Порівняння Оновлено

General Grabber HTS60 vs General Grabber X3 — порівняння

Relative Score (0–100): зважене середнє категорій нижче, кожна — 60% тести і 40% відгуки власників. На основі 1 + 0 тестів і 492 + 119 відгуків власників. Як ми оцінюємо

Grabber HTS60 впевнено попереду, 74–68

General Grabber HTS60
Шина AGeneral

Grabber HTS60

Всесезонні шини

Тести – · 1 тест Власники 77 · 492 відгуки

Найкращий результат: 3-е місце з 13 у 2022 Consumer Reports All Season Truck Tires (tested tread life (miles))

“Зараз у мене стоять Grabber HTS 60 на моєму Lariat, і вони добре їздять та слухаються керма. Вони мені так сподобалися, що коли я обміняв свій 23 XLT на поточний lariat, я залишив шини собі. Щодо Michelin — згоден, вони змінили склад гуми в Defender, і тепер це набагато жорсткіші шини.”

General Grabber X3
Шина BGeneral

Grabber X3

Mud-Terrain

Тести – · поки немає Власники 67 · 119 відгуків

Категорія за категорією

Relative Score за категоріями, 0–100. «Чому така оцінка» показує тести й оцінки власників.

  1. 74

    Сухе покриття

    Grabber HTS60 +4
    70
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber HTS60Grabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 72 (оцінка)≈ 69 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7871

    Grabber HTS60: 60% × 71,9 (оцінка) + 40% × 78,2 = 74

    Grabber X3: 60% × 69,2 (оцінка) + 40% × 71,3 = 70

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Grabber HTS60. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

    Немає тестів за категорією «сухе покриття» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,40).

  2. 76

    Мокре покриття

    Grabber HTS60 +5
    71
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber HTS60Grabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 74 (оцінка)≈ 70 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7871

    Grabber HTS60: 60% × 74,3 (оцінка) + 40% × 77,8 = 76

    Grabber X3: 60% × 70,4 (оцінка) + 40% × 70,8 = 71

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Grabber HTS60. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

    Немає тестів за категорією «мокре покриття» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,56).

  3. 70

    Сніг

    Нарівні
    70
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber HTS60Grabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 70 (оцінка)≈ 70 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті6970

    Grabber HTS60: 60% × 69,7 (оцінка) + 40% × 69,4 = 70

    Grabber X3: 60% × 69,9 (оцінка) + 40% × 69,8 = 70

    Немає тестів за категорією «сніг» для Grabber HTS60. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

    Немає тестів за категорією «сніг» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,33).

  4. 73

    Комфорт

    Grabber HTS60 +9
    64
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber HTS60Grabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 71 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7758

    Grabber HTS60: 60% × 70,6 (оцінка) + 40% × 77,3 = 73

    Grabber X3: 60% × 67,2 (оцінка) + 40% × 58 = 64

    Немає тестів за категорією «комфорт» для Grabber HTS60 чи Grabber X3. Половина тестів — це середнє протестованих шин (69): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  5. 73

    Шум

    Grabber HTS60 +12
    61
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber HTS60Grabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG)≈ 67 (оцінка)≈ 67 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті8052

    Grabber HTS60: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 80,4 = 73

    Grabber X3: 60% × 67,3 (оцінка) + 40% × 51,7 = 61

    Немає тестів за категорією «шум» для Grabber HTS60 чи Grabber X3. Половина тестів — це середнє протестованих шин (67): оцінки власників за цією категорією майже не збігаються з тестами.

  6. 75

    Зносостійкість

    Grabber HTS60 +10
    65
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber HTS60Grabber X3
    Професійні тести (оцінка TWG) · 1 / – тестів73≈ 66 (оцінка)
    Відгуки, знайдені в інтернеті7765

    Grabber HTS60: 60% × 72,9 + 40% × 77,4 = 75

    Grabber X3: 60% × 65,6 (оцінка) + 40% × 65,4 = 65

    Немає тестів за категорією «зносостійкість» для Grabber X3. Половину тестів оцінено з оцінок власників — настільки, наскільки власники й тестувальники згодні (кореляція 0,31).

  7. 77

    Керованість (власники)

    Grabber HTS60 +19
    58
    Чому така оцінка
    ДжерелоGrabber HTS60Grabber X3
    Відгуки, знайдені в інтернеті7758
Оцінки коротко
General Grabber HTS60 vs General Grabber X3: оцінки за категоріями (0–100)
КатегоріяGeneral Grabber HTS60General Grabber X3
Відносна оцінка 74 68
Сухе покриття 74 70
Мокре покриття 76 71
Сніг 70 70
Комфорт 73 64
Шум 73 61
Зносостійкість 75 65
Керованість (власники) 77 58

Більше — краще. Відносна оцінка залежить від ваших пріоритетів нижче; оцінки категорій не змінюються.

Визначте, які категорії важливі саме вам

Зчеплення на мокрому починається з «Важливо». Знос тут починається з «Нейтрально»: тести виміряли його щонайбільше для однієї з двох шин, тож він спирається на відгуки власників. Рухайте повзунки — оцінки оновлюються одразу.

Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Нейтрально
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Менш важливо
НіМеншеНейтральноВажливоМакс
Перераховано
Загальна оцінка

Grabber HTS60

Grabber X3

Плюси, мінуси та спостереження

Теми з відгуків власників, знайдених в інтернеті — це не думка TireWheelGuide.

Шина A Grabber HTS60

Плюси

  • Плавний і тихий хід на трасі
  • Відмінна якість за доступною ціною порівняно з преміальними брендами
  • Надійне всесезонне зчеплення на мокрій, сухій дорозі та за помірних зимових умов

Мінуси

  • Поодинокі скарги на незначний дорожній шум або гул на високих швидкостях
  • Можливі виробничі дефекти, наприклад, порушення округлості шини
  • Агресивний малюнок протектора може іноді викликати невелике пробуксовування на сипучому ґрунті або смітті під час рушання з місця
Усі теми власників в огляді Grabber HTS60

Шина B Grabber X3

Плюси

  • Виняткове зчеплення на бездоріжжі: в болоті, піску, на камінні та снігу
  • Дивовижно тихі на трасі як для грязьових шин (mud-terrain)
  • Агресивний та привабливий зовнішній вигляд, включаючи популярні червоні написи

Мінуси

  • Деякі водії відзначають початкову нестабільність керування або «рискання» на високій швидкості
  • Схильні кидати каміння та сміття, що може пошкодити лакофарбове покриття
  • Поодинокі повідомлення про швидке чи нерівномірне зношування протектора та появу «хвиль» (cupping)
Усі теми власників в огляді Grabber X3

Що кажуть реальні власники

З Reddit, форумів та обговорень. Не враховується в оцінці

Шина A

General Grabber HTS60

Позитивні

Думка спільноти про General Grabber HTS 60 здебільшого позитивна: власники виділяють низьку ціну, тиху поведінку на дорозі та високу паливну й енергоефективність порівняно з позашляховими альтернативами. Хоча шину загалом хвалять як доступну шосейну модель, здатну до легкого буксирування, деякі користувачі висловлюють занепокоєння щодо зимового зчеплення, аквапланування на мокрій дорозі при половинному зносі протектора, а також поодиноких проблем із балансуванням чи дефектами боковин.

f150lightningforum.com ·3 голоси ·2023-08-25

“Це не шина для Lightning, але ось фото дефектної шини, яка стояла в мене на Focus. Шини пройшли менше тисячі миль. Я знаю, що тиск був нормальним, бо постійно його перевіряю, і лампочка TPMS не горіла. Я знайшов секцію протектора. Вона викотилася переді мною, коли я скидував швидкість на міжштатній магістралі. Жодних проколів чи деформацій я не знайшов.”

Переклад з англійської

f150forum.com

“Якщо ви не збираєтеся їздити по бездоріжжі, я б порадив General Grabber HTS60. Я щойно встановив 4 штуки на свій 2014 XLT SC 5.0 4x4 за $780 повного комплекту в місцевій незалежній шиномонтажній майстерні в Делавері. Такі стояли на пікапі, коли я його купив, і це вже другий комплект, який я ставижу. Тихі, добре везуть на мокрій дорозі та в помірний сніг. Жодних проблем із буксируванням мого човна, 26-футового Leisurecat. Човен важить близько 6100 повністю завантажений.”

Переклад з англійської

bobistheoilguy.com ·2022-10-27

“Не можу говорити за конкретні шини iron man, які ви шукаєте, але Carmax встановив комплект шин iMpve Gen 2 AS на наш 300, коли ми його купували. У суху погоду вони були нормальними, на мокрій — не оптимальними (ніколи не аквапланували, легко зривали задні колеса в букс), але терпимими... бог вам суддя, якщо був сніг. Вони також зносилися до 3/32 за 20 000 миль. У одного ритейлера є General Grabber HTS60, які здаються непоганими, хоча й приблизно на $230 дорожчі за ваш найдорожчий приклад. Якби це була моя машина, я б поставив на неї BFGoodrich Advantage TA Sport LT, я ними вражений.”

Переклад з англійської

Головні теми
#паливна ефективність та запас ходу для EV#доступна ціна#тиха і плавна їзда#характеристики на шосе та дорозі#здібність до легкого буксирування#зимове та мокре зчеплення#проблеми зносу та балансування

На основі 38 дописів спільноти

Шина B

General Grabber X3

Ми ще не зібрали достатньо обговорень цієї шини.

Характеристики поруч

Параметр A · General Grabber HTS60 B · General Grabber X3
КатегоріяВсесезонні шиниMud-Terrain
Тип автоПозашляховик і 4x4Позашляховик і 4x4
Доступні розміри396
Діаметри дисків15″ – 22″16″ – 18″
Глибина протектора10 - 14/32″18 - 21/32″
UTQG620 - 680 A A - BAA A
БоковинаBlack Side Wall - Raised Outline White LetteringBlack Side Wall - Serrated Raised Lettering
Макс. тиск3,0–5,5 bar (44 - 80 psi)2,4–5,5 bar (35 - 80 psi)
Спільні розміри22

Яку ж купити?

General Grabber HTS60

General Grabber X3

Переможець: General Grabber HTS60 — краща за показниками: керованість, шум і зносостійкість. Вона лідирує або йде нарівні в кожній категорії.

Обирайте шину A Вам подобається гостра, чуйна керованість

General Grabber HTS60 має 77 проти 58 у категорії «керованість».

Обирайте шину A Вам потрібен тихіший салон

General Grabber HTS60 має 73 проти 61 у категорії «шум».

Обирайте шину A Вам потрібен найдовший ресурс протектора

General Grabber HTS60 має 75 проти 65 у категорії «зносостійкість».

Обирайте шину A Вам потрібна максимальна комфортність

General Grabber HTS60 має 73 проти 64 у категорії «комфорт».

Шина A · General Grabber HTS60
Шина B · General Grabber X3

Grabber HTS60 чи Grabber X3?

Яка краща на мокрому, Grabber HTS60 чи Grabber X3?

General Grabber HTS60, 76 проти 71 за нашою оцінкою «мокре покриття».

Яка краще тримає суху дорогу, Grabber HTS60 чи Grabber X3?

General Grabber HTS60, 74 проти 70 за нашою оцінкою «сухе покриття».

Яка краща на снігу, Grabber HTS60 чи Grabber X3?

Жодна, за нашими даними: 70 проти 70 за оцінкою «сніг», різниця менша за 3 бали.

Яка тихіша, Grabber HTS60 чи Grabber X3?

General Grabber HTS60, 73 проти 61 за нашою оцінкою «шум».

Яка комфортніша, Grabber HTS60 чи Grabber X3?

General Grabber HTS60, 73 проти 64 за нашою оцінкою «комфорт».

Яка довше служить, Grabber HTS60 чи Grabber X3?

General Grabber HTS60, 75 проти 65 за нашою оцінкою «зносостійкість».

Як ми порівнюємо шини?

Оцінка кожної категорії поєднує два незалежні джерела. 60% — професійні тести шин (гальмівний шлях, час кола, вимірювання шуму): кожен результат порівнюємо з усіма іншими шинами в тому самому тесті, новіші тести важать більше. 40% — відгуки власників, знайдені в інтернеті, з поправкою на те, наскільки щедро оцінює кожен сайт. Обидва джерела на одній шкалі: середня протестована шина отримує 70, найкраща — 100. Якщо для шини є лише одне з джерел, відсутню половину оцінюємо за іншою, і оцінка лишається ближчою до середньої; без дорожнього тесту й менш ніж із п’ятьма відгуками власників оцінки поки немає.

Виняток — керованість: тести вимірюють її в оцінках для сухої та мокрої дороги, тож окремий рядок спирається лише на оцінки власників і спочатку має меншу вагу.

Думки спільноти з Reddit і форумів наведено лише для контексту — вони не впливають на оцінку. Повна методика