Порівняння Оновлено

Dunlop Sport Maxx RT vs General Grabber X3 — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 0 тестів і 195 + 119 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Grabber X3 впевнено попереду, 68–63

Dunlop Sport Maxx RT
Шина ADunlop

Sport Maxx RT

Літні шини

Тести – · поки немає Власники 58 · 195 відгуків

General Grabber X3
Шина BGeneral

Grabber X3

Mud-Terrain

Тести – · поки немає Власники 67 · 119 відгуків

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 67

    Сухе покриття

    Grabber X3 +3
    70
    Чому така оцінка
    ДжерелоSport Maxx RTGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 69 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6771

    Sport Maxx RT: 60% × 67,2 (оцінка) + 40% × 66,5 = 67

    Grabber X3: 60% × 69,2 (оцінка) + 40% × 71,3 = 70

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Sport Maxx RT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

  2. 68

    Мокре покриття

    Grabber X3 +3
    71
    Чому така оцінка
    ДжерелоSport Maxx RTGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 68 (оцінка)≈ 70 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6771

    Sport Maxx RT: 60% × 68,3 (оцінка) + 40% × 67,2 = 68

    Grabber X3: 60% × 70,4 (оцінка) + 40% × 70,8 = 71

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Sport Maxx RT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

  3. 54

    Сніг

    Grabber X3 +16
    70
    Чому така оцінка
    ДжерелоSport Maxx RTGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 61 (оцінка)≈ 70 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті4370

    Sport Maxx RT: 60% × 61 (оцінка) + 40% × 43,1 = 54

    Grabber X3: 60% × 69,9 (оцінка) + 40% × 69,8 = 70

    Немає тестів за категорією «сніг» для Sport Maxx RT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

  4. 63

    Комфорт

    Grabber X3 +1
    64
    Чому така оцінка
    ДжерелоSport Maxx RTGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5858

    Sport Maxx RT: 60% × 67,1 (оцінка) + 40% × 57,6 = 63

    Grabber X3: 60% × 67,2 (оцінка) + 40% × 58 = 64

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Sport Maxx RT чи Grabber X3. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  5. 65

    Шум

    Sport Maxx RT +4
    61
    Чому така оцінка
    ДжерелоSport Maxx RTGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6252

    Sport Maxx RT: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 62,1 = 65

    Grabber X3: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 51,7 = 61

    Немає тестів за категорією «шум» для Sport Maxx RT чи Grabber X3. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 55

    Зносостійкість

    Grabber X3 +10
    65
    Чому така оцінка
    ДжерелоSport Maxx RTGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 60 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті4865

    Sport Maxx RT: 60% × 60,2 (оцінка) + 40% × 48 = 55

    Grabber X3: 60% × 65,6 (оцінка) + 40% × 65,4 = 65

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Sport Maxx RT. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

  7. 64

    Керованість (власники)

    Sport Maxx RT +6
    58
    Чому така оцінка
    ДжерелоSport Maxx RTGrabber X3
    Відгуки, знайдені в інтернеті6458
Оцінки коротко
Dunlop Sport Maxx RT vs General Grabber X3: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяDunlop Sport Maxx RTGeneral Grabber X3
Відносна оцінка 63 68
Сухе покриття 67 70
Мокре покриття 68 71
Сніг 54 70
Комфорт 63 64
Шум 65 61
Зносостійкість 55 65
Керованість (власники) 64 58

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Sport Maxx RT

Grabber X3

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Sport Maxx RT

Плюси

  • Виняткове зчеплення та тяга як на сухому, так і на мокрому покритті
  • Високий рівень комфорту під час їзди та низький рівень дорожнього шуму
  • Передбачувана та прогресивна керованість на межі зчеплення

Мінуси

  • Швидкий знос протектора, що призводить до малого терміну служби шин
  • Схильність до передчасного утворення тріщин у блоках протектора або на боковинах
  • Посередні характеристики за мінусових температур, на снігу чи «каші»
Усі теми власників в огляді Sport Maxx RT

Шина B Grabber X3

Плюси

  • Виняткове зчеплення на бездоріжжі: в болоті, піску, на камінні та снігу
  • Дивовижно тихі на трасі як для грязьових шин (mud-terrain)
  • Агресивний та привабливий зовнішній вигляд, включаючи популярні червоні написи

Мінуси

  • Деякі водії відзначають початкову нестабільність керування або «рискання» на високій швидкості
  • Схильні кидати каміння та сміття, що може пошкодити лакофарбове покриття
  • Поодинокі повідомлення про швидке чи нерівномірне зношування протектора та появу «хвиль» (cupping)
Усі теми власників в огляді Grabber X3

Характеристики поруч

Параметр A · Dunlop Sport Maxx RT B · General Grabber X3
КатегоріяЛітні шиниMud-Terrain
Тип автоPassenger Car / CrossoverПозашляховик і 4x4
Доступні розміри276
Діаметри дисків16″ – 22″16″ – 18″
Глибина протектора7,1 mm (9/32″)18 - 21/32″
UTQG240 A AAA A
БоковинаBlackwallBlack Side Wall - Serrated Raised Lettering
Макс. тиск3,4 bar (50 psi)2,4–5,5 bar (35 - 80 psi)
Спільні розміри00

Яку ж купити?

Dunlop Sport Maxx RT

General Grabber X3

Переможець: General Grabber X3 — краща за показниками: сніг, зносостійкість і сухе покриття. Обирайте Dunlop Sport Maxx RT, якщо для вас найважливіше: керованість і шум.

Обирайте шину B Ви їздите сніжними зимами

General Grabber X3 має 70 проти 54 у категорії «сніг».

Обирайте шину B Вам потрібен найдовший ресурс протектора

General Grabber X3 має 65 проти 55 у категорії «зносостійкість».

Обирайте шину A Вам подобається гостра, чуйна керованість

Dunlop Sport Maxx RT має 64 проти 58 у категорії «керованість».

Обирайте шину A Вам потрібен тихіший салон

Dunlop Sport Maxx RT має 65 проти 61 у категорії «шум».

Шина A · Dunlop Sport Maxx RT
Шина B · General Grabber X3

Sport Maxx RT чи Grabber X3?

Яка краща на мокрому, Sport Maxx RT чи Grabber X3?

General Grabber X3, 71 проти 68 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, Sport Maxx RT чи Grabber X3?

General Grabber X3, 70 проти 67 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, Sport Maxx RT чи Grabber X3?

General Grabber X3, 70 проти 54 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, Sport Maxx RT чи Grabber X3?

Dunlop Sport Maxx RT, 65 проти 61 за нашою оцінкою «шум».

Яка комфортніша, Sport Maxx RT чи Grabber X3?

Жодна, за нашими даними: 63 проти 64 за оцінкою «комфорт», різниця менша за 3 бали.

Яка довше служить, Sport Maxx RT чи Grabber X3?

General Grabber X3, 65 проти 55 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика