Hankook Optimo H724, схоже, знято з виробництва: п’ять років без нових відгуків чи тестів і без чинної EU-етикетки.

Порівняння Оновлено

General Grabber X3 vs Hankook Optimo H724 — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 0 тестів і 119 + 169 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Grabber X3 попереду, 68–64 Мінімальна перевага

General Grabber X3
Шина AGeneral

Grabber X3

Mud-Terrain

Тести – · поки немає Власники 67 · 119 відгуків

Hankook Optimo H724
Шина BHankook

Optimo H724

Всесезонні шини

Тести – · поки немає Власники 61 · 169 відгуків

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 70

    Сухе покриття

    Grabber X3 +6
    64
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Optimo H724
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 69 (оцінка)≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7163

    Grabber X3: 60% × 69,2 (оцінка) + 40% × 71,3 = 70

    Optimo H724: 60% × 65,6 (оцінка) + 40% × 62,5 = 64

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Optimo H724. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

  2. 71

    Мокре покриття

    Grabber X3 +5
    66
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Optimo H724
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 70 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7164

    Grabber X3: 60% × 70,4 (оцінка) + 40% × 70,8 = 71

    Optimo H724: 60% × 66,6 (оцінка) + 40% × 64 = 66

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Optimo H724. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

  3. 70

    Сніг

    Grabber X3 +11
    59
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Optimo H724
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 70 (оцінка)≈ 64 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7052

    Grabber X3: 60% × 69,9 (оцінка) + 40% × 69,8 = 70

    Optimo H724: 60% × 64 (оцінка) + 40% × 52,2 = 59

    Немає тестів за категорією «сніг» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Optimo H724. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

  4. 64

    Комфорт

    Optimo H724 +1
    65
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Optimo H724
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 68 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5862

    Grabber X3: 60% × 67,2 (оцінка) + 40% × 58 = 64

    Optimo H724: 60% × 67,9 (оцінка) + 40% × 61,9 = 65

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Grabber X3 чи Optimo H724. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  5. 61

    Шум

    Optimo H724 +6
    67
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Optimo H724
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5267

    Grabber X3: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 51,7 = 61

    Optimo H724: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 66,5 = 67

    Немає тестів за категорією «шум» для Grabber X3 чи Optimo H724. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 65

    Зносостійкість

    Grabber X3 +2
    63
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Optimo H724
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 64 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6562

    Grabber X3: 60% × 65,6 (оцінка) + 40% × 65,4 = 65

    Optimo H724: 60% × 64,4 (оцінка) + 40% × 61,5 = 63

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Optimo H724. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

  7. 58

    Керованість (власники)

    Optimo H724 +3
    61
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Optimo H724
    Відгуки, знайдені в інтернеті5861
Оцінки коротко
General Grabber X3 vs Hankook Optimo H724: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяGeneral Grabber X3Hankook Optimo H724
Відносна оцінка 68 64
Сухе покриття 70 64
Мокре покриття 71 66
Сніг 70 59
Комфорт 64 65
Шум 61 67
Зносостійкість 65 63
Керованість (власники) 58 61

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Grabber X3

Optimo H724

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Grabber X3

Плюси

  • Виняткове зчеплення на бездоріжжі: в болоті, піску, на камінні та снігу
  • Дивовижно тихі на трасі як для грязьових шин (mud-terrain)
  • Агресивний та привабливий зовнішній вигляд, включаючи популярні червоні написи

Мінуси

  • Деякі водії відзначають початкову нестабільність керування або «рискання» на високій швидкості
  • Схильні кидати каміння та сміття, що може пошкодити лакофарбове покриття
  • Поодинокі повідомлення про швидке чи нерівномірне зношування протектора та появу «хвиль» (cupping)
Усі теми власників в огляді Grabber X3

Шина B Optimo H724

Ще недостатньо відгуків власників, щоб виділити теми.

Характеристики поруч

Параметр A · General Grabber X3 B · Hankook Optimo H724
КатегоріяMud-TerrainВсесезонні шини
Тип автоПозашляховик і 4x4Passenger Car / Crossover
Доступні розміри6—
Діаметри дисків16″ – 18″—
Глибина протектора18 - 21/32″7,9 mm (10/32″)
UTQGAA A500 A B
Гарантія пробігу—113.000 km
БоковинаBlack Side Wall - Serrated Raised LetteringBlackwall
Макс. тиск2,4–5,5 bar (35 - 80 psi)3,0 bar (44 psi)

Яку ж купити?

General Grabber X3

Hankook Optimo H724

Невелика перевага: General Grabber X3 — краща за сніг, сухе покриття і мокре покриття. Обирайте Hankook Optimo H724, якщо для вас найважливіше: шум.

Обирайте шину A Ви їздите сніжними зимами

General Grabber X3 має 70 проти 59 у категорії «сніг».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

General Grabber X3 має 70 проти 64 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину B Вам потрібен тихіший салон

Hankook Optimo H724 має 67 проти 61 у категорії «шум».

Обирайте шину A Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

General Grabber X3 має 71 проти 66 у категорії «мокре покриття».

Шина A · General Grabber X3
Шина B · Hankook Optimo H724

Grabber X3 чи Optimo H724?

Яка краща на мокрому, Grabber X3 чи Optimo H724?

General Grabber X3, 71 проти 66 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, Grabber X3 чи Optimo H724?

General Grabber X3, 70 проти 64 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, Grabber X3 чи Optimo H724?

General Grabber X3, 70 проти 59 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, Grabber X3 чи Optimo H724?

Hankook Optimo H724, 67 проти 61 за нашою оцінкою «шум».

Яка комфортніша, Grabber X3 чи Optimo H724?

Жодна, за нашими даними: 64 проти 65 за оцінкою «комфорт», різниця менша за 3 бали.

Яка довше служить, Grabber X3 чи Optimo H724?

Жодна, за нашими даними: 65 проти 63 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика