Порівняння Оновлено

General G-MAX RS vs General Grabber X3 — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 1 + 0 тестів і 567 + 119 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Grabber X3 попереду, 68–65 Мінімальна перевага

General G-MAX RS
Шина AGeneral

G-MAX RS

Літні шини

Тести – · 1 тест Власники 62 · 567 відгуків

Найкращий результат: 3-е місце з 22 у 2022 Consumer Reports Ultra High Performance Summer Tires (tested tread life (miles))

“G-max rs Я проїхав на цих шинах 7 тисяч миль, і це передня шина. Як думаєте, скільки миль мені залишилося до появи проблем? Планую замінити за кілька тижнів. Читати далі”

General Grabber X3
Шина BGeneral

Grabber X3

Mud-Terrain

Тести – · поки немає Власники 67 · 119 відгуків

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 71

    Сухе покриття

    G-MAX RS +1
    70
    Чому така оцінка
    ДжерелоG-MAX RSGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 70 (оцінка)≈ 69 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7371

    G-MAX RS: 60% × 69,7 (оцінка) + 40% × 72,7 = 71

    Grabber X3: 60% × 69,2 (оцінка) + 40% × 71,3 = 70

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для G-MAX RS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

  2. 72

    Мокре покриття

    G-MAX RS +1
    71
    Чому така оцінка
    ДжерелоG-MAX RSGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 71 (оцінка)≈ 70 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7371

    G-MAX RS: 60% × 71,3 (оцінка) + 40% × 72,5 = 72

    Grabber X3: 60% × 70,4 (оцінка) + 40% × 70,8 = 71

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для G-MAX RS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

  3. 34

    Сніг

    Grabber X3 +36
    70
    Чому така оцінка
    ДжерелоG-MAX RSGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 50 (оцінка)≈ 70 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті1070

    G-MAX RS: 60% × 50,1 (оцінка) + 40% × 10 = 34

    Grabber X3: 60% × 69,9 (оцінка) + 40% × 69,8 = 70

    Немає тестів за категорією «сніг» для G-MAX RS. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

  4. 68

    Комфорт

    G-MAX RS +4
    64
    Чому така оцінка
    ДжерелоG-MAX RSGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 69 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6658

    G-MAX RS: 60% × 68,6 (оцінка) + 40% × 66,1 = 68

    Grabber X3: 60% × 67,2 (оцінка) + 40% × 58 = 64

    Немає тестів за категорією «комфорт» для G-MAX RS чи Grabber X3. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  5. 64

    Шум

    G-MAX RS +3
    61
    Чому така оцінка
    ДжерелоG-MAX RSGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6052

    G-MAX RS: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 60,3 = 64

    Grabber X3: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 51,7 = 61

    Немає тестів за категорією «шум» для G-MAX RS чи Grabber X3. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 70

    Зносостійкість

    G-MAX RS +5
    65
    Чому така оцінка
    ДжерелоG-MAX RSGrabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 1 / – тестів73≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6665

    G-MAX RS: 60% × 72,7 + 40% × 66,1 = 70

    Grabber X3: 60% × 65,6 (оцінка) + 40% × 65,4 = 65

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

  7. 67

    Керованість (власники)

    G-MAX RS +9
    58
    Чому така оцінка
    ДжерелоG-MAX RSGrabber X3
    Відгуки, знайдені в інтернеті6758
Оцінки коротко
General G-MAX RS vs General Grabber X3: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяGeneral G-MAX RSGeneral Grabber X3
Відносна оцінка 65 68
Сухе покриття 71 70
Мокре покриття 72 71
Сніг 34 70
Комфорт 68 64
Шум 64 61
Зносостійкість 70 65
Керованість (власники) 67 58

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка

G-MAX RS

Grabber X3

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A G-MAX RS

Плюси

  • Видатне співвідношення ціни та характеристик у порівнянні з преміальними брендами
  • Відмінне зчеплення на сухій та мокрій дорозі, а також стійкість до аквапланування
  • Тихий і комфортний хід як для високопродуктивної шини

Мінуси

  • М'якші боковини можуть спричиняти деяку валкість або менш чіткий відгук на кермо при різких поворотах
  • Схильність до тимчасової деформації після стоянки («flat-spotting») або вібрацій після ночівлі в прохолодну погоду
  • Непередбачувана або слизька поведінка під час їзди за низьких температур нижче 45 degrees Fahrenheit
Усі теми власників в огляді G-MAX RS

Шина B Grabber X3

Плюси

  • Виняткове зчеплення на бездоріжжі: в болоті, піску, на камінні та снігу
  • Дивовижно тихі на трасі як для грязьових шин (mud-terrain)
  • Агресивний та привабливий зовнішній вигляд, включаючи популярні червоні написи

Мінуси

  • Деякі водії відзначають початкову нестабільність керування або «рискання» на високій швидкості
  • Схильні кидати каміння та сміття, що може пошкодити лакофарбове покриття
  • Поодинокі повідомлення про швидке чи нерівномірне зношування протектора та появу «хвиль» (cupping)
Усі теми власників в огляді Grabber X3

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

General G-MAX RS

Позитивні

Відгуки спільноти про General G-MAX RS загалом позитивні: власники часто хвалять їх за виняткове співвідношення ціни та якості, а також впевнене зчеплення на сухому та мокрому покритті як бюджетної літньої шини класу ультра-високої продуктивності. Хоча їх часто сприятливо порівнюють із преміальними альтернативами на кшталт Michelin Pilot Sport 4S або Firestone Indy 500, деякі власники зазначають і певні компроміси, зокрема підвищений шум від дороги та подекуди нестандартну керованість на певних спортивних автомобілях.

f30.bimmerpost.com

“Цитата: Originally Posted by HondaGoneRogue Я не в захваті від зносу протектора Michelin, хоча й не ставив їх на 435i. Але на своїй 135i я викатав шини UHP майже всіх виробників. Що стосується 435i GC (яку я експлуатую агресивно, але БЕЗ виїздів на трек), то General G-Max RS неймовірно тішать на просілках, шоссе, у місті та на мокрій дорозі. Розміри 245/35/19 спереду і 265/35/19 ззаду. Я випробував їх на не дуже чіпких дорогах Південної Дакоти, проїхав із ними температурні перепади у 40 градусів сюди і до CA, а також перевірив, як вони чіпляються за асфальт на зелений сигнал світлофора на маслянистих і гарячих вулицях Лас-Вегаса. *Підказка: Дуже добре, чіпляються на славу. Шум залежить від дорожнього покриття. На хорошій дорозі вони тихі, але на шорсткій можуть бувати дещо гучними. Я тепер їхній прихильник. Вони мають крутий вигляд на дисках BBS і чудово відчуваються на тих межах, до яких я їх доводив. Сподіваюся, це допоможе. Ти хочеш сказати, що протектора Michelin стираються швидше? Це суперечить усьому, що я читав і чув..."За додаткові кошти Michelin платити варто, бо вони завжди ходять довше за порівнянні шини"”

Переклад з англійської

r/tires ·3 голоси ·2024-09-10

“G-max rs Я проїхав на цих шинах 7 тисяч миль, і це передня шина. Як думаєте, скільки миль мені залишилося до появи проблем? Планую замінити за кілька тижнів. Читати далі”

Переклад з англійської

bobistheoilguy.com ·2023-10-28

“Збираюся замінити комплект Conti EC Sport (які були чудовими), але поточна модель 02 зараз відсутня на складі без точних термінів поставки в потрібному мені розмірі. Розглядаю запасний варіант, наприклад G-Max RS, який на клас нижче (UHPS), і це може бути не проблема, оскільки це будуть шини для міських доріг. Firestone Indy 500 (BS RE003) у тому ж класі, але важчі й не такі хороші на мокрій дорозі. Тож головна суперечка полягає в тому, чи чекати на ECS02, чи ризикнути з RS наступного разу, коли на них буде розпродаж зі знижкою «в кошику», що також робить їх дешевшими приблизно на $200 за комплект, без урахування знижки чи подібної акції.”

Переклад з англійської

Головні теми
#ціна та співвідношення вартості#зчеплення на сухій та мокрій дорозі#порівняння з Michelin PS4S#порівняння з Indy 500#рівень шуму від дороги#зношування протектора та довговічність#встановлення на Porsche та Corvette

На основі 53 дописів спільноти

Шина B

General Grabber X3

Ми ще не зібрали достатньо обговорень цієї шини.

Характеристики поруч

Параметр A · General G-MAX RS B · General Grabber X3
КатегоріяЛітні шиниMud-Terrain
Тип автоPassenger Car / CrossoverПозашляховик і 4x4
Доступні розміри486
Діаметри дисків16″ – 20″16″ – 18″
Глибина протектора7,9 mm (10/32″)18 - 21/32″
UTQG360 - 700 A - AA AAA A
БоковинаBlack Side WallBlack Side Wall - Serrated Raised Lettering
Макс. тиск3,4–3,5 bar (50 - 51 psi)2,4–5,5 bar (35 - 80 psi)
Спільні розміри00

Яку ж купити?

General G-MAX RS

General Grabber X3

Невелика перевага: General Grabber X3 — краща за сніг. Обирайте General G-MAX RS, якщо для вас найважливіше: керованість, зносостійкість і комфорт.

Обирайте шину B Ви їздите сніжними зимами

General Grabber X3 має 70 проти 34 у категорії «сніг».

Обирайте шину A Вам подобається гостра, чуйна керованість

General G-MAX RS має 67 проти 58 у категорії «керованість».

Обирайте шину A Вам потрібен найдовший ресурс протектора

General G-MAX RS має 70 проти 65 у категорії «зносостійкість».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

General G-MAX RS має 68 проти 64 у категорії «комфорт».

Шина A · General G-MAX RS
Шина B · General Grabber X3

G-MAX RS чи Grabber X3?

Яка краща на мокрому, G-MAX RS чи Grabber X3?

Жодна, за нашими даними: 72 проти 71 за оцінкою «мокре покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краще тримає суху дорогу, G-MAX RS чи Grabber X3?

Жодна, за нашими даними: 71 проти 70 за оцінкою «сухе покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краща на снігу, G-MAX RS чи Grabber X3?

General Grabber X3, 70 проти 34 за нашою оцінкою «сніг».

Яка тихіша, G-MAX RS чи Grabber X3?

General G-MAX RS, 64 проти 61 за нашою оцінкою «шум».

Яка комфортніша, G-MAX RS чи Grabber X3?

General G-MAX RS, 68 проти 64 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, G-MAX RS чи Grabber X3?

General G-MAX RS, 70 проти 65 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика