнеться суттєве тертя. Дякую за відповідь. Я насправді прочитав увесь ваш бортовий журнал учора ввечері. Ого. Круті речі. Я планую залишити заводські 20" диски комплектації OEM Platinum. Отже, я зможу встановити Discoverer AT3 XLT 275/65 R20 взагалі без жодного тертя, використовуючи або проставку для ліфту 2", або щось на кшталт цього комплекту від Fox? Я не хочу нічого підрізати і не хочу жодних чіплянь навіть при повному ході підвіски. Здається, більшість інформації в мережі вказує на те, що 33" шина є максимум для ліфту 2" без тертя. Здається, 275/65 R20 — це 34" шина. Дякую за пораду!”

Переклад з англійської

r/NissanTitan ·29 голосів ·2023-03-29

“Поставив нові шини на XD сьогодні. Cooper Discoverer AT3 XLT у розмірі 275/70R18. Зазвичай я їзжу на BFG KO2s на своїх вантажівках, але цього разу захотів спробувати щось інше.”

Переклад з англійської

Головні теми
#низький рівень шуму#довговічність і знос протектора#тяга на снігу та взимку#розміри шин і сумісність#якість їзди та комфорт#ефективність при буксируванні

На основі 13 дописів спільноти

Шина B

General Grabber X3

Ми ще не зібрали достатньо обговорень цієї шини.

Характеристики поруч

Параметр A · Cooper Discoverer AT3 XLT B · General Grabber X3
КатегоріяAll-TerrainMud-Terrain
Тип автоПозашляховик і 4x4Позашляховик і 4x4
Доступні розміри46
Діаметри дисків16″ – 20″16″ – 18″
Глибина протектора16 - 18/32″18 - 21/32″
UTQG—AA A
Гарантія пробігу97.000 km—
БоковинаBlack Side Wall - Raised White LetteringBlack Side Wall - Serrated Raised Lettering
Макс. тиск2,4–5,5 bar (35 - 80 psi)2,4–5,5 bar (35 - 80 psi)
Спільні розміри22

Яку ж купити?

Cooper Discoverer AT3 XLT

General Grabber X3

Переможець: Cooper Discoverer AT3 XLT — краща за показниками: керованість, шум і комфорт. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.

Обирайте шину A Вам подобається гостра, чуйна керованість

Cooper Discoverer AT3 XLT має 78 проти 58 у категорії «керованість».

Обирайте шину A Вам потрібен тихіший салон

Cooper Discoverer AT3 XLT має 73 проти 61 у категорії «шум».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

Cooper Discoverer AT3 XLT має 74 проти 64 у категорії «комфорт».

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Cooper Discoverer AT3 XLT має 80 проти 71 у категорії «мокре покриття».

Шина A · Cooper Discoverer AT3 XLT
Шина B · General Grabber X3

Discoverer AT3 XLT чи Grabber X3?

Яка краща на мокрому, Discoverer AT3 XLT чи Grabber X3?

Cooper Discoverer AT3 XLT, 80 проти 71 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, Discoverer AT3 XLT чи Grabber X3?

Cooper Discoverer AT3 XLT, 78 проти 70 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, Discoverer AT3 XLT чи Grabber X3?

Жодна, за нашими даними: 70 проти 70 за оцінкою «сніг», різниця менша за 3 бали.

Яка тихіша, Discoverer AT3 XLT чи Grabber X3?

Cooper Discoverer AT3 XLT, 73 проти 61 за нашою оцінкою «шум».

Яка комфортніша, Discoverer AT3 XLT чи Grabber X3?

Cooper Discoverer AT3 XLT, 74 проти 64 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, Discoverer AT3 XLT чи Grabber X3?

Cooper Discoverer AT3 XLT, 72 проти 65 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика