Порівняння Оновлено

General Grabber X3 vs Kumho Road Venture AT51 — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 0 + 0 тестів і 119 + 154 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Grabber X3 попереду, 68–66 Мінімальна перевага

General Grabber X3
Шина AGeneral

Grabber X3

Mud-Terrain

Тести – · поки немає Власники 67 · 119 відгуків

Kumho Road Venture AT51
Шина BKumho

Road Venture AT51

All-Terrain

Тести – · поки немає Власники 64 · 154 відгуки

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 70

    Сухе покриття

    Grabber X3 +3
    67
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Road Venture AT51
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 69 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7167

    Grabber X3: 60% × 69,2 (оцінка) + 40% × 71,3 = 70

    Road Venture AT51: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 66,6 = 67

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Road Venture AT51. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

  2. 71

    Мокре покриття

    Grabber X3 +2
    69
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Road Venture AT51
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 70 (оцінка)≈ 69 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7169

    Grabber X3: 60% × 70,4 (оцінка) + 40% × 70,8 = 71

    Road Venture AT51: 60% × 69,1 (оцінка) + 40% × 68,6 = 69

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Road Venture AT51. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

  3. 70

    Сніг

    Grabber X3 +1
    69
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Road Venture AT51
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 70 (оцінка)≈ 69 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7068

    Grabber X3: 60% × 69,9 (оцінка) + 40% × 69,8 = 70

    Road Venture AT51: 60% × 69,2 (оцінка) + 40% × 67,8 = 69

    Немає тестів за категорією «сніг» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Road Venture AT51. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

  4. 64

    Комфорт

    Road Venture AT51 +2
    66
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Road Venture AT51
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 68 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5862

    Grabber X3: 60% × 67,2 (оцінка) + 40% × 58 = 64

    Road Venture AT51: 60% × 68 (оцінка) + 40% × 62,3 = 66

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Grabber X3 чи Road Venture AT51. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  5. 61

    Шум

    Road Venture AT51 +3
    64
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Road Venture AT51
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті5260

    Grabber X3: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 51,7 = 61

    Road Venture AT51: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 60,1 = 64

    Немає тестів за категорією «шум» для Grabber X3 чи Road Venture AT51. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 65

    Зносостійкість

    Grabber X3 +4
    61
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Road Venture AT51
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 66 (оцінка)≈ 63 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6557

    Grabber X3: 60% × 65,6 (оцінка) + 40% × 65,4 = 65

    Road Venture AT51: 60% × 63 (оцінка) + 40% × 57,2 = 61

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Road Venture AT51. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

  7. 58

    Керованість (власники)

    Road Venture AT51 +4
    62
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber X3Road Venture AT51
    Відгуки, знайдені в інтернеті5862
Оцінки коротко
General Grabber X3 vs Kumho Road Venture AT51: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяGeneral Grabber X3Kumho Road Venture AT51
Відносна оцінка 68 66
Сухе покриття 70 67
Мокре покриття 71 69
Сніг 70 69
Комфорт 64 66
Шум 61 64
Зносостійкість 65 61
Керованість (власники) 58 62

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Grabber X3

Road Venture AT51

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Grabber X3

Плюси

  • Виняткове зчеплення на бездоріжжі: в болоті, піску, на камінні та снігу
  • Дивовижно тихі на трасі як для грязьових шин (mud-terrain)
  • Агресивний та привабливий зовнішній вигляд, включаючи популярні червоні написи

Мінуси

  • Деякі водії відзначають початкову нестабільність керування або «рискання» на високій швидкості
  • Схильні кидати каміння та сміття, що може пошкодити лакофарбове покриття
  • Поодинокі повідомлення про швидке чи нерівномірне зношування протектора та появу «хвиль» (cupping)
Усі теми власників в огляді Grabber X3

Шина B Road Venture AT51

Плюси

  • Виняткова вигода та доступна ціна порівняно з преміальними конкурентами
  • Вражаюче зчеплення та впевненість на снігу та в зимових умовах
  • Тихий і плавний хід по трасі з мінімальним дорожнім шумом як для шини all-terrain

Мінуси

  • Швидше, ніж очікувалося, зношування протектора у деяких користувачів при високих навантаженнях або щоденному використанні
  • Погане самоочищення в глибокому або важкому бруді
  • Погіршення зчеплення на мокрій дорозі та можливе проковзування при сильному зносі протектора
Усі теми власників в огляді Road Venture AT51

Характеристики поруч

Параметр A · General Grabber X3 B · Kumho Road Venture AT51
КатегоріяMud-TerrainAll-Terrain
Тип автоПозашляховик і 4x4Позашляховик і 4x4
Доступні розміри610
Діаметри дисків16″ – 18″15″ – 18″
Глибина протектора18 - 21/32″10,7 mm (13.5/32″)
UTQGAA A540 A A
Гарантія пробігу—89.000 km
БоковинаBlack Side Wall - Serrated Raised LetteringBlackwall
Макс. тиск2,4–5,5 bar (35 - 80 psi)4,5 bar (65 psi)
Спільні розміри44

Яку ж купити?

General Grabber X3

Kumho Road Venture AT51

Невелика перевага: General Grabber X3 — краща за зносостійкість і сухе покриття. Обирайте Kumho Road Venture AT51, якщо для вас найважливіше: шум.

Обирайте шину A Вам потрібен найдовший ресурс протектора

General Grabber X3 має 65 проти 61 у категорії «зносостійкість».

Обирайте шину A Вам потрібне максимальне зчеплення на сухій дорозі

General Grabber X3 має 70 проти 67 у категорії «сухе покриття».

Обирайте шину B Вам потрібен тихіший салон

Kumho Road Venture AT51 має 64 проти 61 у категорії «шум».

Шина A · General Grabber X3
Шина B · Kumho Road Venture AT51

Grabber X3 чи Road Venture AT51?

Яка краща на мокрому, Grabber X3 чи Road Venture AT51?

Жодна, за нашими даними: 71 проти 69 за оцінкою «мокре покриття», різниця менша за 3 бали.

Яка краще тримає суху дорогу, Grabber X3 чи Road Venture AT51?

General Grabber X3, 70 проти 67 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, Grabber X3 чи Road Venture AT51?

Жодна, за нашими даними: 70 проти 69 за оцінкою «сніг», різниця менша за 3 бали.

Яка тихіша, Grabber X3 чи Road Venture AT51?

Kumho Road Venture AT51, 64 проти 61 за нашою оцінкою «шум».

Яка комфортніша, Grabber X3 чи Road Venture AT51?

Жодна, за нашими даними: 64 проти 66 за оцінкою «комфорт», різниця менша за 3 бали.

Яка довше служить, Grabber X3 чи Road Venture AT51?

General Grabber X3, 65 проти 61 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика