Порівняння Оновлено

General Grabber X3 vs Kumho Road Venture MT KL71 — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 0 тестів і 119 + 112 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Надто близько: Grabber X3 68, Road Venture MT KL71 69.

General Grabber X3
Шина AGeneral

Grabber X3

Mud-Terrain

Тести – · поки немає Власники 67 · 119 відгуків

Kumho Road Venture MT KL71
Шина BKumho

Road Venture MT KL71

Mud-Terrain

Тести – · поки немає Власники 70 · 112 відгуків

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 70

    Сухе покриття

    Road Venture MT KL71 +1
    71
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Road Venture MT KL71
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 69 (оцінка)≈ 70 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7173

    Grabber X3: 60% × 69,2 (оцінка) + 40% × 71,3 = 70

    Road Venture MT KL71: 60% × 69,7 (оцінка) + 40% × 72,7 = 71

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Road Venture MT KL71. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

  2. 71

    Мокре покриття

    Road Venture MT KL71 +1
    72
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Road Venture MT KL71
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 70 (оцінка)≈ 72 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7173

    Grabber X3: 60% × 70,4 (оцінка) + 40% × 70,8 = 71

    Road Venture MT KL71: 60% × 71,8 (оцінка) + 40% × 73,4 = 72

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Road Venture MT KL71. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

  3. 70

    Сніг

    Grabber X3 +3
    67
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Road Venture MT KL71
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 70 (оцінка)≈ 68 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7065

    Grabber X3: 60% × 69,9 (оцінка) + 40% × 69,8 = 70

    Road Venture MT KL71: 60% × 68,2 (оцінка) + 40% × 64,9 = 67

    Немає тестів за категорією «сніг» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Road Venture MT KL71. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

  4. 64

    Комфорт

    Road Venture MT KL71 +4
    68
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Road Venture MT KL71
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 69 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5867

    Grabber X3: 60% × 67,2 (оцінка) + 40% × 58 = 64

    Road Venture MT KL71: 60% × 68,8 (оцінка) + 40% × 67,2 = 68

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Grabber X3 чи Road Venture MT KL71. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  5. 61

    Шум

    Road Venture MT KL71 +5
    66
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Road Venture MT KL71
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5265

    Grabber X3: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 51,7 = 61

    Road Venture MT KL71: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 64,5 = 66

    Немає тестів за категорією «шум» для Grabber X3 чи Road Venture MT KL71. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 65

    Зносостійкість

    Road Venture MT KL71 +4
    69
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Road Venture MT KL71
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6572

    Grabber X3: 60% × 65,6 (оцінка) + 40% × 65,4 = 65

    Road Venture MT KL71: 60% × 67,5 (оцінка) + 40% × 71,7 = 69

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Road Venture MT KL71. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

  7. 58

    Керованість (власники)

    Road Venture MT KL71 +5
    63
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Road Venture MT KL71
    Відгуки, знайдені в інтернеті5863
Оцінки коротко
General Grabber X3 vs Kumho Road Venture MT KL71: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяGeneral Grabber X3Kumho Road Venture MT KL71
Відносна оцінка 68 69
Сухе покриття 70 71
Мокре покриття 71 72
Сніг 70 67
Комфорт 64 68
Шум 61 66
Зносостійкість 65 69
Керованість (власники) 58 63

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Grabber X3

Road Venture MT KL71

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Grabber X3

Плюси

  • Виняткове зчеплення на бездоріжжі: в болоті, піску, на камінні та снігу
  • Дивовижно тихі на трасі як для грязьових шин (mud-terrain)
  • Агресивний та привабливий зовнішній вигляд, включаючи популярні червоні написи

Мінуси

  • Деякі водії відзначають початкову нестабільність керування або «рискання» на високій швидкості
  • Схильні кидати каміння та сміття, що може пошкодити лакофарбове покриття
  • Поодинокі повідомлення про швидке чи нерівномірне зношування протектора та появу «хвиль» (cupping)
Усі теми власників в огляді Grabber X3

Шина B Road Venture MT KL71

Плюси

  • Неочікувано низький рівень шуму від дороги як для шини mud-terrain
  • Видатне зчеплення на бездоріжжі: у багнюці, піску та пухкому гравії
  • Агресивний, привабливий малюнок протектора та дизайн боковини

Мінуси

  • Може ставати шумнішою з часом у міру зношування протектора
  • Слабкі характеристики на льоду
  • Агресивний протектор і сильне зчеплення можуть зривати ніжний газон і дерен
Усі теми власників в огляді Road Venture MT KL71

Характеристики поруч

Параметр A · General Grabber X3 B · Kumho Road Venture MT KL71
КатегоріяMud-TerrainMud-Terrain
Тип автоПозашляховик і 4x4Позашляховик і 4x4
Доступні розміри6—
Діаметри дисків16″ – 18″—
Глибина протектора18 - 21/32″14,3 mm (18/32″)
UTQGAA A—
БоковинаBlack Side Wall - Serrated Raised LetteringBlackwall
Макс. тиск2,4–5,5 bar (35 - 80 psi)5,5 bar (80 psi)

Яку ж купити?

General Grabber X3

Kumho Road Venture MT KL71

Надто близько: General Grabber X3 та Kumho Road Venture MT KL71 відрізняються менш ніж на 2 бали. General Grabber X3 краща за показниками: сніг. Kumho Road Venture MT KL71 краща за показниками: шум, комфорт і зносостійкість.

Обирайте шину B Вам потрібен тихіший салон

Kumho Road Venture MT KL71 має 66 проти 61 у категорії «шум».

Обирайте шину B Вам потрібна максимальна комфортність

Kumho Road Venture MT KL71 має 68 проти 64 у категорії «комфорт».

Обирайте шину B Вам потрібен найдовший ресурс протектора

Kumho Road Venture MT KL71 має 69 проти 65 у категорії «зносостійкість».

Обирайте шину A Ви їздите сніжними зимами

General Grabber X3 має 70 проти 67 у категорії «сніг».

Шина A · General Grabber X3
Шина B · Kumho Road Venture MT KL71

Grabber X3 чи Road Venture MT KL71?

Яка краща на мокрому, Grabber X3 чи Road Venture MT KL71?

Жодна, за нашими даними: 71 проти 72 за оцінкою «мокре покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краще тримає суху дорогу, Grabber X3 чи Road Venture MT KL71?

Жодна, за нашими даними: 70 проти 71 за оцінкою «сухе покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краща на снігу, Grabber X3 чи Road Venture MT KL71?

General Grabber X3, 70 проти 67 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, Grabber X3 чи Road Venture MT KL71?

Kumho Road Venture MT KL71, 66 проти 61 за нашою оцінкою «шум».

Яка комфортніша, Grabber X3 чи Road Venture MT KL71?

Kumho Road Venture MT KL71, 68 проти 64 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, Grabber X3 чи Road Venture MT KL71?

Kumho Road Venture MT KL71, 69 проти 65 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика