Порівняння Оновлено

Michelin CrossClimate+ vs Michelin CrossClimate 2 — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників (комфорт — 40/60). На основі 13 + 32 тестів і 119 + 21 600 відгуків власників. Як ми оцінюємо

CrossClimate 2 впевнено попереду, 87–79

Michelin CrossClimate+
Шина AMichelin

CrossClimate+

Всесезонні шини

± 5

Тести 81 · 13 тестів Власники 78 · 119 відгуків

Найкращий результат: 1-е місце з 15 у 2019 Summer and All Season Tyre Test (керованість на сухому)

Michelin CrossClimate 2
Шина BMichelin

CrossClimate 2

Всесезонні шини

± 4

Тести 87 · 32 тести Власники 87 · 21 600 відгуків

Найкращий результат: 1-е місце з 35 у 2023 All Season Tyre 35 Set Shootout (гальмування на сухому)

“Поставив CrossClimate2. Змінив рідні шини на комплект CrossClimate на своєму '23 Grand Cherokee. Дуже подобається краще зчеплення та трохи більш агресивний вигляд цих шин. Рівень шуму трохи зріс перші кілька сотень миль, але зараз усе покращилося. Після встановлення витрата пального зросла приблизно на 2 - 3 милі на галон. Не впевнений, чи це справді через шини, чи через зимовий бензин і падіння температури якраз у той самий час, коли я їх узяв. Загалом повністю задоволений і точно купив би знову!”

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 87

    Сухе покриття

    CrossClimate 2 +8
    95
    Чому така оцінка
    ДжерелоCrossClimate+CrossClimate 2
    Професійні тести (оцінка TWG) · 13 / 30 тестів9499
    Відгуки, знайдені в інтернеті7889
    Гальмування на сухому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–190%100%
    Lane Switching (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–0100%100%
    Lateral Stability (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–0100%90%
    Slalom (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–190%100%
    Three Lane Switchings (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–195%100%

    CrossClimate+: 60% × 93,7 + 40% × 77,9 = 87

    CrossClimate 2: 60% × 99,1 + 40% × 88,5 = 95

  2. 81

    Мокре покриття

    CrossClimate 2 +6
    87
    Чому така оцінка
    ДжерелоCrossClimate+CrossClimate 2
    Професійні тести (оцінка TWG) · 13 / 30 тестів8183
    Відгуки, знайдені в інтернеті8192
    Гальмування на мокрому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–090%80%
    Керованість на мокрому (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–0100%100%

    CrossClimate+: 60% × 80,9 + 40% × 81,3 = 81

    CrossClimate 2: 60% × 83,4 + 40% × 91,8 = 87

  3. 69

    Сніг

    CrossClimate 2 +22
    91
    Чому така оцінка
    ДжерелоCrossClimate+CrossClimate 2
    Професійні тести (оцінка TWG) · 9 / 26 тестів6599
    Відгуки, знайдені в інтернеті7378
    Гальмування на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–190%100%
    Керованість на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–195%100%
    Тяга на снігу (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–190%100%

    CrossClimate+: 60% × 65,5 + 40% × 73,1 = 69

    CrossClimate 2: 60% × 98,9 + 40% × 78,4 = 91

  4. 75

    Комфорт

    CrossClimate 2 +3
    78
    Чому така оцінка
    ДжерелоCrossClimate+CrossClimate 2
    Професійні тести (оцінка TWG) · 1 / 3 тестів7165
    Відгуки, знайдені в інтернеті7887
    Комфорт (оцінка тестувальника) (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–090%80%

    CrossClimate+: 40% × 70,9 + 60% × 77,6 = 75

    CrossClimate 2: 40% × 65,1 + 60% × 86,5 = 78

  5. 67

    Шум

    CrossClimate 2 +13
    80
    Чому така оцінка
    ДжерелоCrossClimate+CrossClimate 2
    Професійні тести (оцінка TWG) · 9 / 19 тестів6879
    Відгуки, знайдені в інтернеті≈ 67 (оцінка)83
    Шум у салоні (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 1–090%80%
    Зовнішній шум (% від найкращої) · 1 спільний тест · перемоги 0–090%90%

    CrossClimate+: 60% × 67,8 + 40% × 66,6 (оцінка) = 67

    CrossClimate 2: 60% × 78,6 + 40% × 82,7 = 80

    Немає оцінок власників за категорією «шум» для CrossClimate+. Половина власників — це середнє власників (67): їхні оцінки за цією категорією майже не збігаються з тестами, тож тести нічого не кажуть про те, як би її оцінили власники.

  6. 82

    Зносостійкість

    CrossClimate 2 +1
    83
    Чому така оцінка
    ДжерелоCrossClimate+CrossClimate 2
    Професійні тести (оцінка TWG) · 3 / 7 тестів8381
    Відгуки, знайдені в інтернеті8087

    CrossClimate+: 60% × 83,1 + 40% × 79,6 = 82

    CrossClimate 2: 60% × 81,1 + 40% × 87 = 83

  7. 72

    Керованість (власники)

    CrossClimate 2 +10
    82
    Чому така оцінка
    ДжерелоCrossClimate+CrossClimate 2
    Відгуки, знайдені в інтернеті7282
  8. 75

    Ефективність

    CrossClimate 2 +15
    90
    Чому така оцінка
    ДжерелоCrossClimate+CrossClimate 2
    Професійні тести (оцінка TWG) · 8 / 22 тестів7590
Оцінки коротко
Michelin CrossClimate+ vs Michelin CrossClimate 2: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяMichelin CrossClimate+Michelin CrossClimate 2
Відносна оцінка 79 87
Сухе покриття 87 95
Мокре покриття 81 87
Сніг 69 91
Комфорт 75 78
Шум 67 80
Зносостійкість 82 83
Керованість (власники) 72 82
Ефективність 75 90

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому та зносостійкість за замовчуванням «Важливо» — саме їх покупці цінують найбільше. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються миттєво.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Неважливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка
± 5

CrossClimate+

± 4

CrossClimate 2

Професійні результати тестів, на яких базуються оцінки

Для кожної дисципліни: середній % від найкращої шини в усіх тестах, де були обидві шини, і скільки з цих тестів виграла кожна. Рядки «Різні тести» порівнюють результати з окремих тестів.

У загальних заліках 1 тестів з обома шинами Michelin CrossClimate+ була попереду 0 раз(и), Michelin CrossClimate 2 — 1.

ДисциплінаКатегоріяCrossClimate+CrossClimate 2ΔПорівняння
Гальмування на сухому Сухе покриття 90% 100% −10,0 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2022 AutoView All-Season Tire Test R18 · 225/45R18
Lane Switching Сухе покриття 100% 100% 0,0 0–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2022 AutoView All-Season Tire Test R18 · 225/45R18
Lateral Stability Сухе покриття 100% 90% +10,0 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2022 AutoView All-Season Tire Test R18 · 225/45R18
Slalom Сухе покриття 90% 100% −10,0 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2022 AutoView All-Season Tire Test R18 · 225/45R18
Three Lane Switchings Сухе покриття 95% 100% −5,0 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2022 AutoView All-Season Tire Test R18 · 225/45R18
Гальмування на мокрому Мокре покриття 90% 80% +10,0 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2022 AutoView All-Season Tire Test R18 · 225/45R18
Керованість на мокрому Мокре покриття 100% 100% 0,0 0–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2022 AutoView All-Season Tire Test R18 · 225/45R18
Гальмування на снігу Сніг 90% 100% −10,0 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2022 AutoView All-Season Tire Test R18 · 225/45R18
Керованість на снігу Сніг 95% 100% −5,0 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2022 AutoView All-Season Tire Test R18 · 225/45R18
Тяга на снігу Сніг 90% 100% −10,0 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2022 AutoView All-Season Tire Test R18 · 225/45R18
Комфорт (оцінка тестувальника) Комфорт 90% 80% +10,0 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2022 AutoView All-Season Tire Test R18 · 225/45R18
Зовнішній шум Шум 90% 90% 0,0 0–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2022 AutoView All-Season Tire Test R18 · 225/45R18
Шум у салоні Шум 90% 80% +10,0 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2022 AutoView All-Season Tire Test R18 · 225/45R18
Також опубліковано тестувальниками (не входить в оцінку)
Ціна Вартість 100% 90% +10,0 1–0 в 1 спільному тесті Найновіший: 2022 AutoView All-Season Tire Test R18 · 225/45R18
Вага Інші 85% 100% −15,0 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2022 AutoView All-Season Tire Test R18 · 225/45R18
Загальне місце Загалом #2/4 #1/4 – 0–1 в 1 спільному тесті Найновіший: 2022 AutoView All-Season Tire Test R18 · 225/45R18

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A CrossClimate+

Плюси

  • Відмінне зчеплення та впевненість на легкому й помірному снігу та льоду.
  • Чудова керованість на мокрій і сухій дорозі, що конкурує зі спеціалізованими літніми шинами.
  • Вражаюча довговічність протектора та зносостійкість при великих пробігах.

Мінуси

  • Ефективність на мокрій дорозі може суттєво знижуватися в міру зносу шини.
  • Деякі користувачі відзначають підвищений рівень шуму порівняно зі спеціалізованими літніми шинами.
  • Поодинокі повідомлення про жорстку або «підстрибуючу» їзду на певних типах підвіски автомобіля.
Усі теми власників в огляді CrossClimate+

Шина B CrossClimate 2

Плюси

  • Виняткове зчеплення на снігу, сльоті та в зимових умовах
  • Ефективне гальмування та впевнена керованість на сухому й мокрому асфальті
  • Довговічний знос протектора та міцність

Мінуси

  • Вища початкова ціна купівлі
  • Невеликий негативний вплив на витрату пального / запас ходу електромобіля у деяких водіїв
  • Можливе збільшення дорожнього шуму чи жорсткості в міру зношування шин
Усі теми власників в огляді CrossClimate 2

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

Michelin CrossClimate+

Ми ще не зібрали достатньо обговорень цієї шини.

Шина B

Michelin CrossClimate 2

Позитивні

Спільнота переважно хвалить Michelin CrossClimate 2 за виняткове зчеплення на снігу, льоду та мокрій дорозі, часто описуючи її як ідеальну всесезонну шину. Хоча багато водіїв повідомляють про тиху, комфортну їзду та солідну довговічність, деякі власники зазначають потенційні мінуси, зокрема знижену паливну чи акумуляторну ефективність, шум від дороги на певних поверхнях та високу ціну. Декілька коментаторів також зазначають, що шина може бути надлишковою для регіонів без значної зимової погоди.

r/tires ·14 голосів ·2024-01-14

“Відгук про Michelin Cross climate 2 під час зимової снігової бурі 1/2024 Я встановив їх на свій 2021 Honda CR-V hybrid AWD у серпні замість рідних шин Hancook. Шум дороги зник після пробігу близько 500 миль. Ці шин просто неймовірні! Велика калюжа на дорозі? Жодного аквапланування. Мій витрата пального не сильно постраждала (зменшення приблизно на 0,3-0.5 миль на галон). Нещодавно потрапив під снігову бурю в Мічигані, і це приємно — мати впевненість під час їзди в поганих дорожніх умовах. По дорозі додому з роботи було стільки аварій з машинами в кюветах, які не могли піднятися на гірках. Мені довелося їхати об'їзними шляхами, і я без проблем подорожував ґрунтовими дорогами. Був пагорб, на який багато машин не могли заїхати, але я просто протиснувся повз них без будь-яких проблем. Я був вражений тим, які чудові ці шини. Дуже радий, що витратив додаткові гроші на них — сподіваюся, вони протримаються деякий час, перш ніж я візьму ще один комплект!”

Переклад з англійської

r/VWiD4Owners ·2 голоси ·2026-09-11

“CC2 — це супернадійний варіант, я б просто продовжував їздити на них, якщо вас усе влаштовує. Інші варіанти, мабуть, не прослужать так довго й не матимуть такого ж хорошого зчеплення на час снігу чи ожеледиці. У мене набір 18” дисків, тому я використовую шини 235/60R18 і роблю їхнє ротування, живу на північному сході, взимку багато снігу. Я користувався Pirelli Scorpion WeatherActive, вони були чудовими, проїхали трохи більш ніж 40k миль, поки протектор не стерся трохи більше ніж до 2/16 дюйма. Зараз я катаюся на Bridgestone UltraWeather, поки що відчуваються фантастично, трохи краща паливна економічність, ніж у WeatherActive, і трохи тихіші. По суті, це версія WeatherPeak нового покоління, але з індексом навантаження XL, який вимагає ID.4.”

Переклад з англійської

r/crv ·53 голоси ·2023-06-23

“Відгук про шини Michelin CrossClimate 2. Нещодавно купив шини Michelin CrossClimate 2 для CRV EX-L FWD 2018 року моєї дружини, і мушу сказати, що вони просто супер. На сьогодні ми проїхали на них щонайменше 2000 миль, включно з 14-годинною поїздкою. Чудове зчеплення на мокрій дорозі та набагато краще, ніж Goodyear Assurance, які були в нас до цього. Ми проїхали через кілька серйозних злив, і ці шини дають впевненість на мокрому покритті. Щодо нібито скарг на шум, то я вважаю їх дуже тихими порівняно зі старими шинами. Опір коченню / милі на галон: жодних змін, і я б із задоволенням пожертвував кількома милями на галон заради хорошого зчеплення на передньопривідному авто. Що стосується снігу, то нічого не можу сказати, до того ж ми живемо в Техасі. Ціна: я витратив близько $1000 загалом за чотири шини та встановлення у ритейлера. Це з урахуванням податку. Загалом, поки що я настійно рекомендую ці шини.”

Переклад з англійської

Головні теми
#Зчеплення на снігу та льоду#Керування на мокрій дорозі та аквапланування#Шум від дороги та комфорт#Паливна економічність та запас ходу#Зношування протектора та довговічність#Преміальна ціна#Спрямований дизайн протектора

На основі 762 дописів спільноти

Характеристики поруч

Параметр A · Michelin CrossClimate+ B · Michelin CrossClimate 2
КатегоріяВсесезонні шиниВсесезонні шини
Тип автоPassenger Car / CrossoverPassenger Car / Crossover
Доступні розміри6392
Діаметри дисків13″ – 19″15″ – 21″
Глибина протектора—9 - 10/32″
UTQG—640 B A
Гарантія пробігу—97.000 km
Боковина—Black Side Wall
Макс. тиск—3,4–3,5 bar (50 - 51 psi)
Спільні розміри5050

Яку ж купити?

Michelin CrossClimate+

Michelin CrossClimate 2

Переможець: Michelin CrossClimate 2 — краща за показниками: сніг, ефективність і шум. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.

Обирайте шину B Ви їздите сніжними зимами

Michelin CrossClimate 2 має 91 проти 69 у категорії «сніг».

Обирайте шину B Вам потрібна менша витрата пального чи енергії

Michelin CrossClimate 2 має 90 проти 75 у категорії «ефективність».

Обирайте шину B Вам потрібен тихіший салон

Michelin CrossClimate 2 має 80 проти 67 у категорії «шум».

Обирайте шину B Вам подобається гостра, чуйна керованість

Michelin CrossClimate 2 має 82 проти 72 у категорії «керованість».

Шина A · Michelin CrossClimate+
Шина B · Michelin CrossClimate 2

CrossClimate+ чи CrossClimate 2?

Яка краща на мокрому, CrossClimate+ чи CrossClimate 2?

Michelin CrossClimate 2, 87 проти 81 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, CrossClimate+ чи CrossClimate 2?

Michelin CrossClimate 2, 95 проти 87 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, CrossClimate+ чи CrossClimate 2?

Michelin CrossClimate 2, 91 проти 69 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, CrossClimate+ чи CrossClimate 2?

Michelin CrossClimate 2, 80 проти 67 за нашою оцінкою «шум».

Яка комфортніша, CrossClimate+ чи CrossClimate 2?

Michelin CrossClimate 2, 78 проти 75 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, CrossClimate+ чи CrossClimate 2?

Жодна, за нашими даними: 82 проти 83 за оцінкою «зносостійкість», різниця менша за 3 бали.

Яка має менший опір коченню, CrossClimate+ чи CrossClimate 2?

Michelin CrossClimate 2, 90 проти 75 за нашою оцінкою «ефективність».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика