Порівняння Оновлено

General Grabber X3 vs Kumho Crugen HT51 — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 1 тестів і 119 + 164 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Crugen HT51 попереду, 72–68 Мінімальна перевага

General Grabber X3
Шина AGeneral

Grabber X3

Mud-Terrain

Тести – · поки немає Власники 67 · 119 відгуків

Kumho Crugen HT51
Шина BKumho

Crugen HT51

Всесезонні шини

Тести – · 1 тест Власники 75 · 164 відгуки

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 70

    Сухе покриття

    Crugen HT51 +3
    73
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Crugen HT51
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 69 (оцінка)≈ 71 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7177

    Grabber X3: 60% × 69,2 (оцінка) + 40% × 71,3 = 70

    Crugen HT51: 60% × 71,3 (оцінка) + 40% × 76,5 = 73

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Crugen HT51. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

  2. 71

    Мокре покриття

    Crugen HT51 +4
    75
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Crugen HT51
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 70 (оцінка)≈ 74 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7177

    Grabber X3: 60% × 70,4 (оцінка) + 40% × 70,8 = 71

    Crugen HT51: 60% × 73,8 (оцінка) + 40% × 76,9 = 75

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Crugen HT51. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

  3. 70

    Сніг

    Нарівні
    70
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Crugen HT51
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 70 (оцінка)≈ 70 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7070

    Grabber X3: 60% × 69,9 (оцінка) + 40% × 69,8 = 70

    Crugen HT51: 60% × 69,8 (оцінка) + 40% × 69,6 = 70

    Немає тестів за категорією «сніг» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Crugen HT51. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

  4. 64

    Комфорт

    Crugen HT51 +7
    71
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Crugen HT51
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 70 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5872

    Grabber X3: 60% × 67,2 (оцінка) + 40% × 58 = 64

    Crugen HT51: 60% × 69,7 (оцінка) + 40% × 72,2 = 71

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Grabber X3 чи Crugen HT51. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  5. 61

    Шум

    Crugen HT51 +11
    72
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Crugen HT51
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5278

    Grabber X3: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 51,7 = 61

    Crugen HT51: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 78,3 = 72

    Немає тестів за категорією «шум» для Grabber X3 чи Crugen HT51. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 65

    Зносостійкість

    Grabber X3 +1
    64
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Crugen HT51
    Професійні тести (оцінка TWG) · – / 1 тестів≈ 66 (оцінка)58
    Відгуки, знайдені в інтернеті6574

    Grabber X3: 60% × 65,6 (оцінка) + 40% × 65,4 = 65

    Crugen HT51: 60% × 57,7 + 40% × 74,1 = 64

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

  7. 58

    Керованість (власники)

    Crugen HT51 +17
    75
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Crugen HT51
    Відгуки, знайдені в інтернеті5875
Оцінки коротко
General Grabber X3 vs Kumho Crugen HT51: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяGeneral Grabber X3Kumho Crugen HT51
Відносна оцінка 68 72
Сухе покриття 70 73
Мокре покриття 71 75
Сніг 70 70
Комфорт 64 71
Шум 61 72
Зносостійкість 65 64
Керованість (власники) 58 75

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Grabber X3

Crugen HT51

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Grabber X3

Плюси

  • Виняткове зчеплення на бездоріжжі: в болоті, піску, на камінні та снігу
  • Дивовижно тихі на трасі як для грязьових шин (mud-terrain)
  • Агресивний та привабливий зовнішній вигляд, включаючи популярні червоні написи

Мінуси

  • Деякі водії відзначають початкову нестабільність керування або «рискання» на високій швидкості
  • Схильні кидати каміння та сміття, що може пошкодити лакофарбове покриття
  • Поодинокі повідомлення про швидке чи нерівномірне зношування протектора та появу «хвиль» (cupping)
Усі теми власників в огляді Grabber X3

Шина B Crugen HT51

Плюси

  • Виняткове співвідношення ціни та якості, а також нижча вартість у порівнянні з преміальними конкурентами
  • Плавний, тихий і комфортний хід на трасі
  • Впевнене зчеплення на сухому, мокрому покритті та взимку на снігу

Мінуси

  • Трохи нечітке або «ватне» відчуття керма та жорсткість боковин у порівнянні з деякими заводськими шинами
  • Можливий негативний вплив на витрату пального (зниження MPG у деяких власників пікапів)
  • Поодинокі повідомлення про прискорений знос плечової зони або проблеми з балансуванням
Усі теми власників в огляді Crugen HT51

Характеристики поруч

Параметр A · General Grabber X3 B · Kumho Crugen HT51
КатегоріяMud-TerrainВсесезонні шини
Тип автоПозашляховик і 4x4Позашляховик і 4x4
Доступні розміри644
Діаметри дисків16″ – 18″15″ – 22″
Глибина протектора18 - 21/32″9,9 mm (12.5/32″)
UTQGAA A720 A A
Гарантія пробігу—113.000 km
БоковинаBlack Side Wall - Serrated Raised LetteringBlackwall
Макс. тиск2,4–5,5 bar (35 - 80 psi)3,4 bar (50 psi)
Спільні розміри33

Яку ж купити?

General Grabber X3

Kumho Crugen HT51

Невелика перевага: Kumho Crugen HT51 — краща за керованість, шум і комфорт. Там, де General Grabber X3 попереду, перевага менша за 3 бали.

Обирайте шину B Вам подобається гостра, чуйна керованість

Kumho Crugen HT51 має 75 проти 58 у категорії «керованість».

Обирайте шину B Вам потрібен тихіший салон

Kumho Crugen HT51 має 72 проти 61 у категорії «шум».

Обирайте шину B Вам потрібна максимальна комфортність

Kumho Crugen HT51 має 71 проти 64 у категорії «комфорт».

Обирайте шину B Ваш пріоритет — безпека на мокрій дорозі

Kumho Crugen HT51 має 75 проти 71 у категорії «мокре покриття».

Шина A · General Grabber X3
Шина B · Kumho Crugen HT51

Grabber X3 чи Crugen HT51?

Яка краща на мокрому, Grabber X3 чи Crugen HT51?

Kumho Crugen HT51, 75 проти 71 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, Grabber X3 чи Crugen HT51?

Kumho Crugen HT51, 73 проти 70 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, Grabber X3 чи Crugen HT51?

Жодна, за нашими даними: 70 проти 70 за оцінкою «сніг», різниця менша за 3 бали.

Яка тихіша, Grabber X3 чи Crugen HT51?

Kumho Crugen HT51, 72 проти 61 за нашою оцінкою «шум».

Яка комфортніша, Grabber X3 чи Crugen HT51?

Kumho Crugen HT51, 71 проти 64 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, Grabber X3 чи Crugen HT51?

Жодна, за нашими даними: 65 проти 64 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика